• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No nic, berušky, jdu ke sporáku, bo už se mi to tu vztekááá :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Teda Máji ty jsi zvíře. Holky já to vymyslela! Srazík uděláme někde v lázních,maminky se budou válet a tety si budou užívat miminka jooo! Nůžky beru,to mi neva. Takže jupí vyrážíme. Máji jasan,kočík bude od Verešové! Leontýnko moc držím palečky,opravdu to nemáš jednoduché. Mončo bohužel pracuju ve městě kde jsem vyrůstala takže těch vip je dost. Kasi ať tě u zubaře netrápí. Pa
7. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
ahoj holkýýý

zdravím všechny pracující i nepracující :grinning:

Belí já ten pupík chci vyfotit už tak 3dny ale nechce se mi vytáhnout foták :sweat_smile: tak já to napravím a zároven vložík i foto našeho kočíku :wink: ale mám jen fotos s hlubokou korbičkou bo se mi to nechtělo nandávat ten sporták a sedajdu :sweat_smile: sem nějaká línoučká,jak v noci nespím :unamused:

moni já ti vůbec nevím jestli ten čaj mám pít :confused: jako jestli to bude k něčemu dobrý,jako jestli to funguje víš....ty ho piješ?

No mě ta kobyla teda taky včera nešla mrcha jedna :rolling_eyes: a den před tím taky ne
7. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
máji malá je srandovní celá ty :grinning: :grinning: :grinning: jak se umí vztekat sem se usmívala když sem koukala na to video jak leží na dece a ty ji tam lehtáš jak se směje :wink: roste jak z vody :wink:

holky kde že to sněží? :confused: tady teda nic i když nám naše rosnička-meteroologická stanice na stole hlásí sněžení už asi 3dny,no však od pondělí máme velkou službu před panelákem tak ono bude sněžit až další týden :rolling_eyes: to si teda dám,muž nebude doma a já to budu odklízet :rolling_eyes: :rolling_eyes: blééé

taky čekám telefooooon o PPL že nám vezou postýlušku pro miminko a pořád nic :confused:
7. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Tááák, už jsme se napapali, to byla mňamka velikááá, OMG, se nemůžu ani hýbat :grinning: Jinninko, dobrá tedy, ještě počkám na ty foteškyyy :wink: Petjunka to krásně vymyslela, tož startujeme a jedemeee :grinning:
7. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Dupky maj už plný pupky, to se teda máte, já teprve odklidil výzdobu, ještě na lustrech v kuchyni mám motaniku omotanou, tož tu ještě seškrábnout a je to :slight_smile: Zase žijeme jak lidi a ne jak v lesejku, že jo? Ale bylo to krásně, bylo teho dost :dizzy_face:
Mončo, tu Tatralandii si posouváh cestu fakt nepřežila, natož ještě s malou za zádama, to riskovat nehodlám, takže naštěstí v penzionu byli tak vstřícní a povolili nám již druhou změnu termínu :wink:
Bellí, tak kůzle je stejné jak hovězinec jo? No tak to k vám teda jedu na kůzlátko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leontýnko, vyhazovače jo, no nesmí se ndeksa fakt nic přecházet, trocha nachlazení a radši do pelechu a vyprdnout se na všechno, tak ať se léčí a je rád, že je na samotce, nikdy neví, co od koho za bacila ještě pokoupí :angry:
Janinka je líná vytáhnout foťák, no tééééééééééda, to je lenoooooooooooora a prej malá je vztklá jako Ty, skorem řečeno :grinning: , dík :grinning:

Petjunko, to je dobrej nápad čéče, se vylázníme a holky budou nervit s mimušema, paráa, jsem zvědavá, jestli si někdo vezme mojeho sííííííííígra :grinning:
Jdu etdy vařiti, dítě usnulo, ale na břušku, to se jí stalo tepráv podruhý, bojím bojím, musím načuhovat na robátko...
7. led 2010 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz
Holky vy jste ale ukecané :grinning: A to bloňďaté háre, taková slohovka. :confused: Ani chybu jsem nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jdu za chvíli směr domov, tak pappa :sunglasses:
7. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Zdravím Vás kobylky a přejí hezké odpoledne. Jsem tu jen na skok, něco na mě leze, snad to nebude prasečí chřipajzna. Leontynko, je mi moc líto co se ti stalo. Moc mě to mrzí. :frowning2:
7. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Karolka už je pěkně doma :slight_smile: Alenko, tak honem do pelíšku a potit se, potit se a potit seee :wink: Jsem byla teď ve sklepě zatopit a majzla jsem se po ruce kusem dřeva, co mi v zápalu sekání odletělo, ještě, že to nebylo tou sekyrkooou, OMG :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 16:35  • Odpověz
Ahoj kobylkýýý. Já chci zas mezi váááááás!!!!
Já nechcu do práce, já si tu chci s váma přes den kecaaat!!!
Jak jsem si vás dnes dočítala , tak mne chytla ooobr nostalgie a strašně mi chybíte.
Teda,ale fak t jsem se od srdce zasmála, nejvíc výroku: STŘEDOBOD VŠECH DUP. Kdo jiný může vymyslet takové spojení , než naše blonde hare :grinning:
Jo a klidně se hlásím na hlídání sííígra a dalších vejrostků.
Nepojedem do té Tatralandie všici a tam se srazíme?
Bellí, vem do krosny králíky, já už jsem ho dlouho neměla, napeč kozlohovězí, já napeču štrůdly a jedééém! :grinning: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic... Jdu si umýt palici, ať vypadám jak člověk a jdu se učit roli pokojské Žanet. Zas máme zkoušku, Aspoň nějaká milá činnost mne čeká, jinak to dupky stojí za velkou dupu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a taky na mne něco leze, jdu si vypálit krk slivovicí. Už jí piju týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. led 2010 v 17:25  • Odpověz
Hezké odpoledne kobylky moje vy jste , ale pisatelky dneska jste toho napísali ani to nestihnu dočíst :sweat_smile:
7. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Tak jsem vás konečně dočetla,tady to dneska žilo,taky bych vás ráda všechny poznala.Jinak lázně bych mohla domluvit i u nás,máme tam i víkendové pobyty s procedůrami. :slight_smile:
7. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Tak u zubařky v poho jen malý kazík ,a tak mi ho spravila,naleštila zoubky a teď jsem měla sraz s holkami z bývalé práce ještě z květinky z kaufu.Tak jsme pokecali,ta jedna kamarádka teď žije v Anglii,tak vykládala zážitky.No bylo veselo. :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahoj kočenky, aj Věruška tu byla, myslela jsem, že ji stihnu, al evzhledem k tomu, že chlasče tu slivovicu už tejden, tak už asi ne nooooooooo...
Tož normálka dneska tu byla kámoška, jede s holkama do lázní na tři dny, tedy takový víkendek, s procedourama a jídlem jen od 1300Kč, aj jídelní lístek maj na stránkách, to důležitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , tož posílám.

http://www.hotel-kostelec.cz/hotelweb/hot.php

Kdo tam bydlíte u teho Zlína, tož pověste, jaký to tam je, ono o okolí nende, že ale co tam lejooooooooo, masíruuuuujoooooooooooooo a žeroooooooooooo :sunglasses:
7. led 2010 v 19:12  •  1 dítě  • Odpověz
Karolka mi počítá chyby, no to je dupa, já vím, píšu jak demetééér, no s tým už nic nezmůžeš, ale nejsem ouplnej dement :grinning: , to ty písmenka vyskočijoooooooo, bo naskočijoooooooooo, někdy ja vypadnoooooo, jak klofu rychle, aby jste to už měly, tak prostě to neopravuju, nenene, prostě písám a pak čítám ty nesmysly :rolling_eyes:
7. led 2010 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz
Májo,ale z chyb si nic nedělej,hlavně ,že písáš? :slight_smile: Jdu hodit nožky hore. :slight_smile:
7. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Jinak holky zůstal mi ten utrogestan,tak kdyby jste ho pak někdo chtěl,třeba teď Ivca nebo někdo z našich snažilek,kterým budu držet pěstičky tak vám ho pošlu poštou.Je to opravdu škoda vyhodit.
7. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Máji ty máš dnes hoooodně veselou náladici že?
Věruška asi taky když už týden leje :grinning:
Jinak myslím,že jsme to dobře vymyslely,i nápad věrušky se mi líbí :grinning: do krosny králíky a jedem :grinning:
Jdu spát.Břicho těžké,dítě pořád vzhůru :frowning2: co tam dělá chudinka??
MVR a až koukne tělocvikářka tak taky moc zdravím :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Koťááátkaaa, jdu popřát dobrou nockuuu :dizzy_face: jsme se sekli s Pavlíkem na netu, bo jsme koukali a vzpomínali na doby dávno minulé: Spadla z oblakou, podle Majky z Gurunu jsem snad měla i střih vlasůůů :grinning: :grinning: :grinning: u Goro, bílý pes, mi vyskočila slzička a pak Skippy atd., atd. :wink: No nic, tak Věruškooo, ofafrně s tou slivovicou :grinning: Andruška ještě nenakoukla, že ona zasejc cvičí :wink: Pěkně se vyspinkejte, sluníčka moje zlaté, MVMMMR :dizzy_face:
7. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
Tak jsem myslela,že se podívám na romantiku na primě,a viděla jsem akorát titulky prvních 5 minut a zase titulky,moc hezký film. :grinning: :grinning: :grinning: No nic půjdu si lehnout,protože teďkom už asi víc jak týden co se pravidelně budím v 1 hod a tak do 3 vždycky nemůžu zabrat,tak ať se aspoň trošku vyspím.Ještě ,že nechodím do práce a můžu to dospat přes den. :slight_smile: :slight_smile: Tak dobrou noc a krásné sny,nejlépe o našem krásném srazu všech snažilek. :slight_smile: :slight_smile: Už se těším.
7. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
Je Belli je ještě tady.Ahojki tak pozdrav Pavlíka,Jé Goro bílý pees jsem taky milovala. :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
autor
Ahooj zlatáá kobyloidníí :grinning: Bré ráánko, zíítrra huž sobota, juchúú.
Teď vás nemůžu pořádně dočítat, tak nic nevím :frowning2: , ale snad je vše u vás ok. tak se jen hlásím, že jsem ok.. Hezký pátek všem, letíím
8. led 2010 v 07:01  • Odpověz
Helou po ránu, tož mám sjetej net, dítě chrní, chlupatej vyvenčenej, taky opět chrní a venku je bílo a bílo a bílo a padá a padá, ještě že jsme nikam nejeli, fakt by mě asi mázlo.
Dneska jdu juknout na nějaký náramky z Ameriky-Bionic Band, pak do města pokočíkovat, to zas bude cesta v tom sněžení a o půl třetí jdu kouknout konečně na mimisko do porodky, už má devět dnů, prý je tam jak dospělák mezi novorozencema :grinning: , tak jsem zvědavá.
A zase víkend před náma, to bude nuda, ale co, ono to uteče :grinning: , tímto zdravím pracující lid :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem to ale mrcha, však ono se mi to už taky blíží :confounded:
8. led 2010 v 07:29  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ta baba Třebíčská si zase dělá prču :grinning: ! Jsem výjimečně nakókla z rachoty, bo jsem ouplně huž mimo a nemůžu se rozadministrovat :grinning: , a to bylo asi vnitřní nutkání, nuda o víkendu :grinning: :grinning: :grinning: , jsem se rozchechtala, no huž jsi mě nastartovala, tak já jdu makat!
8. led 2010 v 08:02  • Odpověz
Brééé rankooo, koťátečkaaa :grinning: :grinning: :grinning: Přeju krásný páťulííínek, ať to pracantům utíkááá a kdo máte kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: Máji, co jsou to za náramky, co jdeš okukovat? Andrejko, jedete dneska na chajdaloupku nebo máš školuuu???Tady taky padá a padá a padá, OMG.
8. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Jsme s Kokim posnídali, je to hajzlík, svoje si nechá na později a moji šunku loudííí :grinning: Mu říkám: přestaň, chodím já do Tvojí misky??? Neříkal nic, ale tak se podíval, že říkám: no, tak na tu máš :grinning:
8. led 2010 v 08:31  • Odpověz
krásné ránko holčiny :slight_smile: tady chumelí a chumelí stejně jako u máji :grinning: Mě ty víkendy taky ted přijdou nudný :sweat_smile: jak sem doma pořád :grinning: pracující lid nás asi umlátí písmenkama :grinning: :grinning:

Belí tak to někdy zkus vlízt mu do misky :grinning: jak se bude tvářit :grinning:

Andrejko tak at ti to utíká je pátek tak to bude hned konec prac.doby to máte ouřad jen do 12 ne? :grinning:

Peti,mě dítko spinká snad pořád,občas kopanec jak blázen ale ona spíš vystrkuje prdelku :grinning: :grinning: a převaluje se no celá já :grinning: :grinning: A dneska poprvé teda na mě v noci cosi přišlo až mě to vzbudilo :confused: bolest jak při menzes a břicho jak kamen :confused: asi 3krát taky to máš?

kasi ty hraješ na facebooku tu farmville?jak se to jako hraje,panákem sem osázela záhonky a ty mrchy rostou rychlostí závosdního šneka :rolling_eyes: to jako nasázíš třeba jahody a pak čekáš celej den než to vyroste jo? :confused:
8. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahoj Janninko, jemu by to vůbec nevadilo, kdybych mu tam vlezla, bo ví, že dostane něco lepšího, jsem ho chtěla jako naučit, že se to neslušííí :grinning: :grinning: :grinning: Leňulka tu dlouho nebyla, tak doufám, že jsou s prďolkou v pořádku, moc na ni myslím. Dady se asi má co otáčet, ale fotešky zlatíček by vložit mohla, ať se pokocháme :slight_smile: A Haninka se taky odmlčela, tak se ozvi maminóóó :wink:
8. led 2010 v 09:46  • Odpověz
No tak jsem napsala román a on se mi smazal.Všechny mooooc zdravím,pracujícím ať to rychle uteče,a mají zasloužený paťulinek,já už teď trošku ztrácím ponětí o tom co je za den ,když jsem pořád doma. :grinning: :grinning: :grinning:
Taky doufám ,že je Leňulka v pořádku,taky musím moc myslet na Leontýnku.
Belli mě tady rozesmála ,jak jsem si představila jak leze Kokimu do misky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nás teď čeká zítra velká oslava.Simonka už má rok,tak jsme ji koupili proutěný kočárek na panenku,kupovala jsem ho ještě v práci od poláku.
Jo Jani ,farmville na facebooku hraju,zatáhli mě do toho Lucka ta moje kamarádka s Terezkou a Adélkou.
No vlastně se tam staráš o zvířátka ,které si buď koupíš nebo dostaneš od kamarádů dárkem,nebo nějaké adoptuješ,osazuješ záhonky kytičkami,nebo zeleninkou a ovocem,pak to posklízíš a můžeš si to dát do svého obchůdku,pokuď máš nějaký koupený,můžeš chodit pomáhat na farmy tvých kamarádu a tak.Já si většinou vysazuji plodiny které zrají třeba 2-3 dny,ať u toho nesedím pořád. :grinning: :grinning: :grinning: Je to fajn hra.
8. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Kasi díky za vysvětlení,sem na to čučela na netu jak se to hraje.Ještě zvířata k tomu jo,já jak ingliš moc neumím tak sem jak v jiříkově vidění :grinning:

no jo beli to máš pravdu fotešky by dady vložit mohla :wink:
Já teda taky že,ale trpělivost :wink: dneska dorazila postýlka s výbavou do ní a už se to točí v pračce tak jak to uschne a vyžehlím,hned to prubnu jak to vypadá a vložím fotešky :wink: i kočíku a pupíku,sem se ráno nakrucovala u zrcadla jako že bych se teda mohla blejsknout :grinning:
8. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.