• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katuš ted už to pude revize zoubů a pak bude zvonit foun a ty se dočkáš svého vytouženého mimíska moc ti to přeji :wink:
9. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Leni to jsou ty malé zázraky, které vnímáme jen my ženský, a proto je těhulení, přes všechny nevolnosti a tloustnutí , tak krásné a jedinečný zážitek :slight_smile: Kéž by to mohli zažít všechny co si to zaslouží :slight_smile: Katko, chápu, to, a vím, proč se tak bojíš :slight_smile: ono ty mrazáčci jsou nějaká jistota a já se taky pořád odhodlávám začít od začátku :wink: Luci, bříškům a špečkům zdar :sweat_smile:
9. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Zdravím Vás všechny berušky i nově příchozí....Tak jsem si Vás dočtla. Jsem ráda že se tak statečně všechny držíte.Moc na vás všechny myslím. :slight_smile:
9. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahojky
Katy to je super i fotečka :slight_smile: snad ti nebude smuténko v noci po manžovi. Kdy se chystáš na revizi zoubků?
Ten můj chlap jel na exkurzi do pivovaru, tak ho čekám.
Leňulko mě to břicho tvrdne právě když vysávám vytírám nebo něco pracuji, no prostě to chce hodně klid a víc ležet to mi vždycky pomůže když se natáhnu.
Holky ty pohyby jsou super, konečně si budete jisté ž je mimi v pořádku, když o sobě dá tak hezky vědět :slight_smile:
Karolko do jara je jen chvilka.Uvažujete o IUI nebo IVF?
Dnes jsme se prosekali ráno k autu centimetrovým ledem, no a teď tam zas prší takže to bude zítra zas celé v ledu. ani nikam snad nevylezem na takovou ledovku, fujtajbl.
9. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Alenko ahojky, uniklo mi kdy se chystáte do dalšího pokusu ???
9. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Ahojík, no bohužel nechystáme. Měli jsme začít v lednu, ale posunulo se to, ale nevím na kdy. Manžela mám opět v nemocnici :frowning2:
9. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Na revizi se chytám až chytnu odvahu, ne někde v únoru
Leni mě zjistili gen, který způsobuje časté potraty a taky že mimi může mít větší míchu než je správné a stejně bych musela na potrat.
Ali co se stalo?
9. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Ahoj Alenko a Mončo.
Alenko co je manžovi že je v nemocnici zase ho chytly záda :frowning2:
Moni raději sed doma a nikam nechod venku to vypadá hrozně a už to máš zapár tak odpočívej :wink:
9. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Alenko tak to mě mrzí, zjistili co manžovi je? Jak tam bude dlouho?

Katy tak to je cobydup, nezávidím zubaž je pro mě horší horší jak celé IVF.
9. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Luci ahojky zítra budeme uklízet stromek, tak ani nikam nevylezu, stačilo dneska mi to dvakrát podjelo ale ustála jsem, tak už raděj neriskuju. Byli jsme v DM mají tam pro těhule kuponovou knižečku se slevama tak holky které ji nemáte, zajděte si pro ni s TP.

Katy a dá se s tím genem něco dělat? jsou na to pilulky nebo jen čekat jestli se projeví?
9. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Moni mi stromeček uklidili dneska takže zítra dám nohy na stůl a nebudu nic dělat :wink: Do DM si zajdu v pondělí jdu tak pro hrníček s fotkou Petulky můj tatka si jí přál k narozkám.
9. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Luci tak je hezké na kolik vyjde takový hrneček? a co k tomu potřebuješ, jen cd s fotkou? to bych nechala udělat babičkám taky to je super nápad.
9. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
ne bohužel nedá jen čekat a doufat že nezasáhne
9. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Moni já chtěla takový trochu jiný a ten se objednává jenom na netu stojí 268kč. DM si můžeš objednat bílý a stojí asi 230 kč. fotku můžeš mí aji na flešce nebo na cd.

Katuš to mě mrzí že na to nejsou nějaké léky a musí se jenom čekat jestli ten gen zaútočí nebo ne :frowning2:
9. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Holky loučím se sváma jdu koukat na telku přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
9. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Kati tak je to buď a nebo. Už aby se na tebe usmálo taky štěstíčko.
mizím do postele. Kde je dnes Andrejka, že by zas sužovala mozek ve škole?
9. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ale ani mi nemluvte...chytil nějaký infekční opar na obličeji, takže musel na kapačky, týden za ním nesmím, no a pak se uvidí :frowning2:
9. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
Ahoj berušky! Koukáám jak blázen, a jsem moc rááda, tady ale bylo živo! Katuškoo, ahooj!! Prosíím, choď častěji :slight_smile: Leňulko,vyžíráš, co se dá, ale probůh, vyžer to, ale ať to za ten výsledek stojí! Tak manža se bojí hadů, a Ty děláš z bubkinky hada, jo? :grinning:
Monči, je to moc příjemný, otevřít noťas a vidět hned, jak se po mně někdo ptá :slight_smile: - No, ve škole nejsem, ale šprtám, bo příští víkend mám dvě zkoušky. Jen jsme proložili den prochajdou v lesoparku, místo érobiku taky dobrý :grinning: , jsme se honili v hlubokým sněhu s Tairunkou, to je jak stepérobik :grinning:
JInáč nálada podiuná, bo kdo ví, co je mít problém s jídlem a přitom být na dietě, tak chápe :grinning: , a do teho se učit..fůj :grinning:
Alenko, teda s manžou je mi to líto, a přímo na kapačky? To má pásový opar a ještě nějaký horší průběh, ne? A ty záda? To už je ok?
Leontýnko, tak pozvánka na psychotesty, super!!! Jen tak dál.
Karolajnko, tak mrcha nezklamala, co? :angry:
Beluška se vrátila z kruháče, no, jsi rozumná Bellí. Věruška bude mít pééřováá kříídla, jéé, a ďáblíka nehledaj? Bo i Mája by se mohla realizovat :grinning:
Petjunka od února přibrzdí v rachotě, no prej VIP, a to jí zná celý město, tož žádná změna nebude, a nova bude mít co vysílat! Porodila s nůžkama v ruce!!! Zákaznice ji vyděšeně vyrvaly nůžky z ruky, aby přestříhly pupeční šňůru!!! :grinning:
No, jinak koukám , že spousta máte poslíčky :slight_smile: , no to já neznám, leda, když jsem se někdy přejedla :grinning:
:grinning: :grinning: .
9. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Tak už jsem konečně vykupkaná a v pyžámku usedám, abych koukla, kolik jste toho dneska napovídaly a nestačím se divit, jak tu bylo dooobřeee :slight_smile: Andrejkooo, tak doufám, že už jsi toho učení teď nechala a trošku nech tu hlavinku taky odpočinout :wink: Leňulkooo, jak už říkala Andrejka, nechci se opakovat, ať je mimuško v pořádku a až ho budeš mít v náručí, bude to ta nejkrásnější náplast na bolístky, které sis musela vytrpět a i když nastoupí potom jiný strach, bude to něco nezapomenutelného :dizzy_face: Katuško, tak konečně je v čoudu ta fialovááá paní, ale moc Tě vidět néééjni :wink: Alenko, tak manža je zase v nemocnici? Ať se brzy toho neřádu zbaví. Luci, Moni, pěkně se vyspinkejteee :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Jé a Karolajnka tu taky dneska pokecala, to jsem ráda :dizzy_face: Škoda, že jsem vás takhle propásla, ale nevadí, však zase příjdete, že jó :wink:
9. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdu vám, koťátečka moje zlaté, popřát dobrou nocku a krásné sníkyyy :dizzy_face: Věruška se už jistě točí v kole, tož zítra bude vyplesaná jedna radost :grinning: Pěkně se vyspinkejteee, MVMMMR, sluníčka moje :dizzy_face:
9. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Bellinko to je schválně aby jste se nelekly :grinning: :grinning: :grinning:
Andrejko ahojky ráda tě vidím. Jak já už jsem psala předtím já jsem tu každý den, ale nemám co psát u nás vše při starém tak se alespoň těším z úspěchu všech ostatních. A co ty kdy na to vlítnete?
9. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Andrejko já včera stepovala v závějích a bylo to super :grinning: Beli, kecala, bo venku je ledovice, tak radši sedím u PC ať mě nebolí sednice :wink: prý venku všichni padají, hlavně mladí lidi, tak jim nechcu narušovat tabulky :sweat_smile: Berušky dobrou noc, koukala jsem na Fondu a propásla jsem vás :confused: Ještě přemýšlím kde je Marky, dlouho se neozvala, jestli ji Zdeněk pořád trápí :confounded: Papa
9. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
autor
Beluškoo, Tobě taky hezké chrundění :slight_smile:
Katuško, klíďo tedy krtkuj, a občas písni. Tedy ten gen, co píšeš, no,takhle Tě vyděsit, se nedivím, že pořád odkládáš Ket. Přece buď doktoři pomůžou, nebo těhu nedoporučej, ale jen Tě děsit.. No, jak říkáš, telefon se blíížíí :slight_smile: , vždyť vy už máte 2 roky od žádosti, ne?? My teprve v prosinci rok. A pokud bude IVF, tak březen duben, ale ještě nevím.
Karolajnko, máš recht, Majký dlouho nebyla. Snad je i Adélka v pořádku.

Jináč holky, zase šmejdím.... http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4679022
10. led 2010 ve 02:13  • Odpověz
10. led 2010 ve 02:19  • Odpověz
10. led 2010 ve 02:36  • Odpověz
Brééé ránečkooo a krásnou nedělinku přeju, koťátkaaa :dizzy_face:
10. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Jééé, jsem zkoukla ty nádherné věcičky, na kterých Andruška ulítává, no nádheraaa :dizzy_face: No jo, pak se nemůžu divit, že ještě chrupká, když tu ještě nad ránem čumákuje, cooo :wink: Věruška ještě jistě vyspává plesání a mě se zdálo, že jsem nemohla najít náušnice k plesovým šatům, OMG :grinning: :grinning: :grinning: Tak šupky dupky z postýleeek, u nás padá a padá, abysme tu nezůstali až do jara zasypanííí :grinning: Všem krásný den :dizzy_face:
10. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje u nas padá a padá a padá ta bílá nádhera z vrchu :wink: Holky je to nádhera ale jenom se na to koukat jít tak ne ne ne :sweat_smile:
Andrejko věcičky jsou to úžasné musím počkat až jestli se nám bublinka ukáže jestli mám pindíka nebo ne :sweat_smile: A pak to roztočím drahoušku :grinning:
10. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Bré ránko a krásnou neděli. Já ještě v pelechu,dnes jsem měla hnusnej sen. Celou noc o postižených dětech. Vůbec nevim ke komu ten chtudinka patřil. Úplně mám strach. Už aby byla ta Šmajda venku a zdravá. Možná ten sen i proto,že jsem Vás ještě před spaním četla a byla celá vyšinutá s Katky. To jsou teda věci,moc Ti přeju ať už se zadaří a vše je ok.
10. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.