• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj tak mam zase moznost se tu ukazat po dlouhe dobe no kokam ze tady se to krasne stara o miminka potom taky se tu hoodne pracuje a Monca no holka co s tebou uz se na vas tesime tak si nedavejte na cas drzim palecky at vsechno probehne jak ma a v poradku. Zkusim docist par stranek zpatky reknu vam jsem tak relativne v klidu ale to cekani jsem se musela vcera presvedcit zda tam ty moje // porad jsou a byly krasne a rude jako ruze. Jdu na kontrolu v pondeli v deset. Jinak tu s vami muzu byt cele dopoledne ve dve mi zacina sichta do desiti vecera a zitra taky a pak mam dva dny volno uz se nemuzu dockat jak zpocnu. Tentokrat si to volno nenecham vzit proste reknu ze nemuzu a hotovo ze jo. Moje volno tak muzu byt doma. Moc vsechny zdravim jdu docitat.
20. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Tak neco jsem precetla Janinko mam kamaradku ktera cekala holcicku a ta byla hlavickou nahoru az dtesne do porodu taky uz ji doktorka psala do karty porod nozkama napred a v utery byla mala hlavickou na horu a ve ctvrtek uz sla rodit a ptala se doktoru jak to vypada aoni ji rekli maminko klid vidime hlavicku ani nevedela ze malinka za dva ndy otocila hlavidckou dolu, tak se niceho neboj mate jeste cas. Preji mnoho stesti :slight_smile:
20. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Jé Belli ty by jsi to měla začít někam psát a pak to vydat v knižním podání,ty tvoje básníčka mě vždycky úplně chytí za srdíčko. :slight_smile: Zdravím maminky is mimísky je super ,že jste nakoukli,a že to tak krásně zvládáte.
Hani napsala jsi to nádherně,taky doufám ,že vše dobře dopadne a v létě se dočkáme toho zázraku. :slight_smile:
20. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Jé ahoj Ivi ,to je super,mám z tebe radost.Tak pak jak půjdeš na kontroličku tak určitě napiš.A užíj si to volničko,určitě si ho nenechej vzít,mysli užteď jen na sebe a mimíska. :slight_smile:
20. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Věruško až budete mít premiéru zkus někoho porprosit ať kousek natočí a dej odkaz na Youtube, moc bych tě chtěla vidět, musí to být krom učení se role a trémy fajn zábava.

Hani opravdu z tebe ta pohodička úplně čiší, je fajn že máš kolem sebe lidi kteří ti pomáhají, bez nich by to asi nešlo. Tak ať ti vyjdou všechny zkušky :wink:

Bellí už utrácí. A zase nám zpříjemnila den básničkou, trochu kultury tady chybělo to je fakt :slight_smile:.

Ivi teda vůbec tě nepoznávám, jak jsi byla totálně nervově vyřízená z potratu, tak teď jsi absolutně klidná jak beránek. Moc ti přeju ať v pondělí dostaneš už fotečku pididrobečka :slight_smile:

Kaši tak bedlivě poslouchej a pak nám napiš nějaké vychytávky co se dovíš na kurzu.

Já byla dnes opět ve 3 vzhůru, nervy už pracují, tělo unavené ale hlava šrotuje na plné obrátky. Tak to jdu zkusit dospat.
20. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Dekuji Monco vis ja porad myslim na toho broucka a jaky mel hnusny konec a porad ho mam v srdicku i se slzami na krajicku kdyz si vzpomenu ale rekla jsem si pokud to chci ve zdravi a psychicky przit musim se na to zacit divat jinyma ocima. Tak ted i kdyz se strasne moc tesim musim si nechat i zadni vratka a vim ze na sebe muzu davat akorad pozor a to ostatni ovlinit nemuzu, modlim se k bohu aby mi dal konecne taky sanci. Radeji chodim do prace a moc na to nemyslim nez abych sedela doma a utapjela se zada je vsechno v poradku. Proste jsem se rozhodla ze az do druheho trimestru se budu chovat jako bych tehotna nebyla samozrejmne s opatrnosti.
20. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahojky kobylky.Belí co se to v tobě ukrývá? Věruško někdy se to divadlo prostě nevyvede ale vy to dáte. Nebo jste se rozhodli pro něco jiného? Ivi se Ti vůbec nedivím,že jsi nervózní,to čekání je fakt dlouhé ale ono se vyplatí uvidíš. Moc na Tebe myslím a v pondělí se nahlaš.Hani ty jsi obrovskej pohodář. Jen tak dál. Mončo to je nekonečné čekání viď. Přeji všem krásný den.
20. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Hezké ráno kobylky moje.
Belíšku ty jsi naše dvorní básnířka :wink:
Ivy ahoj držím palečky uvidíš ted bude vše ok a ty se dočkáš krásného broučka :wink:
Moni jenom odpočívej mamino máš to už za pár :slight_smile:
Péto ahoj naše šmíkací paní pracuješ nebo máš odpolední :wink:
Kasi ahoj.
Věruško taky se přimlouvám nech si to natočit a vlož kousek na net ráda bych tě viděla :slight_smile:
Mončaet Kubíček je úžasný :slight_smile:
Hani ty jsi taková pohodářka vzládáš mimíska práci a školu já tě obdivuji :wink:
Všechny vás moc pozdravuji.

Holky vyrážím na finanční úřad rodiče mi darovali barák a já to musím jít nahlásit na finančák :wink:
20. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Hm to se teda máš,já mam chudou maminku :slight_smile: Lůco mam odpolku,takže vyperu,poklidim a poběžim :wink:
20. led 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
Ahooj prdelky :slight_smile:
Haninko, takovej krásnej příspěvek, to se to čte hezky...
Dady, maminoo na ouplně plnej ouvazek, moc Tě zdravím.
A zdravím ffšeckiii mojen holkiiiii:grinning:
Joo, a Mája má novou fotku , ale nešla jí vložit, tak vkládám já.. Tož nejnovější foto Máji: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4700321 :grinning:
20. led 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
Zapomněla jsem vám napsat, že jsem dom, bo jsem celou noc prohekala kvůli mrše, tak jsem si vzala dovču a dospávám. MOnči, kdybys aspoň měla pravdu a já se šprtala, noo, už začínám nervit, ale dost na to peču. Ale teď se na to chystám. Opět musím k Hanče, až se stydím, Ty šprtáš aj s malou, jsi dobrá!
20. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Bééérušky, už jsem doma, jsem se u pokladny málem vybulila, ale při dobrotce v puse jsem na to zapomělaaa :grinning: Ještě jsem chtěla říct, že nejsem žádný básník, to byl jen takový záblesk a jistě si mnohé z vás vzpomenou, jak tady krásně básnily Andrejka s Věruškou :wink: Zož jdu zpracovat teho králíííka a zase nakouknu, všechny zdravím :slight_smile: Ivi, držím palušky a Andrejko, když jsi nemocná nebo Tě něco bolí, nemá cenu si nic tlačit do hlavy, počkej, až se Ti uleví, sluníčko. Tak jdu ke sporáááku :dizzy_face:
20. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Máááji, taková krásná momentka, moc Ti to tam slušííí, děkujeme Andrejkooo :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Tedááááá Májo tam si se opravdu vyvedla :slight_smile: ještěže je Andrejka tak hodná a vložila když tobě to nešlo :grinning:
Andrej tak ať je brzy po bolesti :wink: auuu úplně jsem si tu hroznou bolest uvědomila.Doteď byl klid a za pár týdnů je to tady zase auuuu.Nechci!!
Bellí ty nákupy mi taky vždy zmordují,no jo ale bez nich to nejde.
Mě je bídně :unamused: břicho jak balvan,dítko dělá přemety a já jdu šmikat :frowning2: no to bude masakr :frowning2: večer čtěte :grinning: bude další mrkvola :zipper_mouth:
20. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahojte bobulky :slight_smile: Byla jsem ve měst+ě, vyzmrzat, nechat si zavést internetové bankovnictví a teď ho neumím spustit :angry: Píše mi to, že mám zkontrolovat Java, tak to jsem v pasti, bo vubec nevím, co stím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak Ivi, to je dobře, že dálnice tam pořád je, je to super povzbuzující :slight_smile: Mony, jedeme do neděle, malý už tak má hodně zameškáno :wink: Jinak holky, nebojte z balvanu budou krásné holčičky, tak je ještě chvíli nechte balvanit :grinning: Belíšku, kulíšku je ti líp :slight_smile: Andrejka nám háže krásné fotky, já chcu být taky tak hubená jako ta Mája :grinning: Bobulky, jdu se vztekat k počítači :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Pračlověk jo :angry: :angry: :angry: Hyml hergot kotrmelec :angry: :angry: :angry: Ta je ale drzá, počkej, řeknu tej Tvej mrše, ať si ten pobyt protáhne :grinning: Ale u nás je taky, asi je ta bestie naklonovaná bo co.

Děckáááááá, tak tady se blejská na dobrý časy, konečně rozumný slovo, tak vy mi budete posílat vaše prachy a já je budu zúročovat, no to je nááááápad, šikulky, takže číslo je: 0851 0580 4563, takže prosím Vás, posílejte, nheváhejte, já jsem strašně dobrá hospodyně.
Aby bylo jasno jo, příhoda z minulého týdne :grinning: , kámoška došla prvně k nám na návštěvu, sedla si v kuchyni ke stolu, kouká na ledničku a ptá se se vší vážností: "ele, proč sbíráš ty inkasa?" :confused: Takže táááááááááák, mimo prachů, mi ještě posílejteinkasní složenky, já je totiž sbírám, taková úchylka no :grinning:

Jináč Annanas vypije denně 100 ml čaje, nikdy více. Ale vypije.
20. led 2010 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč Věruška píše, co doktorka blbne, že Anna je nějaká štíhlá :grinning: , neblbne doktorka, nýbrž matka, bo všude jsou faldíky a stehniska, tak jsme si říkala, jestli neni nějaká porouchaná, že neni taky vykynutá.
Takže hlášení z dnešní kontroly. Dítě je mrštné, pevný postoj, odráží se, skáče, veselá, zdravá, váha odpovídá délce, toť 6820g a 70cm. Do roka má mít ideální váhu pro sebe 7500g, takže to je ještě 800g na 4 měsíce. Prý bude štíhlá po celý život a dnešní děti mají v roce a půl celulitidu. Tož jestli ju chcu taky, no já ne, já jí mám dost, ponecháme jinejm, mám i pro Aňulu :grinning:
Takže táááááááááák.
Kojnec hlášeení. Další kontrola na Josefa :sunglasses:
20. led 2010 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz
Bože čtu pikoviny, četla jsem, že se Karolka byla nechat ve městě vymr...at, nějak jsme si to z zaměnila, vidím co chci asi bo co a ne co píšete. Ale hezká představa :grinning:
Pak se podivuju, že je dobře, že je ještě dálnice, tož jsme uvažovala, z kterého úseku dálnice ta Iva je, že jako neni zapadaná sněhem, no debil fáááááááááákt, radši přestávám myslet, nějak mi to nedělá dobře.
No a na závěr jsme si zaměnila balvan s bavlnou, tož opouštím stroj, bo tu ještě vymyslím nevídáné.
20. led 2010 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz
Lůca dostala barák, no vidíš to a to jsi psala, jak ej nemáš čéče ráda, to rodičovstvo, že maj rádi jen ségru a helemese. No tak dobře pořiď na finančáku, ať Ti to dělá radůstky a dobře slouží :dizzy_face:
20. led 2010 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, Máji zamrzly očiskááá :grinning: :grinning: :grinning: Karolanko, jj, už je mi líp a kobzolkovi taky, doufááám :wink: Petjunkooo, to vypadá na akrobatku, ta Majdulkaaa :dizzy_face:
20. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Teda Májo ,moc ti to sluší na tvém novém portrétu. :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem právě dorazila,a dala si obidek,dneska vařili ťamani-řízeček v křupkách a bramborovou kaši,Peťa už je totiž ve škole a příjde až večer,a tak jsem se nechtěla honit,musím ještě uklidit ,hlavně vysat a vytřít,protože kolem půl 4 dojde sestřenka se Simonkou,a kamarádka s malým Matýskem,oba teprve začínají chodit,tak ať je čisto na plovoučce. :slight_smile: :slight_smile: No nic jdu něco poklidit a zase se ukážu.Věruško taky bych vaše divadýlko ráda zkoukla,škoda ,že nehostujete v Ostravě,to bych si koupila lístky do 1 řady.Divadlo miluji. :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jo na kurzu jsme se učili dýchat,pak jsme koukali jak porod probíhá a s tím milion dotazů,i jsme se u toho nasmáli,protože ta kazeta byla točena v německu,ale odně let zpátky,no to jste nezažili,jak kdysi ženské neřešili nějaké holení. :grinning: :grinning: :grinning: Vypadalo to dost komicky.
20. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
ahoj baby,bože vy ste teho načmáraly :grinning:
sem to teda slítla letem světem bo sem se vrátila z ji a neměla sem časík na čtení :sweat_smile:

Ivy já sem s tím císařem smířená a vlastně mi to ani nevadí :wink: malá je pořád hlavičkou hore a dr mi říkal že mě uklidní že se už neotočí je na to už velká ale,stát se může :wink:
Jinak tam byl dnes můj dr a říká proč Vás chtěl hnát minule na kapačky?? :confused: miminko je už dost velký.Tak to vidíte mě ten co mýho dr zastupoval akorát vybláznil :angry: Monitor o.k :wink: další za týden.

Moni třeba se ti rozjíždí porod :wink:

Peti já si taky myslím že po císaři to nebude zas taková hrůza :wink:
20. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Dupky, tady se rodí bo co?
Mi zas porodila známá, měla termín na 4.2. a dneska v noci je mimísek na světě a supr váha 3,5kg. Tak zbývá už jen jedna, ta to má na konec března, tož uvidíme, jestli bude taky předčasňák :slight_smile:

Koukáme na pořad o kamioňácích a mladá ramuje v bedně hraček, to je zasejc bordel, ještě že se večerního úklidu ujal tatínek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu kuchtit kuřecí prsa na banánech a polovinu na rajčatech, ať už to prsisko zmizí, vlastně krůtí to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte kobylenky zdravím všechny přítomné i nepřítomné.
Monči tebe ten konec těhulení nějak zlobý,už aby ten malí kulíšek byl venku.
Jinak operace se musela odložit nebo mám moc vysoký srdeční tlak,ale podle testů nemám žádné nádory jak se doktor obával a zbytek se dobře vstřebává sám.
Dopoledne jsem byla trhat ten zub a bolí to jak čert,ted by potřebovala Věrušku nebo mi nabýdlí protézku a u nás jsou na to leví jak šavle.
Andrejko saz máš tu mrchyšu já jsem to od září ještě nedostala a je to nádhera vůbec mi to nechybý.
Mějte se tu všichni pěkně dávejte na sebe pozor ,mni se jdem učit taky to učení u nás hrůza nikdo se s malím nechce učit a mě pak tečou nervy.
PA PA PA.
20. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Jé počítač jsem nerozbila a nakonec mám přístup k svému účtu :slight_smile: To jsem holka šikovná :grinning: A tu javu jsem nepochopila, ale mám ji aktivovanou, doufám, že nebude chtít jíst a nebude otravovat :sunglasses: Leontýnko zdravím a snad se to tvoje zdraví taky konečně umoudří :slight_smile:
20. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahoj kobylky, tady vaše heruna :grinning:
Tož divadélka se vám zachtělo, jo? Jestli to někdy dáme dohromady, tak vám teda pošlu nahrávku, my si to vždycky nahráváme,ale nic nezaručuju.
Leontýýnkoo, sem se zubama, já ti je klíďo udělám:slight_smile: Teď mám volněji, tak mi je pošli, ať se mi nezkrátí žíly. :wink:
Teď vážně, jestli bys fakt něco chtěla, klidně se můžem domluvit, napiš IP. Jinak držím palečky ať se zdraví umoudří.
Májooo, tak to plašíš ty, jo? No a já myslela, že tě vynervila Dr. Mámo, buď v klidu, máte doma modelínu a ne pořízka:slight_smile: Jo a s těma penězma, ty jsi na vaší slavmé nemocnici nic nevysoudila? Dnes celý den mluví o kauze zamněněných miminek. 3 melouni by vám nestačili? Jinak sem s prsiskama, mám hlaaad.
Jo a Májo a Andrejko, mrchu čekám každým dnem, takže v tom jsme zase včšechny 3:slight_smile:
Bellíšku, básnickej, jak še máš? Co děláš krom nakupování?
Ivuš, zdravím, to je dobře, že to takhle bereš, on člověk nemá jistotu nikdy. Přeju hezký zážitek z pondělního utz.
Lůcoo, já chci taky barák:slight_smile: U nás to zdědil brácha, a my se ségrou ničevó , bo u nás se to dědfí na syna. Kdo tohle vymyslel? :slight_smile:
Tož kobylky, jdu dělat nějakou pomazánku k večeři, ať máme změnu.
20. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Karolko, jso šikula, já měla inetrnet bankovnictví založené několik let a zprovoznila jsem si ho až vloni na platby z mimáče:slight_smile:

Jsem si dala dvojku bílého vénka a hned je ten svět veselejší :grinning:
20. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Zdravím alkoholičku hééérečku, oni to říkaj no, že jak je to trošku celebritní, tak to buď chlastá nebo obskakuje chlapy :grinning: Jednou si zajela do divadla, viděla, že jsou lepší a už leje, holka jedna héééééérecká.

Internetbanking je taky můj koníček, toje počebááááááááááá, číhám na vejplatu každej den, ale asi se bestie lekla a nejde a nejde,no vyčkáme si.

Právě jsme dopsala něco do Aniny knihy, ale já mám paměť na houbelec a psát něco pravidelně, když se udá, to není moje hobby, zato těhu, to mám zachycený od Vánoc do porodu den po dni, aj o vás se tam píše, to až jednou vydaj, to bude srandáááááááááá :slight_smile:
20. led 2010 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč muž se rozhodl ustoupiti tomu hulvátovi s úklidme a půjde jak blbec shrabat i chodník za domem, kterej teda ještě nikdo nehrabal, stejně to shrábne jen za naším vchodem a zbytek dlouhýho paneláku bude zasypanej, tož to si pan soused moc nepochodí, ale když počebuje žéééééééé.........já bych se teda na to víte co, ale ten hňupíno umí řvát jenom doma... :rolling_eyes:

Peru zasejc prajdu, dítě poobědvá a může jít celý do vany, včetně hadříků, strašně vtipný jí přijde narvat si pusu jídlem a zaprskat, pak se temu ještě půl hodiny řehní a jídlo lítá po baráku, jedinej, kdo je rád společně s ní, je satan, bo ten to hnedka uklízí po okolí, omg. To je dvojka!
20. led 2010 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.