• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kasi byl v práci je unavenej tak ho nech odpočívat :wink: Mě včera takhle vytuhnul manža tak jsem se zbalila a jela busem do města :slight_smile:
23. led 2010 v 18:28  • Odpověz
No však jo,jsem ho přikryla peřinkou ,zhasla jsem telku a světlo ,tak má klídek. :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Berušky loučím se sváma ted volala kámoška , že se staví na kavčo a jak jí znám odejde hodně pozdě :grinning:
Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
23. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Luci tobě taky a užij si kávičku. :slight_smile:
23. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Kočky, hlásím, že mimi usnulo na bříšku, takže dnes třetí břišní spaní v životě, asi nás četla :slight_smile:

A já jdu taky, bo jsem zas nachcípaná, se toho asi tak lehce nezbavím.

Dobrou nocku všem, nejde mi icq, omg.
23. led 2010 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz
Hezké i když pořádně mrazivé ráno u nás je -15omg.
Máji malá usla na bříšku moje Péta to milovala úplně od miminka spala nejraději na bříšku :wink:
24. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj Luci,co dneska podnikáš? :slight_smile: A jak dopadla včera kávička. :slight_smile:
24. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Jinak všem krásný den. :slight_smile:
24. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Máji tak se brzy uzdrav. :slight_smile:
24. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Kasi ahoj kávička dopadla na jedničku. Dneska jenom naškrabu kobzolky a jinak budu odpočívat a odpoledne si pojedu pro dítko k babičce :wink: Zítra jdeme reklamovat plastové okno z kuchyně včera jsem ho otevřela a nejde zavřít tak nevím co stím už se nám to stalo po druhé , ale poprvé ho manža zavřel tak ted prostě mrznem :angry:
A co ty co budete podnikat :wink:
24. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Kasi máš ICQ a funguje ti?
24. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahojky kočky. Copak robíte, krom toho že Lůca má v tom mrazu otevřené okno? :grinning: To by mě asi hráblo, to nejde zavolat jim hnedka? Takovejch peněz viď? To nás informuj, jak pokračuje reklamace,s nad to pořešej hnedle.

My jsme s Áňou koukaly na Hřiště, byl Pat a Mat a pak Čestmír, obojí mě baví, tak supr a teďka piju už druhej čajík, cpu do sebe lektvary a doufám, že ráno budu fit jak rybička.

Já zatím rozmražuju masejko a bude asi nějaká falešná svíčková bo tak něco.
24. led 2010 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz
Neboj hned písnu jak jsme dopadli manža to okno celé přelepil izolemou ale do rána byla celá od mrazu máme v bytě 18stupnů a nechci přitápět je to škoda když to jde stejně ven :angry:
Aňa je teda televizní maniak :grinning:
24. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Holky manža vysává celej byt asi mu půjdu pomoc :sweat_smile: ale počkám až bude skoro u konce a pak se ho zeptám nechceš pomoc :grinning:
24. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Jo ICQ,mám i skype a i facebook.Více sice požívám skype. :slight_smile:
No já teďka jsem dovysavala,v 11hod budu koukat na sanitku,pak obidek ,pak si dám asi šlofíčka,mezi tím si čtu knížku,no a odpoledne budu koukat na exibici v krasobruslení a pak už bude doma Peťa.Má zase ranní.
Jo na Čestmíra jsem taky koukala. :slight_smile:
No ven se do toho mrazu moc jít neda ,takže pohodička doma. :slight_smile:
24. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Hezky si to Luci vymyslela,musíme nechat někdy snažit ty naše chlapy. :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Kasi a funguje ti ICQ mě ne a manža chtěl mluvit s tetkou z německa. Jo jinak mě od vysávání vyhodil je nasraný kvůli tomu oknu :frowning2:
24. led 2010 v 10:18  • Odpověz
No naskočit mi naskočilo,ale nikdo neni online,já více lidiček chytnu na skypu.
Přece i přes ICQ se nedá volat ,jenom psát.Právě v tom je skypy lepší,že si můžeme i pokecat a slyšet se,a naši i ségra mají kameru,tak dělají vždycky i opičky.Nebo mi ségra jde ukázat co má nového,nebo co vaří a tak. :slight_smile:
24. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Kočky, icq funguje - u nás teda a přes icq se volá i přes webku se vidíte. Já mám zasejc zakázanej skype, bo užírá rychlost a je nějakej novej, takže se na Tebe může prej napíchnout kde kdo a to muž nepřežije, bo pak máme pomalej kompl noooooooooooooo a viry a tááááááááááááák. Ale taky si ho nainstaluju, ale vždy ho nesmím zapomenout po hovoru celej odpojit :astonished:
24. led 2010 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz
Už se mi rozjelo ICQ hurá aspon zalepím manžovi hubu bo mě sere. Kasi a já přes ICQ mluvím a vidím se s manžovou tetkou jde to mluvíme taklhe už asi 2roky.
24. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Jo já jtím ,že ho tolik nepoužíváme ,tak jsem myslela ,že se dá jen psát.
:slight_smile: No nic jdu na sanitku. :slight_smile:
24. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Holky držte mě bo ho zapíchnu už stím německem mluvit nechce prej si ten notas mám strčit do ř... pořád něco instaluju a potom to zase odistaluju a pak se divím že to nefunguje já ho asi zabiju :angry:
24. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Dobré ránko. Koukám,že dneska chytla protivného chlapa Lůcu,no nezávidím. Tak ho někam zavři a je to. Já dorazila po 2 hodině. Pěkné to bylo. Jsem si dělala hlavu v čem půjdu a nakonec tam byli i v džínách. Jsem vyvětrala i svatební šperk! Manžovi jsem se asi líbila,což je důležité. Pořád mi hubičkoval a objímal jak za mlada!I valčík jsme dali.No prostě paráda.Máji brzy se uzdrav.
24. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Péto ahoj tak sis to užila to je dobře :wink: zasloužíš si to pořád šmikáš tak ses aspoň odreagovala :slight_smile:
Manža už se uklidnil , ale jednu dobu jsem ho chtěla zapíchnout :grinning:
24. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahoj Peti, tak líbačka jo? Nojo, taková pani s pupíčkem a ještě se šperkem, to musela být krása. Já už myslela, že jsis mezi ty džíňáky vzala svatební šaty :grinning: To je stejně bordel, na ples už v džínách, kam to spěje, né že bych je nerada nosila, ale tak přeci jen nějaký místo, kam se člověk obleče jináč, zůstat mohlo no. A cos vyhrála v tombole?
24. led 2010 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz
Holky jdu obídkovat a potom si dám šlofíčka a pak si zajedem pro Peťulku zatím pá :wink:
24. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Tak Peťka vyplesaná,byla za princeznu a princ ji zulíbal na plese ,to je paráda.
Luci se neobjeví v černé kronice,manža přežil. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Májo ty si uvař čajík s medíkem a koukej bacilek vyležet. :wink:
No nic jdu si dat obídek a pak šlofíčka. :slight_smile:
24. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
TADY se chrundí s nacpanejma pupíkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jen u nás stále, nic, ale do pěti minutek bude na talíři svíčková :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: MŇAM, MŇAM, MŇAM :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kukáme taky na pohádečku, to je pohodička, správná nedělička, až na teho bacila,a le bojuju statečně :wink:
24. led 2010 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz
Kasi kde dávaj tu exhibici v krasobruslení?
Díky
24. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Jé ahoj Hani ,já jsem teprve teď došla na pc.Dávali ji na ČT2.A myslím,že to měl i eurosport,byla hezká,ale už to není taková šou jako za dob Candelora,Barmy... :slight_smile:
24. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.