• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Škoda každé rány co padne vedle, moje řeč :grinning: Tak jdu preventivně kobzola proplesknout, že onemocněl, když máme tolik akcí :grinning: Jsem s ním doma a huž mi hrabe, kdyby alespoň bylo před vánocemi, nebo jaro, tak uklízím, ale takhle se příšerně nudím :angry: Ven nemužu, milence příjmat nemužu, opít se nemužu, na co je ten paragraf, to je jako domácí vězení :rolling_eyes: Peti, manža huž ví, že to nebude motorkář?
18. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Děkuji všem za přáníčka,teďkom žádné velké oslavy nebudou,jen jsem včera poseděla s rodiči,jinak stále ležinkuji,a povídám si s mimískem a doufám,že za 3 týdny dostanu ten nejhezčí dárek k narozenináma že bude brouček zdravý.
Je to naprd ,že se tě Peti mateřská netýká,ale vím,že to tak je ,protože Kamča ta moje sestřenka je taky kadeřnice,taky ji snad vypočítali ani ne mateřskou,ale jen nějaký příspěvek 1200,- měsíčně,tak vlastně byla nucena hnedka snad od 2 měsíců jít občas pracovat a malou ji hlídá teta.
18. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Karolko jsem stejného názoru,výchova je nutná a ruka při tom cuká :grinning: ,človíčku máš pravdu máš to jak domácí vězení :angry: nejvíc by mi vadilo,že nemůže dorazit ten milenec,to je fakt nuda :grinning: kdybys ho náhodou propašovala tak ho pozdravuj :wink: Manža ví,že to bude ženská protože to sám chtěl slyšet.Já bych to bývala vydržela do porodu ale on byl zvědavka :sweat_smile: už se s tím vyrovnává :wink:
Kasi co se dá dělat.Taky se chystám brzy do práce :wink:
18. led 2010 v 11:23  • Odpověz
ahoj holky,

u mě dobrý-taky spíše ležím bo se bojím aby náhodou něco :wink: Ve st jdu do poradny tak uvidím co nám poví hezkýho :grinning: zatím jen vím že je malá pořád hlavičkou hore,tož se mi o tom otáčení do rána i zdálo :grinning:

Peti to sou baby neposedný co?Já pořád doufám že se otočí ale nějak mám tucha že ne :confused: tak co no hlavně at je malá v pořádku :wink:

Kasi vše nej k narozkám :dizzy_face: hledala sem proč si ty ležela?Nenašla sem to,byla si nemocná?

Leni ono to pomale ale jistě utíká ty týdny,vydržaj :grinning: i když je to ležení opruz,ale pak bude na konci toho všho miminko :dizzy_face: :dizzy_face:

Moni,neboooooj seš na řadě a zachováme pořadí :wink: jejda ty si už 39tt to už může být každým dnem vid :wink: jak se cítíš?Kdy jdeš na kontrolu?Co porodní cesty,připravují se?

Karolko neboj,do čt to bude o.k :wink: a hory si hezky užijete :slight_smile:

Belíšku tak si přece jen lehla to sou mrchy ty bacily :rolling_eyes: tak hezky potit a odpočívat at si brzo zdravá :dizzy_face:

Andrejko at ti to utíká a Věrušce taky

Holky tady sněží od včerejší noci :rolling_eyes: už mě to jako fakt nebaví když sme sníh chtěli nebyl a ted je to 3 prdelky všude :grinning:
18. led 2010 v 11:33  • Odpověz
aha už vím tys byla kasi na té plodovce,určitě to dobře dopadne :wink:

:grinning: si mě Karolko s tím paragrafem rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: a ještě milence bys chtěla pašovat :grinning: :grinning: :grinning:

vložila sem pupííííííííííííík :wink: mi během týdne nějak vyskočilo a popraskalo mi trochu bříško dole ne fotce není vidět,mažu jak divá a stejně popraskalo,včera sem už mazala sádlem sem někde četla že je to dobrý,taky ty prasklinky dneska tolik nebolí,ale co :slight_smile:
18. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Týýýýýýýýý brďo, takové pupendo, tož to se nedivím, že tam malá tančí :grinning: jani, s tím praskáním moc nenaděláš, když k tomu máš sklony, tak holt ti nic jiného nezbývá než mazat, mazat a modlit se, ať to není tak hrozný :wink: Břicho nemám, ale perdelku a boky dost, holt si nevyberem, ale jednou jsme matky, tak jakýpak zmatky :wink:
18. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Hezký den kobylky moje :wink: Vy jste se dneska rozepcali to je paráda :slight_smile:
Karolko neboj kobzolek bude do čtvrtka ok :slight_smile:
Petruš malá se otočí ale že se opičí už tak malá :grinning:
Kasi vše nej ktým narozeninám hodně štěstí a zdraví :wink:
Janinko ahojda :wink:
Leňulko pořád tvrdnete už aby to přešlo a ty jsis mohla užívat těhulení a né pořád ležet v posteli :frowning2:
Belíšku odpočívej a léč se at jsi brzo fit :wink:
Věruško kde že se bude hrát to divadlo že bych se šla taky podívati :wink:
Andrejko at ti to brzo uteče v práci :wink:
18. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Jani krásný pupíček. :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
To má Nikolka hezký domeček. :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj Lůco,no jo je to opička :wink: četla jsem na netu,že nemá smysl nějak cvičit,že se tím může miminkům i ublížit takže na to perdim :slight_smile: budem čekat jestli dostane rozum a půjde v maminčině kolejích a nebo hold bude po tatínkovi :grinning:
Jani pěkný pupík :wink: já zatím nepraskám :grinning: ale třeba to přijde :unamused: taky jsem už asi měsíc nenabrala ani kilo naopak půl kila dole :slight_smile: takže mam od začátku těhu 6kg :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Péto 6kg nahoře to je super já už mám 4kg nahoře :frowning2: U Petulky jsem přibrala 7kg do 36týdne :wink: Neboj ona se otočí :wink:
18. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
peti já byla bez popraskání ještě minulý týden a najednou snad ze dne na den kouknu večer a takový prasklinky :confused: no sklony k tomu mám,ale že bych kvůli tomu jančila to ne,no tak co bude pár jizviček a že bych pak v létě nenosila dvoudílný plavky to teda ne :grinning: hezky se vystavím :grinning: :grinning:

Sem si vzpoměla na Katy když k ní kouknete tak jí tam pupík taky najednou tak vyskočil :sweat_smile:

karolko mažu mažu a už se těším až se zmažu i ze vnitř :grinning: :grinning: bych si tak dala víno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

peti a už máš t tašku zbalenou?Já jo heč :grinning: a min týden sem kupovala kojo podprdu-košík F :grinning: :grinning: :grinning: ale super drží a sedí :wink:

A co ta mája,ona tam snad trsá ještě dneska ne? :grinning: :grinning: nebo má migrenu chuděrka?
18. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky breberky, kde bych asi byla, ležím u komplu a čtu vás, dyk jste psavice, než se k temu konci prohryzáááám, tak je pondělí žééééééééééééé?

Na trsce dobrý, do večera mě bolela hlava, pak jsme jeli oslaviti to narozený mimi, pobyla jsem tam s Annou 15 minut, bylo již zahulíno, snad to holka rozdejchala, no jsem matka na udání, Andrejko, nejsme doma, kdybys jela a cesty jsou strašný!!! :grinning: Pak jsem dojela domů, nachystala dobrotky a dojely holky, popily vínko, já uspala satáně, usnula můrečka až o půl desátý, vyzvedla jsem tátu z oslavy a vydala se reprezentovat pro změnu já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Na dýýýýýýýýýýýýze mě přešla hlava, takže není na výběr, musím prostě při migréně do tratě nooooooooo :confused:
Ostudu jsem vám nedělala nebojte se, snad jen jsem tam ukazovala, jak jsem ohebná a předcivičila pár cviků na protažení, no omg, aspoň viděli, že chodím do cvíča, že? :sunglasses:

Včera prací uklízecí den a dneska ráno vstanutí a běžení s kočíkem do klubu miminko. Jsem proklela půl města, bo ten zákon o uklizení chodníků, to je fakt masakr, lidem odpadla práce a město nemá prachy, takže s kočárem projet je fakt hnus velebnosti. Mušela jsem fičet půl cesty nebezpečně po ukoluzaný silnici, bo chodníky se nekonaly a kdyby jelo auto, tak chudáci řidiči jdou sedět, bo by to neubrzdili a ještě bych byla za slepici :grinning: , bo já taky nadávám na ty kočíkující matky.

Dneska by měl tatíček narozky, ani na hřbitov se nedostanu, no neva, popřeju mu doma, kámošky mamča taky, tak si děláme srandu, že už nahoooooooooooře pařej.

Aj Kaša tedy slaví, no tak Kaši všechno nejlepší, ať jste hlavně zdraví a ať to uteče jako voda a už taky kočíkujete :wink:
18. led 2010 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč čtu, že Janinka má efffffka :grinning: , no jen tak dál, ale pupík se mi teda nezdá nějakej velikej, ještě že já se dožila jen 37.tt, bo když to vidím z profilu, to už bylo na kárku :sweat_smile:

Petjunka zabila jednu svojí pacošku, no co už že jo, jak píšeš, hormony to dělaj, ale jestli ona nechce bejt známá, že by to měla jako reklamu :rolling_eyes: , no nevím, jestli jsi zvolila dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:

Andrejka již ouřaduje, dneska do šesti, by mě kleplo, tož nějak to tam přežij a kdyby Tě serenkovali, tak si vem příklad z Petjunky, ona užTi poradí :grinning:

Bellí zalezla do peřin, to je dobře a Věruška uklízí v práci aj o víkendu, no tam musel anadělat teda bordel, tesáky asi byly všude.

Tak páčko prdky, dneska se sem chtěj přiřítit opisovači tepla a vody, tož jdu uklízet zasejc a odhrnout nábytek od měřáků, omg!!!

Mimi spí, v centru se vyřídila, to víte, plno písniček, mlácení rmbakoulí, točení se v křeslě, ležení v kuličkách, no má teho za sebou hooooooooodně.
18. led 2010 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí Leni Kaši a holky ležící, je super aspoň pro vás, že je tam tak hnusně, že to neláká ani ven. Mě to taky není líto že sedím jen doma.

Kaši veliká gratulace k narozkám, hodně zdravíčka štěstíčka a lásky tobě i drobečkovi :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:

Jani to bříško fakt neva, mě popraskají zas prsa, až se nalejou. jináč porodní cesty už se mi pomalu otvírají ale mám moc dole placentu, tak proto jdu zítra poprvé do rizikové poradny tak se těším co se dovím, kéž by si mě tam už klidně i nechali.

Peti tak to je ti poznat i na bříšku že skoro vůbec nepřibíráš, to já měla v 34tt 12kg hore :angry: No jo to je proto že furt děláš. holky když jsou hlevičkama nahoru, zas na druhou stranu je fajn, víte aspoň, že jdete do císaře.

Máji tak vidíš, nový recept na migrénu. teda máš ale hodně nabitý program :astonished:
18. led 2010 v 17:09  • Odpověz
Tak tady je mrtvo, kdepak jste? Zapadaný sněhem?
My jeli na krev s Ańou, ale bylo mi řečeno, že musíme přijet na sedmou hodinu ráno a na lačno :sweat_smile: , tož to teda nevím, jak Aně vysvětlím, že nebude míčánkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí má táta zítra volno a jde k zubaři, tak s náma slítne i na píchnutí do prstíku.

Sněhu je tu habakuk, dneska jsme předali úklid a byl nám vrácen, že prý nemáme shrabaný zadní vchod, kterej je uzavřenej, protože padá ze střechy sníh a led. Ale pan soused se rozhodl, že to od nás nepřevezme, dokud to tam Luboš neodhrne. No docela se o něj bojím, protože to ze střech fakt padá v obrovskejch kusech a v tom aby tam hodinu hrabal sníh.... :confused: Zas.....ej panelák, fakt!

Jdu se ospršit, je mi zima, navíc dorazila zasejc mrcha, tento týden mám tedy po cvíču, takže budu aspoň hodně žráti :slight_smile: , ať je pořdnej důvod k dalšímu cvičení, nééééééééééééé? :confused:

Holky, vám ty čísílka skáčou, to je nádhera, Mončo, tak ať Ti řeknou něco pozitivního a Aduš je tu, se těšímééééééééééé. A kde máme fotky od Terky?
18. led 2010 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, projížděla jsem Ti fota, nemáš tam pupík, tak fofr fofr, než si nám Tě poroděj zéééééééétra. A co to prosím Tě, máš na tej fotce, která se jmenuje z dálky - za něco krásně modrýho na fotce? :confused: To je jak kráááááááásně modrá voda. :sweat_smile:
18. led 2010 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jsme dneska myslela na pani vražedkyni, spíše jsem tedy myslela na její maminku, jak dopadla tehdá ta petice, ,jestli je stále ve školce a kam bude dávat paní střižna mimisko, až vyrodí, aby mohla šmikati. Budeš pracovat s mimi bo nějaká chůva nebo půjde rovnou právě k mamce ddo školky? :sunglasses: To jsme zvědavá co?
Tož už jdu fáááááááákt do tej spééééééééérchy, opisovač opsal všechny měřáky, tak už mě v koupelce snad nikdo nenavštíví. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz
máji ty si keliška teda :grinning: :grinning: :grinning: sem hned čučela k monči na fotku-z dílky a zkoumala kde je co modrýho :grinning: :grinning: no jo jako bazén to vypadá co :grinning:

Moni tak hup šup pupík do albíku :wink: Tak at zítra víš něco nového a třeba rzo už bude Adélka na světěěěě :dizzy_face:

Máji mysi tady teda nic nepředáváme,prostě na schránkách vysí dřevěný kolečko s nápisem služba a to se každou neděli posune na další schránku,to bych dědka poslala pěkně někam :angry: jestli ho život nebaví at si tam vleze sám a padne to na kedlubnu jemu volovi :rolling_eyes:

Nám zapsali vodu před vánoci a teplo 5.1 :wink:

tak snad něco vrátí :grinning:
18. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Nám nevrátí nic, vždy cááálujeme, ale až v červnu :slight_smile:

Vůl je věčně nalitej a chrápe tu u schránek, minulej tejden bylo nasr....o u výtahu, chudák sousedka to mussela uklidit, bo měla zrovna službu, je mi jasný, kdo to tam udělal, omg!!!
Bych teda ho...a neuklízela, kdyby to tu mělo shnít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz
Tak koukám,že se u Máji taky předává sešit jako u nás,ale ten úklid se tak neřeší. :slight_smile: No prostě v rámci možností.
To je super,že jsis to Máji užila.
Holky už mají zbalené tašky do porodky,tak ať už máte broučky brzo v náručí,hlavně zdravé. :slight_smile:
Jdu kouknout na tu fotečku od Monči.
No já jsem dopoledne tady měla kamarádku,pak ségra na drátě,pak kamarádka na drátě,tak jsem odpoledne ležinkovala u telky ,teď tu byl kamarád pro formulář co potřebuji vyplnit v práci abych dostala penízky z připojištění,když jsem na nemocenské,a zjistila jsem,že mám ve schránce floristiku,tak jdu pročítat co je nového ,jaké jsou nové trendy a tak. :slight_smile:
Tak se mějte krásně.
18. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Máji tak jsem taky nakoukla do albíčka cože to tam máme modrého, no tak žádný bazén bohužel na paneláku, jen koberec v pokojíčku, ale ve skutečnosti ani není tak krásně modrý. Tak já tedy ještě vyhrábnu foťák ze zabalené tašky a jedno foto ještě hodím, snad mi do toho snímku to superbřicho vleze.
To máte super hovadaaaa na baráku no fuuuj :angry: Tak to klepu na dřevo že my máme 11 normálních a slušných sousedů. A to mě štve že někdo nechává přes noc odemčený vchod, jen je tam koule.
Jani jak dopadl úklid u vás, doufám žes nehrabala snih. my máme úklid po-ne, takže jsme předali žezlo už včera
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Holky u nás už vrací za elektřinu manža říká jak budem doplácet odpojuje notas a mám utrum :frowning2: Jinak co se týče lídí u nás je to jak u Máji sem tam nasr... boblitý výtach a tak :angry:
Máji ty jsi ale akční tolik věcí stihnout za výkend obdivuji :wink:
Já jsu taky dneska šikovná mám hotové koblížky jenom je musím upéct čekám až znova vykynou :wink:
18. led 2010 v 18:31  • Odpověz
No my ho předávali dneska, ještě Luboš jak magor odpoledne přijel z práce a že to ještě radši shrábne za něj, aby neřekl, že mu to předává neshrabaný, ikdyž dnes nám po tem už bylo prdlačky, no za dobrotu na žebrotu a to ještě ječel, že popeláři nemaj přístup k popelnicím přes sníh, ale včera Luboš odvezl popelnice a za něma to všechno vyházel a uklidil plno sněhu, no nic nebudu se nervovat, ikdyž jsem dosti nasraná, škoda, že jsem nebyla doma, když na něj ječel, bych mu dala co proto :cry: :angry:
Tak ještě si počkám na Mončino foto.
Ten koberec musí být krásnej, to je barvička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Lůco, děláš ty koblížky, jak se pečou v troubě?Jaký t je, neni to časově náročný?
18. led 2010 v 18:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jo dneska jsme vám ještě nesdělila, že Áňa měla u babičky domaa pánskou návštěvu, 1,5 roku, vlastní pizzerii :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když jsme děti držely v náručí, tak ÁŇu furt tak objímal a dělal mazli mazli, div jí hlavu neutrhnul :slight_smile: , krááááááása, budou fota.

No nic, mladá právě snědla soté s dušenou zeleninou a braamborem, to byla dobrotka a už cejtim bobo, tak jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :dizzy_face:
18. led 2010 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji uděláš těsto necháš kynout mezitím můžeš sedět u kobyly :grinning: potom udělám placky naplním povidly udělám koblížky a nechám zase kynout a pak peču na pánvičce na oleji. Z půl kila mouky má 28koblížků :wink:
18. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Aha, no tak to je strašně moc smaženího na mě :grinning: , já bych seděla u Kobyly právě aj u teho pečení, smažení, leda že by smažil Ouboš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz
Holky jdu na ty koblížky kdyby jsme hořeli volejte prosím hasiče :grinning:
18. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Mony, tááááááááááááákové krááááááááááásné fotečky :slight_smile: Už máš to pupino proklatě nízko, to bude coby dup :wink: Takovbý kobertec máme taky, ale v dolní ložnici, ze které si malý udělal pokojíček :frowning2: Holt se to dětsko naserínkuje všude :grinning: Májo, já chci taky úklidovej sešit, jen nevím komu to budu předávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Luci, koblížky bych si dala, už se mi sbíhají sliniska :sweat_smile: Šup sem s nima :slight_smile:
18. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.