• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ohrada postavena, zvíře uteklo :grinning: Už chrní konečně a satan taky. Rovněž máme plnej obývák, ale přežijeme, hlavně že je dítě na teple a ne na lině.
Tož brou noc dupky, je mi hrozně blbě, snad to nějak vyléčím, omg :frowning2:
25. led 2010 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem zaspala roděnííííí :slight_smile:
Gratuluji Monči ještě jednou a přeji jen to NEJ :slight_smile: Malá je kouzelná!
Zdravím i ostatní kobylenky :slight_smile:
25. led 2010 ve 23:27  • Odpověz
Ahoj koťááátkaaa :dizzy_face: přeju krásný den a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: Moničkooo, tož to vás pustili hodně brzy s Adélkou domůůů, tak ještě jednou, VÍTEJ ADÉLINKOOO A VŠE NEJLEPŠÍÍÍ DO ŽIVOTAAA A HLAVNĚ ZDRAVÍÍÍČKOOO :dizzy_face: Moničko, ať vám dělá jen samou radost, prďolinka malinkááá :slight_smile: Petjunka s Madlou furt číííhajou, Karolajnka už je domaaa nebo ještě sjíííždííí :wink: Andrejko, Věruškooo, posílám hubana, kočky moje zlatééé :dizzy_face: Janinka už se pomalu chystá s Nikolkou, to bude další sluníčko mezi námi :slight_smile: Marti, zdravím Tě. Katuš, Tebe takyyy a Ivču a Lůcu a Kašu a Leňulku, zase tu dlouho nebyla, tak jsou snad v pořááádkuuu :dizzy_face: Alenka má už snad manžu doma, Evka taky pořád pracuje, tož to mi připomíná, že nemám zahálet a jít taky madčiiit :grinning: Tak se mějte krásňoučky, zase nakouknu :wink: Papapááá :slight_smile:
26. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Krásný den všem,já se za chvilku budu chystat na ultrazvuk k doktorce a pak jdu k babi příjde tam i mamčaz práce ,tak budu doma až k večeru.Moničko tak doufám,že Adélka je hodňoučká,zdravá.
Jinak nic si z toho Máji nedělej já teď taky co chvilka bulím,holt hormony jsou šílené. :slight_smile:
Jinak jestli má ještě někdo dneska kontroličku tak ať dopadne na 1.Mějte se všichni famfárově. :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Pěkný zasněžený den, za chvíli budem všichni o pc bo nevylezem ani ze dvéééří, co je bílýho všade.
Žížatove, mě jako nezdravíš jo? No to si vyřídíme, jedu na Tebe!!!
26. led 2010 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz
Jé to bude mela,blonde háre objevila malou chybičku. :grinning: :grinning: :grinning: No já musím za chvilku do ulic vyrazit,ale neska tam ještě není taková kosa,zítra to bude horší. :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 10:11  • Odpověz
OMG, OMG, OMG, jsem psala, ať se brzy uzdravíš, ale se mi to někam ztratilooo :confused: :confused: :confused: Ale nevšimla jsem si toho, jenom jsem si všimla u Karolky, že mi zmizelo půl věty, ale Tebe jsem neviděěělaaa :confused: Tož spéééšl pozdravenííí pro nemocnou Májinkuuu :dizzy_face: a teď jdu kouknout, jestli už ji nemám za dveřmaaa :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Kaši hezký UTZ
Bellí děkujeme, Marti taky co segra jak to vypadá?. Teda vy máte všichni kupy sněhu u nás zatím nepadá, ještě že stejně nikam nesmíme. Máš dneska volníčko?
Snad se nám Karolka nezlámala.
A Leńulka taky nebyla, teda snad jsou v pořádku.
Junior je nemocný, zrovna teď, od podzimu se držel chřipku nechytil a teď chrble jak tuberák. jsem ho musela vyexpedovat k babičce aby nás nenakazil. vložila jsem pár foto.
26. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Moni malá je nádherná,akorát je mi líto juniora,bobek musí mu být smutno,že hned ze začátku musel k babičce,ikdyž už je větší,tak to se lépe vysvětluje.Vím jak moje nejlepší kamarádka přijela z porodnice a Adámek má 3 roky v té době chytil taky nějakou zákeřnou chřipajznu,a strašně těžce nesl,když musel být od prvního dne kdy Šárka přijela se Simonkou domů.Tak hlavně ať je brzy zdravý.
26. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Moniii, paráááda, už jsem Ti dneska jednou projela albíčka, jestli jsi nevložila fotečky a už jsou tadyyy :wink: No nádhera, krása, úžas a zázrak, prostě beze slov, už zase ronííím, bo to není možné jak to uteklooo :dizzy_face: Ať se Kristiánek brzy uzdravííí :slight_smile: ták a jdu pokračovat v práci, to nejdůležitější už jsem viděla, se zase budu celý den tlemit jak měsíček na hnojiii :grinning:
26. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Hezké ráno kobylky moje :wink:
Moni malá je kouzelná až mi ukápla dojetím slzička :wink:
máji hezky odpočíjet at jsi brzo fit :wink:
Belíšku ahojda máš volnáska :wink:
Kasi hezké pokoukání na UTZ :wink:
Jinak zdravím všechny kobylky nebudu jmenovat páč bych na někoho zapoměla :wink:
Leňulko jsi pořádku jestli můžeš písni :wink:
26. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj Kasi taky krasny utz at mate radost a nezapomen se opatat na tu bolistku co te trapi. Monci malinka je kouzelna taky uz jsem koukala. Ahojy Belli tak ty jsi dneska doma toz spocnout se musi ze jo. Luci tebe taky zdravim jak se mas??
26. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj Ivy já se mám dobře mimísek pořád nekope jsem trochu nervozní , ale zase si říkám přes ty moje špeky to nejde asi ještě cítit. a Co ty šetří tě v práci jestli né tak na ně vletím :angry:
26. led 2010 v 11:36  • Odpověz
ahoj holčiny :slight_smile:

Moni malá je kráááááásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Když na ni tak koukám tak si říkám jak se tak velký miminko vejde do toho bříška :confused: jak tam musí být jako složený :grinning: :grinning:

Peti tebe bolí nožka?A co povolilo to?Vidím Alpa je v kurzu u mě taky ta zaserenkovaná noha mi ani po 14dnech nepovolila :frowning2: holky dneska sem šla nakoupit a i důchodkyně šla rychleji než já :confounded: už fakt nevím co s tím mám dělat.

kasi užij si utz :wink:

Belíšku a co ty?kdy si zavoláš do cáááááru :slight_smile:

Karolka jede na hory lyžovati a tady napadlo zase sněhu :rolling_eyes: a to ke konci týdne hlásí "vydatné"sněžení :sweat_smile:

Máji ty už si sehnala tu ohrádku??
26. led 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
KObylenky, kráátce zdravíím, a vyřizuju vzkaz od Leňulky, je už týden ve špitále, kvůli tvrdnutí bříška. Vypadá vesele, no co jí zbejvá, že jo.. Jak říkám, když vymodlený, tož pořádně vymodlenýý :grinning:
26. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
Mi to nedalo, Monči, fotečky k zulííbáání!! fakt :slight_smile:
Moc všechny zdravím, jdu šrotit zas.
26. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
andrejko ahojík,no jooo ty máš zítra zkoušku vid :wink:

Tak lenulce pozdravy a hlavně at je s miminkem o.k nemocnici nějak přežije :wink:
26. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Bellí na tebe jsme myslela v nemocnici, ti tam byla taková hodná sestřička celá ty :slight_smile:
Já jsem jak měsíček na hnoji od čtvrtka pořád to nechápu že se ten zázrak stal prvě nám... rozbrečí mě každá volovina.
Andrejko tak hlavně že je Leňulka pod kontrolou v pořádku. Neboj zítra to dáš :wink:
Janni taky nechápu jak se tam naskládala :confused: Mě hodně bolel kačel snad 3týdny a povolilo to ze dne na den.
Luci já měla ohyby taky pozděj, hlavně se na ně soustřeď večer v klidu v leže, určitě už každou chvilku budou.
26. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Kobylky zdravím :wink:
Andrejko at ti zítra zkouška dopadne 1 a když bude známka horší nám to vadit nebude :wink: I tak jsi naše pracují studující šikulka :slight_smile: Jo a ještě něco kdybys psala Leňulce tak jí moc pozdravuji a džím paluška at už je vše ok a může si užívat broučka :wink:
26. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Ahooj kobylky, všechny vás zdravím. od soboty jsem tu nebyla,aůe dočetla jsem.
Mončo, Adélka je nádherná, takový cvalíček:slight_smile: Ta bolest za to stála, viď. Je to nádhera.
Andrejko , ještě jednou opožděně, gartuluju , jsi Hujka:slight_smile: Zítra držím paluchy.
Májooo, nalévej ty bacily zázverovým čajem, já jsem ho dnes v práci vypila skoro litr. Taky na mne něco leze a nemůžu si dovolit marodit.
Ivuš, už jsi trochu klidnější, když jsi viděla fozolku? hezký pocit, vid´? neboj, ty to zvládneš.
Co ostatní těhulky, je to na spadnutí? Petjunko, ten kyčel ti nezávidím, taky mne čas od času bolí, mám to od narození a prý mi to v těhu bude dělat taky neplechu.
Zdravím taky Leňulku do nemocnice. Holka, to je vymodlený, drž se!
A co pracující Bellíšek? Máš toho hodně? Co dělaj žížátka v té zimě? Berete si je na noc k sobě, bo jim půjčujete oblečení?:slight_smile:
Co Karolka, ještě nedorazila?
Jdu si uklohnit něco k večeři a pak žehlit. Je mi zimáááá!
26. led 2010 v 18:03  • Odpověz
Jo máme v baráku od pátku mimi, sousedům se narodil Tadeášek.
26. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Krásný večer všem.Andejko pozdrav Leňulku,že na ní mooooc myslíme.
Já jsem právě dorazila domů,od doktorky jsem šla ještě k té babičce a byla tam i mamka,tak jsme si udělali hezké odpoledne.
Byla jsem ráda,protože u doktorky dneska hrůza ,nestačila jsem se divit,byla jsem u ní v podstatě poprvé na ultrazvuku,tak asi je to i tím ,že už končí a má ji tam střídat mladá doktorka,tak už ji to tolik nebaví,a už nechtěla investovat do nějakých novinek,ale na ultrazvuku jsem neviděla vůbec nic,protože má jen takovou miniaturní obrazovečku do které se dívá jen ona,ani se mnou moc nekomunikovala jen sestřičce a to je navíc známá ,diktovala plno údajů,ani jsem všemu nerozumněla a akorát,místo toho aby mě trošku uklidnila tak mi řekla,že plod odpovídá 16+6 a ne,že podle zprávy a posledního ultrazvuku bych už měla být 18+2.A když jsem se ji zeptala,jestli to vadí ,tak mi řekla,že končetiny má 4 a močový měchýř taky má i žaludek a páteř takže to vypadá asi v pořádku a že uvidím příští týden.A fotku ,že mi nedá,protože nic není vidět.No ještě ,že už končí,už mám zjištěné,že ta mladá doktorka co má přijít tak je super,tak už aby tam byla.Paní doktorka už se asi vidí v důchodu. :angry:
Schválně jsem se dívala teď pro iklidnění do maminky tu je centimetr,a mimi v 19 týdnu má mít 21-23 cm,mám napsané v průkazce,že má 23cm,tak nevím čemu neodpovídá.
26. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Věruš tak přejeme Tedíkovi hlavně hodně zdravíčka,štěstí,a lásky. :slight_smile:
26. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahoj Kasi já se řídím podle poslední MS a to jsem 18+5 a podle UTZ jsem 19+5 a ted babo rad. Ty máš termím porodu 1.7. a to je podle těhukalkulačky 17+5 takže nevím jak se to přestě bere. Uvidíš co ti řekne ta nová doktorka :wink:
26. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahoj Věruško tak přeji Tadeaškovi vše nej do toho života hlavně zdraví a štestí :wink:
26. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Jo podle kalkulačky mi vychází 17+5,takže 18 týden ,ale podle ultrazvuku tedy toho posledního ,když neberu dnešek mi vychází 18+2 takže 19 týden.No a doktorka dneska mi řekla,že ji to vychází podle velikosti mimíska na 16+6,takže 17 týden,tak jsem se schválně dívala kolik cm má mít mimísek v 19 týdnu a v mamince píšou,že 21-23 cm,já mám v průkazce napsané 23cm,tak nevím čemu neodpovídá,jenom doufám,že už fakt odejde,už tam po novém roce neměla být.
26. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Kasi uvidíš co ti řekne ta tvoje nová doktorka ta stará se určo spletla :angry: moje doktorka mi do průkajdy velikost bublinky nepíše. Je pravda já měla teprve 2UTZ u své doktorky :wink:
26. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan přeji vám dobrou noc a krásné :wink:
26. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Koťááátka, jdu popřát dobrou s bobrou a pěkně se vyspinkejteee :dizzy_face: Moniii, to je dobře, žes měla kolem sebe hodnou sestřičku, to udělá hodně, viď :dizzy_face: a že sis přitom vzpoměla na mě, už se mi zvedá nosánek nahoruuu :wink: No nic, jdu do pelíšku, zítra deňuch, pak nočňuchy, OMG a jsemzvědavá na ten mráz ráno, u nás kolem -25, prý, tož možná do práce ani nepojeduuu :grinning: Věruškooo, brzy ať Tě bacily opustííí, potvory jedny :slight_smile: Andrejko, na Leňulku myslím, kéž už to má všechno za sebou :dizzy_face: Tak dobrooou a MVMMMR :dizzy_face:
26. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Já jsem u ní měla 1 ultrazvuk,a jsem ráda,že ve středu uvidím broučka,protože ten ultrazvuk co má,kde já nic vidět nemůžu a ani se se mnou moc nebaví se mi vůbec nelíbil. :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.