• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Zdravím všechny kobylenky dnes mám trochu radostnější zprávičku došlo nám pozvání na psychotesty k adopci tak aspon trochu pozitiva.
Jinak nám tu tak sněží že snad za chvilku ani neotevřem dveře.
Jedu se odreagovat na nehtíky tak se mějte.
8. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Leontynkooo, tak aspoň nějaká dobrá zprávičkaaa :wink: Janninko, no to bys mohla, konečně vyblejsknout pupíka a Monička takyyy :dizzy_face: No nic, jdu si umýt háre a udělat nějaký pěkný ksichtík a vyrážím do světaaa, teda jestli se odtud dostanu, bo jsme totálně zasněženííí :grinning:
8. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Hoj,zdravím a přeji krásný pátek.Teda vy tady provokujete sázením a krmením! Pojďte mi mejt hlavy a sundavat natáčky. Jani včera jsem to tady psala,že na mě v noci asi vlítli poslíkové. Ale jen jedna neskutečná bolest a dobrý. Pomáhá na to prý teplá sprcha tak pro příště. Tady se sype bílo. Jo jinak jsem v noci znásilnila manžu a po 3 měs.se koránovalo. Snad jsme Majdu nepíchli do hlavičky.
8. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Tak si jdu rychle udělat něco na obidek,protože jsem se teď zadrhla hodinu se ségrou.Nejdříve jsme kecali co nového a pak jsme začali probírat svatbu a kytičky a všechny možné doplňky a najednou hodina utekla ani nevím jak ,akorát mám teď úplně křeč v ruce ,jak jsem držela sluchátko. :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Hezké poledne kobylky moje.
Leontýnko tak to super zprávička s tou adopcí moc držím palečky :wink:
Holky vy jste ale pisatelky jdu si vás dočíst.

Jenom maminky těhulky kolik jste si koupili látkových plenen? Budu dávat jednorázovky ale k doktorce a pod hlavičku a tak :wink:
8. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Já si koupímasi tak 4 ty veliké. :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Leontýnko tak to je super zprávička,držím pěstičky.
8. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
leontýnko tak to je super :wink: užij si nehtíky já se musím taky objednati :grinning:

Peti tak to kdybych měla vlízt do vany a spršit se tak už pak neusnu :unamused: ale to víš že pokud by to bylo jako fakt auvejsky tak tam vlezu a spršííííííííííííííím :grinning: jak dlouho budeš ještě makati?Hele peti abys tam i neporodila :grinning: :grinning:

luci ahojky-já objednávala z netu a přišly mi ty plínuše dneska-10bílých 70x80 ty 70x70 neměli no a pak ty budu dávat tak pod hlavičku nebo když ublinkne a k dr sem objednala takový barevný 6ks bylo to v balíčku dám odkazík :wink:
8. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
musím říct že teda vypadají kvalitně,za chvíli je budu prát :wink:

jinak co vím tak Katy objednávala 2balíky po 10ks ty bílý plínky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22086834&tab=12 a nějaký barevný k doktorce :wink:
8. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jé ty jsou hezké.Já budu mít nějaké od sestřenky,tak už jich zase tolik nebudu kupovat.A pokuď to půjde tak chci používat taky jednorázovky.
8. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
kasi my budem taky používat jednorázovky,ono mám ještě v živý paměti ségru jak papírovky nebyly a v koupelně pod umyvadlem se máčely v kýblu pokaděný plínky :confounded: bléééé a ten smrad :confounded:

mě by taky stačily po někom ale není po kom :grinning: ty co měla ségra byly ještě po nás a kdo ví kde je jim konec :grinning:
8. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
No akorát ségra posílá ve velkém sestřence oblečení pro Simču,vyjde to tam opravdu levně a říká víš to už bude i pro nás.Tak jsem ji řekla,že to asi vypadá na Vojtíška,tak se smála,a hned na to ,jé tak to budu muset začít posílat nějaké neutrální věci ,já posílám samé růžové.Tak to pokuď to vyjde,jak paní doktorka říkala,tak do růžového bych asi malého určo neoblíkala. :grinning: :grinning: :grinning: .No u nás se teprve všichni rozrodí,takže se bude teprve všechno po rodině posílat dál. :wink: .To pak bude dětí.Je nás z jedné strany mamčiné 4 sestřenice a jeden bratranec,z taťkové 5 sestřenic a jeden bratranec a všichni už jsme dospěláci.Tak jak se to rozrodí ,to bude dětí a dětí. :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem lezu, ale chtela bych vas poprosit o par rad. Dneska jsem se po skoro 2letech snazeni objednala do Caru. Koncem ledna mame prvni sezeni. Jedno dite uz mame, povedlo se prirozene,ale taky skoro po 2letech. Muj gyndar, porad rikal, ze kdyz se povedlo jedno, ze se povede i druhe , ale nejak se to tahne dlouho. Mam hotovy HP a manzel spermiogram a vse ok. pred prvnim ditetem mi zjistili, ze mam ureoplasmu, prelecili jsme ji a ja otehotnela, ted mi take zjistili ureoplasmu , navic chlamydie, preleceno a porad nic. A konecne muj dotaz. Nemate nektera s timhle take zkusenost? A pak moje druha otazka. Dr mi porad rika, ze ovuluju normalne, ze si mysli, ze problem v tomhle neni, tak mi napada nepruchodnost, endiometrioza nebo nejaka ta "alergie na muzska sperma" omlouvam se za termin, nevim jak se tomu rika. Neporadite mi neco o tom, nebo nejaky odkaz kde bych si neco precetla? ja vim, ze se v tom nema zbytecne patlat, ale nejak nemuzu zkousnout, ze podle dr. jsme oba zdravi, ale pritom mimi nejde....
8. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Janinko díky jdu tedy objednat 10malých a 10těch větších našla jsem je malé za 16kč a velké 19kč to jde.

Jedna11 ahoj moc ti neporadím ale v Caru ti určo řeknou co a jak pošlou tě na laparoskopii jestli máš průchodné vejcovody a neboj něco stebou začnou dělat a mimíska se určo dočkáš :wink:
8. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj Luci jak se máš?Co mimísek je v pořádku,už jsi se ptala na pohlaví. :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
luci to jsou dobré ceny :wink:

kasi no jo to budete mít veselo nás je ještě víc ve věku od 23 výš :wink: a už se taky začlo s miminkama ale nějak nikdo nikomu nic nepučí :frowning2: nebudu se bratranců prosit že,sem si koupila z mimáče svoje a pak to bud prodám nebo nechám svým dětem a nebo půjčím ségře.Bud ráda že to u vás tak funguje.

jedna11 sem toho názoru co Luca,zajdite si do caru na konzultaci tam vás pořádně vyšetří a dál uvidíte taky se na vše můžete poptat doporučuju si vše napsat :wink: vše co tě napadá jako třeba ta alergie na manžovi spermijky určo ti řeknou víc než my.Ale taky chápu že do konce ledna je v tomhle případě co se týče mimča daleko,mě ty dny taky neutíkaly :wink:
8. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ahojte dupky, asi se nedostanu z práce, furt se sype peříina :grinning: Jedna 11, uvidíš co ti řeknou, nemá smysl se tím nervovat dopředu, každý má jiný problém a každý Car si to řeší podle sebe :slight_smile: Jo a k těm plenám, já zasloužilá a vyžilá matka , měla jsem jednorázovky, huž v té době, heč, a 10 pod hlavu a 4 velké osušky po koupání a ještě dodnes jimy pucuju své tělo a a okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leontýnko, super zpráva, alespoň máš lepší myšlenky :slight_smile: Zdravím králicy, samicy, a všechny hááárééé :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Kasi mám se dobře co to bude nevíme 11ledna jdu do poradny a začárkem února nás čeká velký UTZ a to už chci určo vědět teda pokud se nebude bublina moc stydět :grinning:

Jani našla jsem ještě lepší ceny 80x80 za 17kč tak už to jdu objednat :wink:
8. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
holky diky, ale to je prave ono Janininko. ten cas , ja prece vim, ze v Caru nam asi neco k tomu reknou. Jen jsem myslela, ze se dovim neco, co mi trosku uklidni, nebo nevim pomuze preckat tu dlouho dobu do konce ledna.
8. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jedna11 vím že to čekání je nejhorší. Každá jsem jinačí jsou tady holky co jsou v pořádku manža je v pořádku a pořád se to nedaří mít mimíska. Je to těžké každá si to mimnko přejem , ale někdy je to běh na dlouhou trat :frowning2: Moc držím palečky at už je konec ledna a ty víš na čem jseš moc ti držím palečky :wink: Kam jses objednala do jakého Caru jestli se můžu zeptat :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Já jdu na ultrazvuk 28.1. a do poradny 4.2.,ale dělala mi ultazvuk přes bříško i teďkom jak jsem byla v úterý naposledy v Polance a tak jsme čekali až brouček ukáže kdo to je jestli Vojtíšek nebo Anička.A bylo to dost hezky vidět,ale více je to prý vidět ještě ve 20týdnu. :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
jedna-víš ono si stejně nepomůžeš,my tam jeli s tím že je problém určo ve mě bo mě trápily mikozy i 2krat do měsíce a asi 2roky v kuse někdy to bylo jen jednou za měsíc a to jen bych dala do uvozovek.No a nakonec po všech těch vyšetřeních sem zdravá a problém je v manželovi.....taky sem jezdila po netu četla články večer přemýšlela proč to nejde a vidíš nakonec to bylo úplně jinak.Tak se snaž na to nemyslet,užívejte sexíku a ono to uteče uvidíš.Taky než budou výsledky těch testů co vám udělají v caru tak to taky měsíc trvá,tak se to chce obrnit trpělivostí a zatím to zkoušet a třeba se zadaří i takové holky tady jsou :wink: :wink:

a doporučuju si koupit ovu testík :wink:
8. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj Karolko asi budeš v práci nocovat :grinning: U nás se to pořád taky sype a to jsem slíbila petulce boby moc se mi na ně nechce :frowning2:
8. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jinak Jedna 11 taky přeji ať ti v caru pomůžou a brzy se broučka dočkáte. :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
čus baby, za chvilku končím, tak jdu juknouti!
Jedničko:slight_smile: je spousta vyšetření - na alergie na spermijky je dobrá imunologie, na některé věci zase hysteroskopie, někdy laparoskopie, kdybys něco chtěla konkrétního, poradím. Jen možná je fakt lepší počkat na doktory, bo čím víc víš, tím to jsou větší nervy :slight_smile:. Do kterého Caru jdeš? Kolik Ti je? Jinak, chápu, že jde asi spíš o uklidnění, velice dobře si pamatuju začátky.. Neboj, protože všechno vypadá hrozivě a složitě, ale pak se můžeš k nám přidat a ptát se na každou blbost, co Ti řekne doktor :slight_smile: Každý Car si jede svůj systém.
Zlatíčka, loučím se, jdu dom, ozvu se z domova večer. papa
8. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
kasi to pohlaví je ted tak 50 na 50 je lepší počkat na ten 20tt sem to tak četla že i děvčátko se může jevit jako klučík právě tím jak se vyvýjí pohlaví.

Karolko ahojík pracante tobě se tam tak líbí jo :grinning: nasadit sněžnice a domůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning:
Ty plínuše sem si taky říkala ten počet co si psala ty,ale našla sem tu sadu barevnou tak sem ji vzala :wink: myslím že to bude bohatě stačit :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Janninko, manze je v pohode. Spermiogram mame a je pry vyborny. ja mam hormonalni profil a stery, pry taky v poradku, jine vysetreni nemame.
Asi mate pravdu, chtela jsem nemozne. diky. Vim, ze kazda to dobre znate, ale tak nejak jsem v posledni dobe se silama v koncich, brecim kudy chodim, nemuzu videt kocarek, atd. atd.
8. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jani já si nakonec vzala jenom 10 velikost 70x80 mám ještě 6 po Petulce tak to mi bude stačit :wink:
8. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Holky loučím se sváma jdu pro Pétu a na ty boby :wink:
8. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.