• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci, držím ti palce, nebudu ti nic nalhávat, sama víš, co všechno se muže stát :frowning2: Drž se beruško a uvidíš, že to je jenom strašení :wink: Ivi, taky bych si nechala vzít HCG ať máš nějakou jistotu v ruce a hned bude všechno lepší :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
kasi mě dr u tch triplů říkal že to může ýt o.k výsledky krve sami o sobě ale pak k tomu nějak přičtou věk a už to vychází jinak :rolling_eyes: Hezkou procházku :wink:
11. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem jen zběžně prolítla, co se tu děje a vidím, že samé plašení maminek. Tripply jsou s pro minutím úplně na ho....o, vycházej spoustě maminek špatně, je to nepřesnej test a proto se chodí na vyšetření NT+ ve 12.tt, pokud ten je ok, nemáme se nervovat špatným výsledkem Tripplu. Fakt mám nespočet kamarádek, které musely na vyšetření plodové vody a úplně zbytečně, bo všechno bylo ok. Se divím, že to ještě nezrušili!!!
Ještě, Kaši, k temu výsledku ohrožení, je to ovlivněno věkem, procento se zvyšuje každým rokem, takže Ti ani jinak vyjít nemohl, až ti bude 40, budeš nejohroženější a vůbec to tak nemusí být, je to prostě blbá tabulka. Já byla tak yohrožená, bo jsem postarší ročník pro ně.

Lůco, na vyšetření srdíčka se u nás na gyndě posílaj úúúplně všechny maminky a já byla taky. Myslím si, že kdyby jsi se objednala na kardio dětský sama, že by Ti to pomohli rozlousknout dříve, já se taky objednávala sama, jen gyndař doporučil si tam dojít. Prohlídnout průtoky krve atd. atd. a máš klid. Zkus to, za to nic nedáš. Akorát nevím, jaké stádium na to vyšetření musí být, ale proč by v 17. tt neviděl srdíčko a tepny?
11. led 2010 ve 14:28  •  1 dítě  • Odpověz
Holky zlatý, tak si to tady čtu a někteří ti doktoři...to nemám slov. Luci neboj, určitě to bude dobrý....je to sice hrozný čekat takovu dobu, ale uvidíš, bude to ok a ty se hlavně snaž být v klidu, i když je to těžké. Ale bude to v pořádku.

Ivi taky se drž, určitě to bude v pohodě..nechávají tě zbytečně v nejistotě, ale věř že se budeš radovat z bublinky :slight_smile: :slight_smile:

Kasí, ty taky pohodu,hlavně na sebe dávej pozor...víš že nemáš starost jen o sebe :wink:

Jinak zdravím všechny ostatní kobylky. Jen tak pro vsuvku, i když se to teď moc nehodí, holky mají větší starosti, ale manža má pásový opar. V nemocnici říkali, že takový případ jak je on tam ještě neměli, ale brzy už se to snad bude zlepšovat. Ve středu by se na něj měla jít podívat oční tak uvidíme co bude dál.
11. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Holky díky za podporu.
Alenko hlavně že už ví co manžovi je ted nasadí antibiotika a brzo bude fit :wink:
11. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Jo jo už jsem taky o něco málo klidnější. Děkuji.

Ty hlavně neztrácej nervy, klid je teď pro vás hodně důležitý. Drž se a uvidíš, vše bude v pořádku :slight_smile:
11. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Alenko už je mi líp musela jsem si dát sprchu manža říká okoupat a smýt tu blbou depku tak jsem ho poslechla :grinning:
11. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Ahojte kobylenky koukla jsem a vidím že tu moc radosti není,je mi to líto Kasi i Luci že vás tak straší,hlavně klid moc na vás myslím ,určitě bude vše v pořádku jen to čekání je na palici.

Alenko manžovi taky držím pěsti ted už to bude jen lepší jak začnou léky zabírat.

Mého bráchu dnes pustili domů,sice nemá ještě úplně vyhráno,ale bacil už je negativní.

Jdem psát úkoly tak zatím.
11. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Alenko tak konečně se ví co mu je. Pásový opar je sviňa, ale teda je fajn že ho to nebolí, má babička to měla a bolí ji tvář i oko několik let po prodělání, ale to se nedá srovnat, ona to chytla až v 80ti. Tvůj je mladý tak se s tím popere mnohem líp a brzo bude jak rybička.

Leontýnko brácha to zvládá, jen tak dál.

Máji tak kde se nám touláš, jaké byly včera balony?
11. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Leotýnko ahoj tak bráchu už pustili to je dobře tak vzládá dobře tak to je super.

Moni škoda , že Mája bydlí tak daleko hned bych vzala kameru a šla jí včera natočit jak se kutálí na balonu po celé tělocvičně :grinning:
11. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Děkuji za podporu. Holky já jsem tak moc ráda že vás mám....je to paráda s někým si takhle povídat, svěřit se.....Hodně to pomáhá.

Leontynko je dobře že už bráchu pustili. Je to na dobré cestě. :slight_smile:
11. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Alenko jsme jedna velká rodina která si pomáhá :wink: Taky jsem ráda za to že vás mám :slight_smile:
11. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Ahojki ještě jednou děkuji,už je mi líp,dopoledne jsem se vybrečela ,teď jsme se byli projít,pak jsem se stavila za Luckou do herny dala jsem si jedno horké amareto se šlehačkou ikdyž teď sladké vůbec nejím,tak jsem se uklidnila.
Luci na to srdíčko mimíska jdu taky a asi se to dělá až ve 20týdnu,proto možná za 3 týdny,protože mi doktorka řekla,že se mám objednat tak v 18 týdnu a že to dělají ve 20 týdnu.Tak snad budou broučci v pořádku,vůbec raději nedomýšlím,že bych teď měla o mrňouska přijít. :frowning2:
11. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Já ještě nejsem objednaná na to srdíčko napřed jdu na UTZ ve 20týdnu a když to nebude ok tak mě pošle na to srdíčko. Ale dneska říkala že bublince tluče srdíčko moc rychle ale že se to může spravit tak mám depku už aby bylo 5února a já věděla na čem jsem.
11. led 2010 v 18:29  • Odpověz
No nám taky tluče srdíčko rychle,ale mě napsali přímo do výsledku toho screenigu ,že doporučují to echo srdíčka,takže už mám vypsanou žádanku a musím se objednat v 18 týdnu a dělají to prý ve 20týdnu.Jsou to nervy ,ale snad to bude v pořádku.
11. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Holky, hlavně v klidu. Stresy vám škodí. Musíte se držet v maximálním klidu, relaxovat, odpočívat, hýčkat se. Bublinky všechno vnímají, tak je potřeba aby cítily pohodu. :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Holky potřebuju poradit.Jelikož se snižovala mateřská a Zdenda je bez práce tak mam možnost jít makat 4 dni v týdnu od tří odpoledne do tří do rána.Myslíte že mam jít jestli na to není malá ještě malá,aby byla sama.Hlídala by mi mamka nebo i kamarádka.Měla bych takhle 10500kč plus mateřskou a pak rodičák.
Jde mi o to aby si malá nezvykla na babičku a dědu a aby ke mě vůbec chtěla.Prosím porad te mi. :frowning2:
11. led 2010 v 18:39  • Odpověz
Ahoj Marky sestřenka musela taky do práce,a hlídá babička 2 krát v týdnu a jednou tatínek,ale dělá jen od 9-17hod.A malá to zvládá.Asi to chce vyzkoušet.
11. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Marky bude to težké nechávat malou u babičky nebo u kamarádky , ale v dnešní době penízky potřebujete tak budeš muset do práce s jedné mateřké se nedá vyjít. Neboj malá na tebe nezapomene jenom aby jsi to zvládla práce a dítě bude náročné.
11. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Holky manžovi se dneska narodila vnučka měří 51cm a váží 3.30 jmenuje se Terezka :slight_smile:
11. led 2010 v 19:03  • Odpověz
No Luci o to jestli to budu vzládat jde taky ale musim vydělat na složenky aby si k...y ve vládě nahrabaly do sví kapsy.Jim o nc nejde,ale nám maminkám jde o hodně.Nejvíc mě štve že neuvidím jak malá roste a že si jí moc neužiju. :frowning2:
11. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Marky je spoustu holek co mají mimčo a musí kvůli penězům právě na složenky musí do práce hold je blbá doma :frowning2: Neboj budeš sní co nejvíc to pude a Zdenka si časem něco najde a budeš doma a budeš si užívat Adélky :wink: Je to těžké já vím :frowning2:
11. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Teda jsem mrtvá :unamused: dnes jsem vzala notes a vyškrtala definitivně co ještě šlo!!Do práce budu chodit ještě v únoru ale lehce :wink:
Alenko tak hlavně že už páni vědí,co to je a teď už se to hne k lepšímu :wink:
Leontýnko i u Vás už se snad blýská na lepší časy :wink:
Lůco gratulka,ty jsi babička :grinning:
Markét můj názor a neber to zle.Nikam! neřeknu na pár hodin ale tohle???Kdy uvidíš Adélku???
11. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Petruš ahoj to mi nedošlo jsu babička a tak mladá jenom o rok starší než maminka terezky :wink:
11. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Ono se to Petjunko hezky řekne nikam,ale z čeho budeme živý,co budeme jíst?
11. led 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky, teda to je ale den.. Majký, a Zdenda je na pracáku? Má podporu? Nebo má živnosťák? Souhlasím s Péťou, nikam :angry:
Luci, Kaši, Ivčo, já jsem jiná, ale přesto si neodpustím jednu věc. Jsme dospělé, a jak si to zařídíme, tak to máme, já bych se postarala sama o sebe, to jest, neudělá mi vyšteření jedna doktorka, půjdu si ho tedy zařídit sama k jiné. Pokud máš Ivi nervy, jdi sama do laborky, zaplať si krev, a hodíš se do klidu. To samé s prací, co můžeš udělat pro to, aby jsi byla v klidu.Nedávno jsi přišla o mimi, není tedy důvod, proč by nebylo možné toto těhu brát jako rizikové a hned dát neschopnost. Nedá Ti to gyndařka? Změň ji.
Luci, na TVém místě.. já osobně, bych se tak vystresovala, že bych se bála , že mimi ublížím. Skoč si někam na UTZ hned. Zaplať si to.
Kaši, holky mají pravdu, není to uklidňování, opravdu jsou ty testy spíš na hoo, bo jen stresují.
Alenko, dobře, že už doktoři přesně vědí, co léčí.. Leontýnko, taky dobře, že je brácha dom.
Jinak Luci, souhlasím, den blbec. V práci fakt hnus dneska.. A navíc, opět zpátky 2km domů ve sněhu, brr. mám dneska dost, jsem už v betli, a snažím se zahřát.
Jinak zdravím všechny kobylenky.
11. led 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
Marky, napiš mi , jak je to s tím Zdendou..
11. led 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
Zlato, a ta práce, co máš možnost jít, nemůže tam jít Zdenda?
11. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Andrejko ahojda je to kalamita sních všude a ještě určitě chodily protivní lidé. Zítra si zavolám ještě k nějakému jinému doktorovi a poptám se.
11. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Holky loučím se sváma jdu do hajan přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
11. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.