• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jani ty mi přeješ :angry: Já bydlím km od špitáůu, tak snad na těch sněžnicích do neděle do oběda dojedu :sweat_smile: Taky se mí ty barevné sady líbí :wink: Hned bych si objednala, a růůůůůůůůžové :slight_smile: Boužel mrcha opět došla :rolling_eyes: Pořád myslím na Ivu, snadje všechno jak má být :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jedna 11 neboj, ono to uteče a doktoři všechno vysvětlí. :slight_smile: Já vím, jsou to nervy a hlavně, než ti řeknou, v čem je problém :wink: Asi tě ze začátku pošlou, jestli máš průchodné vaječníky, a začnou s nějakými tabletkami na kvalitní ovulaci a plánováným sexíkem :wink:
8. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Jo malý včera boboval sám a vrátil se jako sněhulák :slight_smile: I černá čepice byla bílá :angry: A to prý jen jednou upad :grinning: A sníh měl i ve slipách :sunglasses:
8. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
No teda tady se bobuje,já se chci za chvilku stavit za kamarádkou do herny ,ale jsem zvědavá jestli nezapadnu v závěji. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: sníh i ve slipech jo? :grinning: :grinning: :grinning:
však se vám taky zadaří :wink: určo brzo karolko.

Ivča jde až v po na gyndu na krev že?Ona by se určo ozvala kdyby něco.

luci tak to ti bude těch 10 stačit bohatě,jen mě napadlo jestli sis to neměla spíš koupit v obchodě,když k tomu dáš to poštovný tak tě to vyjde dráž,já je viděla za 189,-v prodejně pro miminka ale jelikož já brala víc věcí tak sem to vzala při jednom :wink:

já se těším až bude malá větší a budem chodit bobovat to aby sme jedny koupili i mě :grinning:
8. led 2010 v 15:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: hihi nejlepší sešup je stejně na pytli vycpaným senem :wink: :grinning:

jedna-třebas je to je ve vás,moc na to mysíte a nervujete se hlavně asi ty podle toho co píšeš,ale ono se to říká nemysli tak na to že :sweat_smile: A kam teda jdeš do caru?
8. led 2010 v 15:02  • Odpověz
jak psala Andrejka a tímto ji zdravím :grinning: tak chod klído za náma,uvidíš jak ti to bude utíkat :wink: a počkej až dorazí Mája :grinning: :grinning: :grinning: s tou je prdel :wink:
8. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Ahojte sluníčka. Tak jsem vás konečně zase přišla pozdravit. Bohužel jsem byla zase 10 dní v nemocnici a strávili jsme tam i Silvestr :frowning2: Začala jsem trochu krvácet tak jsem musela na kapačky a injekce. Včera mě teprve pustili na zkoušku domů, tak snad to vydržím co nejdýl. Tohle těhu je fakt pro nás dost záhul :rolling_eyes: Ale něco pěkného už víme:slight_smile:)))) podle ultrazvuku čekáme chlapečka :dizzy_face: Hihi, ale na 100% to budeme vědět až po ultrazvuku v Brně.Už jsme objednaní na vývojovky 4.2. a hrozně se těším na to jesli to potvrdí :wink: Tripl nám už taky vzali, tak čekám na výsledky. Prý budou stejně špatné kvůli těm dvojčatům, ale screning byl ok, tak se nebojím.
Co jinak tady nového? Nová mamča nebo nový přírustek?
8. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Janinka, do Plzne do Natalartu.
JJ, v nervech to asi opravdu bude. Kdyz jsem otehotnela poprve, tak to bylo neplanovane v dobe kdy jsem se lecila atb. a proste necekala,z e bych mohl 8dc otehotnet. brala jsem to jako mesic , ktery si odpocnu od nervu, ze se zase nepovedlo a ono se povedlo.
8. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Leni ahojki ,broučku ty si vytrpíš,myslím na tebe každý den.Tak snad už bude vše v pořádku.Už by jste si zasloužili trošku klidku a pohody. :unamused: No u nás to taky vypadá podle ultazvuku na chlapečka,ale lépe to půjde vidět až ve 20 týdnu.Taky mi už brali krev na toho downa.Tak jsem zvědavá jak to dopadne snad dobře.
8. led 2010 v 15:41  • Odpověz
Kasi ahojda. No mi se právě dívali včera na poslední kontrole v nemocnici. Ta doktorka dělá i genetický ultrazvuk, tak jí věřím, že viděla dobře. Jinak pohlaví je už v tom 12tt jasně dané a když mimčo chce, tak ukáže :grinning: To mi říkala moje doktorka. Takže se nebojím, že by se mi to pomalu v 18tt mělo změnit :grinning:
A co ty jak se máš? Všechno v pořádku?
8. led 2010 v 15:44  • Odpověz
:slight_smile: Ahojjky

Leňulko tak jsme si zas oddechli, že jste v pořádku, i když s problémama, ale jste s malým prďolkou šikulky :slight_smile: Snad už do nemocnice nebudeš muset.

Holky ty plenky bych raděj kupovala v obchodě, některé mají gramáž větší a jsou lepší a některé jsou tenké nekvalitní - já jsem takové bílé 2 koupila :frowning2: , jinak mám po malém, teda ještě po nás a taky 2 jsem koupila s obrázkama k dr.

Jedničko 11, my jsme taky tak začínali, oba v pořádku manža sperma ok, už jsme měli jedno dítě a druhé nic, první jsem byla na rentgenu vaječníků jestli jsou průchodné, po zjištění že jsou průchodné mi v CARu nasadili prve hormonální léčbu a sledovali přesně růst vajíček (folikulů) následoval časovaný styk, to jsme podstoupili asi 6menstr.cyklů, když to nezabralo měli jsme 2x Inseminaci a když ani ta nepomohla šli jsme do IVF (oplodnění ve zkumavce) poprvé se to nepovedlo ale podruhé už jo :slight_smile: Takže hlavu vzhůru a do boje
8. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Janinko brala jsem toho více tak se to oplatí a kámoška mi to vyzvedne jak pojede z práce je to v ostravě ten obchůdek.

Leňulko to je dobře že už tě pustili už jsme si dělali starost co je stebou :wink: A bude to chlapeček to je paráda máme tady skoro samé holčičky :slight_smile:
8. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Teda tam je kosa :frowning2:
Leňulko teda kdy ty si to těhulení začneš užívat?Tak moc ti přeju aby už byl klid a nemusela ses nervit.
Jani ti s tím porodem nevím ale i to se může stát :wink: no tak tam na mě ta pani tu chvilinku než to vyprdnu snad počká :grinning:
Jedničko zdravím ale neporadím.Jestli je manža v pořádku asi Tě pošlou na laparku a tam zjistí,jestli vše funguje nebo co mají lěčit.Určité věci utz nevidí a musí kamerkou dovnitř.Nicméně držím palečky :wink:
Karolko snad ses doplácala domů.Tady to taky padá od rána :unamused: za oknem je to pěkný :grinning:
Mája někde běhá s kočárkem.No ta bude mít teda svaly :wink:
Ahojky Mony :wink: vše připraveno?Taštička zabalena?
8. led 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahojky Monči, Luci, Peti :slight_smile: moc ráda vás vidím holky :grinning: Mony už jdete pomalu do finále že? Tak budu držet pěstičky ať je to co nejjednodušší a hlavně rychlé :wink: Petjunko i tobě se to krásně zvyšuje, hihihi aby to neklepalo taky za chvilku na vrátka. :wink:
Holky byla se mnou v nemocnici kámoška. Přijali ji, že jí začalo tvrdnout bříško a trochu se otevřela. Byla v 33tt a museli ji dát na postel, která byla podložená špalkama, aby ležela hlavou dolů. Pak jí dali kapajdy na 24hodin nonstop. Když se teď dostala na 36tt, tak jí tu kapajdu už museli vysadit a ona tvrdla každých 10minut. No hrůza!!!! Tak ji hned připojili znovu, ale druhý den musela přejet do porodky. Představte si, že ještě ten den porodila holčičku Lucinku 2,20kg. Jsem bulela jak želva. Takže nebýt toho, že ty 3 týdny odležela hlavou dolů a na kapajdách nonstop, tak by ji porodila na to šup předčasně a musela by na tu jednotku pro nedonošence:confused: Teď už bude jen chvilku v inkubátoru a můžou domů :slight_smile: Takže asi opravdu některé z nás musí bojovat v těhu víc než jiné, aby došly do zdárného konce.
8. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj dupééénky, nemám možnost vás čísti, ale aspoň pozdravím, bo tu vidím, že si někteří myslí, že tlačím kočár závějema, no trošek jo.
Já byla u mamky, město jsem dala sama, bo do porodky se muší, pokoukala jsem miminko a normálka v tej době porodila nečekaně o měsíc dřív naše další společná kámoška, stejně malý mimuško, jako byla ÁŇA, tak jsem si pobrečela na dvou pokojích a ještě jsem si trošek pořešila ten svůj problémek, že jsem neviděla po porodu mimisko a dneska holky, jsem viděla první setkání maminky s miminkem, no jsem z teho úplně mimo, hnedle jsem si dala pořádný víno s colou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tož vás dzravím a jdu na mimi, bo bečí, právě se probudila a pouštím muže ke stroji. Pak vás přečtu.
8. led 2010 v 18:16  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě zdravím fofrem Lenču, jsem ráda, že jste ok.
8. led 2010 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky je fajn ze na me myslite taky jsem polekala kdyz jsme videla tri dny stejny testil ale dneska byl zase silnejsi uz jsou obe carky skoro stejne, beru kazdy vecer jedem utros at to neprehanim jen me zlobi ze jsem nemocna a musim chodit do prace. K doktorce jdu v pondeli ale krev mi nebude brat rikala ze udela primo vysetreni a pak se uvidi.Jdu zase lezet neni mi dobre mam rymu kasel a boli me hlava. Pa pa
8. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan jsu nějaká unavená. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky MVMR :wink:
8. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Leňulko díky za pěsti jj už jsem ve finále, dnes došel monitor dechu, smontovali jsme postýlku a pomalu vše chystám. Gratulka k pindíkovi :slight_smile: Teda kamoška to měla náročné hlavně že je Lucinka zdravá, ten 36týden už není tak moc kritický, tak to zvládli dobře.
Peti taška už stojí za postelí, co ty se to nezdá ale pomalu abys taky balila :sunglasses:
Máji Zlín je od nás 30km ale toto místo přesně neznám, bude to někde za Zínem kousek od ZOO Lešná. nicméně vypadá to skvěle a hned bych na 3 dny vyrazila :wink:
Ivo tak samé dobré zprávičky myslím že když // máš jak dálnice, tak to je super a dr. určitě zkoukne a uvidí. Podej v pondělí hlášení a brzo se uzdrav.
Luci dobrou :pensive:
Dnešek patří mému manžovi :angry: jak jsme stěhovali skříňku aby jsme uvolnili místo postýlce spadla mu tv (jen trochu-jede) a samo že se rozčílil, že jsou to moje blbé nápady a nadával tak dlouho, až jsem se rozbrečela, to mu nedalo a už se usmiřoval, ale byla jsem z toho pěkně nešťastná. Sebranka je to..
8. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Si toho blba s těma chlapama fakt půjčujem nebo co?? Jo Mončo máš pravdu,že se to zhoupne a jedu ale já nepředbíhám! Ty,Janča a pak teprve já. Kočičky přeju krásnou noc. Papa
8. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj koťááátkaaa :dizzy_face: vidím Leňulku, jsem si oddechla, že jste s prďolkou v pořádku a i když si těhulkování nemůžeš tolik užít, věřím, že si užiješ aspoň to mateřství a už vás nikdy nebude nic trápit :slight_smile: Moniii, o Tebe už jsem se taky bála, že jsi v porodceee :wink: Ivuš má testík s pořádnýma dálnicema, tak to je taky skvělééé :slight_smile: Karolkooo, doufám, že ses dostala domů v pohodě, si vzpomínám, jak jsem sloužila 30. 12. a 31. 12. a byla taky taková kalamita, že se nešlo dostat nikam, tak jsem spala mezi nočníma v LDNce, no fuj, už nikdy :wink: Tady u nás je taková kalamita sněhová, že jsem ujela autem cca 3 km, absolutně jsem nevěděla, kde je cesta a kdy spadnu do příkopy a když mi to na kruháči,uklouzlo, tak jsem to otočila a pelášila na trojku domů, u nás už jsem kopec vyjížděla na dvojku a zmrzlá jsem byla až hrůza, tak doufám, že se ráno neprobudím s nějakýma bacilamamaaa :wink: No nic, přeju vám dobrou nocičku a krásné sníky a pěkně se vyspinkejteee, MVMMMR :dizzy_face:
8. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj kobylkýýý:slight_smile:
Všechny vás zdravím jak zapadlý vlastence.
Leňulkoo, ty to máš holka těžký,ale statečnš bojuješ, to je dobře.
Ivuš, jen tak dál, dálnicuj:slight_smile:
Ahoj Bellíšku.

Holky, musím vám sem dát něco pro zasmání, je to zvlášť pro Bellíška:slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=yUZLUoLQ0KI
8. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
Věruš tak teď jsem se s chutí zasmála. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .To se bude naši Belli líbit,ale je to maso,to si vůbec nedovedu představit v paneláku taková farma. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .To musí mít sousedi opravdu radost. :grinning: :grinning:
Ivi tak super,že dálnice sílí,hlavně aby bylo vše v pořádku.No nic jdu se rozloučit a pokračovat ve spánku.Tak dobrou noc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A Máji gratulka pro kamarádku,a Leňulce taky.
9. led 2010 v 00:20  • Odpověz
Bréééééééééé rááááááánko, teda co ty lidi nevymyslej, že? Pěkná reklama na žížátkov a Bellí, kerá Ty séééééééš :grinning:
Tak Leňulce taky předčasně porodila kamarádka, pěkné je to, navíc dlouho mimi :slight_smile:

Jukám tady vedle na reklamu už nových X-landerů, pěkně to vymysleli, i nový barvičky, fešné :wink:
9. led 2010 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč hlásím, že Luboš dorazil po páté hodině :slight_smile: , tož chce chrnět, ale jsou neprůjezdný aj chodníky, tož nepokočíkuju do obchodu, musím sama pěcha, takže mu putuje dítě na hlídání...., no já ho nenutila slavit do pěti, žéééééééééé? :grinning:
9. led 2010 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrééé rankooo, koťááátkaaa :dizzy_face: přeju všem krásnou sobotěnkuuu :slight_smile: Věrískuuu, jsme se s Pavlíkem fakt zasmáli :grinning: :grinning: :grinning: Máji, jsi nepoznala, že jsem ta hefčííí :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 08:52  • Odpověz
se budete možná smát, ale Pavlík mi teď připoměl, že když byla ta zima, těch -26, tak jsme taky chtěli vzít všechny domůůů, Elišku jsme dokonce oblíkali, bo čekala Mařenku, takže tak :grinning:
9. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.
Veruško tak jsem se zasmála je to super.
Mája je tyrynka manžela ani ho nenechá vyspat ale co naplat když může ponocovat tak může ráno hlídat já dělala manžovi to samé :grinning:
Belíšku tak ty jsi oblékala Elišku ani se nedivím při takové zimě :wink:
9. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Bellí, tož je vemte domů, vo co déééééééé, aj svetry jim půjčuješ jo? Pak sousedi čučej a nevědi, esli je to Bellí bo kozenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To víš že jsem Tě poznala, jsi ta, co se nebojí tej kozenky, ta druhá osoba je převlečenej Pavlíček :confused:
9. led 2010 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.