• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji, dikec za radu, manža zrovna takový koupil, tak to asi zkusíme. Jen ještě kolik toho tak má vypít takový mimčo?
No, uvidíme zítra s tou váhou, a tak kluci bývají větší i když Ondry teda jen kojím. A to prý ty děti na umělé výživě víc přibírají, tak nevím :wink:
19. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Zítra jdu zase na těhu kurz tak jsem zvědavá co se dovím nového,inule jsem nebyla,to jsem byla po tom odběru plodovky,tak doufám,že nebudu ve skluzu,ikdyž už mám odchováno jako hodná teta hodně dětí,tak snad né. :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Dady už se těším na fotečky. :slight_smile: :slight_smile: A máš můj obdiv jak to hezky zvládáš. :slight_smile:
19. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Kasi moc mě neprápila má štestí zubáka bojím bojím. V čekárně byla paní a 45 minut mi tam brečela že jí to bude bojĺet no nazabití :angry: já byla potom v takovém stresu až hrůza :frowning2:
Dady nevím kolik toho můžou vypít tak 100ml záleží jak budou pít to jim neublíží :wink:
19. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Jsem to nemyslela zle ne :slight_smile: to doufám,že mi hlídáníčko přeješ :wink: já do té rachoty totiž musím.Jsi hodná,že se ptáš na maminu.Jsem ráda,že to takhle dopadlo bez práce by byla v pytli.No a po tom císaři si myslím,že ta rekonvalescence je delší :wink: lemrouši nejste :wink:
19. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Dady naše Adélka vypije toho fenyklovýho čajíku 200-300ml denně.My kupujeme fenyklovej od sunárku malý nejvíc chutná.A to jsem kupovala tolika čajíků a žádnej nechtěla až tendle.Je i dochucenej.Jinak z tou prací jsem dopadla blbě.Odmítla jsem to a hledám dál,ale nic jsem ještě nenašla a máme doma nějakou hustou atmosféru. :frowning2:
19. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Marky ahoj zkus se zeptat v kaufu bude inventura 6.7.února jestli nepotřebujou lidi je to noční :wink:
19. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Ahoj Lůco.Já vím o tý inventuře a dávala jsem si i dotazník a pořád nic.Jen tenhle měsíc jsem ve skluzu 4000kč a mam i bloklej telefon.Jsem z toho v p....i.Celej den z malou,Zdenda věčně v řiti a já nervy.
19. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Marky zajdi se tam znova zeptat a řekni že chceš na inventůru a uvidíš budu držet palušky. Moc ti tu situaci nezávidím vím je to složité taky jsem to kdysi s exmanželem řešila :frowning2: Bud v klidu hlavně kvůli malé :wink: Vím mě se to říká ,ale držím pelčky ono se to určitě zlepší :slight_smile:
19. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Marky, ovečko, máš to těžké :frowning2: Místo abyses radovala z malé, řešíš penízky :unamused: Snad to nějak ustojíte bez úhony a blýskne se na lepší časy :slight_smile:
19. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Peti, všichni víme, žes to nemyslela zle :slight_smile: Hlavně ať ti to hlídání vyjde, bo znáš to, člověk míní, shora mění :grinning:
19. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahoj Karolko,když to nepůjde tak to nepůjde :wink: to se nedá nic dělat.Jak to vypadá s horama?Balíš?
Marky ty prachy to je děs.Myslím,že je ale řešíme všicí.Taky nechodím do práce jen proto,že bych pro ni byla tak zapálená :frowning2: ale prachy potřebujem.
Máji ty jsi musela být taky pěkně na nerv když si čakala Anýska a Luboš byl bez práce.Jsi šikula hospodyňka žes to tak zvládla :wink:
19. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Marky tak to je v pytli to je asi u vás dusno, teda u nás bývá nejvíc dusno skrz peníze, tak si to dovedu představit. Snad se ti nějaká dobrá práce naskytne.

Peti teda to mamce vyšlo skvěle, ale kolik nervů si kvůli tomu musela vytrpět. A kde to šmikáš máš salon doma nebo někde poblíž?

Dady já se furt od tebe těším na fotečky, tak nám je prosím vlož.

Leontýnko, jak ti je musela jsi na tu gynek. operaci?

Já jsem začala špinit, ach jo v nemocnici byla taková raska doktorka :frowning2: od ní to vyšetření pěkně bolelo. To se mi za celé těhu nestalo u mojí gyn. ani v caru.
19. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Peti, ještě nebalím, já jsem zbalená hned :grinning: Ještě ve čtvrtek jdeme na kontrolu apak vyrážíme :wink: Máme to kousek, jedem do Jeseníku, tak to balení neprožívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky kolikrát uvažuji, jak to Mája zvládá, holt je to šikulka a měla by vézt banku :slight_smile: Jo holt kapitalismus je sviňa :angry:
19. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Mončo a určo špiníííš? Nerodíš??
Jinak kadřnictví mam kousek od baráku v pronajatých prostorech od města :unamused: nic moc když musíš platit ale co se dá dělat.
19. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Moni některé doktorky nemají cit :angry: je jim jedno že trpíš :frowning2:
Petruš tak to máš hodně pomocníků to se bude Magdalénka mít tolik chůviček a chůváků :wink:
19. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Holky taky Máju obdivuju žít z jedné malé mateřské je to šikulka :wink:
19. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Tak to jo,tak hlavně ať kontrolička dobře dopadne :wink: Budeme Máje posílat prachy a ona s nima bude hospodařit :wink:
19. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Lůco teď ještě aby nebyla Majda moc uřvaná,jinak ji nikdo hlídat nebude :wink:
Kočičky jdu se topit a hajat :wink:
Mončo kdyby něco :wink: tak rychle a bez problémů :wink: myslím na Tebe :wink:
19. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Petruš běž se topit ale neutop se při tom topení :grinning: Nedoj Majda bude hodná bude přece celá maminka taky taková hodná :wink:
19. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Berušky jdu se okoupat a potom půjdu do hajan. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
19. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky kobylenky, moooociky vás všechny zdravím, doufám, že se máte dobře a že jste zdravé. Myslím na vás každý den i s Kubíčkem.
Je moc hodňoučký, jen nás trápí prdíky, tak je mi ho líto. Vzhledem k tomu, že máme málo mlíčka, musíme přikrmovat Nutrilonem comfort a dáváme taky fenyklovej čajíček od Hipp, ten už je od prvního týdne věku. Jinak je to zlatíčko, už vážíme 3650g, což je skoro o kilo víc, než když nás pouštěli z porodky :wink:

Hrozně obdivuju Dady, dva mimísci, to musí být pěkný záběr, já kolikrát nevím co dřív s jedním, ale jsem šťastná. Dnes jsme byli poprvé kočárkovat venku a bylo to super.

Holčenky, mějte se krásně, opatrujte se, moc držím pěsti všem co mají v brzké době rodit.

papaapa moc vás zdraví Monča a Kubíček posílá hubana :zipper_mouth:
19. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Holky je to jen špinění, díky že na mě myslíte.
Peti tak to je naprd že budeš muset platit nájem pořád, tak proto spěcháš do práce.
Karolko na jak dlouho pojedete, lyžujete všichni celá rodina?
Taky lezu do betle
Andrejko jak je v Práglu. určitě po nocích šrotíš na zkoušky tak ať ti to leze do hlavy :wink:
19. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Mončiet ahojky to je fajn že to spolu s Kubíčkem zvládáte a co ty probiotické kapečky nezkoušelas je na prdíky(ty co u nás stojí 600,- na Slovensku polovinu) hodně si je chválí.
dobrou :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Ahojka holky,
moc Vás všechny zdravím,
Moncaetko Kubíček je krásný klouček pěkně rostete,
Marký já vím je to těžké ,ale ta láska jakou Ti dá adélka za to stojí,věnuj se malé a ať s trochu stará manžel, nebo zažádej o příspěvek na bydlení atd.zkus to ,ale ta práce je fakt náročná,já chodím tak 2x týdně na půl dne a to když malá pláče tak letím domů nakrmit jsem doma autem za 2 minutky a pak zase zpět ,ale to máme rodinnou firmu tak to jde.
Moonci ty už se každou chvilinku rozsypeš tak moc držím palečky a přeji hodně štěstíčka.
Čtu Vás pořád,kobylenky moje,ale máme až do 20.2 zkouškové období tak šrotím už mám jednu zkoušku za sebou za 2, a v pátek jedu na další, je to hrůza celý den bez Sophinečky.
Chtěla jsem se Vás zeptat na ten čajík malá mi čaj nechce vypije tak 30ml a kroutí se u toho jak háďátko,a to mám HIPP Fenykl i heřmánek a nic nechce.Jinak pije nutrilonek 4x denně 200ml uplně v pohodě a je veliký spáč a moc hodňoučká smějě se už na nás i na hračky a začala dnes už vyluzovat zvuky jako by chtěla povídat příští týden máme 3 měsíce toto letí.Jinak váží 5700g.Ráno vstává v 9 hod napapá se a hraje si dopoledne si zdřímne tak na půl hoďky a pak papá v 13:00 a to už usíná tak jí hned dávám do kočárku ven nebo do studené chodby a tam ji budím v 19-19:30 kdybych ji nevzbudila nevím do kdy bude spát,pak se koupeme a papá kolem 20:00-20:30 pak je s námi v obýváku a usíná tak kolem 23:00 pak jí budím na jídlo v 1v noci(jinak by pila jen 3x denně a to je málo)a pak hned usne a spí do 9.V postýlce je moc hodná vůbec nepláče a kouká si na hračky a nebeska až usne,ale spí svázaná dečkou a v zavinovačce vyloženě to vyžaduje a spinká tak klidně celou noc, je to naše úžasné zlatínečko, má tak moc ráda tatínka směje se na něj a povídaj si spolu.Kdyby nebylo té výšky tak si to užívám ještě více,ale dala jsem se na boj tak musím bojovat.
Uplně všecinky zdravím,hrozně moc myslím na Belíška,Andrejku a Věrunku a přeji jim to co máme my je to ten nejúžasnější pocit na světě když se nahnu nad postýlku a dostanu zpět nádherný nevinný úsměv.
Zdravíme také Ananáska a posíláme pusinky..............
MVR MVR MVR MVR MVR!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
20. led 2010 v 00:57  • Odpověz
Ahoooj koťááátkaaa :dizzy_face: přeju krásné středeční ráno a celý deeen :slight_smile: Kdo má dneska kontroličku, at dopadne na 1*** :dizzy_face: Moniii, božátko moje zlaté, takovou necitlivou dr. jsi měla??? Doufám, že už jsi v pořádku :slight_smile: Maminky s mimuškama se na nás přišli podívat, to je pěkné :slight_smile: Haninko. tak tfujtfujtfuj na všechny zkoušky. Teda Ty jsi tak šŤastná, i MOnčaet, úplně to z vás cítím, když vás čtuuuu a Dadyyy nakoukla, máš se jistě co otáčet, viď??? Ale věřím, že se to dá všechno zvládnout, jen je třeba si najít svůj systém :dizzy_face: A jak říká Haninka, není nic úžasnějšího, než pohled do postýlky, kde leží a spí váš andílek :dizzy_face: Věrísek se divadloval, včera, tož jsem zvědavá na dojmy. Karolajnka tu byla a balí na horyyy :wink: Andruška furt maká a Marky, držím palušky, ať to vyřešíte, nezávidím Ti tu situaci, ale ať Ti kdokoliv poradíme cokoliv, rozhodnutí je jen na Tobě :wink: Jsem si vzpoměla na Regííí, jak se asi má, jestli se jí daří dobře a tak. No nic, jdu se umýt a jedu na nákup, bo už bysme umřeli hladyyy :grinning: Tak ještě jednou, krásný de, přeju všeeem :dizzy_face:
20. led 2010 v 07:23  • Odpověz
Bréé ráno, kobylkýý, tady vaše poletucha:slight_smile:
Dojmy z divadla :confounded: :angry: :unamused: :frowning2: ...asi tak. , bo to hráli píšečtí ochotníci. my mysleli, že to jsou lepší profíci,ale byla to hrůza.A to nejsem žádnej vejtaha,bo jsem taky amatér,ale 2 hlavní postavy tam byly jak ponocný a nám se už chtělo v půlce domů. Výběr hry taky není nejšťastnější,ale to víme od začátku. kdo ví, jak to naše divasdlo ještě dopadne...ale to nejsou žádné starosti.
Přečetla jsem si zběžně Majký. Holky, ty to nemáš vůbec lehké. Měla by jsi se radovat z Adélky a místo toho musíš řešit z čeho vlastně žít. Budu na tebe myslet aby jsi nějakou práci našla a a Zdenda se taky přičinil. Drž se!
Moni, někteří doktoři jsou necitové, taky jsem si zažila své. Jsi už nervózní z porodu? Zdáš se mi taková klidná:slight_smile:
A co naše janinka a Petjůnka, holky, vám už se to tak blíží. :slight_smile:
Belíšku, jak ti je?
Taky zdravím naše všechny maminy.Koukám, že miminka zlobí prdíky.
Hanino, teda, ty jsi žena činu, Sophinka, škola, práce...Krásně jsi to napsala o tom úsměvu. Je to největší štěstí na světě, snad se my snažilky taky brzo dočkáme.
Májo, Annuška je sice malá, ale papá, vyvíjí se normálně, tak co Dr. straší? Ty s ní někam půjdeš?
Kde máme naší další studující a pracující Andrejku?
A Karolka jede nahory? Tož jsem ani nepostřehla kam.
Všechny vás zdravím, nebudu jmenovat. Pádím do práce. Tož se mějte MVR!
20. led 2010 v 07:41  • Odpověz
Dobré ranko, berušky,
je tu kousek středušky :slight_smile:
Kdo má dneska kontroličku,
ať dopadne na 1 :dizzy_face:
Kdo nemusí dneska ven,
ať tu je dnes celý den :wink:
Umyju si oči, vlas,
vyrážím do města zas :sunglasses:
Jídla hodně nakoupím
a potom to všechno snííím :grinning:
Ať se vám všem daří,
máte úsměv v tváři :wink:
To vám přeje Bellíšek
takový váš kulíšeeek :wink:
20. led 2010 v 07:48  • Odpověz
Věrííískuuu, ahoooj zlatííí :slight_smile: Tak a už taky pádím na ten nákup, bo Pavlík šel hrát tenis, tak ať stihnu všechno, co mám v plánu a jsem co nejdříve zpátky, než přijede :wink: Jestě mám mokré vlasy, tož zavřete oči, odcházííím :dizzy_face:
20. led 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ranko sluníčka,jdu vás jen pozdravit,a nakouknout a zachviku se musím pomalinku chystat ,mám dneska o půl 10 zase těhu kurz.Už se těším. :slight_smile:
20. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.