• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kašo, ještě nikam nejduuu :wink:
19. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jejda jejda, já už živě viděla Monču rodit a ona je zasejc tu, ale koukám, že tu můžeš být ještě tři týdny, tak to je ještě dlouhá doba, bych to přenášení zrušila :sunglasses:
Lůca doplácí 9Kč, tak to se nám stát nemůže, u nás to bude v litříkách, no neva, Kobyly se nevzdám :grinning:
Jináč Annanas neřval, posadila jsme si ji ve velkym křesle na klín, sestřička bodla a ona čučela hlavně po zářivkách bo jí světla momentálěn fascinují víc, než nějaká jehla v prstíku, pak dostala "nálepku" :grinning: na prstík, no krev tekla tetýýýýýýýýý :grinning: , máma krvácení zastavila a šlo se na mlíčánko. Mončooooooo, já jí dávám papkat až mooooooooooc, právě musela býti na lačno ráno, mlíko jsme měli sebou v tašce, hnedka po odběru dostala plnou láhev a právě teď snědla velkou skleničku tuňáka s rýží a cuketou a další zeleninkou, krása to byla, už kousky masa a celá rejže.
19. led 2010 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz
No jooooooooooo. :frowning2: Já tu vraždím dítě a ony si skládají básně, otvírají tuňákové skleničky/ mimochodem Máji, to je kupné?/ těší se na přirozený porod a vaří obýdky, bo sami by nepapali, ale kulihrášci v bříšku mají hlad :grinning: Doplatky za elektřinu, co to jééééééééé, to neznám, my si ji vyrábíme sami, třem ebonitovou tyč a hle je tu světlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Karolko, pojď třít i k nám, snad se tu něco na tření najde :grinning: Jinak kupné to je, od Hami pro mimi, matka jen užírá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz
Dluho se tu neukázala Iva, Lenulka, Katy aby poreferovali co a jak :slight_smile: A Andrejka a Věrka, ale ty určo budou načumovat,, zrovna jak budeme spinkat :sweat_smile:
19. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jo tak, to se nedivím, že to malé chutná, já to moc nepoužívala, ale pokud jsem se k tomu dostala,tak jsem to sežrala a malý byl o hladu :sunglasses: :sunglasses: Učila jsem se s malým, a učitelky mají zlaté nervy, já ho málem přizabila :rolling_eyes: No nic jdu uklízet, ať to tu máme chvilku klásný a čistý :pensive: :sunglasses:
19. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Máji malý taky ty kupované skleničky miloval, víc jak doma vařenou mrkvičku. Oni to nějako ochutí že jim to šmakuje. Anička je šikulka když už baští i kousky.

Karolko pevné nervy. my se doma u úkolů museli střídat s manžou, takový psychycký tlak by jeden nezvládl :grinning: A už balíte na hory?

Bellí tak to je dobře, tak pak písni na kdy ti objednají konzultaci.

Dusíme ptáčky s rýží, oči se mi klíží tak to pojím a vytuhnu, Luci teda to jsou doplatky, to je radost :slight_smile: Manžovi jednou vraceli 1,-Kč, no šel si to symbolicky vybrat :grinning:
19. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
karolko ty úči na to maj školu a plnej šuflík pilulí na nervy :grinning: já bych to dělat nemohla :sweat_smile:

Máji to Ananásek hezky papká :wink:

Belí tak to je super zase půjdeš do akce :wink:a zalez do pelíšku,honem,na bordel si zatáhni žaluzie nebo závěs on pak není tolik vidět :grinning:já to tak praktikuju už týden :grinning: :grinning: :grinning: Bo ta kyčel už mě fakt serenkuje sem šla nakoupit a to máme kousek sem myslela že nedojdu domů,se mi chtělo už brečet jak je to otravný :cry:
Jen doufám že to porodem skončí a už mě bolet nebude :sweat_smile:

Moníííííííí já taky myslela že si tě tam nechají a ty si zase tady :grinning: tys měla rodit jinak než přirozeně? :confused:proč?Sem pochopila jen něco s placentou :sweat_smile:
19. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jani no vypadalo to na císaře protože jsem měla placentu na UTZ v 32tt nízko a zasahovala do 2/3 hlavičky, tak by to mohlo krvácet při porodu, ale dnes se to posunulo, takže ok.
19. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
aha tak to mi nějak asi uniklo Moni :confused: tak hlavně že je to o.k :wink:
19. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Já vím Belli,však ještě nic nedržím. :grinning: :grinning: .Teprve se chystám,tak jsem volala k zubařce a jdu k ní příští týden ve čtvrtek,tak jsem zvědavá co mi s tím vymyslí. :unamused: .
No je super ,že jsi Mončo v pořádku a snad bude porod bez komplikací.Budu držet pěstičky.
Taky zdravím Alfi a posílám Anýskovi pofoukání. :slight_smile:
No nic jdu sníst druhou půlku obidku. :slight_smile:
Pa pa
19. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Je to holka statečná . :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Za to ji Alfi musíš dát nějakou odměnu. :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Tak tady je asi polední pauza,tak se jdu taky natáhnout. :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Holky už jsem doma vyvrtala mi jeden zoubek vyčistila zubní kámen a jelikož jsem těhulka za měsíc znova na kotrolu :frowning2:
Máji malá je statečná celá maminka :wink:
Moni to je dobře že je vše ok a můžeš rodit přizozenou cestou :wink:
Jani neboj kyčel po porodu bolet nebude on tov poroden zkončí :wink:
Karolko taky ty učitelky obdivuju já to své dítko vraždím každé učení sní :angry: Ted se sní učí manža a pořád jenom po ní řve protože čte blbe chudák holka :frowning2:
Kasi neboj zubařka si poradí :wink:
Belíšku kulíšku zadělej žaluzie zatáhni závěsy a kašli na úklid :wink:
19. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Luci, tak jeden zoubek vrtala??? OMG, to já mám ze zubaře panickou hrůzu, radši budu 3x týdně chodit na předváděčku s chachulou, než se zubiskamaaa :grinning: Už budu mít uklizeno, ještě nablýskám koupelnu a končííím :wink:
19. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahojky děvčata!!
Tak jsem tu pěkně dlouho nebyla!Nějak vůbec nechodím na net, jen občas kuknu jestli někdo nepíše meila a někdy nakuknu sem a toť vše. Moc moc zdravím nové maminky a přeji hodně zdravíčka prckům, jinak všem přeji mocinky zdravíčka, štěstíčka a lásky v novém roce a ať už brzy jste všechny maminky!! Je to krása!!!
Jinak my se máme fajn, já už se z toho snad dostala - byly to teda pěkný nervy - 2x čistit - fuj, ale už je to za náma. Prcci pěkně rostou, zítra jdem na kontrolu k dr. tak jsem zvědavá na váhy, Kačka bude mít už asi ke 4kg a Ondra už tak 5 a něco - je to macek, ale hodňoučkej.
Dneska jsem zrovna hledala na netu, od kdy nebo jak a co - můžu dávat čajík? Nevíte maminky? Kačka nám hodně špatně kaká a prý by to možná pomohlo, ale netuším jaký a prostě co a jak, je kojená napůl s Nutrilonkem. Zeptám se zítra asi Dr. nic jsem nenašla. Teď oba spinkají, tak jdu taky chvilku zalehnout, pač jsme měli kadící noc - právě Kačka když kaká jednou za čas tak to ví i sousedi, ale jinak je hodnoučká.
Holky je to super, mít mimoušky, moc Vám to přeji všem zažít, i když plno starostí - pořád je něco. Ale jedno miímčo musí být brnkačka :grinning:
Mějte se fajn, zase se někdy snad ozvu!! Pá
19. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Ahoj kobylkýýý.
Nestíhám číst,ale jak tak koukám, tak těhulky jsou ještě celé:slight_smile: Chvátám, bo jedeme až do Milevska do divadla, bo tam hrají tu naši hru, tak to chceme okouknout.
Vidím že nakoukla Dady, zdravím!!! Dvojčátka pěkně rostou:slight_smile:
Belli, jsi doma, jak ti je?
Jinak jsem ouplně mimo a nevím kdy vás dočtu, přijedeme v noci, Snad nebude náledí.
FFFFšechny vás zdravííím!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj Dady bobci krásně rostou to je paráda. Já malé od narození dávala čajík fenyklovej na prdíky. Ono se říká jak kojíš nemusíš dávat čaj , ale já kojila 6týdnů a čaj jsem stejně dávala. Jak budeš mít čas vlož fotečky nebo mi je pošli emailem a já je vložím k sobě mezi fotečky :wink:
Věruško užíj si divadla a večer pomalu cesty jsou zrádné :wink:
19. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Ahoj prdky, chvilku muž vypadl od kompjůtr, je tak hodnej, že mi jel koupit další šňůru k noťasu, bouchla i už třetí, nevím co s tím dělám, šetřím je, netahám za ně, neohýbám je a zasejc mi to vybuchlo.
Jináč čtu Daddy. Mně bylo řečeno, když Anna nesrandila deset dní, že by měla rozhodně denně a tak jsem začala dávat čajík a už kakáme opravdu i několikrát denně. Ještě jsem jí pa dávala do horkýho čajíku vyráchat kmín, aby aj dobře prdkala :grinning:

http://www.docsimon.cz/zbozi/hipp-caj-instantni-fenyklovy-napoj-200g

Dávám tento a to už někdy od tří týdnů věku, jak už je přikrmovaná, měla by mít i čajík.

Jinak jsi mě vynervila ještě víc, bo ten náš osmiměsíčák má stále 6500g. No nic, zítra ji musej pořádně prohlídnout u doktorky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda a Věruška frčí do Milevska, tam jsem jezdila na hokej :slight_smile: Tak to je teda cesta, navíc náledí je denně, tak šťastnou cestu poletucho :zipper_mouth: :dizzy_face:
19. led 2010 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz
luci načuhuju a kde je ten slíbenej pupík? :confused:

dady ahojík mamino,je to záhul 2dítka vid......al ezvládáš to krásně :wink:

Věry užij si večer a pomale hlásí namrzající mlhy :unamused:
19. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Tak jsem se právě pěkně přežrala, ale fakt jako dooooost, hubnutí se nekoná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dělala jsem kuře v temnotách z Mimáče, no dobrý to bylo.
19. led 2010 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky nakukuji co nového.
Monči už to klepe na vrátka.
Belíšku ty se brzy uzdrav ted to saze řádí ty chřipule.
Anula je statečná náš malí si nenechá krev vzít ani za nic.
Těhulinky dávejte na sebe pozor.
Pracovníčky nepřežente ten pracovní fofr.
Jinak zubaře mi ani nepřipomínejte jdu zítra trhat a řezat osmičku už ted mám hrůzu.

Tak se mějte zase kuknu pa pa pa .
19. led 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Takže naší drahé starostce jsem chtěla nahlásit,že......................
maminka stále ve školce :wink: nakonec ta inspekce dopadla tak dobře,že si ty svině které petici sepsaly musely sypat hrách na hlavu!!!A Majdu bude hlídat tatínek(může si pracovní dobu udělat podle svého páč je OSVČ),Terka(samo,že jen pokud bude chtít,nehodlám jí nutit),babička(má jeden týden ranní,druhý odpolku),druhá babička(dělá jen do konce ledna pak jde do důchodu)-dělá sanitárku na porodnici taky tam mohla ještě vydržať a dělat mi protekci :slight_smile: No tak nasrat jsem Tě milá zlatá nechtěla ale hlídáníčka je dosti :slight_smile:
Mončo popravdě,je hezké mít jistotu,že když je mimi hlavičkou na horu,že bude císař ale já tedy o něj fakt nestojím :unamused: potřebuju být brzy fit a fungovat :slight_smile:
Lůco tak to jsi dopadla se zoubkama ještě dobře,já jdu na tu osmu 2.2. a mocinky se bojím.
Bellí se houpeš nějak dlouho,huž voooolej :wink: březen je tu coby.....dup :wink:
Věruško užijte si večer :wink:
Mončo roste to pěkně :slight_smile:
Karolko nazabila jsi to dítko? :grinning: To jsem ráda,že nejsem sama takovej nervák ale jsou to s nima faaakt depky :unamused:
19. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Holky vložila jsem pupík :wink:
Leotýnko zubař není můj kamarád , ale co naděláme musíme tak chodit at nás nebolí pusena :wink:
Máji ty pořád něco vaříš z mimáče já nerada experimentuji já nejraději vařím tu svojí zaběhnutou klasiku :slight_smile:
19. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Jsem zapomněla pozdravit Dady :wink: dětičky pěkně rostou to je dobře.Musí to být mazec,přeju hodně sil :wink:
Máji Vašík byl za mnou dnes v práci a má 10kg :wink:
Ahojky Leontýnko :wink:
19. led 2010 v 17:34  • Odpověz
:slight_smile: ahoj kobylky,jdu vas jen pozdravit vcera jsem musela na pohotovost mam zanet obou prsou a ctyricitky,mleko musim odstrikavat a je to takova bolest ze bych brecela,jinak vas vsechny moc zdravim.
19. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Ajaj Terka má takový bolesti, tak ať jsi brzy fit.

Petjunko, já Ti hlídání přeju, já jen chtěla vědět, jak mamča dopadla. To máš super, mamka moje tak ypracuje dle sebe, jak si zvolí, takže taky hlídání mám, al ejá teho drobítka mojeho nechci opustit a tchýně by si ji prý vzala taky klidně na týden a já mohla do práce, ale to bych fakt asi nedala. Takže budeme žít v chudobinci nooo.
Vašík má deset kilo? Týjo, tak to je korbič cooooooo? Včera se řešila váha v klubu miminek a nejtěžší tam byl osmikilovej macíček, desítka to je teda masakr :grinning: , až budeš mít, pošli foto, nejlépe naháče, bo náš kamarád má 7,5kg a teda stehniska, že je sotva narve do punčoch :grinning:
A jak to myslíš s tím fungováním? Myslíš jako že po císaři jsme nějaký lemrouši bo co? Já šlapala po dvanácti hodinách a ještě operaci k tomu, za tejden nebylo co řešit :sunglasses:
19. led 2010 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
Tak zdravím Dady ,je super,že už máš všechny trápení za sebou a ,že jsou mrňouskové zdraví.
Luci je super,že tě moc u zubáka netrápila.Já se bojim,bojim.Mám zuby na houby po taťkovi.
Terezko tak držím pěstičky aby bolest brzy ustoupila,zkus na to dávat tvaroh ,taky někdy pomáhá.
Alfi neboj ,Aňa je určitě v pořádku to přibírání je u dětí individuální,já jsem byla puclík,a ségra vážila 15 kg jak šla do první třídy. :slight_smile:
Peti je super,že budeš mít tolik pomocníku.
Belli ty už dneska jen odpočívej,bacilek se musí vyležet,ať si fit do dalšího snažení. :slight_smile:
19. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.