• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Já věděla proč mám ještě nakouknout :slight_smile: Moooooooooooooooončo obr gratulace a skláním se před tebou, že jsi ještě písla, že vám praskla voda :slight_smile: Ivi zdravím, a marky malá je kouzelná, a sladká :slight_smile: Určitě při pohledu na ní,uzapomínáš na všechny starosti :slight_smile: Bobulky, štrůdl upečen, dítko naučeno, teď ještě dobalit a hurá, jedem :grinning: Mony, ještě jednou graaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacééééééééé :slight_smile:
21. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Mončo, úžasná zpráva!!!!!!!!!!!!! Gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Adélko, vítej mezi námi :slight_smile:
21. led 2010 v 10:31  • Odpověz
No to nám pak musí Monča povykládat, jak to zvládala, že i Kobylu stihla, jestli čekala na drahého až se vypraví bo co.
Marky ěkný videjka, malá je už veliká. Kolik vážíte a měříte?

Karolko, užij si horskou nalejvačku a třebas teda i lyžovačku :grinning:
21. led 2010 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz
Koťátkaaa, jdu vložit k sobě Moččinu Adélinkuuu, tak juknětééé na ten uzlíček štěstííí :dizzy_face:
21. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Krásný den všem. :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Tak myslím, že je to prostě beze slov :dizzy_face:
21. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Máji nevim kolik měříme,ale vážíme 4750g.
21. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Jé tady se rodilo,Moni tak obrovitánská gratulace.Adélko,ať se ti na tom světě líbí a si jen a jen zdravá a šťastná.
Jupííí.Jé nádherná,a je super,že to měla Monča tak rychlý.Super. :slight_smile:
21. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Jo jinak mi dneska volala kamarádka a vipadá to,že od 1.února budu mít práci. :slight_smile: .Budu jako uklízečka,ale třikrát nebo 4 krát do týdne na 8 hodin za 10 tisíc.Je to od 7 do 3 do odpolene,takže si malou ještě užiju.
21. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Krásný čtvrtek :wink:
Mončo gratulka obrovská :slight_smile: Přeju Vám holky hodně zdravíčka,štěstíčka.Jsi teda šikulka :wink: to byl fofr,tak nějak bych si to taky představovala :slight_smile: jupíííí další miminečko :slight_smile:
Markét tak vidíš snad se to povede a budeš zase víc v klidu,moc Ti přeju ať to vyjde :wink:
Máji já se snad nechám zavřít dobrovolně,tady to na mě nějak padá a nejraději bych to pozabíjela :angry:
Karolko proč si mi nevzala sebou :frowning2: bych Ti chodila aspoň pro ten svařák :slight_smile:
Ivi se ten čes táhne viď?
Bellí díky za zprávičku a fotečku :slight_smile:
Andrejko co se týče chlapů docházejí mi slova :slight_smile:
21. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Jsem věděla že jsem na někoho zapomněla zdravím Evi a Kasu :wink: pajdon
21. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Marky malá je sluníčko.To je povídalka,všechno to na tebe práskne. :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 11:52  • Odpověz
ahoj holky,tak koukám a Monča to má za sebou,šikulka je to a takový rychlý to bylo :wink: Tak moooooooooooc gratuluju a vítám Adélku mezi náma :dizzy_face:

Peti sme na řadě :grinning: :grinning:

Marky malá je krásnoučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak pořád kope těma nožičkama to je srandovní :dizzy_face:
21. led 2010 v 11:53  • Odpověz
peti vzala bych tě hned, ale ten svařák bys měla nealko :slight_smile: A dělají ho tam, to huž váím, z minulého roku :slight_smile: Jani, tak teď jsi na řadě ty, tak se pořádně připrav a odpočiň si :wink: Jo k tej kyčli, ono tě to bolí, jak se roztahuje pánev, před porodem, mě to taky tak rvalo, a po porodu to přešlo :slight_smile: Jen se ta pánev trochu rozšířila a huš se nevrátila :grinning: Ovečky všechny vás moc zdravím a nezlobte tu :slight_smile:
21. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Karolko mě by stačilo odtud vypadnout,já jsem jako myslela,že budu i tak laskavá,že Ti budu pro ten svařáček běhat víš :grinning:
Jani nene nejsme,ty jsi na řadě :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
To je mazec,mě se tam to dítko asi nevejde :confused: to je bolest co tam dělá???? :confused:
21. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jani ,Peti už to máte obě dvě za chviličku,a budete mít holky v náručí.Je to super jak se rozrůstáme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Moni veliká gratulacéééééééééééééééééééééééééééééé Adélko vítej mezi námi :wink: Moc zdravíčka a hodně štěstíčka do toho života :wink: Adélka je kouzelná Moni moc gratuluji :wink:
Janičko a Petruš jste na řadě :wink:
Marky malá je úžasná prostě kouzelná :slight_smile:
Zdravím všechny kobylky :slight_smile:
Karolko užíjsi hory :wink:
21. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Holky Luci,kasi ono vám to taky rychle uteče :wink:

Peti kam se ti to dítě nevejde? :confused: do bříška,bo při porodu do dírky? :grinning: :grinning: Neboj bude hůř,na monitoru jak sem byla tak sem ji tlačila dolů sem myslela že my chce malá vyskočit bokem ven :confounded: :grinning:
21. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
peti podle čeho máš termín?Podle utz?Já se na to včera ptala a mě berou dle utz,malá je o týden větší tudíž odpovídá 37tt :confused: :sweat_smile: macik je to malej :grinning:
21. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jani já mam termín podle PM ale odpovídá UTZ.a kolik vážíte?
To je dobrý :grinning: do dírky se mi vejde když už tam tudy prolezla Terka :slight_smile: ale do břicha už se asi nevejde nebo nevim co jsem jí provedla,že mi dává takovou sodu.Už jsem jí i slíbila,že od února budu chodit makčit jen občas tak co chce :grinning: :confused: ???
21. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Tak Karolka ještě nebrázdí svahy? Já myslela, že už fičí na sjezdovce.

Tu se řeší dírky, to je hezký, že do dírky se vejde, to já si teda jistá nebyla a taky že nevešla :confused: :rolling_eyes:

Kyčel je mrcha, taky se mi nevrátila na původní místo a z velké dupy se stala ještě větší, no co už nadělám, nic, prostě když půjdu dveřma, tož se natočím no, žádnej stres :rolling_eyes:

Jedu na nákup a na kávu, bo tu chcípnu nudou, na hory mě nikdo nevyveze, na moooooooooooře už vůbec ne a doma už to znám. Navíc tu na mě v pokojíčku číhá prádlo, ještě tak aby mě přepadlo, to by tak scházelo, radši letím, papapa! :zipper_mouth: :dizzy_face:
21. led 2010 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a s tým termonem, mi to vycházelo dle MS i UTZ stejně, taky mi slibovali větší dítě noa podívejte, co mám za obra 2,55kg, fakt macek :grinning: Dle tehotenskakalkulacka.cz mi to vycházelo ouplně přesně.
21. led 2010 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz
No a te´dka ještě koukám, že celebritní kočík je huž v albíku, moc pěknej, co že jto zač? Jsem to nějak z teho nenastudovala.
21. led 2010 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz
bebe comfort celebritní kočík :grinning: 2,55kg obřík,se páni doktoři kapánek spletli ne?
21. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
Vem mi sebou na kávu nebo tady taky pojdu :frowning2:
21. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
peti já nevím,od 31tt malou neměřili :confused: ale taky by mě to zajímalo :grinning:
21. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Peti neboj Magdalenka si určo poradí,a místa bude mít dost,a ven se taky dostane,ikdyž jak jsem včera sledovala na videu ten porod i z té druhé stránky,jakou cestu musí ten malý brouček zvládnout,jaký tělocvik při tom porodu musí absolvovat,tak to taky nemají ti naši broučci jednoduché. :slight_smile: ,ale my to zvládnem všichni a brzy budeme jedna obrovská rodina. :slight_smile:
21. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Janniko to máš pravdu nedávno jsem hlásila dvě dálnice a už jsu 19těhu letí to. Ted půjdeš rodit ty potom Petra a Leňulka já a Kasa. Holky letí to strašně.
Holky já se doma tak nudím manža mě nechce nikam pouštět at náhodou nespadnu :frowning2:
21. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Ahojka kobylky,já zase šrotím ,zítra mám opravdu těžkou zkoušku tak mi prosím držte palečky.
Moničko,velikánská gratulsce tak máme zase další holčinku a už druhou Adélinku hurá............
Péti pěknej kočík takový elegánek mám taky ráda tyto decentní my máme černý,pěkně rostete alespoň podle bříšenka.
Marký Adélka je krásná,dělá pohyby jako Sophíška,máme taky takový dupajdy uplně stejný ale už jsou nám malý :frowning2: máme 5700g a příští týden 3 měsíce,ale musíme nosit velkost 62 větší,ale spíš 68 a to jsem, si myslela ,že bude mít 68 tak na jaře :frowning2:
Moc zdravím moje kobylky.papa
21. led 2010 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.