• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mončiééétkooo, ahoooj maminkooo :slight_smile: to je jasné, že už není tolik času na nás, ale aspoň sem tam nakoukni a vklááádej foteškyyy :wink: Kaši, držím palušky, ať výsledky dobře dopadnou :wink: Karolajnko baroškovááá :wink: Petjunkooo, jak to říká Karolka, číííhacííí??? :grinning: Leňulkooo, zdravííím Tě a prďolkovi pošimrání na bříšku :dizzy_face:
11. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Ivi neboj, určitě tě dr. uklidní. Já mívala taky největší nervy před poradnou, ale odcházela jsem s úsměvem.

Luci už se mi to pomalu blíží ale ještě furt 14dní vydržím (snad) Jak dopadla kontrola?

Alenko tobě posílám pevné nervy, ten opar je svinstvo které se hnad tak nepustí.

Peti sbal tašku, třebas bude tvůj povolnější. My koránovali včera, zrovna jsem řekla manžovi užij si teď, protože po porodu máš 2měsíce po ptákách.

Kaši teda ty tě vynervovali, kamarádka byla na plodovce zrovna před Vánocema, taky kvuli Downu, všechno vyvrátili, potvrdili holčičku. Tak jestli můžeš jdi na to co nejdřív a´t se nenervuješ zbytečně dlouho.

Leńulko já zobu 2x denně magnezko. Poslíčky už možná slabé mám, v noci mi občas tak bolí jako MS, ale jestli je to ono nevím.

Monči ET užívej si broučka, určitě se teď točíš jen kolem něj, tak mu pošli pusinku.

Bellí ty máš nočňoucha? snad to autí najdeš.

Andrejka i Karolka už makčí.

U nás dnes nesněžilo :slight_smile: to je supr protože máme tento týden úklid v paneláku. Já jsem před chvilkou vstala, v noci nespím, tak to doháním teď.

Májo halooo snad tě nechytla migrénuša ???
11. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Holky tak už jsme zpátky z kontroličky. Nevím co vám mám napsat kotrola dopadla tak jak dopadla musím počkat na 5.2. to jdu na UTZ doktorce se nelíbilo srdíčko bublinky mám strach , že to nebude ok říkala že mě pošle na vyšetření do Ostravy. Holky moc si přeji at už je 5.2. a já vím jestli to je ok nebo jestli mě pošle na to vyšetření. Holky promintě za chyby bulím tu jak malé děcko.
11. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Luci na vyšetření srdíčka jdu taky neboj snad to bude dobrý.
To jsme 2 co bulíme,ikdyž si to zakazuji tak to nejde.má prý být v mém věku riziko 1:1400 amám 1:700 a ten genetik mi říkal do telefonu něco o 2 procentech,mám opravdu strach už kvůli té epilepsii co jsem měla.
11. led 2010 v 11:44  • Odpověz
AHojky
Luci držím pěsti ať je srdíčko v pořádku.
Ali chudák manža snad mu bude brzy lépe. ATB trvá cca 3 dny než zaberou tak už by se to mělo zlepšovat.
Májo však jo my už to tak bereme. Nezáleží na genech, ale hlavně že máš někoho o koho se můžeš starat a dávat mu svoji lásku.
Leni jak je? Špinění netrápí?
Kaši to bude dobré uvidíš. To byly triple testy ne?
Monča mááááá už poslíčky ty brďo zachvílí bude mimi na světě. To tak rychle uteklo.
11. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Luciii, to snad nééé, drž se holka zlatá, vím, že žádná slova nezmírní ten strach a tu bezmoc, kterou teď s Kašou cítíte, ale držím všechno co mám, ať jsou to jen plané poplachy a ukáže se, že jsou vaší broučci v naprostém pořádku. Moc vám to přejuuu a posílám pohlazenííí :dizzy_face:
11. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Jo ,myslím že to byli ty trippl testy :cry:
Holky děkuji všem
11. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Holky moc vám děkuji jdu si lehnout není mi dobře :cry:
11. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Já se možná zeptám blbě, ale nerozumím tomu, proč musíš, Luci, čekat do 5. 2., proč prostě nejedete hned???
Příjde mi nelogické čekat cca 3 týdny na další kontrolu.
11. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Moničkooo, ahoj sluníčko :dizzy_face: Katuško, Tebe taky zdravím :slight_smile:
11. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Luci teda i tebe nepotěšili, nejde se teď nenervovat vi´d, ale stejně se snaž být trochu v klidu kvůli miminku, určitě to bude dobré, jen se dr. něco nezdá, tak preventivně tě tam poslal. jen je na prd že tam jdeš až za tři dlooouhé týdny.
11. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Achich co se to děje?Lůco moc Ti přeju ať se to zhoupne a je únor.To čekání je hrozný :frowning2: ale vše dobře dopadne :wink: musí!!
Mončo tak dobrá tedy :wink:vyzkouším tvou radu-zabalím, a třeba se ten posera přestane bát a hupne na mě :grinning:
Bellí,Katko ahojky :wink:
11. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Ach jo, doufám, že Iva příjde s dobrými zprávičkami. To je fakt dneska den, je mi z toho na nic, jdu vzít lopatu a najít a odházet autííí.
11. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Beluš doktorka říkala máte velkou dělohu a vzala nějaký přístroj a poslouchala jak tluče bublince srdíčkoa potom mi řekla není to špatné ale ani dobré a potom mi řekla že kdyby náhodou na UTZ bylo něco co se jí nebude líbit ohledně srdíčka že mě raději pošle na to vyšetření zatím se nemám stresovat, ale víte jaké to je budte v klidu když vám něco takového řekne. 5.2. jdu k ní na UTZ a když to nebude ok tak mě objedná do té Ostravy a čekačka je asi 14dní :frowning2: Určo to bude toho 5 ok já tomu pevně věřím :wink:
11. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
No tak ctu ty zpravicky tady holky drzte se urcite to bude dobre ja se taky bojim ale musim byt silna, u me nic moc doktorka rikala ze je sliznice velka ale nejde nic videt mam prijit za 14 dni napsala mi utrogestan 2 rano a 2 vecer zavadet tak ze zatim nemam nic jiste. Jeste k tomu mi volali z prace tak dneska ve svem volnu musim za tu jednu do prace kurna uz me to sere jak musim porad za nekoho delat a ja sama volno nemam. No ale aspon budu mit myslenky trosicku jinde ale budu v praci do 10 vecer a pak pujdu hned na rano no to se mi nebude chtit vztavat.
11. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
A jeste rikala kdyz budu mit jakykoliv problem bolesti nebo kdybych zacala krvacet tak se mam hned hlasit v nemocnici tak jsem si potom v cekarne jeste taky poplakala jeste ze tam nikdo nebyl.
11. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Tripl testy jsou na nic hlavně že dopadl sreening ve cca13tt v pořádku. Tripl testy akorát straší maminy a z 99 procent se podezření neprokáže. Hodně lékařů je pro to zrušit. Takže na ně bych vůbec nedala.
Luci to jde do fakultky na genetiku že?
Belli ahojky dneska volníčko? Já zachvílí valím do rachoty :angry: :angry: :angry:
11. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Holky není dneska náhodou 13 nebo černý pátek :frowning2:
Moni půjdu na UTZ srdíčka bublinky moje sestra na to taky byla a musela na potrat ve 22týdnu miminko mělo takovou vadu že by nepřežilo do 2let a to by muselo podstoupit 2operace.
11. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Holky budu se loučit,asi si půjdu na chvilku lehnout ,protože už jsem si zakázala brečet,a pak se půjdu si někam projít,ještě že je Pe´ta doma.A zítra taky tak půjde se mnou.
Ivi a proč ti teda nevzala krev,tak si na ni zajdi do nemocnice.
11. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
holky omlouvám se že jsem vás ani nepozdravila moc se omlouvám dodatečně zdravím Belušku Kasu Monču Karolku Petru Moncaet Katušku Ivu jestli jsem někoho zapoměla moc se omlouvám :wink:
11. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Luci nemusis se omlouvat kazdy vi jake to jsou nervy. Pridala jsem dnesni testik ja myslim ze uz testovat nebudu a necham tomu volny prubeh a za 14 dni se uvidi nejvic se bojim ze vacek bude prazdny ale nebudu na to myslet i kdyz to pujde jen z tezi ted se teprve zacinam bat je to boj a ja se nechci nechat porazyt tak budu bojovat.
11. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ivi taky nechápu proč ti nevzala krev. Si zajdi sama do laborky a nechej si ho udělat není drahý a budeš vědět jak máš vysoké HCG a třeba v pátek tam zajdi znovu a jestli bude HCG stoupat tak je to OK. Vždyť ty máš teprve termín MS tak nevím proč ti doktorka dělala UTZ to tam určo ještě nepůjde nic udělat. Mě dělali UTZ měsíc po zavedení a embryjko šlo tak tak vidět. Takže neboj bude to dobré
11. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
MS jsem mela mit v patek to je pred tremi dny zatim nic, taky nevim proc mi nevzala krev ja nemam kdy si zajet kdyz musim porad delat. No necham to na prirode jak s tim nalozi stejne nic ovlivnit nemuzu tak to uz mam jedno jestli pockam 14 dni. Nervozni budu tak ci tak.
11. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky,

kasi a kolik ti je let?Někdy ty výsledky sou zkreslené věkem ale myslím že ti přes 30 není :sweat_smile: Ted na plodovce byla kamarádka,měla špatný tripl testy a ještě ji dělali další v 16tt a ty vyšly taky špatně,ale na plodovce se potvrdilo zdravé miminko,tak se neboj určitě to bude vše v pořádku :wink:

Moni,tebe sleduju jestli nerodíš :grinning: ale si zatím celá tak je to dobrý :grinning: bo pak sem já a bojim bojim,včera šel mužík kolem skříně a sám mi sundal kufr :confused: tak ho začnu pomale chystat :sweat_smile:

Peti taky bys měla :grinning:
11. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Luci,Ivy nebojte holky to bude dorý,nosíte v bříšku bojovníčky :wink:
nejhorší je to čekání,tak at to čekání co nejrychleji uteče.Ivy nebylo nic vidět bo je to ještě brzo,já taky po ET šla až skoro za měsíc na utz dr mi sám říkal že nic nebude vidět že to nemá cenu a pak bylo i srdíčko,tak vytrvej a hezky bublinku hýčkej :wink:
11. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj Jani teď 18.1. budu mít 32.
11. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Tak jsem tady, autííí odházené, ale byla to po třech dnech pěkná fuška, vyhrabat ho :slight_smile: Ivuš, já jsem taky pro jít na krev, na UTZ je ještě brzy, může jít vidět max. zvýšená děl. sliznice, já fakt někdy nevím, na co si ti doktoři hrajou, OMG. Akorát to vyděsí a vystresuje. Krev Ti vezmou v nemocnici, stojí to cca 200,-kč a máš klid. Katuš ahoj, ať Ti to v práci utíká, já mám volníčko, ale za hoďku odjíždím pryč. Janninko, ahoj skoromaminko :wink:
11. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ivi jak píše Katka se taky divím že ti dělala UTZ tak brzo, je jasné že tam nic neuvidí. teda máš ale pracovní nasazení, fuj fuj.
Jani no už začni balit už je na čase. Já pořád dobaluju, vždycky si na něco vzpomenu, dnes třeba papírové kapesníčky mě napadly, včera foťák.
Luci neboj, kdyby měla dr. strach a vypadalo to špatně, tak tě pošle hned, tak jak jsi to napsala, jen vyčkává, tak žádné strachy.
Kaši ležet to jo, ale procházet se raděj ne, nevím jak u vás ale u nás ty chodníky stojí za to.
11. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tak vidím, že máme všechny stejný názor a všechny se divíííme :wink:
11. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Já půjdu i s Peťou,musím na chvilku ven,protože doma ikdyž nechci tak slzičky tečou samy. :cry:
11. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.