• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holky já si lehla a usla poslední dobou pořád spím to je tím hnusným počasím.
Katuško určo brzo zazvoní foun a paní vám zdělí máme pro vás miminko moc ti to přeji a to samé přejí Andrejce.
Karolko jsou to strašné osudy některých dětí a ty naše sluníčka si toho vůbec neváží co mají doma rodiče co je milujou dostanou na co si vzpomenou a ještě piskujou no na zabití :angry:
9. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jé Katka má konečně fotešku:slight_smile:
Aj hafinka s bolavou pacinkou.
Já jsem se právě vrátila s Mikim ze Sibiře, jdu se zralaxovat, pak nabarvit golovu a večer plesat.
Tož se tu mějte a vzpomínejte:slight_smile:
9. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Tak konečně vidíme Katku, parááááááádička a ještě snad něde na loooooooodi, wow, ať už je teplo.
Karolko, co nechápeš? :grinning: Chlap chrní, já potřebuju do obchodu nutně, dítě nemůžu táhnout bo nejsou protažený chodníky a nekočíkuje mi kočár z chodníku na silnici, bo strašný závěje, tož ju někdo mušel pohlídat :wink: Ale neboj, vstává až teďka, myslím, že je přechrápanej a zjistil, že má kocovinu, ráno ji prý neměl, tak nevím, z čeho to má :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško tak hezky nabarvy hlavinku a pak hurá plesati užíj si to :wink:
9. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Máji kdy jsi ctila poprvé pohyby já včera něco cítila takové šimrání a nevím jestli to byla bublinka nebo jestli to nebyli větry :confused:
9. led 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahojky všem :dizzy_face: Tak my jsme dneska byli popřát mamči k narozkám a trochu procházkovali za psékem na zahrádku. Docela pěkný den až na to, že zase tvrdnem :angry: Sakryš už mě to vážně štve a zároveň straší! Holky měli jste taky tak časté tvrdnutí bříška? A co s tím kromě magnézka nebo kapaček ve špitále? Já už vážně nevím :frowning2: Já chci mít taky krásné dny a užívat si!!!
Ale dost stěžování! Zdravím mocinky Katušku :slight_smile: Ty jo jsme se tak dlouho nepotkali! Tak vy čekáte na founek s mimi? Tak to budeme držet všechny palce!!! I na nohách! A Kači, co mražáčci?
Máji ahoj tulajdo. Jsem tě včera nestihla ani pozdravit, páč nás přepadl spánek a museli jsme se stěhovat do ložnice :grinning: Tak tobě spešl AHOJKY :dizzy_face:
Jinak zdravím Věrušku, Kasi, Lucii, Belíška a Andrejku atdddddddddd. :wink:
9. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Jůůů Luci my už je máme taky trošku. Už v týdnu jak jsem byla v nemocnici. Cítila jsem takové zvláštní šimrání jakoby mi lezla hadice pod kůží :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se aj smála, páč můj se bojí hadů a když jsem mu to tak řekla, tak byl úplně vyděšený :grinning:
9. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Leňulkoahoj tak jste procházkovali já dneska nevytáhla paty z baráku nějak se mi nechce jsu nějaká líná :grinning: Já ti neporadím mě taky někdy tvrdne břicho hlavně večer ale zase nevím jestli to nejsou zaražené větry :angry: V pondělí jdu do poradny tak se doktorky zeptám co stím :unamused:
9. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Máji jj je to na lodičce v Řecku u moře jé já bych jela hnedka zase do teplíčka. JEstli ten dnešní déšť namrzne tak venku bude velké kluziště.
Ahoj Leni jj dlouho jsme se "neviděly" ale zprávičky jsem měla pořád. JJ mražáčci ještě pořád jsou 3 ale ještě se dávám do kupy a chci to zkusit tak květěn-červen, ale mám strach však to znáš. Pak by to muselo být zase odznova.
Jé Věruška jde plesat závidím. Já jdu do postele a manžel do práce :unamused: :unamused: :unamused: ale ty si to tam moc hezky užij
9. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Leni, chápu tě, jsou to nervy, opravdicky to všechny přejeme, ať huž máš těhulení za sebou, já si prožila taky takové problémy a byla jsem pořád jak na trní :unamused: všechny ti držíme všechno co máme, drž se beruško :slight_smile: Luci, huž máš pohyby, žádné větry :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A své dítko bych taky za to ofrňování přizabila :grinning:
9. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Leni a co Kamča ta má též holka smůlu tak bych ji přála aby se konečně zadařilo.
A co Betyna jak pokračuje těhu?
9. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Já je včera cítila poprvé a měla jsem šílenou radost , že se bublina hýbe a že je vše v pořádku.
Katuš budeš sama doma manža musí do práce to je nelidské že mušíme chodit do práce aji v sobotu a v neděli , ale co se dá dělat penízky potřebujem.
9. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Luci máš pravdu už by mohli alespoň ty neděle pracovní zrušit
9. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Luci už v 17tt pohyby to je pěkné
9. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Kači Kamča má taky mražáčky, ale nechce na ně spěchat. Nějak to pořád u ní nevychází. Minule se taky chytly a zase pustily :frowning2: Je na to asi podobně jako ty. Ale věřím, že to zvládnete obě!!! No a Betynka si to taky chudina užívá. Dvojčátka jí dávají pěkně zabrat :confounded: ale jinak je ok. Snad jim to tak vydrží až dokonce.
Holky mě ty šichty v obchodě vůbec nechybí. Taky když nemusím s papírkem na penízky, tak tam ani nechodím. Kámoška z práce se spíš staví za mnou na kávičku :wink:
Luci tak gratulka§ Huš se bobci hlásí o slovo :grinning: A ty už víš co čekáte?
9. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Jé řecko, teplo, opálení chlapi, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hned bych si dala říct :grinning: Je nevím co stou lodí bychom dělali :sweat_smile: Holky máte pohyby, žáááááááááááádné větry, ty jsou za oknem venku :slight_smile: Proč nás Věruška nebere na ples? :angry: OMG :sweat_smile: Katko, obdivuji tě, že čekáš s mrazáčky, já bych to nevydržela :frowning2: Ale máš recht, určitě se zadaří normálně :slight_smile:
9. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Májo, stejně budu na straně Ouboše, já jsem holt na chlapíííííííííí :grinning:
9. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Leni nevím co to bude jdu na UTZ ve 20týdnu a to vychází na začátek února pokud jsem si to dobře spočítala :grinning: Chcu to vědět jsu holka zvědavá , ale je mi to úplně fuk co to bude hlavně že to bude zdravé manža říká já chci kluka má dvě holky ale hned dodá je to fuk hlavně at to je zdravé :wink:
9. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Karolko kousek tepla a móóóóóoře beru taky :wink: by mi jenom prospělo se někde válet v písku jůůůůůůůůůůů!
Věruška jde plesat jo? Íha toš to nezávidím páč mi jsme s manžou jak dvě polena :grinning: :grinning: :grinning: My by jsme šli jedině vyhrát nějakou tu tombolu.
Luci první jsem si říkala že je to brzy na pohyby, ale mi už budeme v pondělí 18tt a to by mohly být už pohyby opravdovické :dizzy_face: a ty jsi skoro úplně stejně jako já že? Toš budeme hrát fotbálek :grinning:
9. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Leni já jsu dneska 16+2 podle těhotenské kalkulačky. Buden závodit kdo dřív porodí :grinning:
9. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Leni pohyby se cítí mezi 16 až 20týden to jsou vicerodičky a prvo rodičky je cítí později až kolem 22týdne. Já se divím že je cítím přes ty moje špeky je to zázrak :grinning:
9. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Tak to bude o chloupek :grinning: Nechci si fandit, ale podle toho jak mi to těhulení jde, to vypadá, že mi budeme na světě asi dřív :sweat_smile: . Jestli se to neobrátí a nebudeme chtít ještě přenášet :grinning:
9. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Leni necháme to usudu hlavně že porodíme a mimi bude ok. Já Pétu rodila o měsíc dřív tak uvidím možná že budu ted přenášet :grinning:
9. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Jj podle chytrých knih to tak je, že prý mezí 16-20tt, ale taky je fakt, že minule u těch dvojčat jsem je cítila skoro až ve 20tt. Nevím čím to je, ale prckek se ozve většinou nevečer. Chvilku mám takové jemňounké vlnění v podbříšku. Takže nevím jestli to lze považovat za pohyby, ale náznaky už 100% jo :wink:
9. led 2010 v 18:02  • Odpověz
Leni nejvíce pohyby cítíme večer když jsme v klidu :wink: já si lehnu dám ruce na bříško a pozoruji a za chvilku cítím takové šimrání :slight_smile:
9. led 2010 v 18:05  • Odpověz
To víte, že je to nejvíc večer, bo už chce bublinka spát a vy vysedáváte na PC :grinning: Ne, tohle i ještě pamatuji, jak jsem manžovi popsovala to mírné chvění, které jsem vnímala jen já a ukazovala mu na břiše, jak se uplně neviditelně vlní :wink: Byla to nádhera a bylo to večer :sweat_smile:
9. led 2010 v 18:10  • Odpověz
Hihihihi takže je to tu! To je to na co jsme dlouho čekali že? Člověk je pak takový jistější když začnou pohyby. Do té doby se musí spoléhat na ultrazvuky a nikdy si není jistý jestli je mimi ok. Takže si budeme držet palce, aby bylo vše už jen ok :wink:
9. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Jj Karolko máš pravdu. Jen aby jim to tak nezůstalo :grinning: Radši ať se ozývají přes den a večer spí jak zazimovaní medvídci :grinning: Ale je to vážně super když ho cítím a manža na mě kouká s vytřeštěnýma očima :dizzy_face: , pak když se žene s rukama na pupek že ho chce taky cítit a ono nic, tak čučí jakoby jsme si to vymysleli :grinning:
9. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Karolko já jsem i musela čekat kvůli operaci myomu a teď musím ještě na resekci zubů a pak snad už budu OK a vyjde to.
Jé Kamča má mražáčky to ani nevím a přišli ji na něco proč se to pořád děje? U mě to zjistili, ale u ni....?
A ve kterém je Betty doufám, že to dopadne lépe než předtím?
9. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Kači no má mražáčky, ale pořád nevědí proč se jí nechtějí udržet :frowning2: Je to na prd když nevíš co udělat jinak. A tobě zjistili co kromě toho s tím myomem? Se mi to asi už vykouřilo z hlavy :sweat_smile: No a Betynka je od nás tuším o 2-3 týdny. Ve středu jdou na vývojovky a to se chodí ve 20tt.
9. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.