• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ne počítá to dobře, zítra začneš přeci 7.tt. Dneska jsi 5+6tt, tzn. 5+0 je první den šestého týdne, 5+1 je druhý den šestého týdne atd. Chápen sie? Prostě to píše 5 jakože ten je už ukončenej + jednotilvý dny týdne...Zítra budeš 6+0tt, což je ukončenej celej šestej a poběží Ti první den sedmého.
3. kvě 2009 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem třebas dneska 34+3tt, takže valim 35.tt
3. kvě 2009 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz
Tak hele na matiku jsem byla docela dobrá,ale tohle je teda guláš :confused: :confused: no každopádně jsem trošku mimo,ale musím udělit pochvalu za vysvětlení,jsi to vysvětlila velice dobře :slight_smile: :slight_smile: jen trochu já bojuju,to je teda složitost,jsem myslela že 5+1 je 5týden +jeden den,ale tak že je to první den pátého týdne :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Tak jsem jukla na ten Tvůj babyweb a napsalo mi to 34.tt, takže tam to bere jenom ukončené týdny, nepočítá to s dnama, který právě běžej...
3. kvě 2009 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz
OOOOOO MMMMMMMMMMM GGGGGGGGGG, to první číslo je prostě ukončenej celej tejden, takže ta pětka je už paséééééééééé, patej tejden je prostě v řiti už :grinning: a to číslo za je den nového týdnoše. Píšeš to dobře 5+1 je 5týden a jeden den, prostě 5týden +ještě jeden den navíc
3. kvě 2009 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz
Když probíhá 6.tt a máš tady napsáno vedle jména 6.tt:
5+0 -což je pátý týden už byl celý ukončen a dnes je první den z šestého
5+1 - probíhá druhý den šestého
5+2 - běží Ti třetí den šestého.........
5+3
5+4
5+5
5+6
3. kvě 2009 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jo takže na tom babywebu to je teda pozadu bez těch dnů,no já jim dám aktuální zpravodajství co mě v jakým týdnu čeká,takhle si čtu to co mám za sebou a né aktuální :angry: :angry:
ale moc děkuji,jsem o něco chytřejší a to díky Tobě :wink:
3. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Hi, hi, hi, hi:grinning:
3. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Bellka načuhuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , Divizna jedna...
3. kvě 2009 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz
Už Tě znásilnil bo jsi stále jen poštípaná? :grinning:
Vyfoť nám domeček a celý pastviny se žížatama okolo.
Bože, zas ty parchanti tady ječej pod oknem a josu sprostý, za co jáááááááá tohle máááááááááááááám? :angry: :angry: :angry: :angry:
Asi mi vyletí ruka a budou na jedný hromadě, OMG. Držeta mě zase dva, tři, bo se neznám :angry:
3. kvě 2009 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz
Načuhuje a baví se:grinning: Máji, já naštěstí všechny Tvoje překlepy chápu, musím jít umýt autíčko, nechce se mi. To není možné, že nebydlíme u hlavní cesty a zaprášené je, až hrůza.
3. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
Kuk Madluško :grinning: tak se vyprdni na umývání autí-stejně bude zítra na tom stejně,pyl je hroznej a raději se vrhni na Pavlíka :grinning: :grinning:

Máji klid,vem si že puberta je puberta,a taky asi se jim moc doma nevěnují,tak si říkej klid,ať Andulka není nervní :wink:
3. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Jaký překlepy? Nejste obě nějak zaujatý, pomooooooooooooooooooc....
Bellko, Ty meješ každý týden auto, co tak čtu, to taky ostatní tak děláte? :confused: :confused: :confused: My teda ne, ani nevím, jak bych to pod tou kamerou prováděla :confused:
Ale udělám Vám radost, už zase hrnu, od oběda uběhly 3 hodinky, tož jsem nasoukala banán s párkem, Anýs asi čučí :confused: :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko, nenech se rozhodit Kačkou, přece by jsi se nevrhala na Pavlíka, vrhni se na tu káru :grinning: , ať je odpylená...
3. kvě 2009 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
Puberta jo? Tady hulej, smrad se mi táhne po celym bytě, hučej tam těma hlasama svejma, ať vypadnou, takovej klid tu byl!!!Se tu nezabednim kvůli nějakejm vobejdům. Pak mi tu bude spát Anýs a to budou facky lítat. Nehledě na to, že polámali už i keře okolo vchodu :angry:
3. kvě 2009 v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz
Banán a párek???? :confused: :confused: to je teda super kombinace :fearful: snad Vám nebude špatně

Hele nenech se Madli ovlivnit tou pupkatou,na auto se vyprdni velebnosti a věnuj se manžílkovi :wink:
3. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Máji, jo jo, každý týden. Pavlík říká, ať s něho nesmyju tu metalízu:grinning: Katy, už jsme v klidu, Pavlík řeže kůly na pastvinu pro žížátka a já půjdu na to autí:wink: Andrejka zřejmě usnula pod dubem:grinning:
3. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
Špatně mi nebude, co ta uvnitř, to netuším, každopádně se přestala mrskat, asi je v úžasu :grinning: Však ona to tam zase přerovná, si to vyžeru, neboj.
To jsem zvědavá, na co ta Bellka ve finále vlítne.
Tak jeden parchant si objednává u toho druhýho kafe, to jako tady budou ještě chlasčet ty děti kafe, jo? Jim ty hrnky rozkopu na kusy, kafe vyleju na hlavičky, cigára přelámu a ještě jim nakopu dupy,OMG, fakt zuřim :angry: :angry: :angry:
3. kvě 2009 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz
Já mám všechno vyfocené, jenom to nemám jak vložit, když nejsem zrovna na noční a stejně by mi to smazali:wink:
3. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
To je romantika, řeže kůly na pastvinu....áááááááááách........já budu řezat parchanty... :rolling_eyes:
3. kvě 2009 v 15:32  •  1 dítě  • Odpověz
To nevadí, než to smažou, si to uložím, mně taky smažou...
A kdy už budeš mít noční teda? :grinning:
3. kvě 2009 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz
Máji máš nějaké násilnické sklony,né??? :confused: :confused:

Majdí tak to teda se divím že máme nějakou barvu,každej týden,to my tak jednou za čas na myčku :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
valím se vyhřát na zahrádku,tak zatím pa pa :slight_smile:
3. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Máji, příští týden v pondělí a úterý mám noční, no to už bys teoreticky mohla být i v porodnici, viď:wink: Katy, do myčky já ani neumím, nikdy jsem tam nebyla, prý to škrábe, no i když určitě né tolik, jako když jsem shodila tu popelnici, že:grinning:
3. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Máji, romantika jo, ale tu dřinu nikdo nevidí:wink:
3. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Myslíš jako ještě ob týden, bo mě vidíš v porodnici už zítra? To néééééééééééé, to já to vidím tak od toho 20.5., že bych mohla býti v ohrožení, ale raději až v červnu. Já zas do tý budovy tak nechvátám.... :wink:
3. kvě 2009 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz
My víme, že je to dřina, ale je to krásný...
3. kvě 2009 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz
ahoooooooooooojky sem doma,ušlapaná,ale je mi fajn,tak na cestě sme se zastavily jen u pramene řeky Dyje a doma sem vyzvedla muže a šli sme pro zmrzku :wink: :sunglasses:
3. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
koukám tady je jen Májinka,Katuška a Belinka Beli,ty pracuješ v nemocnici? :confused:
3. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
mááááááááááááááááááji mám pro tebe v albíčku ty fotečky našeho bytu :slight_smile: koupelnu a kuchyn sme chtěli předělat ta tady už tak byla,ale nejsou nějak finance,umýt se kde máme,uvařit též tak to vrazíme do miminka :wink:
3. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.