• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Krásné ránko všem :slight_smile: Tak jsme se konečně krásně vyspinkali celou noc. V po a út nás bolelo docela bříško a tak nervičky pracovaly. Včera mě dr uklidnila, tak jsem spala v 21:00 jak šípková Růůůůža :grinning:
Luci tak to půjdeme den po sobě na ty vývojovky :wink: hezky nám to vychází.
Petjunko jj pindík, ale o jméno...to bude ještě boj :grinning: Manža chce po sobě, prý Pepánek :sweat_smile: a to já nechcůůůů!!! Já chtěla už minule Matěje, tak doufám, že si to vydupu :angry: Jinak bláznivko, dávej na sebe větší pozor a nejezdi do takových prdelí nebo tě nikdo nenajde jak někde zapadnete :confused:
Monči 14 dní je tu hnedky, nebo to můžete aji přeskočit a jít zítra :grinning: náhoda je blbec :grinning: :grinning:
Máji až Petunku použiješ, tak mi ji přihraj, páč bych potřebovala to křoví na hlavěnce taky spravit :dizzy_face:
Andrejko sluníčko ahojky. No chlap to sice teprve bude, ale motorkář jen přes moji mrtvolu. Bráška se mi na ní zabil a nechci to vidět znovu. Radši ať je z něho rybář jak manža :wink: U vody bude jistější než na silnici :sweat_smile:
Ivi držíme palce, ať to tentokrát vyjde! Dávej na sebe pozor v práci a moc se nepřepínej!!! Měla by jsi být víc v klidu jak makat. Jinak bílý výtok je hormonální, takže je v pohodě a prsa bolí....hmm toš to bude tutovka :dizzy_face:
14. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj Lení :wink: Matěj je krásný jméno,kámoška má teď Pepíčka :slight_smile: prostě klasika no :wink:
Vždyť já s tím jménem taky bojuju :slight_smile: horší je,že už bychom se pomalinku měli nějak domluvit :unamused:
14. led 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
Ahoj berušky,
zdravím při obídku, dneska jen studenej, ale zdravej. Rajčáátka , dalamáánky a tak.- No co taky jíst, když Mája agituje proti Pangáánovi, že? :grinning:
Tedy Leni, to je mi moc líto s bráchou, Tys teda už měla za sebou věcí. Já jen, že manžu más na motorce v albíku..
Ivuš, ahojky, no, všechny příznaky, jak má být:slight_smile:
Ještě jsem včera ouplně zaklila Janinku a její otočenou Nikolku, tož Nikolkoo, hééj rup, a hlavičku doolůů!
A velký pozdrav účtařce Evče, bo to asi děláš, ne??
14. led 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
Jó, Janinku jsem zasklila, ne zaklila, či zaklela, či zalila:grinning:
14. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahoj Andrejko, přesně tak jsem ekonom. Taky mám po obídku, ale nezdravém. Byl řízeček s bramborem. Tak jsem nabrala sil a jdu zase počítat a sestavovat ty hrůzný tabulky.
14. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj berunky,

karolko no to máš pravdu ten dr mě jen vyplašil a ted každou noc co se vzbudím píchám do břicha jestli není tvrdý a přes den to samé :frowning2: řekla bych že to magnezko zabralo bo spím zase dobře-konečně jen to nezakřiknout :wink:

Peti Niky sebou mele teda nechápu to,mi 2dny ležela na příč hlavičku na pravým boku a prdelku na levým,to je bájo když sem se chtěla ohnout :grinning: Tý jo Peti,neblázni já teda taky nikam nejela bo sem se bála té cesty,bohatě mi stačila cesta do ji k dr a pak zaparkovat-hrůůůůza :confounded: a ty chuděrko ještě jedeš do nějaké prdelky a zapadneš,já bych taky brečela ale mám to vychytané po lonským roce,do auta si dej do malýho pytlíku písek a když zapadneš nasyp pod kola a jedéééééééééém :wink: já taky loni fnukala do tel mužíkovi a on klíííííd nasyp tam písek a šup už sem jela :grinning:

Ivy ty by ses měla šetřit,pokud se těhu potvrdí neuvažuješ nad rizik.těhulením že bys zůstala doma?Bo takhle makat teda nevim nevim a kor když si psala že pořád děláš i za někoho :unamused:

Andrejko,Májo,Věry,Marky avšecky kobylky zdravím vás
14. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky, kde klusáte?
Já dneska nějak nestíhám nic a to nic nedělám, ani venku jsem nebyla :grinning:

Peti, Ty máš na mě melir jo? Tož to budě nějaká zeleno-modrá ne? :sweat_smile:

Za chvilečku jedu do cvičení, malé míče tentokrát :slight_smile: Tož se jdu odíti do úboru a rozkmitat :grinning:

Ráno jedeme s Annou prvně plavat do Jihlavy do Ráje vodního, doufám, že tam nebude nikdo známej, bo jsem fakt kus :grinning: a byla by o mě děsná rvačka, nerada jsem středem pozornosti :grinning:

Pádím, t :grinning: áta hlídá, to zas bude řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky
tady je dnes prázdno
Evi tak to je náročné, fuj fuj uzávěrky.
Andrejka dnes nakookla z práce, a od zdravého oběda.
Jen Bellka nikde, snad nezapadla s autí někde.
Peti tak konečně chystáš, to je super, manža si oddechne.
Mája už se kotoulí po balonu. To musí být fajn si protáhnout pěkně hřbet.
Já byla u dr. a už se pomaličku otvírám, tak jsem byla odkázána na rizikovou poradnu od příštího týdne, taky jsem stihla KTG a dobré. Ale nic to neznamená, můžu rodit třeba zítra a třeba za 14dní.
Jani mě taky tvrdne břicho je to normální samozřejmě že jen několikrát denně. vždyť už jsi 35tt tak se tím netrap. hlavně aby se beruška otočila.
Leňulko teda máte to se jménama jak moje sestřenka taky její chtěl Pepu ale ona si prosadila Matěje :wink:
Ivi tak to jsi v klídku to je dobře že to tak necháš plynout, jen se trochušetři.
14. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahojky holčičky .o)

Tak koukám, jak se vede.
Leňulko, tak chlapeček? To je krása, je tady trošku přeholčičkováno, tak budou mít holky parťáka:o)
Myslím na vás a držím palečky.
U nás nic moc novýho. Ségře a jejímu příteli teď dělali imuno, tak čeká na výsledky. Prý to trvá docela dlouho. Vím, že se na stránkách o tomhle vyšetření taky mluvilo, ale moc si nepamatuju, jestli díky němu se u některé podařilo odhalit problém. Asi je to jen další čekání na naději, že?
Andrej, Bellko, Věruško a ostatní snažilky, jak se daří? nestíhám moc dočítat.Juknu do tabulky :o)
Co Regínka?
Těhulky zdravím a těším se na fotečky nových hříbátek :o)
14. led 2010 v 19:38  • Odpověz
ahojky kobylky,

všechny moc zdravím, jen zběžně jsem něco početla a teda Andrejko ta tabulka je super i ty zápisky z minulejch časů-to je až neskutečný :dizzy_face:

Leni,gratulka k chlapečkovi :wink: Ivy Tobě příjemné těhulení a teda fakt bych uvažovala o tom rizikovým :wink: Monči ty to už máš za pár,teda to už může být každou chvilku :slight_smile: Peti ty pořád makáš??? :confused: :confused:
Jani, teda Nikolka je šikulka že Tě tak pěkně trápí :grinning:
Mončiet teda jsem koukala že jste byli ještě v nemocnici,no snad už bude vše ok,my valíme zítra na ty kyčle,když dr. byli tak ochotní přijít do porodky.

Jinak holky snažilky,držíme palce ať se to tu pěkně rozrůstá :wink:

S Valuškou válčíme už lépe,jsme přišli jak na prdíky a co a jak,ale i tak je to záhul,ale pěknej :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj Katy :o)
Teda Valuška je vážně kouzelná!!!! Skoukla jsem dodatečně i tu tvoji pupíčkovou dokumentaci - vzorná dokumentaristka :wink:
Hlavně, ať jste zdraví a Valuška vám dělá jen samou radost!
14. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jo jo já jsem ujížděla na té dokumentaci,abych měla kdyžtak památku a Valuška je pěknej diblík :slight_smile: umí tak správně koukat :slight_smile:
Zdraví snad bude,jen tedkom možná budem muset na proplachování kanálků u očiček :confounded: už týden kapem a dáváme mastičku a nic,tak uvidím co mi zítra řekne dr. po telefonu-asi to má kvůli mě,měla jsem toho streptokoka a nestihli jsme dát atb kvůli tak rychlýmu porodu...snad ju to nebude bolet
14. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj katy, malá je nááááááááádherná, taková kukalka :slight_smile: my jsme s Kubou taky chodili na proplachy do 3 měsíců, každý týden, bylo to nepříjemné, ale dá se to zvládnout :wink: Jinak kde máš břicho, hned taková šlang, to máte v rodině 2 modelíny :grinning: Marti ahoj, jsi hodná, žes nakoukla :slight_smile: Kobzol huž je zase nemocný, to jsme dneska měli jít bowlingovat, zítra bruslit a večeč na ples :rolling_eyes: Budu ráda, když odjedem na ty hory :cry: Já vím, že jsou děti více nemocné, ale fakt už mě to sere :angry: Jo a nepopřála jsem váááááááááááááááám dobré ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 05:56  • Odpověz
Ahojky,krásný den všem. Já v rachotě a upřímně jsem ráda,že je pátek! Katy makám,práce totiž šlechtí! Jinak kanálky nám taky proplachovali,Terka to měla ze zkažené plodové vodo kterou páni doktoři ve špitále neohlídali! Chudinky dětičky si užijou. Marti ahojky. Karolko s kobzolkem je mi to líto přeju brzské uzdravení. To musím zaťukat ale Terka je extrémně zdraví dítko,naštěstí.
15. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Krásné ránko všem :slight_smile:
Marti ahojky. Jj čekáme chlapečka, musíme to trošku vyrovnat, páč je tu vážně nějak moc holčiček :dizzy_face:
Janinko neboj ona se se ještě otočí, vždyť je to holka šikovné ne? :dizzy_face:
Katy to si pěkně užíváte co? Chvilku doma a buď prdíky nebo očička :frowning2: Nu což, ale chtěli jsme to přece :dizzy_face:
Monči jak je? Ještě se nic neděje? Čekáme a držíme palce :wink:
Peti ty se snad upracuješ! Jen oko otevřeš a už zase máš nůžky v ruce :grinning: :grinning: ¨
A kde se nám toulá Kasi?
Ještě musím pozdravit Andrejku a Věrušku!!! Tak holky práci nepřehánět a brzy domů! Je přece pátek!!! :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahojki už jsem to nevydržela,tak jsem tu.Ve středu jsem opravdu byla ráda,že jsem došla do postýlky,trošku mě bolelo podbříško,protože jak mi to píchal,tak jsem trošku ztuhla dostala jsem strach aby nepíchnul do mrňouska ,protože jak je vždy u ultrazvuku až moc klidný a popřípadě spí,tak teď sebou mlel o sto šest,mával a byl divoký,jako by to tušil.Včera jsem ještě taky proležela celý den,trošku i ve strachu,protože ve středu v podvečer jsem usla a jak jsem se vzbudila ,tak jsem měla trochu mokré kalhotky i pyžamové kalhoty,tak jsem zpanikařila,že mi možná odtekla plodovka a já přišla o ten malý zázrak,tak jsem hned volala mamce ,ta mě trochu uklidnila,že když opravdu odteče plodovka,je to opravdu velká kaluž,a že to plodovka určitě nebyla.No a včera jsem raději poctivě ještě ležela a večer přišla nádherná odměna a ten nejkrásnější předčasný dárek k narozeninám.Poprvé jsem ucítila pohyby.Uplně mi vhrkli slzy do očí. :slight_smile: Tak snad se ještě za měsíc dovím,že je vše v pořádku a budu trošku klidnější.
15. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Jinak zdravím všechny,a jdu si na chvilku zase lehnout.
15. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahojky
Katy nádherné fotečky :slight_smile:
Karolko teda zas je malý nemocný, vy si to užiteje, už aby bylo jaro. Dáváš mu něco na imunitu?
Leňulko zatím jsem 2v1. Jináč už bych dala hned vědět.
Kaši tak gratulka k pohybům :slight_smile: A té plodovky je fakt hodně, je to jako by ses počůrala, takže toto určitě nic nebylo.ta čekačka na výsledky je dost dlouhá. Pěkně odpočívej.
15. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Mony, zdravím, on je pořád na hromadě, jaro , ne jaro :cry: Zase má angínu, aby to husa kopla :rolling_eyes: Kasi gratuluji k pohybům, uvidíš, že všechno bude dobré :slight_smile: Leni, beruško, myslím na tebe :slight_smile: A samozřejmě na zbytek, který se někde fláká, a vubec nedsedí u PC myslím taky :grinning:
15. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Karolko, kobzolka je mi teda líto. Je to děs, když děti marodí. Znám to a jeden čas jsem z toho byla vyřízená. Zvlášť, když jedno skončí a druhé začne. V té škole se to každé dceři první rok zhoršilo. Měla jsem pocit, že z toho psychického vypjetí jim jde do háje imunita. Tak snad se to zlepší.
Mončo, ty už brzy pošle fotku z porodnice :slight_smile:
Katy, ty kanálky :slight_smile: měla i moje neteř. Je to nepříjemné, ale jí to pomohlo. Byla myslím jen dvakrát.
Kaši, gratuluji k pohybům :slight_smile:
Petju, z tebe bude za chvíli střihoruký Edvard :grinning:. Určitě i tu pupeční šňůru si esteticky přestřihneš sama, viď?Šetři se!
Leňulko, je jedno jestli kluk nebo holka - hlavně, ať to utíká a brzy se dočkáš!!! A drž se!
Holky, dělali vám některé imuno a přišli na něco? Já bych si tak přála, aby něco našli a konečně se to pohnulo kupředu.
15. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahojky všem,
Dneska je tady trošku pusto :frowning2:
přeji všem krásný víkend
15. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Tady chcípnul pes :slight_smile:
přeju krásný víkend :wink:
jj a souhlasím jsem magor :grinning: ale mě ta práce fakt baví :wink: objednávám na únor doražte :grinning:
15. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Marti na imunu jsem nebyla, tak neporadím.
Andrejko na zkoušky tfuj tfuj tfuj, ať ti vyjdou na 1* :wink:
Bellí haloo kde tě máme? A co zbytek kobylek, snad si hezky užíváte páteční večer, no já zůstala doma sama dítko u babičky, manža na pracovní večeři, tak bloumám po netu.
15. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Krásný páteční večer, zasejc víkend co? :rolling_eyes: :dizzy_face:
Nějak tu dneska nepísáte. Včera jsem odcvičila malé míče, pak byla odtažena násilně na večeři bratrem, v teplákách omg a tílku civičícím, musel mě krejt, když jsem se vyslíkala a pak sjem zaplula pod stůl :slight_smile: Ale to je teda ostuda co, ničí si tělo v cvičení a pak se jede nažrat, ještě k tomu ve 20 hodin, nojonooooooooooooo, když to žrádýlko je fakt nejlepší na světě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Dneska jsme vyrazili s Annou do Jihlavy do teho koupaliska, jen co dojedeme, já nabalená jak Ježíšek, dvě ooobr tašky plný, tak si přečteme na dveřích, že děti do roka nesmí do vody, OMG!!! Tož opět mě to debilní město nas...o, tam neni normální snad nic a nikdo, inu nadarmo tam ten blízinec nemajooo. Takže první plavání se odehrávalo na osušce na břehu, ael celé dvě hodiny si hrála, pásla, čučela jak se matka topí po sjetí tobogánu :grinning:
Dorazili jsme domů, honem pro tátu do práce a zas do tratě, do města, do DM, kdo nemáte ještě vytištěnej kuponek na 150 bodovej slevovej sešitek, honeeem tam, dávaj je zdarma držitelům klubových karet. Jsou tam fajné slevy.
15. led 2010 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz
Blíízinec je blázinec, už z teho taky blázním :slight_smile:

Kde je jako Bellí? Nebyla tu už sto let, Andrejka je na chatě bo v Práglu, to je informovanost, to by se jeden potentočkoval. Věruška beztak vymetá zasejc nějakou zábavu bo ples...

Kaši gratuluji k přežití vyšetření, mě by asi kleplo a nikdo by mě tam nedostal, ale jak už jsem psala, byla na tom kupa mých kamarádek, obdivuju tu odvahu.

Kobzolek zasejc nemocnej, matka dělá ve zdravotnictví a kovářovic kobyla, coooooooooooo, netaháš ty si náhodou práci domů, jakože bacily? :confused: Ale zasejc je fakt, že na marodění nejradši z dětství vzpomínám, já taky lazařila pořád, samá angína, ale vím, že to bylo ze školy, bála jsme se na něco, tož hups a bacil byl doma.

Monča ještě taky nejela, Lenča drží, super, jen tak dál děvčata kulatý.

Brou nocku všem, dítě chrní, satan byl na ostříhání, tož taky zmožen a já uplavaná, ještě jsem si dala půl tempa teďka ve vaně a myslela jsem, že si budu muset zavolat jeřáb, aby mě vytáhl, jak jsem ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Krásné sníky a zítra hojnější účast!!! Žádný sobotní flákání!!!
15. led 2010 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, zdravím z chajdy :slight_smile:
Mája má zmatky, kde pobývám:grinning:. Monči, zkoušky jsem si odložila , protože jsem strašně chtěla jet na chatu, nikdy jsem tu neviděla tolik sněhu. Takže když jsem zjistila, že na obě zkoušky je vypsaný další termín o příštím víkendu a navíc obě v sobotu, zatím co teď bych musela na jednu cestovat v sobotu a na druhou v neděli, hned jsem udělala změnu:grinning:
Tady je tak kráásně holky! Jak v pohádce! Sice jsme hodinu strávili tím, že jsme prohrabávali cestu k plotu, zatím co auto stálo uprostřed silnice (ještě, že nikdo nejel), a pak zase se prohrabat zahradou ke dveřím, a hned dát do krmítka, Barunce zapálit na hrobeček svíčku, setřepat sníh z boroviček, bo ouplně ležely pod tou tíhou, a hned jsem rozsvítila vánoční světla, no jáá si to užila! A ještě užiju, zejtra se chystám na pořádnýho huhuláka!
Zítra má narozky táta, přijedou naši odpol, tak budu chystat dietní pohoštění.
Moni, a máma má narozky 25tého, tak bys mohla porodit, to bych si to pak už pořád pamatovala.Nebo 27tého, to má naše Bellíííí :slight_smile:
Marti, zdravím Tě, nám imuno dělali, ale byli jsme ok. Ale znám případy, kdy byla alergie na spermijky, měli 3 měsíce chráněný styk a brali prednison, a pak se zadařilo.
15. led 2010 ve 23:17  • Odpověz
autor
Katuško, Leňulko, ahoj zlata :slight_smile:
Karolajnko, omg, kobzolek zase nemocnej :frowning2:
Katy, jsem ráda, že Tě archív potěšil, a Valuška je opravdu kouzelnáááááá!! Ty kukadliska!!!
15. led 2010 ve 23:22  • Odpověz
autor
jsem toho chtěla napsat víc, a normálně jsem usnula.. tak ještě rychle! Moc zdravi´ím ´Věrušku.
Kaši, tak jsi to zvládla na 1 a velká gratulka k prvnímu pošimrání od prďolky.
15. led 2010 ve 23:28  • Odpověz
autor
OMG, ještě šmikalku zdravím!
15. led 2010 ve 23:29  • Odpověz
autor
ještě jsem se chtěla poptati matky naší , kdo hlídal na souši dcéérenku :slight_smile:
15. led 2010 ve 23:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.