• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
ach jooooo,zase sou všeci v trapu,to se mě bojíte? :frowning2: pokaždý když sem vlezu tak sou všeci pryč :angry:
3. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
jsem tůůůůůůůůůůů, jdu juknout :wink:
3. kvě 2009 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jani ahoj.Sčíhla jsem ti byteček,krásný.Ten jídelní stůl ti ávidím.Já nevim jak my to děláme ale neustále je něčím obložený a není kde jíst :grinning: Taky mám pcit,že jak sem vlezu tak všicí zmizí. :frowning2: :confused:
3. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
hurá Ahojky Peti,no jo,my chtěli pořádnej stůl,právě kvůli tomu aby se tam vše vešlo :wink: Děkuju za pochvalu,moc sme na něm neměnili.
3. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
Májinko Anička má 2 postýlky nebo to denně převlíkáš :wink: na jedné fotečce je povlečeno růžově na druhé žlutě :wink:
3. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
Projeto, ale to nebylo naposledy, musím to prozkoumat do podrobna :grinning:
Koupelna je ale zděná bo ne? Na ten náš xindl nemá... V ložnici sexy obrazy a králík :slight_smile: , tam se teda řádí.
A na chodbě máte zastavěný jedny dveře :confused:
Mučidlo jsme taky měli, ale sloužilo jako věšák na hadry :grinning:
Almoc se mi líbí jídelní kout, chci taky dřevěnej stůl, ale mi to tu máme maličký, tak jsem si koupila skleněnej, aby jako nezabral tolik místa opticky a už bych to zas vyměňovala, to je tak u mě se vším...
Tak to už jste jako ujely těch 30km, jo? Kam jste jeli?
3. kvě 2009 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Opice, už si shodila tu opici, cos měla na zádech? :grinning:
Anýs má dvě postýlky, jedna pod třešní a druhá pod levandulí, blázníš? Převlíkat? Já nežehlič :grinning:
3. kvě 2009 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz
Joo a všimla jsem si v každé místnosti zvlhčovače vzduchu...Taky jsme ho chtěla, ale tady by byla plíseň z něj, máme tu vlhko...
3. kvě 2009 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz
Opice nebyla ty můro :grinning: prostě jsem jen na chvilinku zapomněla,že mam nějaké problémy :wink:
Také nejsem žehlící stvůra ale zrovinka jdu na to.Už musím mám asi 7 praček.A povlečení nežehlim!!!
3. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Jo jo koupelna je už zděná ale majitelka to tady debilně vyřešila,udělala kosinu-to ještě vložím pro představu a kuchyn sem chtěla místo lednice a udělat ji do L ale kvůli té skosené zdi to nejde :angry: proto musíme předělat koupelnu aby byla kuchyn tak jak chci tady na té je málo místa :angry: :angry:
Byli sme ve Stonařově,v Pavlově u těch obřích vrtulí,Rosíčka a domůnějak sme to objížděly,ani nevím kudy sem chvílema v kopcích lapala po dechu :grinning: :grinning:
Jinak ta ložnice tady taky byla ty skříně naše je jen postel,obrázky a ten králík-vlastně sou tam dva jeden růžovej hajá v postýlce :grinning: je to můj mazel,toho rvu do kabelky i k zubaři,chacha dostala sem ho od Jardy když sme spolu začínali chodit :wink: takže do Repromedy se mnou povalí taky :wink:
3. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
Jéžiš, můj oblíbenej Stonařov, tam jsem schopná pokaždý zabloudit :grinning: , navíc trasa Stonařov - Jihlava je pro mě jak dělaná na pokuty, naposledy mě to stálo 2500Kč a 2 nebo 3 body, kalamita!!!
Ještě růžovej jo? Tak to musím ještě číhnout a najít ho :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz
my tady máme suchej vzduch co máme nový okna tak je to potřeba a Jarda v noci pořád kašlal,tak sme pořád museli větrat a takhle je to vyřešený a je to i hezký :wink:
Včera sme byli v City v kině na X-men bo jak se to píše,doporučuju pokud ste viděli ty díli a víte o čem to je-tenhle patří jako před ty všechny dozvíte se jak to vše začalo a proč.Jo a taky sem zjistila že budou natáčet Hobita-tak už aby to bylo,na to se teda moc těším.
Peti,to je někdy potřeba si vyčistit hlavu a opít se :wink: akorát já teda moc nepiju,ale když začnu mám problém-nemám tu klapku na DOST a chlastám a chlastám a pak usínám zkroucená na WC přes mísu a mamka mě budí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Petjuno, já ho taky nežehlím, bo jsem všechny téměř vyházela, máme jedno na francouzskou deku a tak ho pořád peru dokola, pověsim a hnedka z balkoše ho povleču. Není třeba žehlit, stejně je za pár minut zválený. Ale tý mimísce se to musí, bo ta to nezválí a bylo by vidět, co jsem za lempla :grinning:
3. kvě 2009 v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz
No to se mám na co těšit, to mě zas potahaj po kinech :grinning: , já na tyhle filmy nechodim, tekže trpim tři hodiny v Olympii, teda courám po shopech :grinning:
V City jsme ještě v kině nebyli, jen brácha, ale radši jezděj do Brna, asi mě tam lehčejc udaj, v Jihlavě bych to měla rychle projitý...
Jaký máme akce v Jihlavě? Je tam něco pěknýho, novýho?
3. kvě 2009 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz
Tak koukám na ten plánek Cityparku, bo mě štve, že si nemůžu vzpomenout, kde to byly ty melírkatý holčeny, jak tam mamka vykouila obchod :grinning: a snad to bude nakonec Camaieu..., že by? Mám já to okno teda...
3. kvě 2009 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jo máš pravdu miminečkům se žehlit musí.
Naházela jsem do pekárničky a už se to tam točííííííí. :wink:
Jani já tu klapku taky nemám ale včera nás ve 24 vyodili tak to byla moje záchrana.Já pít neumim.Buď nepiju vůbec a nebo to je pak rachot. :grinning:
3. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Tak to jsme tady stejný píčky :slight_smile: , já taky téměř nepiju, ale když už musím :slight_smile: , tak to stojí za to, to jsem pak i výřečná.
Co se v pekárničce točí?
3. kvě 2009 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jani pěkná kytička v kuchyňce nějaká kopřiva viď?Krásná.Jsem se šla juknout na ty zvlhčovače našla jsem jen jeden a to v ložnici.Ten jsem měla taky přesně týden :grinning: Dostala jsem ho od Ježíška je to asi 2 roky.Měla jsem ho vedle sedačky a protože sem potřebovala něco dát o Silvestra do úložnýho prostoru tak jsem sedačku otevřela a bum ,voda všude :grinning:
3. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Točí se těstíko na karásky,dáš si???
Já jsem po alkoholu nejdřív výřečná a když to přeženu tak i pláču :pensive: stě hysterka
3. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
Tak druhej zvlhčovač je v obýváku, ale kopřivu jsem neviděla, jdu na ni :grinning:
3. kvě 2009 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz
kukajda :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Karásky? Co to je? :confused:
Kačer kuká...
3. kvě 2009 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz
Teda Janni máte to pěknoučký :slight_smile: a naprosto chápu jak řešíte co a jak udělat aby ta kuchyn mohla být do L,naštěstí tohle za mnou, čeká nás jen děcák a to je pohoda

Holky já už se těším na zítra,konečně to řekneme dole,už mě hrabe že se mamka pořád vyptává a já pořád mlžím že nic nevíme.Teď ještě babička má zdravotní problémy,tak aby nabrala pozitivní energií,bysme to řekli už dřív,ale to byli posraní a ted se ožral choť :unamused:
3. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
Jo dnes jsem poobědvala s panem majitelem stavební firmy od které chci dům.Mimochodem byl i manža a mamina a pan movitej nám ten obídek zacvakal :sweat_smile: Udělal mi radost doporučil mi bungalov,ty se mi líbí víc tak budu dnes zase stavět a ten co jsem rozestavěla minulý týden ten někomu dám :grinning:
3. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahojky holky.
Jak se dneska máte???
Petruš já se vrátila ale byla jsem tak utahaná že jsem padla.Bolí mě pěkně zadnice ale jinak jsem to zvládla.Najela jsem 18 km.A co ty?Byli jste někde na tom kole?
Májo co Věruška?Už je doma?
3. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
Já jdu vyfotit kuchyň tu mam dle svých představ :wink:
Peti a má to základy ten baráček a sklep? Já se přiznám že tady těch rychlovek nejsem příznivcem,ale jsem ovlivněná klukama co staví-takže trochu občas jen koukám co se dá vše neudělat :confused:
Petjuno, ty jsi štědrá :grinning: a to se takhle chodí na obědy, jo? Týýývado. Tak nám pošli obrazec tý domoviny a kde si to budete stavět?
Janni,ko, myslela jsem si, že myslíš tuto šikminu, to často lidi dělaj, ale myslím si, že máte podobný byt jako my, čtvercová chodba a z ní milion dveří do pokojů, akorát teďka nevím, kam zařadit tu jídelnu :confused: . My ji mám eprávě v tom elku, jakoby pod oknem, kde chci taky kuchyň. A koupelnu chceme rozšířit právě o tu vaší současnou linku, až ke zdi k obýváku, teda my ho tam aspoň máme...
Katy, tchýně už to ví ne?
3. kvě 2009 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz
Petjuno foť, já se pokochám.
Regíííí ahojky, my myslely, že jsi se někde zakolila :grinning:
Věruška půjde domů zítra, teď tam má asi Míšu, tak nepíšu...
3. kvě 2009 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, ale mne udělat v baráku sklep, tak se pos....strachy, ten u mě můžou vynechat :grinning:
3. kvě 2009 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.