• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tady se rodilo a mne se nic neřekne!!! :slight_smile:
Mončo a Adélko, hooodně štěstí a zdraví do života! Zvládla jsi to rychle:slight_smile:Foteška krásná. Je to neuvěřitelný, že byla před chvílí v bříšku a už je na světě...
Já chci taky!!
Majký, tvoje Adélka už je pěkný kousek. V tévaně má pěkný faldíky. Tak vidíš, práce je v dohlednu a docela i dobře placená. Tož držím palce ať vše klapne:slight_smile:
Jinak všechny zdravím,
Karolkoo, užij si to a ať dobře dojedete.
21. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Hani tak držím pěstičky ať to zítra zvládneš na 1. :slight_smile: A ty to zvládneš neboj ,si holka šikovná.
21. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Jdu koukat na krasobruslení.
21. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Hani at ti dopadne zkouška na jedničku :wink:
Ahoj Věruško jak se máš co pesánek ještě chodí s tebou do práce nebo už si hoví sám doma v teplíčku :wink:
21. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Tak holky jsou tam další dvě videjka tak mrkněte.Hani my máme 56 velikost.Jsme jen Sophíška o dva dni mladší a menší.Jinak by jsi taky mohla hodit nějaký nový fotečky at vidíme jak pěkně roste.Jo a co očkování kdy pujdete?
21. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Marky malá je kouzelná úplné sluníčko :slight_smile: Tu práci ti přeji moc by vám to pomohlo :wink:
21. led 2010 v 19:22  • Odpověz
To máš Luci pravdu.Jsem zvědavá zejtra tam jdu tak uvidím jestli to klapne.Co je jinak nového?
21. led 2010 v 19:31  • Odpověz
U mě vše při starém už se nemůžu dočkat UTZ jdu 5.2. Než jsem šla do poradny tak jsem cítila pohyby ale dotorka mi řekla že to nemohly být pohyby že je nemůžu cítit tím že budu mít ruku na bříšku tak nevím ted necítím nic :frowning2: Asi to byli zaražené větry :sweat_smile:
21. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Marky malá je opravdu kouzelná.javascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody')
Luci tak to já mám asi taky zaražené větry,protože se mi zdá taky ,že už cítím pohyby.Tak jsem zvědavá co mi řekne,já jdu na ultrazvuk 26.1. a do poradny 4.2.
21. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Jé vlezla mi tam chybička :slight_smile:
21. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Lůco doktorce nevěř,já cejtila pohyby už v 17tt jako prvorodička a doktor mi nevěřil.Každá jsme jiná můžeš je mít
21. led 2010 v 19:58  • Odpověz
No jo ale ted necítím nic :frowning2: no nic jdu si lehnout a jdu se pozorovat a když se nebude bublina hejbat tak o ní budu dloubat do té doby než se vzbudí :grinning:
21. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
A ještě říkala že přes ty moje špíčky nemůžu nic cítit tak fak nevím u prvního jsem je cítila až ve 26 týdnu u Petry si to už nepamatuji :frowning2:
21. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se koukat na ordinaci a pak hurá do peřin :grinning: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
21. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Luci dobrou a neboj každá máma to pozná
21. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky :wink:
Hani ještě uvidíme jak se skočárkem bude jezdit :wink: Tobě držím palečky na zkoušku,nemusí být za jedna hlavně když prolezeš ne :slight_smile: posílám hubánka Sophíškovi teda pěkně rostete,vlož fotečky :wink: máš pravdu,že mě se ten pupík taky teď nějak vykulil :grinning:
Jani já cm taky nevím ale přibližnou váhu,my máme okolo 2300g,jsem to propočítala že rodíme a máme 3800g to měla Terča taky takže žádnej streeees :grinning:
Lůco ono je to s těma pohybama takové zvláštní.Jak na ně člověk čeká tak každé kručení v bříšku je pohyb :grinning: ale je výhoda,že teď už to není důležitý údaj.Nevím jestli když si čekala Péťu tak Ti počítali porod podle pohybů ale za mě to tak bylo a teď už koukají jen na PM a UTZ :wink:
Věruško ahojky :wink:
Markét zítra držím palečky ať vše dopadne podle Tvých představ :wink:
Přeju krásnou dobrou noc,zlobí mi kyčel,moc moc moc bolí a střílí to až do dupy :frowning2: auuuu.Jdu to rozhýbat nějakým cvikem papa
21. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Tady bylo psavno. Peti, no kdybys řekla dřív, tož Tě na tu kávu berůůůůůůůůůůů, nebylas tam. Já si dala Vídeň a ještě Proffiterolls bo jak se to jmenuje, prostě dvě koule no :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Šla jsem si koupit k narozkám svetr, co visel v C a A asi půl roku a samozřejmě dneska už tam nebyl. Nějaká frajle mi ho pokoupila :angry:
Jdu studovati kočík Petjunky. Zrovna se s kámoškou domlouváme, kdy nasadíme sporťák, já asi nikdy, bo pak už nebudu mí tmimi,a le obřisko :slight_smile:
Holky vám ty mimiska rostou, to je něco, brzy budeme nejmenší mimi na Kobyle, to je hezký :grinning:

Hani, držíme pěsti, ať máš zkoušku lup šup hotovou, to áš levou zadní.

Věruška už je taky doma, ještě žes někde nezamrzla, dneska je teda kosa, hrůza a všude u nás led, na sídlišti parkoviště v příšernym stavu, samá kolej zmrzlá, za chvíli bude po ježdění.

Aňa dneska usnula v osm, tak už je dvě hodinky pohodička, ale je to beruška, snaží se lézt, al enejde jí zkoordinovat ruce s nožkama, ale ona to dá :sunglasses:
21. led 2010 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
Bru nocku všem a krásné sny Adélce, její první dlouhá pozemská noc :zipper_mouth: :dizzy_face:
21. led 2010 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz
autor
:slight_smile: Zlatíčka, moc moc vás zdravím, nic jsem nedočetla, náročnej den.. Dobrou všem!!!! :slight_smile: A hurá hurá Kristiáánek má séégru!!! :slight_smile:
21. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
Dobré páteční ránko, tady se snad chrní bo co!!! Tož dupy hore a jdeme venčit péééééééééésky, kozenky popást, dítka vysmradit, objjjjjééééééééééédy povařit, no šup šup z pelechu. Začíná víkend!!! Hospoda čeká :wink:
22. led 2010 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz
Krásný den všem,a hlavně velký pozdrav pro Monču s Adélkou. :slight_smile:
22. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Jé ahoj Alfi ,kdy máš narozeniny,ať můžu gratulovat,vím ,že Belli 27.1 a ty. :slight_smile:
22. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Jo to už teď půjde rychle .Simonka ještě měsíc zpátky lozila jenom jako rak a teď už udělá,když nezjistí,že ji nikdo nedrží i 8 kroků. :slight_smile:
22. led 2010 v 10:35  • Odpověz
To teprve bude honička. :grinning: :grinning: :grinning: Ani nebudeš muset chodit do tělocviku. :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Jo tak hospoda čeká,no tam asi ještě dlouho nepůjdu,vadí mi totiž kouř cigaret. :slight_smile: :slight_smile: ,ale někam bych si zašla ráda,doma je nuda. :slight_smile: Akorát to náledí by už nemuselo být.Mám strach někde chodit ať nespadnu.
22. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahojky, prej do tělocviku :grinning: Hospody jsou aj nekuřácký, mi tu máme, tak tam chodíme s kočíkama.

Malá spinušá, tak jsme se dala do jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jináč mám bacia, takže nikam dneska nejdu, omg. Měla bejt prochajda a kávička.

Jo a narozky mám až pozdějac, to byl jen takovejpreventivní mamky nákup, aby něco měla :sweat_smile: , než to vyprodaj a taky s etak stalo, že, tož má zasejc houbelec bo nic jinýho jsme si v celym céééééééééáááááááááááčku nevybrala.
22. led 2010 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz
Tak u nás hospody nekuřácké nejsou,je jich tu v okolí 12 minut asi 10,ale všechny kuřácké,proto chodím za tou kamarádkou do té herničky,tam mají taky kávičku a i vinečko a tak ,hodně si tam lidí nechávají dělat i oslavy narozenin. :slight_smile: .Tak toho bacilka musíš spálit,dej si slivovičku ,to prý pomáhá. :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj ahoj ahoj tak jsem zase zde. No jo Petjun nam se to vlece ale ty uz to mas za par tak se tesis urcite moc ze jo. Ja se nemuzu dockat pondelka.
22. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj Ivi jo těším se,ale zároveň se i trošku bojím.Doufám stále,že výsledky budou v pořádku,ale ten strach stále převládá.Už aby byl únor.
Moc na tebe myslím a držím vše co mám. :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Teď bych byla raději v práci,tam bych neměla čas myslet a rychleji by to utíkalo,ale vím,že bych tam už teď asi moc nepomohla,protože holky buď stěhujou květináče s kytkami asi 30-45kg na plesy nebo venku odhazují sníh a to bych asi taky celých 8 hod nedala,no tak raději budu doma a snad to rychle uteče. :slight_smile: Ještě ,že tu holky jste.
22. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.