• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kasa je tady od nás taky?
A Iva myslíš těhulku přiroz.?
24. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Kasa bydlí v ostravě a Iva taky jo myslím tu přirozeně těhotnou :wink:
24. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
ty jo jsme se tu hezky sešly :slight_smile:))))))))
tak dobrou noc
24. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Dobré ranko,tak koukám,že je nás dost tady z okolí.To by jsme určo mohli něco podniknout.Já mám akorát blbě vycházky od 14-18 hod,ale ráda bych vás poznala osobně. :slight_smile:
25. led 2010 v 06:09  • Odpověz
Jé a Monča už je doma ,tak tě vítám s Adélkou doma,takže hlavně hodně zdravíčka :slight_smile: Posílám vám hubana na čelíčko.
25. led 2010 v 06:11  • Odpověz
autor
Ahoj kobylky:slight_smile:
Mooc zdravím mamču Monču:slight_smile: a princeznu Adélku, zlatíčko, to tak uteklo, snad ani není možnýý. Vlastně Tě znám z kobylek nejdéle:slight_smile:
Jinak všem moc děkuju za palečky, v sobotu dvě dvojky, a ještě jsem šrotila zase včera, bo ve středu mám znovu, ale už poslední :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mějte se tu hezky, moc všechny zdravím a Petjunkoo, jsi na řaděěě :grinning:
25. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahoj no v praci je to blbi ale i tak musim pracovat nevyzili bychom jen z nemocneske ale budu opatrna. Tak nese fozolecka je tam odpovida sestemu tydnu za tri tydny mam prijit na kotrolu uz jako na poradnu a uvidime co dal jinak pokud to bude nezbytne nutne budu doma zatim se citim dobre tak budu v praci aspon mi to utece ja bych doma byla nervozni. Tak uvidime doufam ze to tentokrat bude dobre.
25. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Kasi ty mas jit dneska taky k doktorce vid tak drzim palecky. Ostatni zdravim ahojte
25. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Ivi tak to jsi mi udělala velkou radost,super,gratuluji a buď opatrná. :slight_smile:
Andrejko tobě taky gratulka ke zkouškám.Super seš 1.
Moni a vy si užívejte s Adélkou tepla domova.
Ivi já jdu na ultrazvuk zítra,a musím se zeptat,protože už 3 den mě bolí na pravé straně v podbříšku,a zaražené větry to nejsou.Tak nevím co to může být.
25. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Kasi tak totaky nevim me treba porad boli vajecniky jako pred ms ale ja si to vysvetlovala ze to je na zacatku bezny tak jsem to prekonala ted me zase boli zada dole tak to si zase rikam ze to mam prace jak cely den stojim a chodim. A dneska me uplne bolel zaludek jak jsem se bala, tak mi doktorka rekla ze ta nervozita urcite ted opadla jak jsme videli fatolku a jak jsem prisla domu tak jsem si uvedomila ze me cekaji dalsi jeste delsi tri tydny strachu zda bude v tom devatem tydnu vsechno v poradku. Chtela jsem zustat doma ale radeji pujdu do prace tam na to aspon nebudu tak moc myslet, uz jsem se byla domluvit ze nic tezkeho nebudu delat a pokud se nebudu citit dobre nebo mi bude spatne tak do prace nepujdu. Tak at ti ten utz zitra dopadne dobre a urcite se poptej treba ti mimco lezi na nejakem spatnem miste a tebe to z toho boli hlavne se neboj strach je ten nejhorsi nepritel. Jdu varit pak nakouknu a snad i doctu nejakou stranku zpatky. Jinak Andrejce taky gratuluji ke zkouskam jeste doctu ke kterym :grinning: jsem to ale zlobidlo.
25. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Hojky,tady nějakooo mertvoooo :wink:
Máji žiješ???
Andrejko gratulace,jsi to ale kobylenka šikovná :wink: vždyť si naše ne?
Monča huž je doma :wink: Holčičky užívejte se navzájem.Já Vám tak závidím :wink: Mony to byla fofrovka,jak jsi to udělala?
Andrej ještě jsem chtěla jsi popleta,já nepředbíhám!!!Ještě Janinka :slight_smile:
Ivi gratulka,tak nervíky byly zbytečné :wink: tak hlavně v rachotě pomalu a opatrně.S těma zádama :frowning2: nepotěšim,mě bolí v kříži celé těhu :unamused:
Kasi zítra držím palečky.
Katko ahojky,se tady objevíš a zrovinka nikdo tuuu.
Věruško,Bellí zdravím :slight_smile:
Tak já se jdu pomalinku chystat do práce :wink: mějte se krásně papa
25. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holkýýý

Moni ty si už doma? :confused: tý jo to byl teda fofr :wink:

Ivy moc gratuluju k miminku a hlavně bud na sebe opatrná :wink:

Peti hlavně že se vám plesík líbil a co tombola?vyhráli ste něco??

Andrejko tak dvojky jsou super známka :slight_smile:

Joooo a ted sem na řadě já,tak hezky popořadě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale Peti jestli chceš?Pustím tě,chichi :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj Jani nene žádné předbíhání :slight_smile: pěkně popořadě :slight_smile: no jo vždyť už se ptala i Mája :slight_smile: vyhráli jsme lahvinku červeného,clonu do auta,2reklamní trika,foťák pod vodu :wink:
25. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj kočenky, honička, to víte, bacil mě honí, je to mrška, dneska je mi zase hůř bo jsem musela do klubu miminko přihlsáit nás do Robátek a taky se dneska nesly fotečky do soutěže, tak jsm enemohly chybět.
Ale venku je strašná zima, nafučelo mi do krčku, tak zas bolí a celá jsem taková zarýmovaná, no znáte to, rýmička je nejsmrtelnější choroba mužská, tož aj pro nás to muší být strašné, je fakt, že dutiny jsou mrchy a bolí mě celej xicht,a le za tři dny jsem fit, doufám.
Dneska jsme zase tančily a pěly písně, Aňa je strašně živá, začne hrát hudba a už skáče jak na pérku, když chodíme v kolečku a držíme jednou rukou dítě a druhou padák, tak ona vykopává do rytmu hnátkama a kope tety před sebou, kalamita, ale ruce mám jen dvě no tak to mušej vydržeti :rolling_eyes:

Jdu něco dělati, začal padat sníh, za chvíli je tu táta, dneska se mu podařilo zaspat, tak možná ani nepřijede a bude nadělávat, pacholek jeden.

Mončo, vítej doma, pak nám hnedle napiš, jak jsi to dokázala, ještě před odjezdem do porodky napsat, že jedete. jsi fakt třída! :wink:
25. led 2010 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, dvě dvojky jo? Tož učit se a vůbec od teho neodlezeš, bo takovýhle známky, omg! Se pak budem za tebe ny rodičáku stydět čéče, jednušky to mušej být, jednušky, omg!!! :angry: :grinning:
25. led 2010 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, dítě právě objevilo šuplíky, no nazdar, to tak miluju, když děti otvíraj šuplíky a je vidět ten bordel, muším je teda uklidit. Zrovna studuje výplatní pásky, ta holka snad bude na prachy, dneska si nejvíc vyhrála s peněženkou jedný tety, po kom to dítě, je, omg!
25. led 2010 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz
Nojooo, Monča vyhrála foťák pod vodu, to haby sis koupila nějaký fešný plafffky bo plula bez, když už máte ten fotoaparát. Nojoooooooooooo, beztak už vyráží do bazénu machrovat. Nebo vyfo´t nějaký pěkný plavky pánský a hoď to na Kobylu, ať se taky pokocháme, teda jestli u vás nejni moc studená voda, to by pak nebylo nic viděti, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi 2 dvojky to je dobrý,to je jaku u Plhy.A víš jak babička s dědečkem odcházeli spokojeně,jak zjistili ,že má synáček dvojku.Řekli spánem bohem a šli spokojeně domů. :grinning: :grinning: :grinning: .My u nás slavíme s Peťou i 4 ,hlavně ,že projde. :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Myslíš, že se Andrejka hlásí jako Plha? No možnáje ještě aktivnější, ouplně to vidím. Ta muší mít jednušky to je jasná věc, dvojku nebrat, nepojedu až z Třebíča do Prahy na SRPŠ, habych slyšela dvojky.
Zabrat musí a neusnout na vavřínech!!! :wink:
25. led 2010 v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz
Frčíme pro ohradu, kupujeme rovnou pro dvojčata tu velikou 150cm na 150cm bo mě z teho děcka trefí, furt je mimo podložku, furt na holý zemi, už teho mám dost. Luboš jel pro berana na podložení, Bellí ne k vám, jel pro kůži jenom, ale aj to maso bych brala, ovšem žere se vůbec beran? Beránek asi jo, ale nějaký postarší beranisko snad nemooože být ani dobrý ne?
25. led 2010 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz
Dekuji dekuji moc vsem za gratulace ale ja se jeste neraduji az budeme ve druhem trimestru tak potom se budu radovat. Ten devaty tyden bude pro me psychicky hodne narocny ale jsem rada ze mi tady drzite vsechny palecky.
25. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Hezký den všem :wink:
Andrejko gratuluji ke zkouškám známky máš hezké neposlouchej tu blonde háre kecá známky máš super :grinning:
Ivy gratuluji k mimískovi a máš pravdu raději chodit do práce než na to myslet jenom se šetři netahej nic těžkého :wink:
Máji ty jsi ale matka do ohrádky zavře dítě a bude mít klid ještě že jí kupuješ tu větší aspon bude mít trochu volnosti :wink:
Kasi ahoj.
Petruš tak ples se vydařil a vyhráli jste toho dost já jednou na plese vyhrála živého králíka :grinning: Když jsem ho viděla poprvé tak říkám ten bude můj a byl :grinning:
Janinko jsi na řadě už se těším na Nikolku hurá bude mít další miminko :wink:
25. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Berušky loučím se sváma a přeji vám dobrou noc :wink:
25. led 2010 v 19:45  • Odpověz
To máš pravdu blonde háre kecá,jak by byla šťastná za dvojku. :grinning: :grinning: Taky se jdu zakuklit je mi zima.
Tak dobrou nocku. :slight_smile:
25. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Teda vy to máte dnes děvočky nějaké pomotané. Já vyhrála foťák a Monča bude fotit pod vodou? No dobrá,nejsem lakomá,půjčim. Mě zas bolí ta hnáta,že bych brečela,jsem to šla naložit do vany,pak to alpou rozmasíruju a to by bylo! Máji já si tady dát ohrádku tak se tady nehnem.
25. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Petruš Mája splete co se dá a to ještě zavře dítě do klece :wink: Alpa by měla pomoc to chce v práci zvolnit já vím mě se to říká nemocenskou posílaj ale ty bys byla úlně bez peněz :frowning2:
25. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Lůco už je to nahřáté :wink: teď to ještě promáznu a uvidíme.Zítra budu vstávat jak rybka :wink: Mája blbne páč je na MD,tam zblbne každá :grinning:
Jdu hajat.Papa a hezké sny :wink:
25. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj kobylky
Peti holka. co tě chytlo kyčel? chce to zvolnit ae škoda slov, stejně budeš dělat zas jak mourovatá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě jdenou děkujeme všem za gratulace :slight_smile:
Andrejka má nádherné známky :slight_smile:
Bellí tobě děkuju za vložení fotečky, já ti to vrátím za rok :wink:. A nevidím nikde jak dopadlo objednání v RF?
Stihla jsem všecko a když jen praskla voda anic se nedělo tak jsem zapla ještě pc. Ale není všechno krásné. porod byl sice rychlý äle ty bolesti stály za to (bylo to horší jak u malého), pak jsem neuměla tlačit (i když jsem to měla natrénováno), a ještě k tomu tam nebyl manža. Protože jsem ho poslala pryč ať dojde za 2hodiny, jenže to šlo rychle a on měl ještě k tomu zpoždění.
25. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky Mončo :wink: teda Ty mi naháníš hrůzu :frowning2: jsem to ale slyšala,že ten druhý bývá bolestivější :frowning2: no co se dá dělat :wink: a manžel to nakonec nestihl? To je škoda.A co Adélka jak chrupká?
25. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
OMG, já napsala Monča a myslím na Petjunu, no tojsem z teho porodu asi ještě rozrušená.
A Monča pošle manžu domů, no to je teda dílo a jak to měl daleko, že měl ještě zpoždění? no hlavně že je mimi venku a že jsi ji viděla Ty, okamžik k nezaplacení, co bych za to dala, ale co, nějak to přežiju :wink: Dneska jsem opět šooopla Annu v porodnici na youtube, jsem si zas pobulela a pak jsem řvala večer u Jak se staví sen, taky pěkné.
Peti, sedni na dupu a dej temu dítěti prázdniny, dyk furt jen šmiká a čmuchá nějaký sajraty hlavový :angry:
25. led 2010 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.