• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
asifh nqqpošč §ůykxc /if éitzh

dejte sem ještě další dvojku bílýho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: škyt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Děláš ze mne chlastometa, jo? To ti přijde draho!!!
Zas tam žijou v bordelu, jídlo na stěnách... asi zas přijedu na inspekci :sunglasses: :grinning:
20. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Ouboš jako shrabuje , jo? Bo co to blábolíš? Jakej soused chce korzovat? Nic nevím, mne se nic neřekne...
20. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Věruškooo :dizzy_face: Leontýnko, to Tvoje zdravíčkooo, ach jó, ať je brzy líp.
20. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Nikoho jsem nezabila a jsem zde.Hustě mi sere manžel takže než se vrátí z putiky raději zalezu nebo ho budu muset mlátit a to se nehodí. :grinning:
20. led 2010 v 18:27  • Odpověz
OMG, huž je doma naštvaná Petjunkaaa :grinning: Zalez do pelíšku a budeš mít klíííd :wink:
20. led 2010 v 18:39  • Odpověz
Peti, já jsem musela dneska schovat všechno ostré, bo bych ho trochu polechtala pod žebrami :grinning: A to mě čekají 4 dny a noci v jeho přítomnosti, no nic, udělám si iglů :sweat_smile: Májo, já účet první vybrala a pak jsem se na něj koukla, to je nádhera :wink: Věruško, mám už volat zachytku, nebo poslat malíře k OMG blondýně :grinning: Beli, čumákuje z pod peřin a nevěří, v co se to tu zvrtá, nebo zvrhlo? :sunglasses:
20. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Já nejsem v peřinááách, jenom jsem se tu nedostala, bo Pavlík hrál nějakou hruuu, OMG. Už začíná přicházet na krásy internetuuu :wink:
20. led 2010 v 18:56  • Odpověz
On hrál Pavlík s tebou nějakou hru a nebyli jste v peřinách? :confused: No to nevím, jestli přežiju :grinning: Musíš mu vysvětlit, že internet je jako ženská, vysaje a odhodí, možná ti uvěří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Tak tu hru koránovou jsme hráli ránooo, teď si hrál sááám :grinning:
20. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Heč, já si píšu s Belkou a vy o to přicházíte :grinning: manža spálil maso, takže dneska koránování nebude, zase jeho ego kleslo na nulu :rolling_eyes: Furt abysme chlapům foukali jejich bolístky :grinning: Jdu dobalit, zítra ještě upeču štrůdl a hurá sníh, lyže a alkohol :sunglasses: Miluji svařák na sjezdovkách, krááááááásně zahřeje :wink: Papa a krásnou noc všem
20. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Karolkooo, hlavně nezapoměň po tom svařáčku, kam jedéééš na tých lyžích
:grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 19:36  • Odpověz
To budu koukat na zprávy, už vidím tu zprávu dneee: na sjezdovce nám řádí divoká barošková a nelze ji chytiiit :grinning: Pěkně se vyspinkeeej :dizzy_face:
20. led 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Jéé, tady ale bylo veseloo:slight_smile: Samé příjemné ksichtííky :grinning:. Věruško, tak Ty chlasceš, joo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je furt, že poletuchuje, houubeles, v hospodě chlasče! Leontýnko, to je jediný pozitivum, co Ti zdravotní neduhy přinášejí, bo mně ta mrcha dala, jak už dlouho ne, jsem zase dvě hoďky odpoledne měla svíječku. Ale Beluška mě prý zachráánííí :wink: . Kerooolkooo, to jako když manža spálí maso tak Ti dá pokoj a nemůže, jo? :grinning:
Májule se pěchně rozpísnula, co? Malá prskáá a pak se řeže, jo??? :grinning: :grinning: :grinning: Bomba! :grinning: A Petjunka už zase s nůžkama připravena vraždit :grinning: , co Ti proved??? Monči??? Kde jsiii? Nerodíš??? Joo, a Janinku tééž zdravím! A těhulku Iffču A vůůbec fšecki!!
20. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Karolko taky dusánko :unamused: to je na prd.Sakra ještěže tady není :angry: a ještě koránovat :angry: nenenene
Ty si užij hory a ať se Ti líbí v iglů
Dobrou noc všem
20. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Andrejku mrcha pustila na kobču aspoň na chvilkuuu, ať je brzy líp, však Ty víš, zlatí :dizzy_face: Taky při každé sms vyskočím, jestli Monča už...Jdu popřát dobrou nocku a krásné sníkyyy, pěkně se vyspinkejteee, MVMMMR :dizzy_face:
20. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
Dobrou kulíšku, jdeš už do betle, takže jdeš do rachoty, je to jasný. Tož ať Tě ale bacily už nechaj na pokoji :angry: :slight_smile:
Petjunkooo, co Ti proved hajzlííček? :sweat_smile:
20. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Vraždy manželů, petjunko, zabila jsi klientku, ještě vraždit manžu, to už by Tě možná aj zavřeli čéče.
Dneska zas vypadlo dítě z balkonu, slyšely jste? Prý ze třetího patra, 4 roky, bylo doma samo a matka si teho všimla po hodině, co se vrátila bo co. to jsou dneska matky, odstřelit!!!

Nojo monča zas nikde, tož rodí, to je jasný nebo spinušá, bo je utahaná už z teho batohu.

Dítě konečně chrní, to byla zase fuška ju utahat. Ráno nemusíme vstávat, konečně, tak snad pospí, můrča jedna!

Dobrou noc všem!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, praskla voda jedeme rodit, mám strach ale i se těším dám vědět
21. led 2010 ve 03:08  • Odpověz
No jak tu jste vsichni ja musim byt v rachote to me mrzi. No MONCO driz ti vsechny palecky tak to konecne budes mit za sebou supr at dopadne vsechno v poradku moc na tebe myslim. Jak to tu tak ctu tak se snad ani toho pondelka nedockam :grinning: . Preji krasny ctvrtek.
21. led 2010 v 08:07  • Odpověz
Šmáááááááááááááárja Joooooooooooooosééééééééééééééééf, tady nikdo a od noci se rodííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!
Honééééééééééééééém, všicííííííííííí sem, Bože mám husííííííííí kooooooooožu!!!

Mončoooooooo, drž se!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. led 2010 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj, je to tuuu:
Posíláme zprávičku, máme krásnou holčičku - Adélka, 3,30kg, 48 cm, 21. 1. 2010 v 6:45 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Všem přeju krásné čtvrteční ráno, Monička ho má jistě nejkrásnějšííí a do života Adélince jen to néééj a vítej mezi námi na světěěě :dizzy_face:
21. led 2010 v 08:56  • Odpověz
No tak to jsou fofry, to byla rychlovka, supééééééééééééééééér!!!

Adélko, všechno nejlepší do života, ať sji zdravá jako rybka a ať Tě doma nezloběj, kdyby náhodou jo, tak spusť ječáááááááák, ono je to rychle přejde :wink:
21. led 2010 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz
Hurááááááááááááááááááááááááááááááá, Monča je pašáááááááááááááááááááááák :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth:
21. led 2010 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz
Dyk ona fakt psala včera ráno naposledy, že hlava šrotuje na plné obrátky a helemese za 24 hodin už měla Adélku v náručí, no není to krása. Že ona se celej den chystala, ani nám nepísla, můrča jedna. Ale v noci tu Kobylu ještě naklusla :slight_smile: , šikulka. No já se těším na fotečky!!! V pondělí budou holky doma.
21. led 2010 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz
autor
hééj, Adéélka je na světěěě!! juchúúú
21. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Monči gratuluji k Adélce,at se vám daří a jste brzy doma.
21. led 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
šmarjáá, taky máte pocit, že to utíká jak bláázen???
21. led 2010 v 09:28  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=HF2Q33sLUTc&feature=channel

Holky nový video.Jinak Mončo moc veliká gratulace k Adélce.Hodně zdravíčka a mnoho štěstíčka oboum. :slight_smile:
21. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Andrejko jo strasne to utika to mas pravdu. Monco tak velika gratulace jste to zvladly holky rychle to se supr. :slight_smile:
21. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.