• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Teď mi teprve došlo ,že si Ivi asi myslela Petku jako Petjunku a ne mě. :grinning:
22. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky zdravím všechny,
nestíhám číst tak nevím co nového snad je všechno v pořádku.
Mě zase chytil nějaký bacil jsem byla dlouho zdravá :frowning2: :frowning2: :frowning2: pobolívá mě v krku tak jsem koupila strepsil a snad to zabere. Že mě takhle nechytá těhu bacil to nechápu :confounded: :confounded: :confounded:
22. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
peti já na cm taky nevím ani z 30tt :wink: dr malou změřil,obvod bříška hlavičky a nějak vypočetl přibližnou váhu,bo uznej zvážit ji nemůže :grinning: :grinning: jak taky :wink:
22. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahojky kobylky :wink:
Jani tak Ti nevim podle čeho mi to pan doctor zvážil :slight_smile: ale nakonec vždyť je to fuk ne?
Ivi mě se to taky táhne si nemysli :wink: vůbec si neumím představit,že bych byla doma. Na Tebe moc myslím a věřím,že v pondělí bude veselo :wink:
Katko ty těhubacily jsou nějaké méně nakažlivé a musí se více bojovat(tím nemyslím,žes ty bojovala málo)kdyby to tak šlo tak vás poplivu,že Vás doma nepoznají :grinning:
Kaso ahoj :wink:
Máji po putikách se Ti zachtělo :grinning: se Ti nedivim,já jdu zítra plesat :wink:
22. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Andrejka kukla,kuk :wink:
Máji co to papáš za koule :confused: to neznám nejsi holka nějaká zvrhlá :grinning:
22. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Ahojki no už bych potřebovala nějakou práci na doma ať to rychleji utíká. :slight_smile: :slight_smile: Budu muset něco vymyslet.
V uterý jdu na ultrazvuk už se těším ažzase uvidím broučka. :slight_smile: :slight_smile: .A hlavně bych už byla ráda kdyby už byl únor a přišli mi ty výsledky,jak jsem doma tak nato člověk pořád myslí.
22. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Taky chcu jít na ples zahradnický z naší školy. :slight_smile: Budeme to mít zároveň i jako sraz ze třídy.
22. led 2010 v 17:46  • Odpověz
peti tak sem hledala kdy žes to byla na kontrole.....nenašla sem-asi sem blbě koukala :wink:
Kdy zase jdeš?Pořád je malá prdelkou dole??Já tu naši přemlouvám a nic lebedí si prdelkou na močáku a nehne se :grinning: Já už začínám řešit jak se nechám uspat zda celkovou narkozu nebo epidurální od pasu dolů :confounded:
Sem čuměla na to na netu a že sem na to koukala :confounded: sem ted akorát vyserenkovaná z teho........

holky přeju brou nocku,sem na nervy :rolling_eyes:
22. led 2010 v 18:38  • Odpověz
peti ty jdeš plesat? :confused: jůůůha bych šla taky ale jen kvůli tombole a nějakýmu dortu z ní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 18:39  • Odpověz
Jani já jdu taky kvůli tombole :grinning: na kontrole jsem byla v pondělí a jdu 1.2. :wink: a kdybych měla jít na císaře,tak si nechám celkovou určo.Nebuď nervní prdko doktoři vědí co dělají :slight_smile:
22. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Zdáááááááááááááááááááááár ne!
Co to tady rodíte? Co jsi zasjec jani viděla? Zas čučíš na porody? :grinning: No hele, u částečný něco uvidíš, jde o to, jestli se ti doktoři trfěj žééééééé na správný místo, ale měli by no a u celkový to máš taky lup šup, ale neuvidíš nic. Já jak jsm měla celkovou, tak už bych do teho nešla, že jsem všechno prošvihla, ale zase si uvědomuju, že já ji měla přes hodiny a Ty by jsi ji měla pár minutek, takže by jsi brzy vnímala, tož než by dítko pomyli, povážili, poměřili, byla by jsi i vychrupaná a už si ji mazlinkala. Nebojej se, kdybych věděla, že budu císařovna, byla bych v klíííííííídku.
22. led 2010 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
Petjůůůů jde plesat, já taky loni v těhu byla,a le pak sjme museli po půlnoci domů, samozřejmě po tombole :grinning: , protože jak tam hulili, tak s emi z toho za pár hodin začalo dělat blbě. Ale jináč ok, jen jsem tam nemohla hupsat jak kobyla.
22. led 2010 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
Dítě zázračně spinušá, táta v hospodě a v telce Madagaskar, ještě jsem ho neviděla,ale moc mě to neba, já na ty kreslený nějak nejsem :unamused:
Kde jste všickníííí?
22. led 2010 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
Teda z vás jsou víkendoví povaleči bo co, ani k písidlu se nedosunete jo?
Jak dopadla Hanince zkouška?

Já tu pátrám po nějaké levnější ohrádce na dítě :slight_smile: a zatím jsme tam našla v inzoších pěknou bílou postýlku, takovou bych chtěla a jen za 1200Kč, škoda, že s nám sem třetí nevejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hned bych do ní šla.
22. led 2010 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahooj, jsem tu:slight_smile: Ale jsem líná psát, klidně se přiznám:slight_smile:, bo jsem už napsala román Leontýnce o zubech do IP:slight_smile:
Jen vás čtu a co to čtu? Mája zas nakupuje? Došly prašule? :wink:
Dala jsem si k večeři topinky s česnekem a je mi nějak těžko.
Tož vás všechny zdravím jdu ležet.
Pááááááááááááá, MVR
22. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
No aspoń Vlašimská poletucha nakoukla,a le taky je líná, co s váma, omg.
Přemejšlím, jak nám došly prachy a já nakupuju a ona myslí došly, jako přišly, já myslela, že myslíš že už všechny odešly :grinning: No tak nedošly, stále čekáme, nevím, kolik měsíců ještě, ale čekáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrejka se asi učí na zítřejší dvě zkoušky, jak sjem se stihla dozvědět, tak držíme palce, ať je rozdrtíš a taky jsem vypátrala, že Bellka umí velice dobře zpívat, až na soutěž to je. T :stuck_out_tongue_closed_eyes: ož jak se jednou slezeme, tak nám zapěje, to budete číhat, no já taky, bo já ju taky neslyšela :grinning: Prý má hlas podobnej Chodúrovi, no to je jasná věc, když jsou oba z tama od Ostráááááávy :sweat_smile:
22. led 2010 ve 23:09  •  1 dítě  • Odpověz
Brou noc všem, Adélce zvlášť, již druhá noc :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 ve 23:09  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka kobylenky,zkouška byla v Práglu a to mám 2,5 hodinky autem tak jsme přijeli až v 23hod,bop jsme byli v KFC obaliti si nervy tak jsem se pěkně napapkala i zákuseček s kávičkou byly,manžel jel se mnou ,abych nejela v tom mrazu a po tmě sama.No holky zkouška byla maso pěkně těžký,ale mám to hurááááááááááá!Už bych se to na opravku fakt nechtěla znovu učit na všech výškách to strašně zpřísnili po těch průšvihách v Plzni.
Malá si akorát dala druhou véču 200ml nutrilonku a trochu mrkvové šťávičky od Hippu mám jí ředit vodou,aby něco pila když nechce čajík a to jí šmakuje.
Markyyyyyyyyy jaké máte plenky ještě dvojky 3-6kg? My už máme trojky 4-9,ale zbylo mi spoustu pampersek 2,nechceš je poslat? J8 Ti je pošlu a ještě heřmánkový čaj od hippíku,když Aduška bumbá čajík,opravdu už jiné dítko nebudeme mít a je to škoda vyhodit napiš mi adresu třeba do interky.
Kobylky zítra jdu po 14 měsících do bazénu a sauničky juchů!!!!!!!!!Potřebuje relax bo v úterý další zkouška.
Papa lásenky moje . :wink:
23. led 2010 v 00:27  • Odpověz
Krásný víkend všem.Pozdrav do porodky Monči a Adélce.Všem mimískám posílám hubana od tety Peťky z Ostravy.
Hani tobě velká gratulace ke zkoušce,dneska si ten relax užij,zasloužíš si ho.
Andrejce držíme pěstičky ať to taky uválí dneska dobře.
Janince a Petjunce ,holky nebojte porod zvládnete a brzy budete mít broučky v náručí.
No a všichni si ten víkend hezky užijte.
Já jsem si už včera zajistila lupeny na ten náš plesík,tak už se těším,má to jednu výhodu ,nebude tam nahuleno,protože ples se koná v prostorách školy,tak se musí z bezpečnostních důvodu chodit kouřit ven.
Takže to je super,jinak bych asi nešla,protože z kouře cigaret je mi teď šoufl.
Už se moooc těším,a jsem zvědavá co budou mít letos za téma.Vždycky si to vymýšlí třeťáci a sami ve spolupráci s mistrovými aranžují celou školu,pak je tam i květinová šou a dražba svatebních kytic. :slight_smile: :slight_smile:
Hlavně se nás tam zase ,ale pár sejde ze třídy. :slight_smile:
23. led 2010 v 07:39  • Odpověz
Krásný víkend přeji. Já měla noc na prd,byla jsem snad 10krát vzhůru,to musím dospat jak by to asi vypadalo až bych na plese mrskla hlavu na stůl a spala. Se nám včera večír narodil kamarád 55cm a 4750g. Ananásku to byl skoro dvakrát ty. Hani gratulka,Ty jsi holka šikovná. Jdu něco podělat a po O zase zalezu. Papa
23. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Tak jsem si pustila novu v 8 hod tam začal koncert na záchranu Haiti z Los Angels v přímém přenosu,a bulím tu jak želva,je to hrozné tolik sirotků najednou :frowning2: .Jdu koukat,a asi ještě taky něco málo pošlu.
23. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Brééé ráno dupy:slight_smile:
Hani, velká gratulace, ty jsi mahr:slight_smile: A co vlastně studuješ za školu, farmacii? To musí být fakt makačka. Tož si užij sauničky.Je od tebe moc hezký, že chceš pomoci Majký:slight_smile: Druhé dítko už opravdu neplánujete? Stačí jedno vysněné, vidˇ.:slight_smile:
Kasi, taky bych šla na takovýhle vyzdobený ples:slight_smile: U nás jsou spíš myslivecký, takže výzdoba z mrtvých zvířátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Užij si to!
Míša dnes jede zvučit na maturiťák do Pelhřimova. Už je nervózní celý týden. Furt páií někjaký kabely... Ještě, že odjedu k ségře a tam budu až do neděle.
Andrejko, držím pěstičky!!! Ty to určitě dáš!
Májo, co jsi to psala o Belce? Že pěje? já zas nic nevím. Kurňa, kdy už budu mít to icq!!!
Copak asi Monča s Adélkou, jestlipak už kojí:slight_smile:
A co Karolka, jak asi lyžuje, nemáte někdo zprávy?

Holky, co dnes budete vařit? Já jsem od kolegyně dostala 2 steaky za udělan= klafňáky, tak je asi hodím na pánev a k tomu domácí amerucký brambory. Možná ještě zelňačku.
23. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Kasi, taky to mám puštěný. Je to hrozný...Běhá mi mráz po zádech.
Petjunko, ahoj, užij si to večer
23. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Kdybyste někdo hledal česká čísla

Charita Česká republika: DMS HAITI na tel. číslo 87 777

Člověk v tísni: DMS SOSHAITI na tel. číslo 87 777

Adra: DMS ADRA na tel. číslo 87 777
23. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Věruška tu rozdává už čísla, dobré ránko.

To je zima, my koukáme na Barrandov, zajímavé, nedojmené.

Mladá papká,a le už zas hejká. Já mám nějakej bacil, včera už se zdálo, že je to ok,a le asi ještě nééé, tak budu sedět na dupě doma.

Nojo Věruško, bellí je zpěvačka, tak jsem to nevěděla, prý nám zabééééééká na srazíku, až nějakej uskutečníme. Budem zpívat duo a to píseň od Lucky Vondráčkovic, noooooooooooo :confused:

Andrejka už drtí týčry ve škole a pofrčí dom a pořádně se nadlábne, bo ty nervy musí zajíst, to dá rozum.

Petjunko, cože se to narodilo? :grinning: Skoro 5 kilo jo? To už trumfnul teho našeho obvodního obra, jak říkala naše pani doktorka, byl aspoň císařem? To je něco, kolika kilový děti se budou rodit za pár let? Čím dál horší, aby mi Anna jednou neporodila desetikilový vnouče. Čím to je? MOc žereme bo vitamínama?
23. led 2010 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu upéct domácí chleba, samozřejmě vy to nedělejte a kupujte si pravý nefalšovaný chléb :wink: , já muším, bo do obchodu dálka a nastydnutí je tu hnedle.
A ještě zkusím něco ukuchtit v jednom hrnci, včera mi došly recepisy, tak něco vylosuju.

Páááá prdky, pěkně si užijte vééééééékend, Peti hoď pořádnou trsku aj za mě, hnedle bych si šla zaplesat.

Věruško, do Pejžimova jede? A z čeho je nerv? Že nemá perfekt kabely bo co? :slight_smile: Mu jednu flákni a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem to na chvíli přepla na Barandov, abych věděla na co se dívá Třebíč a zjistila jsem, že tam pečou chleba:slight_smile: No jo, jsi se Májo inspirovala. Tož musíš to udělat jak oni, ve velkým:slight_smile:

Jo, je nerv z kabelů.
23. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Alfi velké děti prý se rodí i díky vitamínkům,ale zase neber vitamínky,když je to pro zdraví mrňouska.Jo Veruš,já tu slzím celý ten koncert. :cry: Je to hrozné.
23. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Máji Ty jsi teda vzorňačka,pečeš chleba?
Věruško užij si návštěvičku :wink:
Já jsem jak polámanej mraveneček :frowning2: všechno mi bolí,jdu to rozhýbat.
Věruško jak se má Karolka nevím ale taky na ní myslím :wink: Za chvilku půjde na dnešní první svařáček :wink:
23. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Hezké ráno všem. Teprve vstávám s postýlky Pétulku máme u babičky tak nemusím nic dělat :wink:
Mája peče chlebíček :wink:
Věruška pojede k ségře tak si to tam užíj :wink:
Hani gratuluji ke zkoušce jsi šikulka škola práce a máma na plný úvazek :wink:
Kasa půjde taky plesat :slight_smile:
Petra jde rozhýbat tělíčko :wink:
Andrejka dneska dělá zkoušku tak tfuj tfuj tfuj :wink:
23. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.