• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
:grinning: :grinning: :grinning: Bré bílé ráno :grinning: :grinning: :grinning:
To jsem ráda, že jsem vás tu rozesmála:slight_smile:
Se ví, že Bellí je ta s kozénkou a ten druhej Pavlík:slight_smile:, jak jinak:slight_smile:

Jsem před chvílí přišla s Mikim z venku, málem mi zapadl do závěje,ale jemu to neva,asi je sněžnej pes. Jenže jak byl zamtenej, všude bílo, tak se vykadil jednomu pánovi přímo před auťák, tak jsem rychle,hledala pytlík abych to sebrala a on, že prej to tam mám nechat, že mu v jistejch situacích ty hovna nevadí, že se prý aspoň po tom odškrábne a líp rozjede :grinning: :grinning:

To mám jít do města nakupovat a ten můj taky furt chrní. Byl včera na bowlingu, nebyl tam Májo s Oubošem?
Jdu na něj.
9. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Ještě jsem vám nenapsala, že v ochot. divadle se překopala hra.,bude se se hrát uplně něco jinýho a dostala jsem tam roli, na kterou by se ale hodila jedině Mája. Budu anděl :grinning:
9. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Dobré ranko,tož tady je veselo,tak koukám ,že Věruška rozesmála všechny,ale taky jsemsi hned představila Bellí s Pavlíkem. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Já se tu teď snažím zabalit kočárek,ale je trošku neforemný a to už je částečně rozložený.
Pak se zajdu zeptat ještě na mašli k Lucce.Já už jsem všechny spotřebovala. :grinning: :grinning: Tak aspoň harmoničku udělám,ikdyž si myslím,že Simonce to bude stejně jedno ,jak bude škubat.No hlavně aby se jí kočárek líbil. :slight_smile:
9. led 2010 v 09:51  • Odpověz
To budeš anděl s čertem v těle. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Pěknou sobotěnku želáju :wink:
Věruško moc pěkný,mam kolikrát pocit,že tohle tam mají sousedi nad náma protože nevěřím,že člověk může při normální chůzi takhle dupat :angry:
Máji kdybych neměla domluvenej ten kočárek tak do toho x_lendříku bych šla.Ten se jim vyved,i ty barvy jsou super.
Bellí až naženeš ty žížátka domů tak to vyfoť :grinning:
Ahoj Lůco a Kaso. :wink:
9. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj Peti ,a jak vypadá ten kočárek. :slight_smile:
9. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Kasi kočárek je hnědej a je to trojkolka,příští týden vložím snad fotečku :wink:
9. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojky zdravím všechny po dlouhé době.
Pořád vás tady pročítám, ale nemám ani co psát. U nás vše při starém.
Novopečeným maminkám gratulují a hlavně ať jsou zdravé.
A kdy jde do boje nějaká snažilka?
9. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Jj, holky moje zlaté, blbosti, to je super, že je tu tak veselooo :grinning: Jsem včera byla na srazíku maminek s miminkama a těhulek a snažilek, tak doufám, že jsem se dostatečně nakazila :wink: Byla jsem z toho tak nadšená, že se mi dneska zdálo, že mám 3 pozitivní testy a já s tím lítala, že to není možné, že nemám vejcovody a doktor mi řekl, že když mi je odstraňovali, tak že asi na jedné straně zůstala nějaká dírka a tudy se dostala ta mrška dovnitř, no mimóóóň mimoňovic :grinning: :grinning: :grinning: Petjunko, Luci, ahoj berušky :slight_smile: Věruško, tak andílka budeš hrát a sněžného pejska máš doma, hmmm :wink: Kašo ahoj, tak ať se dáreček líbí :slight_smile: No nic, jdu uklízet, bo je tu fakt binec jak v tankuuu :angry:
9. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Katkooo, ahoooj :slight_smile: Už máte to psí miminkooo :slight_smile: No, už jdu fakt uklízet a nakouknu později :wink:
9. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahojki ,tak jsem zvědavá na tříkolku,my míttříkolku určitě nebudeme moci,protože oni jsou dost úzké,a děti narozené v létě se tam v zimě ve fusaku nevejdou a na sporťák je ještě brzy,ale jsou hezké,ale ty hluboké korbičky jsou strašně malinké.
Tak to je super,že jsis Belli srazík tak užila.A kde jste měli srazík. :slight_smile:
9. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Kasi jsem zvědavá co bude Simonka říkat na kočárek. Kasi já si kupuju čtyřkovku v zimě bude mimi v ve sporkáku. A možná v rámci šetření budu mít kočárek po Petulce.
Ahoj Katko jak se máš :wink:
Belíšek má volnáska a zase gruntije to znám taky to u nás bylo takové když jsem chodila do rachoty :frowning2:
Ahoj Petruš jsme zvědavá na ten tvůj kočárek. Mě se líbí Takko Jumper zelený je to čtyřkolka a korba je maličká a ještě uvidím možná to vyhraje kočárek po Petulce už sice není moderní ale je velikej. Péta je v březnu narozená a ještě v roce se tak hezky vlezla aji s fusakem.
9. led 2010 v 11:30  • Odpověz
No já chci určitě větší kočárek,protože mi v 5 měsících příjde ještě brzo na sporťák. :slight_smile: Zatím uvažujeme nad iglesinou nebo Royan Marita.
9. led 2010 v 11:53  • Odpověz
No taky jsem zvědavá co bude říkat. :slight_smile:
9. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Nebo spíš jak se jí bude líbit,protože ještě nemluví. :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Tož zase jste popísaly :slight_smile:
Bellí, má dírku :grinning: , to je pěkné, kéž by tam byla teda :wink:
Kaša si myslí, že trojkolky jsou úzký, ba ne, jsme jediná trojkola s holkama mejma maminkovskejma a máme nejširší korbu, holky mají to Bebeto a Dorjana, uzoučký to kočíčky.
Věruška bude anděl, šááááák ona je, proto ta role. Ale kdybys nemohla, tož mi to tam domluv, já jim to teda odehraju, jakooo řečou te andělé mluvijooo, habych si to nacvičila? :confused: A nemám moc času, tož ať nejsou dlouhý texty.
Jdu na bobo, to je smrad. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz
Beli tvým snům se nedivím, já mám taky takové, že si celý den říkám, na co jsem to vlastně myslela :grinning: Holt se nám pronmítá to, na co v duchu myslíme :slight_smile: jen ta realita je ak horší :angry: Kozenky byli nádherné, i ta kouelna nebyla k zahození :grinning: A proč by zvířatka nemohli bydlet jak lidé? :confused: My pujdem do chlévka a zvížátka a lou gruntovat, vysávat, prát :grinning: Já ale chcu k Belce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak z Ivi mám obrovskou radost :slight_smile: Luci, taky nechápu, proč ty kočáry dělají čím dál menší, a děti jsou čím dál větší :angry: Po Kubovimám obrovitánský, vlezl tam i v 1,5 v fusaku :wink: Proč Andělka nenechá svého chlapa vyspat? To fakt nechápu, chudáček :sweat_smile:
9. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Holky já než jsem šla na 2IVF tak mi kámoška říká měla jsem živý sen přišla jsi za mnou do práce asi dvouletým chlapečkem a tak říká neboj ono to výjde mě se sny plní a ono to vyšlo :slight_smile: Já mám kočárek od Péti aji s Pétou v albíčku tak se když tak koukněte. Ted je dělaj opravdu strašně malinký ale mě se tak líbí no uvidíme. Manža říkal jak nám vrátí za teplo penízky jsou tvoje kup kočárek jaký chceš tak uvidím kolik vrátí a jestli vrátí.
9. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
holky jdu obědvat máme dneska štedrej den bez dárku a obýdek je štědrej salát a řízek :grinning: když nám salát na svátky skysl :angry:
9. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Lucinko díky za optání mám se pořád stejně pořád v prácí, doma se snažíme seč můžeme a pořád nic. A čekáme na telefónek jestli zazvoní. Koukám jak vám všem tak hezky naskakují čísilka za jménem. To je super.
9. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
No možná jsme měli smůlu,ale byla jsem se podívat v chico a tam byly ty trojkolky s hlubokou korbičkou opravdu malé.
9. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
No uvidíme,na kočárek je ještě čas,hlavně chci nafukovací kola. :wink:
9. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jdu se pomalu chystat za hodku jedeme.Hurá ,už se mooooooc těším ,Simča je takové naše zlatíčko.
9. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jé Katko, ahojky :slight_smile: Taky jsi ráce a zas práce :unamused: Ale mezi tím stiháte snažění a tak to má být :grinning: na co čekáte s telefonkem?
9. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj Karolko čekáme až nám paní z kraje zavolá že má pro nás miminko.
9. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jo ták, dlouho jsi tu nebyla, tak jsem si nebyla jistá :slight_smile: Tak to ti věřím, že ři každém telefonu nadskakuješ :slight_smile: Nedávno jsem viděla rodiče, co měli mimi od 2 měsíců, to musí být super :wink: Já bych do toho šla hned, ale manža nechce, přitomsi myslím, že když už máme jedno vlastní, tak bychom mohli dát šanci na lepší život jinému :dizzy_face: Včera jsem poznala holku, je ji 17 roků, do 9 let žila s alkoholickou matkou, pak po pěstounech, dneska je v pasťáku a fetuje. :confounded: Možná kdyby se do milující rodiny dostala dřív, tak by to dopadlo jinak :cry: Takhle moc šancí nemá :frowning2: Je to smutné :confounded:
9. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Kasi, nafukovací jsou super :slight_smile: Luci, měli jsme podobný, asi to bude tím, že jsme rodily ve stejném roce :grinning:
9. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Já vím, ale byla jsem tu s vámi pořád akorát jsem nepsala a taky není tolik času kolik bych chtěla. Dneska mám volno tak se flákám manžel spí po noční tak nemám co dělat.
Máš pravdu kdyby se holčina dostala do lepší rodiny tak je na tom úplně jinak, jenže tito rodiče jsou strašně sobečtí a nedopřejí svým dětem lepší život. To je tak i těch dětí co jsou v děcáku a jednou za rok o ně rodiče projeví zájem a tím pádem jej nemůže nikdo adoptovat a přitom by už žil v rodině která ho miluje.
Je to škoda, že manžel nechce ale chápu ho já mám taky velký strach jak to bude a co a jak, ale moje kamarádka už má 3 letou holčičku tak v tom nejsme sami.
9. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Tak to je suer, že nejste vázáni jen na jednu možnost jak mít vytoužené štěstí :slight_smile: jé, ty tam máš fotečku a novou :slight_smile: Už vidím, jak holky bude mrzet, že se flákali někde jinde a ne na PC, aby tě mohli vidět :wink: Chtěla jsem vysávat, ale druhá polovička usnula na gauči, tak zabíjím čas lenošením :grinning: A vubec mi to nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to nespravedlivé, že děti mají ti, kteří si toho neváží :unamused: Znám rodinu, kde na štědrý den, byla matka opilá, otec zmlátil svou dceru a přihlížel tomu 3letý jejich syn, jen na to pomyslím, tak ho vidím pod stromečkem a nechci ani pomyslet, co se v té malé dušičce odehrávalo :angry: Zabila bych takové hnusy, kteří berou dětem jejich sny a tužby a dětství :angry:
9. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
JJ mám konečně novou fotečku jsem dlouuuuuho hledala až jsem našla takovou která by se dala zveřejnit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ty ani nemluv jak to slyším tak bych je chytla pod krkem h.....a :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.