• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jinak Andrejko víš že se toho taky bojim,že pojedu rovnou z rachoty! Nebo rovnou v kadeřnictví to taky neni zlý! Hadříky jsou krásný ale já už mam zákaz! Myslím,že to ani neutaháme to co máme. Když už jsem u toho,Mončo kdy jsi prala hadříky? Doma hotovo tak jsem si řikala,že bych na to vlítla. Mě to dítko v tom bříšku snad vůbec nespí! Pořád se tam mele.
10. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Á, už se kočky probouzejííí :slight_smile: Luci ahoj. Petjunko, tos měla fakt ošklivý sen, ale neboj, Majdulík bude zdravá jako rybičkaaa :dizzy_face:
10. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Alenko teda vy si taky užíváte. Držim palečky abys za manžou mohla co nejdříve nebo ještě lépe ať už ho máš zdravého doma. Leni mě to břicho taky tvrdne dost často ale je pravda,že moc neležím,jsem na nohách celý den! Piju magnosol a asi pomáhá. Zdravím vytrsanou Věrušku,zapadnutou Bellušku,Lucu,vysmátou Karolku,bláznivku Máju...všechny
10. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj Bellí,no to doufám.Přiznávám,že mam z takových věcí hrozný strach :cry:
10. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Zlatínko, to je jasné, myslím, že by to nebylo normální, být beze strachu. Ale jak říkám, Majdulík je prostě zdravá holčička a bude vám dělat jen samou radost :dizzy_face:
10. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Monička ještě nenakoukla, já fakt každý den čekám, že už jede směr porodkááá a Adélka bude každou chvilku tadyyy:slight_smile:
10. led 2010 v 10:41  • Odpověz
ahojky kobylky,

jsem tu dloouho nebyla,ale jaksi není čas ani dočítat ani nějak reagovat,ono to je Valuškou takové trochu hektické,v noci nás trápí prdíky tak řveme,ale snad to nějak zmákneme,jinak je skvělá,jen trošku vzteklounek,bude to pěkný čertík :grinning:

a co tu nového??? jsem koukala zběžně a žádná tabulka,tak vůbec nemám přehled :sweat_smile:, jen jsem něco viděla u Ivky - nevíte jak dopadla?? a nějaké novinky jiné?

Peta,Monča těhulenky bříškové :slight_smile: si ty bříška užívejte :wink: Janči ty taky :wink:
10. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj Petruš to jsi měla ale ošklivý sen , ale neboj Majdulka bude zdravá jak řípa. Já když čekala Pétu tak když jsem něco koupila hned to vyprala a schovala do skříně která byla určená jenom pro ní :wink:

Ahoj Katy malá je kouzelná a prápí jí prdíky to všechny mimimnka ono to přejde jenom co se začne hýbat to se bude prdíkovat :wink:
10. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahoj Katy, tak máte teď jinší starosti, než vysedávat na netu, to je jasnééé :wink: Ale neboj se nic, co nevidět budeš mít svůj systém, teď je to prostě novééé, ale nádhernééé, viď :dizzy_face: Iva by měla jít, tuším, v pondělí na krev??? Jinak nic zvláštního se tady neudálo :slight_smile: Petjunka, Monča i Janni.ka jsou pořád 2 v 1, jenom Moničce už klepe Adélka na vrátka :slight_smile:
10. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahojky holky jdu vás pozdravit zachvíli jdu do práce. Se mi teda vůbec nechce.
Peti to mě mrzí, že jsi měla takové hnusné sny.
Já ale dneska taky spala špatně jsem s sebou furt házela.
Ali doufám, že manžílkovi bude brzy lépe a bude moci za ním.
Andrejko jj už je to 2 roky od podání no letos by to mělo vyjít. Snad nebudeme ta vyjímka a budeme čekat mnohem déle. Ohledně toho genu zase na druhou stránku už vím proč se to děje. Ale není příjemné to vědět.
10. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahojki,krásnou zasněženou neděli.Ani jsem vás nestihla dočíst,jen jsem koukala,že tu bylo včera odpoledne ještě veselo.Je super mezi vámi být. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak držím pěstičky Katušce,Leontýnce,a všem snažilkám-Belince,Andrejce,Verušce prostě všem ať se brzy dočkáte broučku.Ať se stane zázrak a prostě to vyjde. :slight_smile:
Alenko moc držím manžovi pěstičky ať je brzy zdravý a jste zase spolu,také posílám pohlazení a brzké uzdravení bráškovi Leontýnky.
Jinak včera bylo super,malé se kočárek moc líbil,včera udělala poprvé 6 kroků sama,tak se slavil velký úspěch.
Byla s ní opravdu legrace.Později vložím nějaké fotečky.
Akorát to skončilo úrazem taťky. :unamused: Vyšli jsme ven od Kamči na venkovní schodiště a Peťa se naštěstí držel zábradlí tak jen zabalancoval,ale udržel se a taťka jak měl vypité tak si chtěl hrát na mladíka a chtěl schody seběhnout bez držení,boužel spadl,má naražené rameno,a rozbil si hlavu,naštěstí jen povrchově,ale i tak jsem měla celou noc strach,ale teď jsem mluvila s mamkou tak rameno ho bolí hodně,ale naštěstí hlava v pořádku.No myslím,že dneska raději nikam nejdu.Uplně se teď bojím chodit po venku.
10. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Petruš koukám,že si měla dneska taky ošklivé sny,neboj Majdička bude v pořádku.
Taky moooc myslím na Ivču.
Ahoj Katy ,tak hlavně ať jste s Valuškou zdraví,neboj prdíky přejdou. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahoj berušky, děkuji za podporu. Před chvíli jsem se vrátila z nemocnice, vezla jsem manžovi nějaké věci. Povedlo se nám vidět se na 5 minut. Jeho stav se bohužel každý den horší, tak řvu jak želva. Ale snad brzy ty kapačky zaberou a bude líp.
10. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Alenko ahoj to mě mrzí že se to nelepší , ale pořád zhoršuje neboj kapačky zaberou a brzy bude líp posílám pohlazení. Jenom si pobreč ono se ti uleví :wink:
Ahoj Kasi tatka si hrál na mladíka a tak to dopadlo tak at mu je brzo líp. Hlavně že jste si to užily a že malá měla radost s kočárku :slight_smile:
10. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Katuš ahoj vím že je to hrůza ohledně toho genu , ale aspon víte proč se nedaří mimísek :frowning2: At ti to v práci rychle uteče. A kde vlastě pracuješ teda jestli to není tajné :wink:
10. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Alenko ,broučku vyplač se bude líp,neboj snad manžovi brzy pomůžou. :frowning2:
10. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Snad jo, už aby to bylo. Když jsem ho dnes viděla, je celý oteklý, na jedno oko skoro nevidí....no hrůza.
10. led 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
Ahooj berušky!!
Katy, ahoj maminkoo, ještě jednou velká gratulace! No, s nasťou je to tak, že to fláákám, a asi je Ti to líto, je mi to jasný, já se polepčím. Dokonce chystám malinké překvapení, ale nějak nestíhám.
Alenko, je mi to moc líto, je to na budku asi, a víte o co vlastně jde?
Petjunko, takový sny! Ale asi nejen ta Katuščina zpráva, ona možná i obava z blížícího se porodu, může v podvědomí pěkně gulášovat :unamused: ! No, toť zase něco z teorie :grinning: , bo já praxu neznám :confused:
Beluškoo, to je co, ty věcičky! Doufám, že je brzy taky budeme kupovat!!
Leni, co se týče tý Kamči, předpokládám, že je už vyšetřeníma prolezlá skrz na skrz, ale jen .. teď mi říkala endokrinoložka, že časté potraty může způsobovat i nějaká mutace bo co, že jako se dělají sraženinky ouplně pidi, které běžně neškodí, ale při vyživování mohou ucpávat přívod do placenty. Tož na tohle vyšetření taky musím.
Katuš, ať Ti to rychle v práci utíká!
Ivuš, jak Ty? Vše ok? V kolik tam zítra jdeš?
JInak všem beruškám hezkou neděli, já jdu zase šrotiti..
10. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Bohužel se zatím neví co to je. Výsledky stěrů budou snad zítra, tak se monžná i něco dozvím. Teď ho léčí na běžný opar ale tím že to je v obličeji, tak je to hodně infekční a závažné, tak musí dostávat kapačky. Ale co přesně to je se zatím neví. :frowning2:
10. led 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
No, to by asi mohl být pásový opar, ne? Ten je v obličeji horší než jinde.. Ale hlavní je, že je pod dohledem. Držím palce, ať se to brzy už otočí. Můžete si aspoň psát sms?
10. led 2010 v 11:37  • Odpověz
No nevím, pásový opar bolí, ale ho to nebolí. Ale dostalo se mu to až do oka a tak mu otekla celá tvář, oko no prostě jako by od někoho dotal...No snad již brzy zaberou ty kapačky. Jo sms si můžem psát, ale jak to má i v oku, tak ho to bolí a tak ho nechci nějak přetěžovat. Říkal, že si nemůže ani číst ani koukat na tv, protože to nevydrží. No je to na nic, ale jak říkám, snad brzy zaberou léky.
10. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Neboj Ali určitě mu brzy pomůžou,musíme věřit.Držím pěstičky a posílám pohlazení. :slight_smile:
10. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Kobylky děkuji za podporu. :slight_smile:
10. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky dneska sem vás nedočítala :sweat_smile:

mrknu večer,vložila sem slíbené fotečky do obou albíček tak mrkněte kdo chcete :wink:

kočík mám fotečku jen hlubokou korbu bo ho máme u tchýně tak sporták a autosedajdu dodám až později :wink:

hezkou nedělinku všem
10. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Tak jsem zase na skok tady :wink: Janni, velká pochvalaza fotečkyyy a ten pokojík, no nádhera :slight_smile: Alenko, tak doufám, že co nejdříve příjdou na to, co manžovi je a hlavně mu pomůžou, drž se holka zlatá. Andrejkooo, no jasan, že doufám, že taky budeme ty věcičky jednou potřebovaaat :sunglasses:
10. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky moje uzasne, tak zase mam dva dny volno tak muzu odpocivat. Jani taky jsem koukala a nadhernej pokojicek tam se bude malinke krasne spinkat. Ja jsem na tom zdravotne tosicku lip pokazde kdyz jsem mela prilezitost tak jsem zalezla do postylky a spinkala jsem. Uz mam jenom rymu a trosicku kaslu. K doktorce jdu teda zitra v 11 hod. Bude mi delat rovnou prohlidku bez brani krve nevim proc a zase zacinam byt tosicku nervozni posledni testik jsem udelala dneska rano a fotecku mam v novem albiku.
10. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj Ivi určitě to dopadne dobře. Držím pěsti. Vím že to jsou nervy, ale určitě to zvládneš. Dej hned vědět!! :wink:
10. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jenom načuhuju, jestli se neobjevila Iva a ona už tu bylaaa :slight_smile: Tak Ivi, i když vím, že se bát prostě budeš, tak hlavu vzhůru a držím pěstičky, ať je to do třetice všeho jen toho dobrééého :wink: Testíky máš krásné, tak tfujtfujtfuj a to by bylo, aby to nebylo, nééé :dizzy_face: Pěkně odpočívej a zbav se co nejdříve nachlazení :wink:
10. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky
:slight_smile:
Andrejko teda zas šrotíš do školy, jé to jsem tak ráda že já nemusím, ale s malým nacvičujem básničku na zítra tak mě zas pro změnu nervuje že to neleze do hlavy jemu.

Peti já prala a chystala asi po 30tt ale chce to nakupit víc věcí, ať je toho aspoń půl pračky, když už jsem to prala v Lovele bez aviváže. je fajn postupně aspoń toho žehlení pak není tolik. Teď už jsme vytáhli a nachystali postýlku, dorazil mi i monitor dechu z MMB. Oprala jsem i zavinky a fusaky.

Alenko je to síla když mladý člověk chytí jakýsi takový vir a tak ho to skolí :confused: Snad se z toho brzo dostane.

Bellí Luci u nás dnes nesněží, tak holky nevylézat, Kaši teda táta mladík tomu dal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janiko máš to pěkně všechno připravené, musím uznat že oblečeníčka mám asi polovinu co ty. No snad nám to bude stačit.

Ivi testíky vypadají super, krásně ti čárečka sílí úplně ukázkově :slight_smile:

Katy ať ti to rychle uteče v práci.
10. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Moničkooo ahoooj, tož to se mi ulevilo, že jsi stále tadyyy :dizzy_face: Ale poslala bys mi smsku, viď??? :wink: To my jsme už úplně zafujanííí :grinning:
10. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.