• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Koťátkaaa, kobylka mi taky hapruje, jdu vám popřát dobou s bobrou a krásné sníkyyy :dizzy_face: Věruško, doufám, že jste si to vyříkali a je dobře, beruško, posílám pohlazení :dizzy_face: Pěkně se vyspinkejte a kdo má zítra kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: viď, Luciii :wink: Papapa a MVMMMR :slight_smile:
10. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky.můžete mi někdo říct kdo jste si pichal agolutin kolik jste měli dávek?popř.dá se později něčím nahradit?
10. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
Jéé, tak to jsem ráda, že jsem vás potěšila. Ty příběhy si ale píšete samy :slight_smile:
Ratatooy, já agolutin neměla, ale jestli je to progesteron, (jako utrogestan nebo duphaston), pak jistě první trimestr. Ale nepíšeš, v jakém jsi stadiu..
Májooo, že Ty jsi zavalená baloonem pořád :grinning:
Berušky, dobrou noc, a zítra Luci a Ivi, šťastnou návštěvu u doktora!
10. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
Jéé, Ratatooy je taky Třebíčskáá, Májoo, haló, máš tu sousedku :astonished: :slight_smile:
10. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
No to je nahodicka jsem z třebíče.jsem teprve na začátku 1.ivf mám teprve po HA a prvních jedenáct injekci diphereline
10. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Tak jsem se na chvilku probrala,dneska mám nějakou spavou,a pročetla si co se tu za tu chviličku zase stalo.Jsem ráda,že vás mám,že jsem Vás našla a můžu s vámi být.
ťu ,čtu a taky se směju a pak se dostanu k slibované tabulce od Andrejky a bulím jako želva.Moc hezky to napsala, a je obdivuhodné,že při tolika stránkách se jí podařilo najít začátky příběhu našich nových maminek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mám takový krásný sen ,který se mi teď občas zdává.A jsme v něm úplně všichni na našem maxisrazu všech co jsme tady s našimi bručinky kolem nás a je nám tak veselo,že to brzy zase musíme zopakovat.Prostě opravdu nádherný sen,a já věřím,že se můj sen jednou stane skutečností a ten sraz bude nádherný,prostě jen my,naše děti a všude plno smíchu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2010 ve 23:21  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Pracujícím klidný začátek týdne.
Ivči a Lucce dobré zprávičky.
Ratatooy Agolutin jsem taky neměla, ale určitě někdo poradí později.
Večer mi kobylka taky blbne.
11. led 2010 v 06:44  • Odpověz
autor
Dobré rááno!
Moni, Co Ty tady tak po ránu? Skoro jako, když jsi chodila do práce? Už Ti Adélka nedá spát?
Tak Májo, že Tys někde zapadla ve sněhu včera??
Tož jsme včera hodinu připravovali auto, abychom se ráno vyhrabali, ale můžeme začít od znova, už vím, čemu se říká Pražská sněhová kalamita :grinning: . Tož neva, v rámci redukce jdu pěšky, mám to asi 2km. Jen škoda, že jsem si včera zapomněla dát uschnout boty :grinning:
Tož holčenky, hezký den, samých dobrých zpráv!, Hlavně Ivinejch, Lucčinejch a Alenčinejch! Papááá :slight_smile:
11. led 2010 v 07:00  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.
Andrejko at ti to rychle uteče v práci a máš samé příjemné lidičky :wink:
Moničko ahojda jak je mamino už se to blíží už se těším na další přírustek do naší velikánské rodiny :slight_smile:
11. led 2010 v 07:16  • Odpověz
Ahoj a hezky den vsem , mi je od rana spatne az se bojim k te doktorce jit mam obavy ze mi nerekne moc hezke zpravy. Ja vim snazim se byt v klidu a rikam si ze tentokrat bude vsechno v poradku. Jenze musim byt pripravena na vsechno a proto se bejim nechci si projit tim znova. Andrejka to tu umi tak krasne napsat ze se to vsechno cte samo a to jak to holkam uteklo tomu se snad ani verit neda. Ja moc bych si prala dojit taky az na ten konec a jak pise Bellka nekotvit jen v tom jednom pristavu. Jsem strasny stresmen co a od zitrka zase ctyri dny v robote. Ne ze bych byla lina ale predtim jsem se tesila a vazne jsem myslela na neco jineho ted zase myslim abych byla opatrna atd... Doma se se mnou nikdo o tom nebavi ze to prozivam a ze se zase budu tesit zbytecne a takove slova pak ze se omlouva ze to tak nemysli no je to stresujici i pro meho pritele ale ja to ted nechci poslouchat chci myslet na hezke vecy a byt v klidu. Ach jo moc se bojim ale na povrchu se snazim byt silna vyrovnana. Je krasne kdyz aspon vy tu jsme na moji strane a drzite mi palecky. Moc vam za to dekuji.
11. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje zlaté. Všem co jsou na kontroly držím pěstičky ať je vše tak jak má být což je na 1 :slight_smile: .

Ivi drž se určitě to bude v pohodě. Vím že se to lehce řekne, ale musíš být v klidu. Všechny na tebe moc moc myslíme a uvidíš že to bude v pořádku.

Zdravím také Lucu a moncu a Andrejku...hezký den holky.

Ratatooy, já jsem si agolutin píchala, myslím že to bylo něco kolem 4-5 týdnů, teď už to nevím přesně, teda píchal mi je manža, poté jsem brala utrogestan.
11. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahoj koťááátkaaa, přeju všem krásné pondělíčko a hlavně šťastný vstup do nového týýýdneee :dizzy_face: Ať kontroličky dopadnou na 1*** :dizzy_face: Ivi, proto tu jsme, abysme se navzájem podržely, vždyť tu všechny toužíme jen po tom jediném, být maminkou a svírat v náručí svého vymodleného a vytouženého broučka a je úplně jedno, jestli se to podaří přirozeně, po IVF či díky adopťátku, cíl každé z nás je naprosto stejný. A jestli to, že si navzájem držíme pěstičky někomu pomůže, tak je budu držet, až mi zmodrají :dizzy_face: Takže Ivi, Luci, tfujtfujtfuj a pravou, děvčátkaaa :dizzy_face: Andrejko, já už autí neviděla 2 dny, tak snad ho najdu a vyjeduuu :grinning: Moničkooo ahoj :wink:
11. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Alenko ahoooj, tak doufám, že s manžou se stav upraví a bude to jenom lepšííí :slight_smile: Ratatooy, agolutin jsem si píchala 1x denně 1 ampulku.
11. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj belí...uvidíme co mi dnes v nemocnici řeknou. Velká vizita je až kolem 12 tak pak se uvidí. No psal mi manža, že na oko už nevidí, už se mu otok zvětšil tak, že oko nejde otevřít, ale snad už to bude lepší. Včera v noci mu nasadili další antibiotika, tak konečně to snad začne zabírat.
11. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahojky a hezký začátek týdne :wink:
Ivi moc myslím a nestresuj :wink: já vím,že to není jednoduchý a žaludek máš sevřený bolestí ale ty //tam nejsou pro nic za nic :wink: a tentokrát to bude mít i dobrý konec :slight_smile: A chlapi?Ty si kolikrát nevidějí do huby,to musíš přejít a raději dorazit za námi :slight_smile:
Lůco taky kontrolička?Tak na 1 :wink:
Já jdu příští týden.Mi tam honí každých 14 dní.
Alenko teda to je ale doba než začne něco učinkovat :frowning2: ikdyž je pravda,že ty opary musí být šílené svinstvo.Mě se udělá jednou za 3 roky na bradě a mam ho tam 3-4měsíce a pak půl roku jizvu :angry:
Andrejko takovou štreku po ránu,chudinko :cry: tak ať tě tam ty pacoši aspoň nezlobí.
Věruško musím říct,že mi snad po každé zábavě měli výměnu názorů :grinning: hlavně,že už jste si to řekli :slight_smile:
Bellí tak to nemůžeš ani do práce,to je dobrý.
Co vaříte?
11. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Májo si zapadla nebo si se poblila a nechceš to přiznat. :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Bobulky dobré ráno :slight_smile: Ivě deržím palce a mao na tebe myslíme a doufáme, že všechno bude na 1* :slight_smile: Alenko, je mi líto , že se to s manžou nelepší, snad se to dneska zlomí :slight_smile: Drž se :slight_smile: Beli, mám 4 lopaty, nechceš pujčit? :grinning: Lucka, má myslím dneska kontroličku, ale zapomněla jsem jakou :wink: Andrejka, už došla do práce a obula jsis ty boty, nebo jdeš na holo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jo Pražándy a sníh :sunglasses: Všem ostatním krásné zasněžené ráno :slight_smile:
11. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Jé čiháááááááácí paní se objevila :slight_smile: Tak jsem přemýšlela, jak ti to koránování chutná, když manžu musíš znásilňovat, furt to říkám, že jsi sen mého muže :wink:
11. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahojki tak jsem byla ráda,že jsem zatím neměla nějaké větší problémy,a že mimi roste,a teď jsem měla před chvilkou telefon a jsem tu hodně ve stresu ikdyž prý mám být zatím klidná,no to se lehce řekne ,hůř dělá.Volali mi z genetiky ,že podle výsledku krve co mi teď naposledy brali mám zvýšené riziko pro Downov syndrom,a tak zítra musím na nějakou konzultaci ,a pak mě bude čekat nějaké vyšetření Amniocenntéza sodběrem plodové vody a pak 3 týdny čekat na výsledky.To se asi do té doby zblázním. :frowning2: :frowning2: No snad se to nepotvrdí,asi už bych teď nedokázala se broučka vzdát.
11. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahoj draháááá :wink: no on je studenej jak psí čumes :wink: ještě aby ho člověk prosil!!! :frowning2: ale sny opravdu vypadají jinak než já :grinning: já jsem asi noční můra toho mýho.Raději každý den stahuje nějaký film aby měl jistotu,že padnu a nebudu otravovat :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Kaši to je mi líto ale kamarádka to taky měla,plodovka jí pak vyšla dobře a už má Pepíčka :wink: tak držim palce :wink:
11. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Kasí taky znám jednu co jí takhle řekli to samé a potom měla vše v pořádku a teď má skoro ročního zdravého chlapečka. Drž se a neztrácej nervy, určitě to vyjde a bude to v pořádku!!!!!!
11. led 2010 v 10:21  • Odpověz
No snad jo,ale na klidu to nepřidá.
11. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Krásné sněhánkové ránko všem snažilkám, těhulkám, maminkám i čekatelkám :dizzy_face:
Luci držím palečky na dnešní kontroličku a snad se ukáže, kdo se v bříšku skrývá :wink:
Alenko Vám oběma držím palce ať už se konečně začne manža zlepšovat. :wink:
Kasi šmankote žádné poplachy! Mysli vždycky na tu lepší variantu. Zvýšené riziko ještě nic neznamená a i kdyby jsi musela na plodovku, tak neboj.....všechno dobře dopadne!!! Držíme všechny palečky! :slight_smile:
Petjunko ahojda. Tak co jak to u vás vypadá? Pomalu by jsi měla začít balit taky tašku ne? :dizzy_face:
Monči a co ty? Poslíčci ještě nedorazili?
Andrejko ať ti to v práci uteče a doufám, že se tím sněhem prokoušeš i zpátky domů :grinning:
11. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahoj milované moje přítelkyně, :wink:
jdu opět jen na rychlovku, ale prostě jsem se musela juknout co je nového.
Andrejko, hrozně moc Ti děkuju za krásnou tabulku a ten archiv, úplně mě to dojalo, je to krásnýýýýýýýý!!!!
Holky, na všechny moc myslím, držte se. Ty co máte za chvilku rodit, moc vám držím pěsti, ať je to co nejrychlejší a v pohodě. Vy co čekáte na nějaké výsledky, tak ať dopadnou nejlíp, vy co čekáte na ten zázrak na testíku, tak ať se brzy objeví a vy co máte svoje mimíska už doma, pevné nervy a hodně zdraví vašim uzlíčkům.

Kasinko, jestli to byly výsledky z triple testu, tak se tím vůbec nestresuj, mám tři známí, co jim to taky tak řekli a pak bylo vše ok, prý je to hrozně nepřesné a zastaralé. Přesnější je NT ve 12tt, ten triple už je pak zbytečný. I tak Ti držíme s Kubíčkem všechny pěsti co máme.

Mějte se krásně babulenky moje, jdy dodělat omáčku a pak nakrmit divou zvěř.PAAAAAAAAAAA M a K
11. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahoj Lení,tašku????Tu možná zabalím ale do práce :grinning: ještě nemám vypráno ještě čááááás.Ba ne,manža začíná být vyplašený tak pro jeho dobrý pocit začnu něco dělat :grinning:
A jak ty? bříško tvrdne :unamused: nebo už je líp.Neptala ses na ten magnosol?Myslím,že si psala,že to vypadá na chlapa už víš jméno?
11. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Holky moje děkuji,snad máte pravdu,ale už aby ty výsledky byli,dokážou člověka pěkně vyplašit.Jo byli to ty triple testy.
11. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Mončo ahojky,opusinkuj Kubíčka :wink: a mějte se moc moc hezky.Je od tebe hezké,že sis na nás udělala čas :wink:
11. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Kasi, neboj, vždy to člověka vystraší, ale nejste v tom sami a uvidíš, že všechno dopadne dobře :slight_smile: Monči Kubíček je krásný, a doufám, že huž teď jste v pořádku oba dva :slight_smile: Peti, pošli mi studenej čumák, mě ten muj teplý prudí :wink: Leni, co ty, zvládáš a užíváš si :slight_smile:
11. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Jéééé a jak ráda,věř,že za 2 dny vracíš :grinning:
11. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.