• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Určitě se to uzdraví jenom to chce čas to je pravda nesmí se to uspěchat :wink:
17. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Já vím. Jsem ráda, že už se to zlepšilo. No a doufám, že už nás nic nepotká, ať můžem začít další pokus :grinning:
17. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Alenko neboj bude brzo v pořádku a vy se pustíte do dalšího pokusu a vaše vytoužené miminko moc vám budu držet palečky tak jako všem snažilkám :wink:
17. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Děkuji si hodná.
17. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahojki tak jsem došurovala byteček,a teď se jdu natáhnout k televizce,do kuchyně už mám zákaz vstupu,už tam řádí taťka a to se mu tam nesmí nikdo plést pod nohy,ale to mi vůbec nevadí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ahojki Ali,Luci .
Ali je super,že už je manžovi lépe,tak držím pěstičky ať je brzy doma a zdravý,a ať se můžete snažit zase o mimi. :slight_smile: :slight_smile:
A co tobě Luci jak se daří.
17. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Kasi mě se daří dobře akorád mě bolí zuby :frowning2: v úterý jdu k zubařce akorád nevím který zub mě přesně bolí a ona mi to nemůže zrengenovat tak jsem zvědavá co budem dělat :frowning2: Ty nešuruj byt ty lež a odpočívej :angry:
17. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Kasí, jak říká Luca máš odpočívat ne uklízet. Ale o oběd máš postaráno, tak aspoň teď už mužeš relaxovat. Mě by se taky líbilo, kdyby mi někdo uvařil... :wink: .

Lucí ty zuby to je blbý, ale určitě si nějak poradí a zbaví tě bolesti. :slight_smile:
17. led 2010 v 10:21  • Odpověz
No nic kobylky loučím se, jdu se pomalu chystat na odpolední. Přeji všem hezkou neděli. MVMMMR :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Alenko at ti to rychle uteče a ty jsi brzo doma a opočíváš :wink:
17. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Tak obidek byl výborný,byla drubková polévečka a kačena se zelím a chlupaté knedlíky.Pak jsme si dali kávičku,já jsem si dala svůj dětský beilisek,mamča vinečko,taťka s Peťou slivovičku,roládka ke kávičce.No a připili jsme si na zdraví moje ,ale hlavně mimískové.Taky jsem dostala od našich penízky a pro mimíska ,protože mamča říkala,že má zatím nározky se mnou tak dostal krásnou deku Jú Hele. :slight_smile: :slight_smile: .Právě odešli tak se jdu zase natáhnout k televizce.
Dneska jste všichni asi v jednom kole,je tady pusto prázdno. :slight_smile: MVMMMR
17. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:

Májo kde se nám dneska touláš že by tě skolila migrénka :frowning2:
Věruško kde tě máme a co naše Andrejka jak dopadla školička :wink:
Belíšku kulíšku kde pak jsi :wink:
Karolko co kobzolek je mu líp :slight_smile:
Zdravím Katku Marky Alenku Evičku Regí Petjumu Monču prostě všechny kobylky :wink:
17. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

jéje tady bylo dnesky pustu, snad jste kobylky nezapadly sněhem. Teda u nás nesněžilo, ale jak jsem viděla ve zprávách Čechy opět zahuhůlané.
Kaši kdy máš přesně narozeninky? A´t jsem aktuální s gratulací :dizzy_face:
Máju asi sebrala migréna že tu nebyla.
Bellí už je v pelíšku, Andrejka v Práglu
Luci fuj zubař, no tak snad na to dojde i bez rentgenu.
Alenka makčí, snad už bude mít taky padla.
Leňulko nahlaš se, jak se máš.
jináč zdravím maminky, Marky tak jak dopadla práce?
Já jsem si dala teď teplou vanu, třeba mi to popožene čekačku na porod a pluju do postele.
17. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Luci Andrejka se vykvákla na školu a jela radši na chaloupku stavět sněhuláky :grinning:
17. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj Moni jsu nějaká pomýlená :frowning2: vždyt vím že včera dělala super jednohubky na chaloupce jsu já ale tele :grinning:
Moni dobou noc a krásné sníky :wink:
17. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jsem tu:slight_smile: kobylky.
Byla jsem dopol. v práci uklidit, pak přišla návštěva a teď večer jsem se učila roli:slight_smile:
Jinak u nás silnice neprotažený, chodníky jakbysmed, prostě hegeš,ale Mikimu to nevadí, rochní se jak prasisko.
Tak všem krásnou dobrou noc, těhulky ať nebolí tělo, Bellíšek ať se nám rychle uzdraví, Mája je snad živá , bez migroše, Andrejka snad dobře dojela a všichni ostatní už jsou v pelíšku.
Brou, brou :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
Zlatíčka, všechny moc zdravím z Prahy z pelechu. Jen jsem koukla na naše těhule, a zdá se, že jsou všechny prďolky ještě ve spacáku :slight_smile: .
Hezký začátek týdne všem:slight_smile:
17. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
autor
Dobré ránko, uff, zasejc ouřeďák :rolling_eyes: . Tak vám otevřu seznam a tam hned titulek: Kadeřnice postřelila nespokojenou zákaznici pistolí :grinning: , no Petjunkoooo, Ti říkáme, už ty nůžky odlož! :grinning:
Berušky, ať máte dobrý den, žádné průůseríííky a já letíím..ahoooj :slight_smile:
18. led 2010 v 06:53  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: ta u nás od noci taky sněží a sněží. ještě že nikam nemusím.

Pracujícím at to utíká v práci.
Bellí, Kobzolek a ostatní nemocní, jak je vám?
Věrko tak to musíte po každé procházce roztávat nad ručníkem :grinning: když je Miki takový milovník sněhu.
Janiko, Peti a holky těhulky jak je vám? Doufám že dodržujete pořadník a nepředbíháte!
18. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahoj koťááátkaaa :dizzy_face: přeju všem krásný den, šťastný vstup do nového týdne a pracujícím ať to rychle utíkááá :wink: Já mám dneska volníčko, jsem nemocná, že nemůžu ani dýchat, z nosu mi teče, oči slzí, no krasavice jsem šílenááá :grinning: Si uvařím čajík a zalezu do pelíšku, bo je mi pořád zima, OMG. Jinak u nás zase sněžííí, je to sice krásné, ale jen z okna :wink: Moniii, každým dnem máš Adélinku v náručííí, to snad není ani možné, jak to uteklooo :dizzy_face: A tak samo Janninka s Nikolkou a Petjunka s Majdulíkem :dizzy_face:
18. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Jsem si teď vzpoměla, nemá Kaša dneska narozky??? Kašooo, všechno nejlepšííí, hodně štěstí a hlavně zdravíčko pro Tebe i prďolinkuuu :slight_smile:
18. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Krásné ráno všem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: Tak nám ten víkend utekl jako voda že? Andrejka se včera vrátila do reality, Monča nerodí, Kaša se přepapává, Lůca tu byla skoro sama a Belka šmankote! Maroooood! :rolling_eyes: Ty jo holky to byl víkend :grinning: Jo a Mája se vyspává z dickoškové migrošky a Věrka už ovládá novou roli :grinning: A u nás nic nového. Pořád tvrdneme a tak jsme pořád na gauči nebo v ložnici. Sakryš už ať jsme taky u porodu. Tak se na to člověk těší a pak když to není úplně ono, tak už se modlí, aby byl konec :sweat_smile:
Petjunko doufám, že jsi to nebyla v těch zprávách ty, ta vražednice s nůžkama :grinning:
Janinko a co ty? Doufám, že jsi pořád 2v1 :wink:
18. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Jo ,jo ,Belli ,děkuji mám je dneska ,už je ze mě stará koza. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Ty se hlavně brzy uzdrav ,dneska pěkně ležinkuj,píj čajíček,pojídej brusinky a odpočívej. :unamused:
Bych sešla podívat na to Věrčiné divadlo,nejsou volné lístky,a nebudete někdy hostovat v Ostravě?
Leňulko vydrž neboj sluníčko dočkáme se.Pěkně ležinkuj. :slight_smile:
No teda Peťka vraždí,tak to už raději pověs na hřebíček,už jsi se napracovala dosti. :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a co naše pařmenka Mája.Žije :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: kasi vše nejlepší k narozeninám a hlavně dobré výsledky z plodovky :wink: Kobzolek je hužn lepší, silně mi leze na nervy, ale pořád to není to pravé ořechové, takže pořád nevím, jestli vyrazíme ve čtvrtek na hory :unamused: Leňulko, vím, že to je těžké, ale boužel nezbývá než vydržet a doufat, že to dopadne dobře :slight_smile: Moc ti to přejeme :slight_smile: Beli, ležet, ležet a zase ležet, já to doma říkám pořád :slight_smile: Mony, tak ti to utíká co, i když ten konec se asi táhne nejvíc :sweat_smile: Zdravím zbytek, u nás zase šněží :rolling_eyes:
18. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Kasi vše nej k narozeninkám, hodně zdravíčka, štěstíčka a již pohodové těhuleníčko :dizzy_face:
18. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Karolko ahoj mamino. Tak už je prďolka lepší, to je super! Teď je prý druhá vlna chřipky, tak to musíte taky vydržet :wink: A do čtvrtka daleko, takže ty hory ještě klidně můžou vyjít když už je mu dobře :dizzy_face:
Jinak s tím ležením to tu je teď jak u lazarů že? :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Zdravíčko a krásný začátek týdne :slight_smile:
Andrej některé věci jsou zbytečné sem psát :grinning: na mě hned všechno nabonzuješ :grinning: tak mě prostě nasrala a hormony pracují no :slight_smile:
Mončo neboj nikdo nepředbíhá :wink: si na řadě :slight_smile:
Karolko do čtvrtka jste z toho venku :wink: ty se máš taky bych vyrazila na týden někam do pr...
Lení sakra kdy ty si to už začneš užívat :unamused: fakt jsou to starosti sotva se ta spermijka dostane do vajíčka :wink: to se ještě nahajáš,20týdnů před sebou.Přeju ať je relativně klídek :wink:
Bellí to se to teda pěkně rozjelo :frowning2: si to volníčko moc neužiješ.Tak pěkně zalez a poť. :wink:
Věruško to s kámoškou je mi moc líto :frowning2: ty máš kolem sebe taky jen starosti,snad bude vše ok,moc to kamarádce i tobě přeju.
Kasi gratulka k narozkám,užij si to. :slight_smile:

No a kontrolička u doktůrka!!!!!!!!!!!!!Majduša tahne za jeden provaz s Nikčou Janinky,takže jsme se otočily hlavičkou nahoru :unamused: Tak budeme čekat,co vymyslí dál :slight_smile: jinak podle krve jsem anemická takže železo 2x denně.Chtěl mi vypsat mateřskou :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 10:33  • Odpověz
No jo Peti, vy aby jste nebyli pozadu že? :grinning: Ale nebojte ony se holky ještě otočí, trocha času jim bude stačit ne? Když to šlo ještě nahoru, tak to musí jít i dolů :grinning: No a mateřskou už ti nikdo neodpáře, jedině, že by jsi ten pupek začala tajit :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Bobulky, ty ženské jsou huž teď ve vás divoké :grinning: Co budou dělat, až vykouknou na svět a uvidí tolik krásných chlapů :confused: Ale vy jim zacpete pusinky prsiskama a bude klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad se holky umoudří a ještě se otočí, ať nemusí lézt nohama napřed a nebo hyzdit mámu jizvou :wink: Leni, moc bych ti púřála, ať si to těhulení užiješ :wink:
18. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Leni čas ještě má,uvidíme co vymyslí :wink: a mateřská mě se netýká :slight_smile: nemam na ní jako OSVČ nárok!!!To jsou dobitci viď?
Karolko já jí dám chlapy!!!Dostane na dupku hned jak vyleze! :dizzy_face:
18. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.