• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahojky a dobréé ránko:slight_smile:
Kaši, už jsi na cestě, držím palce :wink:
Věruško, moc hezká věta! " Ač se nám to někdy při tom boji za mimískem nezdá, tak jsou v životě ještě horší věci". :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Beluško, ať Ti to uteče v rachotě, Máji užij si miminávštěvu!
Monči, Petjunko, Janni ještě neporoďte :grinning:
Ivčo, zdravím! a Alenku! Všem kobylkám hezký den! A jáá, hurrá na pochod :slight_smile:
13. led 2010 v 06:47  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Kaši myslím na tebe :wink: S tou váhou jsi na tom dobře ale něco bys přibrat měla, není dobré chudnout. Vlastně já taky začala přibírat až po 16tt.

Luci teda vaše rodinné zapletence nezávidím.

Andrejka už je v ouřadě, dnes zas úřední den. Bellí taky asi v práci i Věruška. Tak ať vám to utíká a všem pracujícím Alči Evči Ivči...

Máji teda chudák tvůj chlap. Honeeem nohy na ramena a heldat jinou práci (ale to už určitě dělá) u takové firmy jsem pracovala rok. Dostávali jsme výplatu formou 1000,- záloh, a to když byly peníze. když jsem z tama ocházela tak mi dlužily tolik peněz že jsem si místo nich vzala v naturáliích 2 kola (ty oni vyráběli a prodávali)

Dosnídám krupičku a jdu zas ležet.
13. led 2010 v 08:25  • Odpověz
Kobylkýýýýýýýýýý, bré ránko!!!
Já vstávala s Lubošem o půl 6, dokonce i dítko se rozhodlo vstávat, to jsem teda koukala, doufám, že jí to nezůstane. Poklidila a vydrhla jsem, co se dalo a do 8,45 jsme si dala za úkol vysát a vytřít, tak jen zdravím a jdu na to, pak jdeme s Aninkou pro chlebíčky a pro masíko, začneme vařiti obídek a přijde návštěva.
Mončo a jak to vlastně je s vyplacením peněz, pracuje, pásku má :slight_smile: a výplatu nemusí dostat nikdy? Jsem myslela, že se zajde na pracák podat stížnost a oni prašule pošlou a vymáhaj, aspoň teda známej to tak udělal... :confused:
13. led 2010 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz
Máji jestli to tak udělal známí a prošlo to, tak a´t to taky zkusí. Já jen vím že může dát okamžitou výpověď pokud mu nedojde mzda nebo její část do 15ti dnů po termínu výplat a má nárok na 3měs.odstupné.
jsi dnes akční, tak si užij návštěvu, taky jdu něco dělat, od rána jen sedím.
13. led 2010 v 08:51  • Odpověz
známý - ach ta čeština
13. led 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno kobylky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Tak jsem Vás dočetla hurá....Mám z vás radost, konečně je lepší nálada, jste šikulky. Nebudu Vás všechny jmenovat, protože bych určitě na některou zapoměla a to by mě mrzelo, takže pozdravy a pohlazení posílám všem.

Dnes jsem konečně odstrojila stromek, přijeli aj popeláři tak to hned odvezli. Pak jsem byla se psem, holky byla jsem jen v mikině, je tam parádně, ale snad nebudu nemocná :grinning: .

Jinak manža se konečně začal lepšit, což su nesmírně šťastná, ale včera jsem za ním na 5 minut byla, stáli jsme
13. led 2010 v 09:24  • Odpověz
omlouvám se omylem jsem to odeslala....no tak jsem chtěla napsat, že jsme byli jen ve dveřích, fakt chvilička a přišla doktorka, sjela mě jak malého haj.... až jsem to obrečela. Tak jsem se jí zeptala na stav co a jak, kdy na mě řvala, že pán je tam 2 dny co chcu, přitom tam byl už 5 den a že mi žádné návštěvy nepovolí, pustí ho až to bude dobrý a víc se se mnou nechtěla bavit. TROCHU
13. led 2010 v 09:25  • Odpověz
opět chyba v odesílání nevím co to zlobí :confounded: ...trochu jsem jí nechápala proč tak vyjela, šlo to říci i slušně. Tak teď jsem zvědavá kdy ho teda pustí a jestli ty návštěvy budou nebo ne. Sestra na příjmu mi říkala že tak za 5 dní až týden už návštěvy budou možné, ale ta doktorka řekla že žádné až do propuštění. Takže jsem si pěkně pobrečela, ale hlavně že se už manža uzdravuje.
13. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Kobylky loučím se s Vámi jdu na odpolední. Možná se tady ještě ukážu. Tak se mějte pa pa :slight_smile:
13. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Alenko ahojky to je super že je manželovi líp :slight_smile: , tak se to konečně obrací k lepšímu. Nechápu proč zakazují návštěvy, k dítěti s neštovicema taky můžou, tak nechápu proč k němu ne. Ale asi to bude tou doktorkou, se na tobě kráva vyřádila :angry: , stačilo by kolikrát trochu slušnosti, vždyť jsme jenom lidi, že.
Dnes jsme měli zapečené těstoviny s brokolicí taková mňamka to byla a kvasnicovou polévku. A ještě peču štrůdl.
13. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahoj holky,

moni tak jak je?nic se nechystá? :slight_smile: koukám taky pečeš štrůdl já taky :wink:

Ali tak to je teda pipka nechápu proč tak řvala jak si napsala mohla to říct slušně a mohla by být trochu lidská je to manžel,to je teda něco :unamused: ale hlavně že je mu už líp :wink:

Mája akční opět jak jinak že,na co ty hubneš holka,když vše vyběháš uklízením :grinning:

Marky tak co jak si dopadla v kaufu?Zdenda bude zatím hlídat?

já byla včera v poradně :confounded: malá se mi otočila zase hlavičkou nahoru,ach jo a navíc tam nebyl můj dr ale záskok a říkala sem mu že mi v noci občas tvrdne bříško že mě to budí,tak mě poslal k sestře na monitor prý aby se vidělo jak pracuje děloha,no :frowning2: mám ji podrážděnou co 2min.mi vyskočil kopeček,chtěl mě poslat na kapačky do nemocnice,sem mu říkala jestli se to nedá nějak jinak uklidnit,že magnézko mi chybí.Ho piju 1x denně jen při potížích(křeče v lýtkách) ale on pořád mlel svoje že kapačky,mě štval že ani nic nezkusí bo sestřička -por.asistentka říkala že to na špitál není.Tak mi napsal magnosolv 2x denně a klid,tak odpočívám nožky hore a po týdnu sem se zase vyspala :slight_smile: ťuk ťuk to musím zaklepat.

Taky mě pěkně vystrašil když mi říkal že můžu klidně za 2hodky rodit,přitom čípek dobrý a neotvírám se........Mě fakt tak vyplašil že se mi o tom i zdálo a pořád pozoruju břicho :sweat_smile:

Jen teda nevím ,proč se mimi zase otočilo hlavou nahoru :confused: doufám že se otočí jak má být.
13. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Janinko, doktor měl pravdu a nestrašil tě, opravdu se mužeš rozrodit coby dup :wink: Hodnotil natočené KTG, které za 3 hodiny muže vypadat jinak a tohle ti měl říct, že se máš šetřit, nikam se nechystat na dalekou cestu a uklidnit, že se nic tak strašného neděje :slight_smile: Lidský přístup mu chyběl, víííííš :grinning: Jinak máš pravdu, zkus první magnézko a pokud to nebude lepší, tak alou do porodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale Monču nepředbíhat :grinning: Mě taky řekl doktor v 3ř týdnu, že huž asi nedojedu domů, ať se nezleknu a víc se hlídám a nakonec jsem přenášela a na otočení je ještě 2 týdny čas, tak hlavu vzhůru :slight_smile:
13. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Mony, zdravím těš, huž jedeš do finále, tak na tebe myslím :slight_smile:
13. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Marky, k té práci, vím, že to máš těžké a chceš malé dát ze sebe co nejvíc, ale taky člověk musí zvážit, jestli je lepší být doma a žít ve strachu, co bude dál a nebo si přivydělat v rámci možností a žít relativně v klidu. Odrazí se to i na té malé, takže si nějaký poloviční úvazek nevyčítej, hlavně, že budete v pohodě a nebudeš se v noci budit hrůzou. Boužel, dneska je taková doba a každý musí spočítat pro a proti :slight_smile: Drž se :wink:
13. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
Hezké odpoledne kobylky moje :wink:
Janinnko doktor nestraší to může být co by dup ten porod jenom ti to měl vklidu vysvětlit at se šetříš a né tě hned posílat do nemocnice :angry:
Alenko co se týče doktorky nemám slov :angry: taky jí chybí lidský přístup máš v nemocnici manžela a ona tě tak sjede to je hnus místo toho aby řekla jaký je jeho stav :wink:
Karolko ahojda ještě jste zasněžení nebo ještě nocuješ v práci :grinning:
Moni a co ty ještě jsi 2V1 ještě se nechce Adélce ven :wink: Oběd to musela být mamka já vařím na zítřek španělské ptáčky a rýži už se mi zbíhají sliny :wink:
13. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahojky všem. Tak my jsme dneska po poradně už 100% jistí, že čekáme klučínka :dizzy_face: Byl tam krásně vidět pindík, takže manža vyhrál :grinning: Jinak máme 15cm od hlavičky po prdýlku, tak +- 20cm komplet po palce na nohou :grinning: :grinning: :grinning: Jsme prý úplně v pořádku, až na to, že nás pořád všechno bolí. Někdy si připadám, že je mi tak 70 let a brzy se rozsypu :sweat_smile: No a to tvrdnutí asi opravdu ničím nespravíme. Magnézko mám už snížit na 3 tablety denně a hodně pít magnézky vody. Jsem teda zvědavá jak dlouho to vydržím. Pak jsme se taky domluvili, že budu chodit do poradny každých 14 dní, páč se nám blíží to naše kritické období 21tt, tak si to chceme pohlídat a taky abych byla já víc klidnější. Tripl ještě nevíme, ale na 100% bude špatný. S tím už počítáme kvůli těm dvojčátkům. 4.2. jedeme na vývojovky do Brna a hned budeme klidnější :slight_smile:
13. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Ahoj Leňulko tak gratuluji bude to kluk jako buk :wink: Raději chod častěji na kontroly at jsi klidnější a at si tě doktorka hezky ohlídá :wink: já jdu na vývojovky 5.2. to mě čeká velký UTZ. Doufám že bude vše ok potom co mě postrašila mám strach :frowning2:
13. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Luci, uvidíš, že to bude jen strašení, dneska je tolik vyšetření a spousta síš nahání strach, než aby pomohla :wink: Někdy je lepší žít v nevědomosti a být v klidu :slight_smile: Když si vzpomenu před 8 lety jsem byla na 3 sonách, odběrech asi 2 krát, žádná cukrovka, srdíčko a podobně a nic mě nestresovalo :wink: Jen jsem čekala holku, tak to o porodu byl trochu šok :grinning: Leni, ty máš pindíka, tak gratuluji :slight_smile:
13. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Karolko já vím dneska se ovšem moc mluví a když ti doktorka něco řekne tak hned já koza myslím na to nejhorší :angry: Ještě mě štve nevím co mám dělat s Pétou poslední dobou se zhoršila ve škole nevím čím to může být jestli tím že čekám bublinku a ona začímá žárlit :frowning2:
13. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Krásný den :wink: přeju.Jsem byla dnes makat u jedné zákaznice doma,má malého chlapečka tak je jí slíbila,že dokud to jde budu jezdit.Jenže jem nečekala,že v té jejich prdeli se nedá parkovat :angry: takže jsem 3krát zapadla :angry: fakt nervák hroznej.Jsem vylezla a nohou odkopávala sníh od kol.Po kolena mokrý kalhoty,sníh v botech :angry: nakonec jsem auto nechala u nějakého obchodu a k ní došla pěšky :angry: cestou jsem volala manžovi a fňukala mu do telefonu :frowning2: asi byl rád :slight_smile:
Jani jak je možný se tam ta Nikolka takhle mele?Mě se Terka ale otočila až pár dní před porodem ale chápu,že to člověka rozhodí :unamused:
Lení gratulka k pindíkovi :wink: jak se vlastně bude jmenovat?
Ahoj Karolko a Lůco :wink:
13. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj Petruš ty jsi teda hodná šmíkací paní :wink: A že tě rozhodil ten sních a to parkování to se nedivím já bych byla taky nervozní :angry:
13. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Já byla spíš steklá,že sem nemohla vyjet :angry: ta bezmoc když tam sedíš a nejde to ani tam ani tam :angry:
13. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Se mi to nějak seká a navíc jsem vorvaná jak borůvka takže jdu do hajan :wink: papa zítra
13. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Karolko já se zatím rodit nechystám, termín mám až za 14 dní.
Snad se ti Janiko mimi ještě otočí hlavičkou dolů. Já zobu taky magnezko 2x denně.
Leni to je super že jste zdraví a potvrzený klučina :wink:
Luci Peťa toho má možná teď před vysvědčením moc, určitě mají hodně písemek a zkoušení, ale ona to zvládne. Kvůli žárlení to určitě není.
Peti, teda to je mazec, ty dokonce jezdíš k zákaznicím, teda mít tě po ruce dostaneš na dupu. To tě mohla předem ta zákaznice upozornit že nemají moc míst k parkování. Za dobrotu na žebrotu... že se na to nevy....
Naši kluci už spí v ložnici, tak budu spát v pokojíčku, aspoň můžu být na netu a koukat na tv a nikoho neruším.
13. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj bubáci, jsem vás tak nějak přečetla, manža s oparem se lepší, doktorka je nervní, no co, ona má problém, tož ser na ňu :wink:
Jannika se brání kapačkám, já bych to teda nedělala, zrovna mi porodila předčasně kámoška, ale v 37.tt jako já, tož má stejné robě, takže ještě 2 týdny drž v kupě a pak hurá na to :wink: Doufám, že nejedeš do Jeníkova :rolling_eyes: Bodýček na mini mimi mám ještě dost :sunglasses:
Šmikalka jezdí po pacošíš a sem nedojede, my tu máme parkovacích míst dost a ješět přímo pod oknem, tak kdybys mohla dojet zítra tak na desátou, šampon, kondiš, masku, hřeben, kartáč kulatej a fén mám, voda taky teče, aj lak pohledám, chtěla bych melír, tak dovez hodně barev, bo nevím jakej. Na záda Ti dám vak s dítětem, aby neřvala,a le aspoň se Ti vyrovná ta zátěž na břiše :wink: Porodku máme za rohem, navíc tak slavnou...
Mončo, poslíci nikde? Škoda, už jsem se těšila, jináč díky za info ohledně nároku na mzdu, snad někdy něco pobere, práce ho baví, ovšem pro zábavu tam nechodí, že? :confounded:
13. led 2010 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz
Dítě mi usnulo opět v posteli, to je už druhej den, snad si nemyslí, že to tak bude pořád :confused: Jdu taky spáti, od půl šestý jsem vzhůru a nějak mě ten den zmohl , do dvou návštěva, od tří procházka, spojená s pizzerkou, následně přebalení doma a zas večeře v restauraci další, no náročnej to den.
Brou noc a hezké sníky :zipper_mouth: :dizzy_face:
13. led 2010 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz
autor
kobylky, všechny vás moc zdravím, jen letmo, zase na ten pochod do závějí.. :rolling_eyes:
Ivuš, neviděla jsem Tě tu, jsi ok?
Leňulindo, gratulka k lulánkovi, takže další motorkář v rodině, jo? :grinning:
Mája by ráda od Petjunky melírek, a jak to barvitě popsala :grinning:
Beluška asi padla za vlast, jak já včera..
Věruška taky nebyla..
Monči, tak už Tě šoupli do dětskýho, jo? :grinning: NO, zvykej si, teď už to bude pořád, kluci versus holky :grinning:
Alenko, co na tu babu říct? Já se před 20 lety pustila na chodbě do setřičky, která taky takhle vyhodila příbuznýho s pomerančema, já přihlížela a nasralo mě to, tak jsem instinktivně popadla ty pomeranče a řekla, že je předám, páč jsem byla taky pacoš, noo, a pak jsem k tý sestře šla na klystýr :grinning: , ale vrátila jsem jí to, bo jsem jí lupla facku, když mě budila na pokoji z narkózy :grinning: , a to si nijak nepřibarvuju!
Zlatíčka prej letmo.. haha, letímmm, hezký den všem!
14. led 2010 v 06:53  • Odpověz
Dobre ranicko, cim zacit tak ve svem volnu jsem musela do prace tak jsem tu nemohla byt, ted mam svoje sichty a kdyz prijdu domu jsem rada ze si sednu jsem 8/10 hod na nohou. a po devti dnech budu mit o vikenddu vono hurrraaa.Jinak u me zadna zmena zatim teda, na krev jsem nebyla rekla jsem si ze to necham na prirode a doufam ze tentokrat bude na me strane. Tesim na ten utz jestli tam bude mimi nebo ne. Zacinaji me bolet prsa tak nevim zda to je dobre nebo spatne a doufam ze to neni jen v me hlave. Spinit nespinim jen mam vytoky bily asi z toho utogestanu vecer zavadim a rano ho utivam vnitrne mam strach ze kdyz porad v praci chodim ze mi vypadne. Moc jsem toho zasejc nedocetla tak zkusim dneska ale chtela jsem doma trosicku poklidit kdyz tu moc nejsem znate to jen vyperu pak to hodim suche do kose a tam to ceka. Uzivam vitaminky a zacala jsem vic jist aby mimi nelo co nejvic vitaminu. Vitaminky beru a nachlazeni je na ustupu i kdyz jeste porad snoplim a obcas zakaslu ale toploty nejsou a to je dobre. Peri krasny den vsem tady a ajen dobre zpravicky. Zase napisu urcite jeste dneska doufam. jdu varit a uklizet.
14. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky, moc všechny zdravím. U mě nic nového, jenom šílený zmatek se závěrkou. Večer vždycky padnu jak zabitá a ráno všechno nanovo. Sleduji dění a myslím na vás. Monči se to krátí :wink: .
14. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahojky kobylky :wink:
Máji to asi nestíhám lezu teprvá z postele :wink: melír mám jasný jaký tam dáme :wink:
Ivi ta práce to je hrozný,já jsem ta poslední kdo Ti může napsat,aby ses šetřila ale dávej na sebe bacha :slight_smile:
Evi ať to v práci utíká,je to kolotoč co?
Andrejko teda Ty si dáváš tenhle týden do těla.Si na to zvykneš a až to roztaje tak co?
Mončo taky jsem si včera nadávala jestli to mám za potřebí,no to mám pro příště!!
Jinak už jsem zapla tu pračku s těma hadříkama aby měl manža klid :wink:
Uvařim,vyžehlim,doběhnu na poštu a mažu do rachoty.
14. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.