• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jdu, nemám ještě najitej cvičební úbor :grinning:
10. led 2010 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ty vole tys mi teda dostala akpak to víš,lezeš do kabiny bo co :wink:
neřezej se :grinning: jsem mrtvá :grinning:
10. led 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
jakýho 6.září????
10. led 2010 v 17:53  • Odpověz
jak jakýho prostě 6
bordelářko to už má být připravené!!!
10. led 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
Májo, máš modrý trenýrky s kapsičkou a jarmilky?? :grinning:
joo, ten hokeííst má v tem září 40? Vy ale máte přehled!
10. led 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
Tož Máji pěkně se kutálej po míči , Petjunko nažhav pračku a já jdu zase ke kniháám. Papa a zdravím Monču moc moc, bo mi to vůbec nedošlko, až Bellí mi nakopla, že Ty už budeš brzy dvojnásobná maminka!
10. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Andrejko ať Ti tam ta kniha leze :wink:
Už vidím tu bloncku v těch trenkách :grinning:
10. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Tak člověk se na chvilku vzdálí a tady je takhle veselo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teda bych řekla,že 40 není žádný věk,Peťa bude mít taky v září 40. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak zdravím Máju snad se nepoblije na těch míčích. :grinning: :grinning: :grinning:
Andrejka šrotí,já jsem tu taky na chviličku obsadila počítač,ale musím tu zas pustit Peťu taky šrotí na matiku.A až se mu z hlavy kouří,říkala jsem mu ,že řeknu kamarádce co má stejnou školu jako on a matika ji šla,ať mu s tím pomůže,ale znáte chlapy,než by poprosili ženskou o pomoc tak se budou raději trápit. :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak pěstičky jsem držela dobře máme 2 zlato. :slight_smile:
Taky zdravím Belli do žižatková. :slight_smile:
10. led 2010 v 18:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: ste mě tady rozesmály baby jedny :grinning: :grinning:
Máji tak to neflákej a cvič pořádně :grinning:

Ten kočík je tmavě červenej že kdyby byl druhý dítko kluk tak ho taky užijeme,asi tím bleskem je víc výrazná ta červená :wink:

medvídky sem malovala já :sweat_smile: podle předlohy z internetu :wink: trvalo mi to týden a už sem myslela ke konci že mi ruka upadne ale stáloé to za to :wink:

no jinak teda nten jeníkov fakt nevím sme o tom mluvili včera,taky mám rozum že :grinning:
10. led 2010 v 18:48  • Odpověz
peti já prala věcičky taky od 30tt bo nevíš kdy to na tebe přijde a dnes mi mužík sundal kufr abych si ho mohla připravit :confused:
10. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Jani medvídci jsou opravdu moc krásní, jsi velice šikovná.. Moc se ti to povedlo. Maji pořádně si zacvič, ale nepřeháněj to :grinning:
10. led 2010 v 19:07  • Odpověz
holky ještě jednou děkuju a sem ráda že se líbí :wink:
10. led 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
babýý, tady je nasťáá!!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
NAŠE RODINA !!!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF(icsi),ET,2KET,čekáme na adopťátko! MožnáIVF3,4/10
Věruška,Pronat.2IVF(icsi),KET,GenetikaOK, uvidíme, co nám život přinese. Ale teď plesááme, hrajeméé...!!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), makáme jak žížata, bo šetříme a brzy huž to zasejc rozjedeméé.
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),4.IVF, bojíme, bojíme, ale zasejc to zkusíme! v lednu konzultace.
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, mrcha jedna zase dorazila, ale což, brzy zavoláme do cáru!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET,3mrazáčci,KET možná na jaře!A taky bude adopťáátko!!!crrrrrrr, halóo!!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Snad ještě adopťátko..Psychotesty volaj!!!
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI, Nejdřív vyléčíme manžu, držíme palce!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 3IVF,z Ketu osmiletý chlapeček! Huž plánujeme další akci - na jaro.
Regina,Apolinář.,1IVF,7IUI, čekanka s velkou pauzou a velkými změnami, držíme palečky!
Manetkááá, 1IUI,2IVF,2ET,3KET,Gennet LB, teď kamiónujem a neřešíme!

HOLKY V AKCI
:slight_smile:

TĚHULKY

3xFINÁLE!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka! Huž balíme taškuu
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.Pokojíček pro Nikolku připraven,aj s medvídkama a červenej kočík taky!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET, bude to Madlenka!!Stále neúnavně stříháme a to ještě mušíme vyprat !

Lůca,GynOV,2IUI,1IVF,2.IVF(3 ledňáčci),OPU25.9,ET29.9, zatím máme v bříšku překvápko.
Kasa(Petra),Fertim.1IUI, 2.IUI 7.10.a 9.10, taťka si natloukl nos
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,9IVF! Pořád něco, ale my to překonáme!
Iva, IVF,opět přirozeně! juchú, testík//, po11.1. kontrola! držíme palce

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09 ,blbnem v chodíítku, a prostě jsme už velkýýýý mimííí!
Hani(h.Skodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI,28.10.09 SOPHINKA,Andílek, aj šatečky mám zlaté!jukni do albíka
Markytankakajky,přirozeně,ADÉLKA 30.10.09,46cm a 3030g m.Adélka byla nastydláá, huž je dobře?
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3, KAČENKA a ONDRÁŠEK, Jak je Dadynko? Jste v pořádku? asi záhul, co?
Monciet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4, Kubíček:slight_smile: Spinká malej uzlíček, jmenuje se Kubíček.
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Valuška :slight_smile: Kačerovic beruška, co má jméno Valuška.
Terezkaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4, Matýsek:slight_smile: Už chybí jen fotečka, Terezčina chlapečka.
10. led 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
A tady něco pro nejnovější maminky.. z archivu naší rodiny :grinning:

KATY
katy81 • 1d • 15. duben 2009 ve 20:16
Jéé dvě Madlenky ,to kdyby se nám povedla holčina tak Madlenka je na špici výběru
Housátka..to je takové k pomazlení,bych to mazlikovala. Musím se Vám přiznat že jsem normální magor,z ničeho nic mě dneska tak napadlo že nám to vyjde,a že to bude holka...už mě hrabe,a to manža nakázal testovat až v úterý. Celý odpo tu byla kamarádka a říkala mi že tak lesklý oči se zornicema,není normální mít,ale myslíte že to může být i z toho gelu místo utrouše,nebo by vážně mohlo něco znamenat? asi jsem prdlá,co?
katy81 • 1d • 19. duben 2009 v 05:49
ahoj moje holky,tak jsme teda testli,no a děs o pěti jsem vstávala,šla si udělat udělat test,vlítla do postele a asi za tři minuty vyslala Tondu ať se jde podívat,šel,ale jak se nevracel,tak jsem věděla že to není ok,taky zahlásil že jen /,tak jsem to ořvala ,a že to jdu uklidit,a málem mě škráblo ona tam druhá je,ale slaboučká,tak jsem ho přilítla seřvat jak se koukal,a on že asi blbě takže máme // ale ta druhá je slaboulinká,holky mám radost,snad zítra bude silnější a když jo tak hnedka volám do caru díky mocinky že jste se mnou drželi palečky
Krásnou neděli 

MONČIETKA
moncaet • 41tt • 17. duben 2009 v 15:17
Ahoj holky, už několik dní si pročítám tyto stránky, ale až dnes jsem sebrala odvahu a zaregistrovala jsem se. Jsem 4 den po e.transferu a to čekání je fakt šílený!!!!! Máme s manžem ještě tři mražáčky, ale moc bych si přála aby to vyšlo hned na poprvé. Je mi 26, jsem zdravá, nechala jsem si zavést dva prý pěkný vetřelečky, tak si říkám, proč by mi to sakra nemohlo vyjít!!!!!!!!!!!!!!Jenže problém je ten, že mě bolí břicho, jako bych to měla zanedlouho dostat, takže úplně se strachem chodím na záchod. Nemáte někdo podobnou zkušenost???Díky
moncaet • 41tt • 21. duben 2009 ve 21:32
Ahooooooooj zlatíčka, konečně jsem vás našla. Zbyl tu ještě někdo, musím vám něco říct!!!!!!!!!!!!!!
moncaet • 41tt • 21. duben 2009 ve 21:40
Bohatě mi stačíš, já jsem šííííílená kráááááááááva, ale dnes jsem 8den po et, prostě jsem to nevydržela a udělala si test, ale až v půl sedmé večer a na něm byly, fakt tam byly //, ta jedna ještě slabounká, ale byla tam. Mám dva dny zpoždění mensesu, já nevím co dělat, manža to neví, chtěli jsme testovat až v sobotu..................
10. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Andrjko ty to vždycky tak krásně napíšeš, jsem z toho dojatá. Je to opravdu úžasné :slight_smile:
10. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Andrejko tak to je supééééééééééér,tabulka boží a to jak si našla od monči a katky ty příspěvky jak hlásily // tak to je úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda uteklo to jako voda :wink: dnes jsou z nich maminky :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
A ještě Matýskovy začátky (hm, týden 43 ale nebyl)

terezaa • 43tt • 27. duben 2009 ve 13:29
Zruš Ahoj děvčata, už jsem zpátky testík je pozitivní, zatím se neví zda jsou dvě nebo jen jedno, na další krev a ultrazvuk jdu 06.05.,ví to zatím jen muž, vy a moje nejlepší kamarádka v práci a rodině to budu hlásit,když vše bude tak jak má být až v červenci.
terezaa • 43tt • 27. duben 2009 ve 13:34
Alfice děkuji, zatím se držím při zemi, je to ještě velmi dlouhá cesta, budu tomu věřit až budu držet mimčo v náruči.
terezaa • 43tt • 27. duben 2009 ve 13:46
Bellko HCG: 1039.
10. led 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
Janninko, nebooj, brzy to bude Nikolčin příběh:slight_smile:
Alenko, Ty jsi tady pořád, viď? Je to smutný doma teď, co? Noo, letí to ale jak blázen, to vidíš na našich miminkách :grinning: , viz výše.. počkej, uteče to, bude doma zdravej jak řípa :wink: :slight_smile:
Holkýý, jdu juknout na zprávy..
10. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Andrejko jsi úžasná napsala jsi to opravdu krásně až mi vyhrkli slzy dojetím do očí :slight_smile: děkuji ti za to , že tady jsi snáma moc moc tě mám ráda :wink:
10. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Jo jo jsem tady stále....pročítám a občas něco písnu. Jste šikluky všechny. MVMMR :slight_smile:
10. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Andrejko, krásně jsi to napsala :slight_smile: Už se těším, až takhle budeš psát o sobě, Belce, Věrce a dalších :slight_smile: Vyhrabávali jsme 3 hodiny auto z ledu, venku je super, škoda, že musím zítra do práce :wink: Alenko, dávají mu herpesin, ať jsi v obraze a opar je sviňa, dlouho trvá, než to zabere :frowning2: Tak hlavu vzhúru, je určitě v dobrých rukou :slight_smile: Janinko, kočík nádherný a pokojíček luxusní :slight_smile: Berušky jsem grogy,tak nebudu komentovat ani Máju a jdu pinkat :grinning: Brou noc a sladké sníky a jen ty správné :wink: Hlavně klidné spaní té aní s nůžkami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Karolo jo dávají, jak mast tak i do žíly, tedy aspoň to říkala primářka, ale nejvíc mám strach, že to má i v oku a teď je to 6 den, co to má a otok se mu stále zvětšuje. Nemám z toho dobrý pocit, i když vím, že to chce čas. ALe díky za info a podporu :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj kobylkýýý:slight_smile:
Jsem tady, vyplesaná, vyvenčená :slight_smile: , vypitá a vytančená :slight_smile:
Andrejko, jsi zlatá, taková krásná tabulka a k tomu jako bonus ještě příběhy našich maminek. Tož mne to nějak dojalo a navíc mám dnes ještě nějakou supr dojímací.
Snažím se vás dočíst za 2 dny, ale nějak jste toho napsaly moc a já jsem nedospalá, padaj mi víka :rolling_eyes:
Jen jsem přelítla Alenku,opar je bolestivý,to je mi ho líto, tak ať se manža co nejdřív zotaví.
Taky jsem koukala na albíka Katy, Janinky...teda hplky, to je nádhera. Valuška je kouzelná:slight_smile: A Nikolka se bude mít jak v pohádce:slight_smile: Ještě musím projet další albíka.
10. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
OMG, OMG, OMG, chvilku tady člověk nééénííí a tady je tak skvělééé :grinning: Jsem se fakt pobavilaaa :grinning: Pak přejdu na druhou stránku a slzy mi tečou takové veliké a nejde to zastavit. Jj, to jsou právě ty chvíle, na které tolik vzpomínám, jak to všechno u kterékoliv z vás začalo. Andrejko, děkuju Ti, žes to tady tak připomněla, protože je dobré si připomenou, že i když jsme na jedné lodi, né vždycky musíme zůstat kotvit, ale můžeme i doplout do toho krásného a vysněného cíle :dizzy_face: A už nemůžu, bo nevidím na klávesniciii :dizzy_face:
10. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Čau zamrzlinko taky se pěhně vydadej. A práce šlechtí tak nebruč! Až zaCARuješ tak se budeš válet doma. Alenko věřím,že je ti z toho smutno a moc přeju at už zítra je líp. Andrej ty jsi postě naše hvězda.
10. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Holky musím vám něco napsat když jsem poznala svého manžela věděla jsem , že nikdy už nebudu mít další dítě přece jenom náš věkový rozdíl není nejlepší. Po 2letech kdy já začala mluvit o dítěti mi jednou řekl co musíme udělat proto abych měli spolu dítě. Řekla jsem zeptám se doktorky a uvidíme. Ta mi řekla zavolejte si do nějakého caru a domluvte si schůzku oni vám poradí co bude dál. Pak to začalo kolotoč vyšetření a v tom jsem narazila na diskuzy o umělém oplodnění a narazila na vás moc vám za to děkuji ,že tady jste. Vyslechli jste si moje starosti i radosti za to vám moc děkuji. Byli jste tady když mi první pokus nevyšel a radovali se ztoho že další pokus vyšel moc děkuji za to že tady jste. A ještě něco mé největší přání je at vám to všem snažilkám výjde a já se můžu radovat upřímně z toho že budete maminkami :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Andrejko supre tabulečka, zas jem si připomněla jak na tom jsme a jaro tady bude smrš´t holek v akci tak se těším na nové těhulky :wink:

Mája s Peťou to tu dnes zpestřili, no jo 40 je jen na sport hodně i ten můj chlap už tolik má a chodí z tenisu dobitý jak kůň. úplně mě to připomnělo rozhovory Mája-Mascha.

Bellí to víš že bych ti okamžitě poslala sms :wink: . My byli u tchánovců a tak nějak uklízím tak tu tak moc nejsem.

Věruško tak vytančená vyřáděná to je super že máš tolik zábavy i s divadlem a tak. Určitě to pomůže i vašemu vztahu :wink:
10. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Kobylky, loučím se s Vámi, jdu si hajnout. Zítra se tady určitě opět ukážu. Přeji Vám všem dobrou noc, sladké sny a MVMMR :slight_smile:
10. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Taky vám tak blbne kobyla? mne to jde strašně pomalu,ale už jsem vás dočetla.
Májoo, se řežu taky, jo a včera jsem ti v rámci úspor posílala sms z netu,ale asi nedošla, mrcha jedna. Tož šetřím i net. A bez toho icq jsem uplně odřízlá. Nevím žádný drby.

Lůco, je to krásný, když se člověk ohlédne a vidí jaký krásný kus cesty ušel. Moc ti to přeju. :slight_smile:

Ahoj Moni, no ples jsem si jo i ne užila, s Míšou byly zas dohady,ale dnes večer jsme si to vyřiklali.

Tož brou všem kobylkám a zítra nikdo nikde nezapdněte:slight_smile:
10. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeju vám krásnou dobrou a samé hezké sníky :wink: Zítra nakouknu až odpoledne dopoledne jdu s bublinkou na kontrolu :wink:
10. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.