• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj koťátka, jenom v rychlosti zdravím a posílám hubanaaa :dizzy_face: jsem, jak jinak v práci celé dny, do toho mám zánět močáku, tak beru antibiotika a aby toho nebylo málo, tak ode dneška nemluvím, to mají holky v práci radost, bude klíííd :grinning: tak se hlásím, že jsem v pořádku, ale nemocná a v jednom koleee :wink: No nic, už jdu pracovat, tak se mějte mocinky krásněěě a MVMMMR :dizzy_face: Andrejko, užij si chajdaloupku a ostatním sluníčkám krásný víkend :dizzy_face:
16. led 2010 v 05:57  • Odpověz
Ahoj kobylkyyyy. Hlásím, že taky žiju, žádný plesy tentoktát nevymetám, jen mi bylo moc smutno z vážně nemocné kamarádky, kterou jsem byla navštívit. Sem to psát nechtěla, bo je tu diskuze o jiných, radostnějších věcech:slight_smile:
Moc jsem vás nečetla, jen zběžně. Vidím, že Kasa je v pořádku a má pohyby, nádhera vidˇ? :wink:
Leňulka má pindíka:slight_smile:, taky gratulka.
Chudinky Bellíšek takhle maká a ještě s močákem. Broučku, je mi tě líto. Papej hodně brusinky, ale to je spíš prevence.
Andrejkoo, užij si krásného bílého sněhu na chajdalupce:slight_smile: To není jako ten šeďák v Praze, co?
Májo, ani jsem ti nestačila odepsat na sms, bo jsem byla v jednom letu včera, práce, pak nákup dorostence, domu a večer kino, 2 bobule (nic moc) a pak veřeře, tra byla mňamózní:slight_smile:
Co ostatní? Moni je ještě celá? A Petjůnka? Co Karolka? Lůca? Atd, atd, nebudu jmenovat.
Taky zdravím Teoretičku a její sestru.
Jak dopadla anabáze s prací u Majký?

Tož kobylky, jdu prát, vařit, uklízet a po obědě jdem se známýma na běžky. Nestála jsem na nich několik let, to bude horor :slight_smile:
16. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Jo a co Iva, kdy jde na utz a krev? Už ví něco blíž?
Taky jsem zapomněla na Janinku. Co piční kost, stále bolí jak sviňa?
16. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Krásnou sobotu přeju.Andrejko tak to si to pěkně užij,já už bych z té králíkárny taky chtěla vypadnout. Copak přes zimu ještě dobrý ale v létě trpim.Bellí to bys asi měla spíš ležet doma ne? A kor močák,žádná prdel. Mončo co dáš Adélce na sebe až půjdete z porodky?
16. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahojky Věruško,než nasoukám do mobilu pár písmenek tak ty máš román. To je mi líto,že máš takové starosti. Držím palečky.
16. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Dobré ráno do stáje.
Tak nakonec se všechny Kobči ohlásily, výborně. Bellí zasejc maká nemocná, já nevím holka, neměla by jsi se na to vyprdnout? :sweat_smile:
Věruškas má zasejc nemocnou nějakou kámošku, holka holka, na Tebe se to lepí, to snad ani neni možný, s tím se muší něco udělat!
Andrejka hrabe sníh, no to by mě kleplo, to jste odhrnovali do samýho rána ne? A ještě si tam svítí vánočníma světlama :grinning: , srnky jsou teďkonc zmatený...
Jináč dítě na souži hlídala bába bába bába a pak máma máma máma, strejda jí čvachtal hnátky ve vířivce, práce byla rozdělena.

No nic, leze na mě migréna, jak na sviňu zrovna dneska, se na to vyserenkuju, v 19 hodin začíná oslava narození mimisky a pak jdu na dýýýýýýýýýýýzu, ovšem v tomto stavu, OMG!
16. led 2010 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz
omg ne na souži, to je jak souloži, Boha jeho, tam má býti souši, žééééééééééé
16. led 2010 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz
Petí dík, je to smutný, když nevíš jak pomoci. Tak jsem se aspoň nabídla na hlídání dětí.
Májoo, migroše rychle zažehnat nějakou meducínou, na noc nečekej.
A kam jdeš na dýzu, koho budete slavit? Nic nevím! OMG
16. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Jo a v Jihlavě v bazénu to znám, ploč jste mne nevzali s sebou? Bych Annu taky hlídala :slight_smile:
Jdu něco dělat, bo tu už zase sedím přes hodinu
16. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojky Věruško, konečně jsi tu. Vezmu si už asi nějakou neducínu, bo to neustává, spíše naopak.
Brácha má tu druhou oslavu narozek s jeho spolupracovníkama z Béééérna a mimčo se slaví to narozený 30.12.2009, s matkou jsi se viděla, šly jsme tehdá spolu do tej porodky na návštěvu :slight_smile:

Jináč jsme si právě uvědomila, že nám je dneska 8 měsíců, toto letí, ještě pár tejdnů a je nám rok.
16. led 2010 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jak to, že to tam znáš? A mohla by jsi mi vysvětliti, kde se tam suší hlava? :grinning: Mě málem miglo, nechala jsme u bazénu mamce dítě, že se osuším, vyfénuju hlavu a vrátím se pro ni a sušáky nikde, ptám se pani, tož taky hledá a ve finále jsme našly až na příchozí a tedy odchozí chodbě, kdy jsme měly už bundy, zabalený bágly, dítě v ruce a takhle jsme si sušily palice, tož to asi nebude ono sušení ne? :confused:
16. led 2010 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz
Hezkou sobotu :slight_smile:
To je fajn že jste se kobylky nahlásily
Bellí ty jsi v práci a ještě ktomu nemocná, teda to bys měla raděj doma ležet. Kvuli sobě i kvuli pacientům.
Andrejka řádí ve sněhu, no další alternativa chudnutí :slight_smile:
Tak budem držet pěsti Hanině ke zkouškám, jestli je teda taky neodložila :wink:
Máji to je pěkný bordel, že nepustí mimi do vody, přece v těch kurzech plavou matky i s takovýma mrňátkama v tom samém bazénu :confused: No teda a jdeš pařit, tak ať tě hlava přejde ať o to nepřijdeš.
Věruško to je mazec a co je přesně dorostence, je pořád v nemocnici? Taky sport dnesky tak si to užij :slight_smile:
já raděj nevylézám, u nás to tak klouže, když jsem nastupovala do auta tak mi to ujelo a tak jsem tam hupla že jsem si namohla tu piční kost ještě víc. jináč se mi zdá že mám občas v noci poslíčky, ale nevím jistě. Tak jdu na velký úklid s manžou, ještě že nepadal tento týned sníh. A dostali jsme pstruhy tak bude mňam obídek.
16. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Mončo, Ty jdeš dělat velkej úklid? OMG No tož taky pojedeš nooo, budete o osm měsíců od nás :slight_smile: Tak ať uklidíte co nejvíc :grinning:
16. led 2010 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, je to přesně tak jak píšeš. Suší se palice až venku na chodbě, ve vnitř jsou jen ty mega velký sušáky na celé tělo.

Mončo, to není dorostenka, ta už je doma a pomalinku nabírá sílu. To je jiná kamarádky, bývalá ze školy, má rakovinu.
16. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Věruško a zdá se Ti to normální, mít na sobě všechny hadry, z vlasů Ti kape voda, plný ruce kabel, boty a dítě a sušíš si hlavu na chodbě? :grinning: U nás teda vyjdeš ze sprch a ještě než jdeš do šatny k hadrům, osušíš si pod sušákama hlavu :rolling_eyes: , no nic...
A tak si tam někdy dáme rande, ale budeš na druhý straně bazénu, bo to by byla dovjka, bych vapadala, že jsem tlustá :grinning:
16. led 2010 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz
Tak si asi domluv auto s Lubošem.
16. led 2010 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz
Pardoon, si říkám, že brácha neodpovídá, on neví na co a já tu píšu na Kobylu, zas mi hrabe... :rolling_eyes:
16. led 2010 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: ty jsi blbka :slight_smile: Jak auto s Oubošem? Jako že pro mne dojede až do Vla? No, beru!!!
Jdu něco dělat. Vařím zas kance :slight_smile:
16. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Bo tak by to taky nebylo špatný, že by mi Tě vozil a zas odvážel :grinning:
16. led 2010 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz
Vždyť na to přece máte, vi´d:slight_smile:
16. led 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
Zlatááá, ahojj! Krátce zdravím, jdu chystat dietní jednohubky na tu oslavu:slight_smile:
Věruško, je mi to moc líto, navíc je mi jasný, že se to na Tebe lepí, asi aj proto, že víš o čem to je... Jsi hodná, jak pomáháš, aj s dětma, aj s nákupama..
Majolenka odolává migréně, no není divu, když dvě hodiny běhá zmateně po šatnách s mokrou palicí:grinning:
Belíšku, Belíšku, Ty máš být v pelíšku, v práci aj jiní robí, když Tě močák zlobí :rolling_eyes:
Petjunko, Monči, Janinko, bacha na ledu, ať nemáme koledu, ještě tuhle sobotu :grinning:
Hani, nandej jim to ve škole :slight_smile:
Fšem fšem fšem hezkýýý den!
16. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Krásný den všem berušky...jdu si Vás dočíst :slight_smile:
16. led 2010 v 10:53  • Odpověz
No právě Věruško, máme nadbytek, tak ať ty prachy tady nezestárnou.

Andrejoooooooooooo, Ty si drzáááááááááááá :slight_smile:

Ajo vy máte tu oslavu, kdo že má narozky zítra? Táta má v pondělí 18. :slight_smile:
16. led 2010 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz
Dneska je tady nějak prázdno :frowning2: . U nás je krásně svítí sluníčko, tak pokud je u vás všech taky tak, tak jste určitě někde venku....
16. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky,tak já se vrátila z porodky z pohotovosti,mi ráno přišlo že mi odchází hlenová zátka,takovej sliz to byl hned sem volala do porodky a ptala se na to a taky sem říkala kontrole z uterka u mého gynekologa pry at radši dojedu že je to ještě brzo na porod,to já vím taky ale sem se tak bála aby se to nerozjelo že sme radši jeli.Monitor o.k vypadá to že i ta děložní akce se magnosolvem sklidnila,dr mě vyšetřil to bolelo jak prase packu do mě vrazil bez gelu ,pry mimi je vysoko por cesty zavřený a vypadá to dobře.Ale říkal mi že pokud se malá neotočí hlavou dolů že ve 38tt domluvíme císaře bo v té porodce chci i rodit.

Před chvílí sme se vrátili,ležím nohy nahoře a říkám malé at tam ještě aspon 14dní zůstane....
Připadám si jak důchodce,píchá mě v pravé kyčli už 3dny a po bytě se sotva plazím,jako bych si tam skřípla nerv

Ani sem vás nestihla dočíst :unamused:
16. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Máji tak velký úklid se nekonal, tak tu ještě pobudu :grinning:

Andrejko taky bych si dala dietní jednohubky, ale dělala jsem je jen jednou vydlabané šerirajčátka jsem plnila tvarohovo-česnekovým krémem, no mňamka veliká ale moc náročné dlabání a rychle sežráno. Tak dej tip jaké jsi dělala ty.

Věruško tak to mě mrzí s kamoškou, v takových situacích si člověk uvědomí co má a jak mooc je na tom dobře.

Jani teda to jsou šoky, no hlavně nic nenechat náhodě a je lepší že jsi jela, máš klid. A zkoušela jsi nějaké cviky na to otočení miminka?
16. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Alenko ahojky tak konečně víkend. Určitě ti to pomalu utíká bez manži. Jak mu je už se to lepší? Snad ho brzo pustí domů.
16. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
Tak dočteno :wink:

Belííí s močákem pracuješ?To je svinstvo bolí to jak čert a měla bys odpočívat a zbytečně to nedráždit,tak hlavně at je ti brzo dobře :slight_smile:

Andrejko ahojík na chajdaloupku :slight_smile:

Máji ta tvoje migrenuša šlehni piluli za včasu co pak až se to rozjede to je na nic :wink: a dízu si užij :wink:

Věruško ty si hodná že kamarádce pomáháš,ale je to smutný že je tak nemocná,ale ona ten boj určitě vyhraje.
Ta kost mezinožní mě bolí už mín spíš jen v noci když se otáčím,ted vede ta kyčel :rolling_eyes: :rolling_eyes: fakt opruz,už abych byla tak 37 nebo 38tt to se nebudu bát že už porodím,to už je mimi v poho a jako donošené.

Moni tebe ta kost taky zlobí?To je hnus co?ten konec je fakt opruz :rolling_eyes: Uklízíte?tak abys večer nevalila rodit :grinning: :wink:
16. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
moni oni sou nějaký cviky na to otočení? :confused: to ani nevím,sem se chtěla právě ve st poptat v poradně dr jestli by se to nedalo nějak tomu pomoct aby se otočila jak má.

Jo jo jinak máš pravdu sem klidnější ale i tak......bojím se,v Pelhřimově nemají JIP pro mimi tak prý pokud něco do 37tttak mám jet do Jihlavy že tam JIP mají a mimi by mi z Pelhřimova stejně odvezli do Jin.Hradce.Od 37tt už mimi Jipku nepotřebuje že je už dost velký.
16. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj kočky, tak tady nerodí Móňa, ale Janča, Jani neboj, tu kyčel jsem měla taky, bolí to jak ludra, hlavně když vstaneš po delším sezení, jsem myslela, že chcípnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jináč na otočení mimi jsme měla cvičit kočičí hřbety, alee něco se u nich nesmí, tož teďka nevím co, myslím to veliký prohnutí, jen vyhrbit a rovně tuším. Ale proč otáčet dítě, když je nabídka císaře, ne? :wink:
To tady v tej naší porodce neexistuje, aj s neotočeným dítětem se rodí přirozeně, OMG!

Monča neuklízí, výborně, tak jdu na to já, zapomněla jsem, že před dýýýýýýýýýýýýýzotékou jde k nám návštěva, tak tu aspoň prolítnu s vysavačem. A jdu nakrmiti dítě.
16. led 2010 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.