• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jani pokojíček pro Nikolku máte krásně připravený.Opravdu nádhera.Tak držím pěstičky ať už to rychle uteče a máš už Nikolku v náručí.
Ivi testíky vypadají nádherně,tak držím pěstičky ať je vše v pořádku a v září se dočkáš toho nádherného vytouženého snu na který všichni čekáme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Věřím tomu,že snad do třetice bude vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile:
Nic jdu koukat na finále rychlobruslení ,už se jede o medaile.A ve 16 hod jede o medaili Lukáš Bauer.Tak jdu fandit. :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
holky díky :slight_smile:

moniiiii já tam mám věcičky až do jednoho roku některý tak to v té skřínce vypadá že je toho hodně ale když sem to třídila podle velikosti tak je toho akorát :wink:

Ivy testíky máš krásný,ty čárky jak hezky zesílily :wink: na zítra držím palečky,neboj dobře to dopadne :wink:

Kasi koukáš na bruslení?tak fandi at tu placku dostane :wink: Já ted čučím pořád na minimax :grinning:

belíšku zdravím tě,máte hodně sněhu?Mě to z okna 3patra ani nepřijde :grinning: ale dole to vypadá už hůř,se děsím úterý až pojedu do ji autem a sama do poradny a pak mám jet do Větrnýho Jeníkova za kamarádkou šmiknout vlasy,ale teda nevim nevim ta cesta za ní z ji je o hubu :rolling_eyes:
10. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Holky byla jsem na procházce pomohla jsem manžovi odhrnout auto a je to hrůza tolik sněhu kde se pořád bere a pořád se to sype. Přijeli moje mamka s tatkou a pomohly nám přeparkovat stáli jsme na takovém blbém místě a to by jsme do jara nevyjeli :grinning:
Janinko pokojík máš užasný Nikolce se bude spinkat :wink:
Ivy testíky jsou úžasné zítra ti paní doktorka řekne samé dobré zprávičky potom hned písni at víme jak jsi dopadla :wink:
10. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Tak jedno zlato už máme ,Marťa Sáblíková to zvládla na 1.
Teď ještě držet pěsti Lukáši Bauerovi. :slight_smile:
10. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Jani teda to je pokojík jak z časáku :slight_smile: fakt krása
Katy rozplývám se nad Valuškou,je kouzelná :slight_smile:
Ivi takže držím pěsti ať to těhulení rozjedeš :slight_smile:
Lůco tady taky popadává pořád.Jirka jel autem tak snad mi nikam nezapadne :unamused:
10. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Mončo s těma básničkama mi ani nemluv to jsem se potila víc jak Téra.A hadříky mam v šuplíkách jen je do té pračky naházet,jsem si řikala jestli jako nejni brzičko :slight_smile:
10. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Péto mě se zdá že už máš tak akorát čas všechno připravit vyprat a nachystat. Já Pétu rodila ve 36týdnu takže je lepší to mít vše nachystané :wink:
10. led 2010 v 17:11  • Odpověz
:slight_smile: aha to je pěkný tak aby nakonec nepral manža
10. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Dupy dupy do chalupy, no co to tu pisáte? Furt přibývaj stránky a já s enemohla prohryzat do konce a ještě tolik fotečéééééééééék.

Janni, se divim, že Ti ještě drahý nenamlátil hubu :grinning: (viz. Slunce seno, néééééésu tak drzá), ale v takovymhle stádiu a počasí přemýšlet nad cestováním do Jeníkova, neviděla jsi v telce, že je tam nejhorší úsek a ledovka? Seď pod meddvědama a sleduj postýlušu :sunglasses: Mimochodem, kdo maloval medídky. Pěkně to má mimisko připravený, kočík taky supr, takovej podobnej maj právě holky, co se s nima venčím, je na něm príííííííma, že je vcelku lehkej a že do něj nefičí, má maluškatej otvor pro vánici :wink: A červenééééééééééééééj, to bude pindík jak vyšitej :grinning:

Petjunka, to je prostě chronická pracovnice, chce co nejvíc narvat truhlu penězma, se nedivím :grinning: a ještě ke všemu nemá vypráno, no prát já takhle pozdě, tak Aňa chodí nahá, bo od 29.tt jsem byla ležosedák...

Alenka má manžu zase ve špitále, no nevím holka, měl by něco pozobat, asi špatná imunita, celej nějakej zabreberkovanej, nechceš mu něco na posílení imunity pokoupit? Ať je brzy zdravej a hlavně doma.

Katka zase s genem problémy, to je na pytel, asi bych se bála riskovat a vyčkávala na ten telefonek, už se to blíží a uvidíš, že Tě to naplní štěstím úplně stejně, jako mimi vlastní a myslím, že jedno kvítko zatím postačí, vidím to na Anně, je to makačka.

Kačka s Valuš prdkaj, Katy zkus ty probiotický kapky, aj na mimáči je nabízej a posílaj je v těch přepravkách na udržení teploty do 15 st. myslím.

Andrejka šrotí a Věruška nevím kde je, bo jsem jí už včera psala sms a nic, jestli ona se nezřídila na plese a zas neleží s hlavou bolavou

A ještěKaši táta si zahrál na mladíka a s ramenem, no omg :grinning: Hlavně jesttli běžel fakt jako mladík, to jsou chlapi no...
10. led 2010 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz
OMG zasejc slohovka, to mě Karolka zmlátí a ještě napočítá chyby :grinning:

Jináč já dneska trávila den u pece, bo jsem pekla svou první životní krůtu. S pomocí Bellí, bo jsem nevěděla, zda se kuchá, v receptech psali, že jo, já ju dala celou do pece a bylo. Bellí mi poslala recepis na nádivku, no holky, to bylo labůžo. Ovšem pozor, naše krůta měla 2,40kg, nikoliv jako krůty Belliovic, který maj 12 a výš. Tož to bych taky do pece nenarvala :grinning:
10. led 2010 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz
Co to tu na boku zase nabízej? :rolling_eyes: Máte si narvat do pipiky balonek a cvičit pánev, no toto, sexovat nemůžou a balony by jim tam narvali :rolling_eyes:
10. led 2010 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: bych ráda nějakou truhlu plnila ale vše co vyberu posílám dál :grinning:
s tím praním dobrá tedy,začnu možná v týdnu :slight_smile:
10. led 2010 v 17:31  • Odpověz
a krůtičku si milost dávala,hm tam si žerou :slight_smile:
10. led 2010 v 17:32  • Odpověz
A kam to posíláš? Mně ještě nic nedošlo, můžu Ti dát číslo účtu hnedka :confused:
10. led 2010 v 17:32  •  1 dítě  • Odpověz
tam zítra zůstanu o chvíli dýl a něco pošlu,už si stejně jediná komu neposílám :grinning:
10. led 2010 v 17:33  • Odpověz
To víš, neděle, přece nebudeme žrát řízky pořád. Navíc je stále co slavit, tož dneska se slavila neděle a sníh třebas.
Jsem zvědavá, jak poojede zítra ráno Luboš do práce, se budu bát.

Za hodinku již budu cvičiti na velkých míčích, drahé Kobylky, to jsem na to zasejc zvědavá, už vidím, jak z něj furtt padám, minulý týden jsme byly s kámoškou na malejch, všici stojej na jedný noze, jenom Májucha tam skáče jak antilopa a dneska se tam budu válet po celý tělocvičně :pensive: :slight_smile:
10. led 2010 v 17:35  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to jsi hodná..., jediná, omg, ještě že jsem se přihlásila, Bože být jediná na světě bez peněz, strašná představa. A co Vereška? Nechala Ti i nějaký haadry? To ti asi dává za stříhání, co? :grinning: Ale tak vypadá doobře, zatím Tti to asi jde čéče.
10. led 2010 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz
Se takhle nacpeš a teď jdeš cvičit jo?Se pobleješ zůstaň doma :wink:
10. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Kočár je od Patery :slight_smile:
10. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Ajo od Patery kočár, od Verešky hadry, odd Jágra hokejky, pindíkovi... Si tam žijete, líp jak my tady s krůtou. Jsi vlastně říkala, že se s Paterou kamarádíte ne?
To jsou ty hokejový města, taky tu jsme samá celebrita :grinning:
10. led 2010 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz
no Kldýnku se teď vůbec nedaří :frowning2:
10. led 2010 v 17:44  • Odpověz
No ale čéče taky už je to starej pardál, jak Luboš, ještě o pár měsíců starší...
10. led 2010 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Vy jste kokotiska :grinning: , zase ty dvě se sešly, se tu řežu!
ahoj baby!!! jsme byli zase na prochajdě a koulovali se jak malí hovada :grinning:
10. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Pavlovi bude 40 v září :wink: jojo starej na led už je :wink:
Májo o něco jsme přišly :confused: nějaký dvě se nám tu sešly a my nic nevíme
10. led 2010 v 17:48  • Odpověz
autor
40 nejni žádnej věk!! si vyprošuju :grinning:
10. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Kdyžtak malýýý a to jste teda trapáci fakt :grinning: a ještě v Práglu, teho zas bude plná televize :angry:
10. led 2010 v 17:49  •  1 dítě  • Odpověz
Však píšu na led že už je to dost :wink: ale i na sníh je to mnoho :grinning:
10. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Nojo se tu sešly, nějaký dvě krávy prej bo co a Andrejka se kvůli temu řeže, snad ju Džony najde, omg! Neřezej se, dyk onic nejde, se radši kooooooolujte.
A 40 je sakra věk, hraješ snad hokej? Nehraješ, jen bylas jednou na eeerobiku, nojo Petjunko, 6. září to má, já vím ne.
10. led 2010 v 17:50  •  1 dítě  • Odpověz
autor
hovada malÁ! když tak.. já chtěla napsat jak malí, a pak teprve dodala hovada :grinning: .
Jo, Janinko, pokojíček je krásnej, fakt!! Kdo ty medvídky dělal???? A červenej kočík, stará klasika, holčička má mít červenej, schvaluju!! a trošičku aj závidím.. ouplně to z teho sálá ty přípravy!
10. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Jak červenej?! Jak má být?!
Neudělalas čárku a jaký hovada vlastně jsi myslela?! :rolling_eyes:
10. led 2010 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.