• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jani nám to právě říkala sestra v kurzu, že je cvik na otočení mimi - něco jako že chodíš po 4 jak pes na jednu stranu, ale už si to nepamatuju a do cvičení nechodím tam to dělají , tak zkus pohledat na netu. Piční kost mě bolí, ale v podstatě už mě bolí celý člověk, jsem oteklá od hlavy k patě. Ještě mi zbývá do termínu 11 dní tak to uteklo že ani nevím jak, už bych to chtěla mít ale za sebou.
16. led 2010 v 15:53  • Odpověz
Moni chuděrko,nateklá si taky?Těhulení je krásný ale teda fakt ten konec to je nářez :rolling_eyes: Já kozačky zapnu zip jen do půlky :sweat_smile: Ono to vážně uteklo tak až porodíš tak můžu taky :wink: Tak si to bříško ještě užívej :wink:

Máji já koukala na net a všude je psané je ve většině případů kdyžse mimi neotočí tak jde mamka na císaře.A bolí ta jizva pak hodně?Jarda mi taky říkal že aspon nebudu trpět těma bolestma :grinning: Na to cvičo se poptám v poradně na netu je jen jedna bába povídala a zeptám se přímo por.asistentky co cvičí pro těhule.Nerada bych ještě něco zvorala :sweat_smile:
16. led 2010 v 16:43  • Odpověz
autor
Berušky, zdravím.. Janni, tak Ty už ses skoro chystala, jo?
Já jsem už po oslavě, nádobí umyto, bylo moc příjemně. Monči, jednohubky - no, naprosto jednuduše, ananas kostky kompotové a sýr eidam, to samé s vínem a s banány. Prostě, fáákt dietka a žádná práce. Pak místo chipsů apod. raciolky sýrové, pizzové a ke kávě pak čokoládové a jablečnoskořicové. Plnej stůl dobrot a přitom pohoda.
Májii, Ty jdeš trsat, jo?? OMG, zas bude Čebíč hlásit cosi o Richterově škále :grinning:
16. led 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
Beluška nebyla? Tys asi ouplně vyřízená, co?
Věruško, jak má starého kobzolka ta kámoška? A manža její funguje?
JInak mně je strašně dobře, Honza je na běžkách, já u kamen a svíček s noťasem, a to tichoooo všude!
16. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Ahoooj, ko%tááátka, za chvilku mám padla, tak ještě nakukujuuu :dizzy_face: Jééé, Janninko, vyděržáááj, beruškooo :wink: Moniii, ještě 11 dní??? OMG, že by...27. 1.??? :grinning: Jinak nemůžu být doma, kdo by dělal a mám roušku na puse, tož nikoho nenakazím, i když nekašlu, ani nic jen mě bolí na průduškách a ten hlásek jako konipásek se mi ztratil, tož doufám, že do zítřka ho najduuu :grinning: Všechny vás mocinky zdravím :slight_smile: Věruško, je hrozné vidět nemocného a nemoct mu pomoci, držím palušky kamarádce. Andruško, užííívej chajdaloupky, my ještě máme stromečeeek, tak co byste nemohli ještě mít vánoceeee :grinning: Máji, a nezapomeň na slušné vychování na tej dýýýze :grinning: Alenko, zdravím Tě, aj Kašu, jsem koukala, že se tu mihla. Papapáááááááááááááááááá, letííím za chvilku domůůů :dizzy_face:
16. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Ahooj Bellíško, drž se, kočko! Uvař si pak zázvorový čaj.
Andrejko, má 6ti letou holčičku, která chodí do 1. třídy zrovna a 3 letého kloučka.Stále na ní myslím. :frowning2:
Janinkooo, to jsou asi nervíky teď před koncem,ale ještě vydržte, holky:slight_smile:
Zdravím taky Monču.
Májo, už jdeš juchat?
Já běžkovala, paráda:slight_smile:, pak u známých na čajíku a zákusečku a teď jdu vyluxnout a pak si lehnout k TV. Míša jel zase hrát, tak mám večer pro sebe. možná budu i vykládat kartičky, takže, kdo by měla zas zájem:slight_smile: Jsem s dotazy:slight_smile:
16. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Jééé Andrejko takový dobrůtky :stuck_out_tongue_closed_eyes: já si taky dám až porodím,ted nemůžu,ta těhucukrovka je taky výborná hlavně ta dieta :rolling_eyes:

Belíšku kulíšku ty se nám upracuješ :confused: mysli taky na sebe :wink: ale taky tě chápu :wink:

Věry já úplně zapoměla okomentovat ty běžkýýýýý,ty jo ty si sportovec :wink: v létě kolo v zimě lyže,mě by ty běžky nebavily ale sjezdovky jo :grinning:

Mnam Andrejko tys mě úplně navnadila buňky chuťový :angry: :grinning: bůůůůůůůůůů já chci papat dobrůtky :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Věry máš poštůůůůůů
16. led 2010 v 18:07  • Odpověz
ještě sem chtěla poděkovat Monči,byla sem v DM drogerii a taky si vyzvedla tu slevovou knížku pro těhulky,až se mimi narodí tak dostaneme další :dizzy_face: Jsou tam dobrý slevičky tak si to těhulky taky vyřidte akorát já mám vše nakoupený :grinning:
16. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Janinko, byla jsem mimo, máš odpověď. :slight_smile:
16. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Tak se hlásím z domova, již vykoupaná a v pyžámku :grinning: Vidím to tak, že si uvařím čaj, toho už jsem dneska vypila asi 2 l a zaléhám k telce, i když z ní zřejmě moc neuvidím, bo mi padají očička :wink: Ještě zítra deňucha a pak mám volníčko, tož se budu kurýrovati :wink: Janninko, to mi povídej o bolesti močáku, nevím, jestli se bolestí počůrám nebo raději nečůrat??? :grinning: Nestíhám nic, jsem jak stará babka, furt bych spala, OMG :grinning: Tak se pěkně vyspinkejte, všem vám přeju dobrou s bobrou a MVMMMR :dizzy_face:
16. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Belí tak se hezky vyspinkej a bacily vypot :wink: dobrou noc :dizzy_face:
A máš aspon antibiotika na ten močák?nebo čajík urologický?i když ten už asi nezabere když se ti to rozjelo vid :rolling_eyes:
16. led 2010 v 18:54  • Odpověz
jj, Janni, antibiotika mám :dizzy_face: tak papapáááááááááááááááááááááá a zítra snad budu mít čas na vás nakouknout :wink: Dobrooouuu nockuuu :slight_smile:
16. led 2010 v 19:18  • Odpověz
tak hlavně nepij ovocný čaje jen bylinkové :wink: ale to asi víš vid :slight_smile: to se ti brzo uleví po pilulích :wink: tak hezký sníky :pensive:
16. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Hezký večer berušky omlouvám se za třídenní absenci ale nějak fak nestihám :frowning2: Dneska jsem byli na oslavě švagr slavil 30 a můj tatka bude mít 58 let tak to slavili do kupy. Jdu si vás dočíst.
Belíšku brzo se uzdrav :wink:
Janinko ty už rodíš ještě vydrž Nikolka má ještě dost času :wink:
16. led 2010 v 19:31  • Odpověz
ahoj Luci,nerodím,teda snad ještě vydrží malá v bříšku min 14dní :wink: pak na to můžem jít :grinning:

Tak ste si oslavičku užili?

Já jdu asi pomale do hajan,tak brou nocku všem :dizzy_face:

Mája za chvíli bude trsat :grinning: tak at nemáš kocovinu :confounded: :grinning: a hezky si to užij :wink:
16. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Jani tak dobrou noc a krásné sníky. Neboj malá v bříšku vydží je to velká bojovnice :slight_smile: Oslava byla super :wink:
16. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahojki jdu vás jen rychle pozdravit a zase si jdu lehnout,dneska jsem skoro celý den poctivě ležela,jen na chvilku jsem byla vedle u kamarádky zeptat se na brutvanu,tak jsem si u ní dala čajík abych měla pohodlí tak mi pustili půl sedačky,koukli jsme na pohádku a zase ležím.Ještě ,že nemusím vařit,dneska jsem měla ještě navařený guláš ze středy a zítra k nám příjdou naši ,taťka nás chtěl pozvat na oběd,ale protože mám ležinkovat tak dorazí oni k nám,ale vařit bude náš taťka,prý něco dobrého,že to budu mít k narozeninám. :slight_smile:
No nic nestihala jsem ani moc dočítat tak vás všechny zdravím,Janinko ty se zatím drž,a Belísku ty se chuďátko brzy uzdrav.Popíjej urolog,papaj brusinky a v práci ať tě aspoň trošku šetří.
Tak dobrou noc.MVMMMMR :slight_smile:
16. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Berušky jdu do hajan přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
Máji užíj si to na dýze :wink:
Věruško ty jsi taková opatrovatelka nemocných jsi anděl at je tvoje kamarádka brzo fit :wink:
Andrejko jednohubky musely být super jednoduché a dietní :wink:
Kasi jenom hezky odpočívej nic nedělej a užívej si těhulení :wink:
16. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
:slight_smile: ahoj devcata jdu vas jen pozdravit ze ziju,je to makacka,az se zabehnu prijdu popovidat.
16. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Jé Terezka,ahojki tak tě moc zdravíme,hlavně ať jste s malým Matějíčkem zdraví.A až budeš mít chviličku tak nám pošli fotečku.
Mají paří,je mihla se tu Luci tak zdravím.Já si jdu taky lehnout,ne že bych teď neležela ,ale usla jsem u telky a tak se jdu přesunout. :pensive: Taj dobrou noc.
16. led 2010 ve 23:24  • Odpověz
Dobré ráno a krásnou neděli :slight_smile:

Belí ať ti to rychlo uteče a můžeš se konečně kurýrovat.
Mája dopařila snad bez migrény a užila si to.
Andrejce závidím chalupovou idylku.
Věrka si užila večer sama pro sebe.
Luci no to je dost že jsi se ukázala. Ale slavíte tak to se máte, hned bych si dala zákuseček.
Kaši tak to poctivě ležíš, to já bych snad nevydržela, at ti chutná překvápko.
Terko ahoj, je to záhul viď, tak se drž adojdi častěj.
Jani jestli chodíš na cvičení tam ti poradí určitě nějaé cviky.
Dnes má dítko zákaz PC protože nemá úkoly, to jsou tresty co :unamused: , takže bude vyplý PC i pro mě než to napíše, takže možná do večera. já teď zapluju do postele dospat noc.
17. led 2010 v 06:11  • Odpověz
Hezké ráno kobylky moje.
Terezko je to určitě záhul viď jak budeš mít trošku času tak vlož fotečku Matýska jsem holka zvědavá :wink:
Moni ještě si schrupni mé dítě má tak občas zákaz na počítač hold napřed povinnosti a potom zábava :slight_smile:
17. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Ještě co ta naše trsající Mája ještě vyspává :wink: Zdravím Belíška Věrušku Andrejku Marky Katy Janinku Kasu Ivu Teoretičku Regí Karolku at je kobzolek brzo fit. Dady co ty naše dvojnásobná mamino máš toho určo hodně jak se ti to uklidní tak přijd a napiš co je u tebe nového :wink: Jestli jsem na někoho zapoměla moc se omlouvám.
17. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Zdrávím Vás berušky, tak jsem tady na skok, jdu na odpolední. :frowning2:
17. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj alenko tak zase odpolední a co manža jak se mu daří už je to lepší :wink:
17. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Lucí, už se lepší. Dokonce má už i povolené návštěvy. Doufám že ho brzy pustí, i když to oko ho pořád zlobí. Ale opary už pomalu mizí, tak jsem ráda. Co ty jak se Vám daří??? :slight_smile:
17. led 2010 v 09:33  • Odpověz
To je dobře že je mu lépe, a co mu řekla očařka na to oko:wink: Já se mám dobře :slight_smile:
17. led 2010 v 09:36  • Odpověz
No že má zasažené jen spojivky, takže by se to mělo brzy
17. led 2010 v 09:38  • Odpověz
uzdravit, už ho nemá tolik oteklé ale pořád to není ono a stále ho bolí. Ale chce to čas...
17. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.