• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojka holčinky já Vás čtu denně ,ale jsem z té věrušky úplně pryč myslela jsem si že to nejhorší máme po 12tt za sebou ale tak nějak mi vzala iluze.Byli jsme od sebe 14 dní a myslela jsem si že to spolu doklepem do konce je mi to strašně moc líto.My jdeme zítra do Gennetu na podrobnější vyšetření ale určitě je mimísek v pořádku taky mi pěkně vyrostlo bříško.
Abych doplnila Beli a Máji,dnes máme svíčkovou omajdu od mamky a teď ještě rychle zmáknu polévku a odpoledne půjdeme na procházečku a dobré kafíčko s nějakou dobrotkou. :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Máji, tabulka už nepremává, já tam už nechodím, ale právě Leníka jsem si ještě hlídala. No, právě proto, že měla ty velký zdravotní starosti.
3. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Hanni, to je jasný, obavy jsou a budou. Určitě bude vše v pořádku, neboj. Jaktože jdeš do gennetu? Ty nechodíš do pronatalu? A jak je v gennetu? Já jsem na to slyšela jen chválu.. Tak někdy lituju, že jsem nešla tam.
3. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Hani, určitě bude všechno v pořádku, uvidíš:slight_smile: Užij si procházečku:wink: Andrejko, a náhodou nevíš, jak moc jsem ty jména spletla?
3. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahojky holčiny přeji vám krásnou nedělinku :dizzy_face:
Za chvíli razíme na kolech ven-kamarádka vymyslela trasu 30km :confused: to bude mazec.
Holky co je s Věruškou????????Hledala sem to zpětně,ale nemůžu nic najít je to asi někde hodně ve předu
3. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
tak už sem to našla a je mi z toho smutno :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,úplně po mě běhá mráz......jak dál psala Andrejka,tak je to tak mě taky napadlo,má tohle cenu,naděje,štěstí a pak tohle.... :frowning2: :frowning2:
Věruško,beruško je mi to moc líto,drž se,myslím na Tebe moc a moc.
Andrejko tentokrát se to povede :wink: :wink: musí.
Peti,vše bude zase dobré uvidíš a miminka se dočkáš,my všechny.
Berušky,já se du nachystat a vyrazím ven,mám chmurný myšlenky tak to přišlo v pravou chvíli :wink:
3. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Přeji hezkou neděli,nemohla jsem to tu najít :slight_smile: chodila jsem na staré stránky,po neůspěchu v lednu jsem se zařekla,že už nikdy a stejně mi to nedalo.Teď jsem po druhém IVF v REPROFITU Brno a nevím. :unamused: Transfer byl16.4 a test jsem si dělala 30.4 a nic.Ale mate mě,že ani nešpiním a termín MS už byl.Je možný,že by to vyšlo?Dnes jsem si dělala test znovu,ale je tam jen asi šmouha.Asi ho vykoukám.A taky nevím,jestli mám dál brát utrouš ,když z testu nic není.
3. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ali ahoj, určitě sama nic nevysazuj. Jestli dobře počítám, jsi dneska 17. den po ET, to už by na testu mělo být něco vidět, ale jak už jsme se samy několikrát přesvědčily, zázraky se dějí a najdou se holky, které měly test negativní a krev pozitivní. Držím palušky, ať jsi jednou z nich:slight_smile:
3. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Janni.ko, zdravím Tě, ale už jsi jistě vyrazila na kolo, viď:wink:
3. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahojky,tak se mi to včera nějak zvrtlo.Dorail Jirka z vyjížďky a že půjdem na pivko.Já ho nepiju většinou dám vínko ale dostala jsem na něj chuťana tak jsem dala malý pak druhý a.....bylo jich 5.No měla jsem jí pěknou :grinning:
3. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Peťkooo ahoj, tak jsi měla opičku, jo???:grinning:
3. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jé Katy to byl asi nějaý bumbací den.Manžílkovi se to taky vymklo? :grinning:
Májinko co máš s těma policema je to krásný a kamínky jsou úžasný :sweat_smile:
Janinka už asi vyrazila,tak šťasnou cestu,mě bolí od včera pěkně prdka.
Co Regí vrátila se vůbec nebo zabloudila???
Andrejko tak dnes domů ale příští víkend bude tay dlouhej :wink:
Bellinko ahojky co Baroš dnes v klídku?
3. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jen jsem byla veseláááááááá :grinning:
3. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Peťko, s těma prodlouženýma víkendama mě neštvěte, já mám denní dvanáctky. Dneska mě štve Pavlík, furt mě kouše a štípe a ochmatává, no hrůza. Kdo to má vydržet, když je u nás zrovna teta???
3. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jsme z5 :wink:
Bellko, asi tě zklamu, ale nasoukala jsem do sebe sotva jeden kousek rybky a pár brambuch, abych Anýse nezavalila. K tomu jsme si dali polníček, zbytek dostala na oběd hadice :grinning: -polníčku.
Pacholci mě tu jen vysadili a už uháněj směr Bééééérno, doufám, že se mi brzy vrátěj zpátky, abych si tu neničila moc tělo. Už jsem stihla zase přerovnat boty, založit nově polici v akvárku :slight_smile: a chystám se na pokračování.
Opice, Tys měla opici jo? Prej pivo nepiju, ale dala jsem jich 5 :grinning:
Janni.ka už šlape 30 kiláků, to by byla moje poslední vyjížďka asi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , doufám, že ji na tom výletu čeká i něco příjemného...třebas to pivko, ale ne v té míře, jak to dává Petjunka, bo to by už asi cestu domů nenašly, holky jedny cyklistický :grinning:
Alenku 0079 neznám, ale zdravím, tož to je asi nějakej agnet ne? Bo ročník 79? No nechám se překvapit :wink:
Bellko, polici chválej, ale přecivá, když je to stejnej matroš, OMG!!!, tak měla jasně navázat v jedný lajně na vedlejší knihovnu. To říkám, co si člověk neudělá sám....
Za chviličku dovezou další nábytek, Aňulce almau, bo komodu máš už narvanou :grinning: A sebrat Lubošovi tu jedninou poličku, co ještě má, to by bylo blbý :grinning:
3. kvě 2009 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz
Jéžiš, já jsem zase nějaká porouchaná bo co.
AGNET - agent
ALMAU - almaru
bo komodu už má, nikoliv máš
Boha jeho, to je asi tím vedrem, se mi přehřívaj dráty v hlavě :sunglasses:
3. kvě 2009 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz
kuk :grinning:
jsem vyspinkaná,je mi líp,koukám na GP tak je to príma.Manža se taky vzbudil a je mu docela fajn :slight_smile:

Peti,kluci měli bumbací večer,jo jo,jsou to prasátka,ale stejně se neumím zlobit,se spíš směju :wink:

Jejda na kole,to bych klíďo jela,ale nemůžu nejen kvůli těhu,ale ani minulej rok,já pak po tom kole špinila,si nějak asi odírám čípek nebo co :confounded:

Majdí,takže Pavlík provokuje,hmm to chlapy velice rádi,ho někde za rohem přepadni,teta neteta :grinning:
3. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jooooooo, ještě Alčo, chtěla jsem se zeptat, čemu říkáš na testu šmouha? :confused:
3. kvě 2009 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz
Aleno zdravím a vítám :wink:

Máji,nevím,ale nějak mi přijde že trochu jsi mimo,né???? :grinning: :grinning: tož už nejen s tím jídlem jsi zmatená,no a nějak se to přesunulo na vše :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Katuška se nám probudinkala, to jsou únavy co? Já prospala taky několik hodin, najednou to na mě padlo a nebylo vyhnutí, ta postel prostě na mě volala :confused: :confused: , já mušela do ní běžet.
Tondovi je fajn jo? To bych teda chtěla vidět :rolling_eyes:
3. kvě 2009 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz
S jakým jídlem OMG? To jsme si snad vysvětlili, Boha jeho. Hotovky, nehotovky, předkrmy, zákrmy, nápoje...Klajdovka - super svíčkovka, jinde nežrat, bo starý všechno...
A jak na všechno? Myslíš ty chybějící písmena? Za to nemůžu, píšu táááák rychle, že mi některý někam vypadnou, asi málo buším do klávesnice, tož já zaberu, vo nic nejdéééééé.
3. kvě 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz
Než napíšu dvě zprávice do RODINY, tak oni už jsou v Řečkovicích, to je fofr nějakej...Je vidět, že s něma nejezdim, to by byly teprve tady u cedule, bo já ho krotim.Ještě zvlčí, už abych jezdila taky.
Zítra další pohovor na toho řidiče.... :unamused: , nejsem z toho nadšená, on naopak jo... :confounded:
3. kvě 2009 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz
Si Máji dělám prcku :grinning: :grinning: to se v Tobě mlátí ty hormony a cpou se na mozek a pak je to jak to je :grinning: :grinning:
Teda to Ti Vaši jsou rychlíci,ale zas Třebíč není tak daleko :wink:
no fajn,hajá,je trochu zelenej :sweat_smile:

Alčo,taky by mě šmouha zajímala,můj manža nic neviděl,ale na normálním světle bylo vidět,ale určo bych nic nevysazovala,raději brát :wink:
3. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ti dám prcku, abych Tě nepřehodila přes to zábradlí, o který se mi tu pořád opíráš :grinning:
Šmouha nás asi nečte, škoda, zarazilo mě to, to še muší vyšetřit :confused:
3. kvě 2009 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz
Děláš ze sebe silačku,jo??? :grinning: :grinning: bych chtěla vidět jak se na ten Špilas vyšplháš tím bachorem :grinning: :grinning:
hele ty jsi v 35tt? mě mate že tu mám 6tt ale normálně kalkulajda mi píše že jsem 5tt,to nevím jak tedy jsem,jestli se počítá nultý týden,nebo hned první? nevíš?
3. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Prostě si to hodíš do těhu lakulačky, tý www.tehotenskakalkulacka.cz a ten tejden jsi. Jestli jsis všimla, tak Ti to hodí třebas 5+4tt a to je prostě 6.tt. Takže jak Ti to vyšlo? :confused: Čekám...
3. kvě 2009 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz
To je na Špilasu jo? Já myslela u Vás doma,a le proč by jste tam zase měli v baráku značku schodiště, nejste blbci, aby jste ho nepoznali, že? :grinning: Tááák to byl asi problém, tam bych jisto jitě nevyfuněla. Naštěstí máme ke dveřím jen 8 schodů a i to je záběr, ještě že se mamka přestěhovala, bydlela ve 4.patře bez výtahu, by jsme se asi hodně dlouho neviděly....
3. kvě 2009 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz
No jsem podle té kalkulajdy(a i na babywebu) 5tt+6dní-což odpovídá a tu v tabulce mám 6tt a zítra my skočí 7tt,ale budu vlastně 6tt,tak to tady počítá divně
3. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
To se teda načekám, zase jsem díky tý poletuše vlítla na jinou diskuzi, si tam umejvá okna a cpe se dušenou mrkví, kterou mimochodem Tonda nejí a já tady čekám na výpočty... :angry: :rolling_eyes:
3. kvě 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz
Se picnu,to teda vážně nejsme paka,abysme nevěděli kde máme východ :grinning: :grinning: jo jo špilas je krásný,i to prostředí kolem,jsme chtěli jít až bude kvést,ale to jsme nějak promešklali :sweat_smile:
A ty schody,to mě čeká pěkná tělocvična,máme jich hafo moc a bez výtahu,takže budu s pupkem v zimě pěkně cvičit :wink:
3. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.