• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Kerolajno, my neáme sešit, ale taky jsme ho zažila, jenom máme stoletej kalendář, na každym tejdnu je jedno jméno a ten se otáčí už leta a nyní se předává klíč od úklidové místnosti, kam nechodím, bo se tam bojím a štítím se všeho :grinning:
Chci vidět ten koberec, okamžitě nafoťte pokojíčky. Mončo, ještě ten foťák nebal!!!
18. led 2010 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz
Áňa už má nápadníka, ktomu bohatého tak to jsou hezké vyhlídky.
koblížky bych si taky dala, mňam. já je dělám jen ze 2dl mléka, to pak není tolik smažení a nám 10 kousků stačí.
Karolko toš to my takový přepich nemáme, dolní máme už jen sklep a jinač 3+1 tak budem muset natlačit obě dítka do 12m2 pokoje.
18. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Nojoooooooooooo, ona už tam dala pupeeeeeeeeeeek, ttýjo fááááááááákt, Tobě klesnul jak sviňa dolůůůůůůůůůůůů, to huž zasejc dávej ten fo´ták do kabeléééééééé a jeďte :slight_smile: , taky chci pupík dolééééééééé, vlastně ne, já ho tam mám, chvílema mám pocit, že mi sedí špek na klíně :angry:
Dneska jsme v leže zkoušela, jestli když ležím na zádech, mám propdalý břicho, jak by mělo býti, no nemám, je rovný, takže nežrat!!!
Ta Monča nafotila rovnou aj ten koberec, jistě tušila, že budu otravovat. Já si říkala, jak jako Karolka mohla tím mini kousíčkem poznat, že je to stejnej koberec :confused: Tak už mi je to jasný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz
Tož si udělám kalendář a 52* tam napíšu máma :grinning: Májo v tej ložnici pokojíčku huž je jen kobzolkův bordelíček a ten radši fotit nebudu :grinning: Ale je to super, vše co se mi nehodí, tak to tam zavřu a mám uklizeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža s malým tam tráví i celé týdny :sweat_smile: Bobulky ahojky, pádím ke kadeřnici, moc sedivím a ta paní číhací na mě nemá čas, bo se snad chystá do porodky, nebo nějakou tašku bo co :grinning:
18. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Máji neřeš břicho ty jsi jak proutek, nevím co bys chtěla a ráno určitě bude břůšek trošku splasklejší. No foťák už je zas v kabely.
Karolko tak ať ti to pěkně sešmiká.
18. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Se máš, chci taky ke kadeřnici, mám tu dokonce poukázku, ale nejsem schopná vymyslet termín, jsem pořád v luftě. :rolling_eyes:
18. led 2010 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz
Holky koblížky jsou hotové a jsou úžasné snědla jsem tři ještě teplé bublince moc chutnali :wink:
Moni bříško už ti vážně kleslo zachvilku budeš mít Adélku v náručí :wink:
Karolka chce být krásná na ty hory :wink:
Máji co si stěžuješ jseš hubená jak lunt a že máš špíček to neva jsi po jednom dítěti jsou mladé a tlusté až hrůza :angry:
18. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Holky loučím se sváma jdu se ospršit a koukat na telku. Přeju vám dobrou noc a krásné sníky MVMR :wink:
18. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahojki tak koukám,že řešíte kadeřníka,taky už budu muset domluvit sestřenku ať se staví a ošmiká mě a trošku zkulturní.Dneska mi Peťa už objednal krásné těhu triko. :slight_smile: Tak se těším až příjde.
18. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
A co naše Beli je ji už chudince lépe.
18. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
tééééda Moni krásnej pupík a hezky klesl fakt že jo :wink:

hihi ten bafik je božííí :grinning: :grinning: :grinning:

Máji tak to bych mu to hov...hodila před dveře tomu teda věř :angry: bych se s dědkem neserenkovala a muž taky ne.Moni my předali službu taky včera večer :wink: já jen zametla a jinak vše dělal Jarda šikulka je to :slight_smile:
18. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj koťááátkaaa :dizzy_face: jsem tady a koukám na Mončin megabřůůůšeeek, to bude Adélka co nevidět tadyyy :wink: Karolajnka se šla kadeřit, Mája vyzví, co může, Janninka má prasklinky, Luci mlsá koblížky, Leňulko, moc držím palušky, ať už to máš všechno za sebou a užíváš si taky to těhulenícko, Petjunka furt stříhá, Kaša taky potřebuje zkulturnit, jenom já vypadám jak žebračka s odřeným noseeem :grinning: Andrejka s Věruškou tu nebyly dneska, kdepak jste, bééérušky??? Holky maminky se tu moc neobjevujou, no jo, ty krásné starosti vám úpřímně závidííím, ale v dobrém, tak vložte fotečky, ať se můžu pokochatiii :dizzy_face: No a rovnou vám popřeju dobrou nocku a krásné sníííky :slight_smile:
18. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
Brééé rááánuškooo, kocůrciii :dizzy_face:
Sotva ráno vstane,
už oheň v peci plane :wink:
A než se tu otočím,
nejdřív pračku roztočím :slight_smile:
Povysávám, utřu prach,
ano, broučci, je to tak :wink:
Sem tam sednu na chvilku,
na tu naší kobylkuuu :slight_smile:
Krásnýýý deeen,
přeju všeeem:slight_smile:
19. led 2010 v 07:00  • Odpověz
Jsem se teď ještě kochala vašima pupíčkama, těěěhulky :dizzy_face: Jannince taky povyrostlo, Petjunka taky vložila břůůůšek, ale Luuuciii, japato copato, 14tt a nic??? Honem vyfotit :wink: Ještě spinuškáte?
19. led 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahoj Kobči, tak tady se básnilo, jináč nikde nikdo, nojooooooooo, sociálka sociáluje, Věruška se zubí, Bellí lítá s hadrem bo žížatově a Monča asi rodí ne? To jsme na ni zvědavá.
19. led 2010 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
My vstávali na šestce, strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Na lačno jeli na tu krvičku, píchli nás do prstíčku, jako Jeníčka a Mařenku a pak sjem šli do bufáče, tam si rodiče dali snídaničku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dítě se namlíčánkovalo. Zítra neseme výsledky pani doktorce a na zvážení, jsme zvědavá, co s náma bude dělat, bo netloustneme a řekla bych, že už ani nerosteme :confounded:
Ale řádíme jak černá ruka po bytě, přestěhuje i nábytek. Momentálně rozmontovává svůj malej kočík.
19. led 2010 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz
Hezké ráno kobylky moje.
Belíšku ty nám tady krásné básníš. Odpoledne vyfotím bříško :wink:
Máji co malá a krev plakala moc nebo je to velká statečná holka :wink:
Holky jdu se chystat dneska mě čeká zubařka a musím busem u nás taková kalamita , že nevyjedem s autem s parkoviště :frowning2:
19. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Jo ještě něco za elektriku doplácíme 9kč hurá manža mi nevypne kobylu :grinning:
19. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Luci ahoj, tak ať Tě u zubáka moc netrápííí :dizzy_face: Jé, to máš radost z doplatku, viď? více za složenku jak doplácíte :grinning: Kde je ta mončaaa??? Smska mi nepřišla, že ona to nestihla a už je v porodceee :wink:
19. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Petjunka nikde, Karolanka není. Janninka taky fuč. Nikdo tu??? Hmmm, tož nakouknu pozdějiii :dizzy_face:
19. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojki teda Belli ty jsi básnícké střevo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Všechny moc zdravím,a jestli už je Monča v porodce tak držíme pěstičky ať jste zdraví. :slight_smile: .Já jsem se dneska musela na příští týden taky objednat k zubákovi,protože mi asi odpadlo kus zubu. :unamused: Tak jsem zvědavá co vymyslí,ikdyž teď mi asi moc s tím nenadělá.
19. led 2010 v 11:00  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

belíšku to je krásná bááásen po ránu :wink: jen mě při ní napadlo,to už je ti tak dobře? :confused: bacily si zničila?Snad ano :slight_smile:

Luci to je dobrý my loni dopláceli 15kč za elektriku :grinning:

Máji to se ti určo jen zdá že neroste :wink: je to malej dáblík co :grinning: :grinning:

Tž sem zvědavá na tu Monču,na kolikátou šla nevíte holky?
19. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahojky už jsem zde. nic se neděje a nerodíme. Placenta se kousek posunula, tak to pujde i přirozeným porodem. jsem tam strávila 3hodiny a za týden zas kontrola.
19. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Jééé, už jsem Ti chtěla, Moni psát smsku, jestli jste s Aduškou v pořádkuuu a Ty jsi tuuu :dizzy_face: tak supééér zprávičkaaa :dizzy_face: Janninko, nn, ještě to není ono, nos mám odřený, jak mi z něho teče, v krku ještě bolí, ale močák už je lepšííí :slight_smile: To bylo pro vás takové pozdravení, co mě napadlóóó :grinning: Kaši, zdravím, ten zoubek Ti dá dopořádku, neboj.
19. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Bellí to jsi složila hezky taková reálná báseň :slight_smile: Jak je ti? Hezky ještě zapluj do postele a o práci jen skládej básně, ne že budeš něco dělat!
Luci at to moc nebolí.
Máji tak jste krev taky úspěšně zvládli,no jakto že Áni nedáváš najíst, když je tak chuďounká že ani nepřibírá. Andrejko měla bys zajet k Třebíčskejm na kontrolu.
19. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Ale taky nemůžu jen tak ležet a nic nedělat, OMG, ten binec tady :unamused:
19. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Bellí už jsi objednaná do Reprofitu? už je na čase, únor už je za dveřma.
19. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Ještě né, ale do pátku se objednááám :wink:
19. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Tak super,Belli jde do akce,to budu držet všechno co mám . :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .No nic jdu kuchtit,mimi se pomalu ozývá ,že má hlad.
19. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Moni tak to už bude každičkým dnem,moc ti přeji aby jsi už měla Adélku v náručí.
19. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.