• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahooooooj holčenky,
Mončoo, moc gratuluju, malá je kouzelná. Tak vám přeju, ať se doma pořádně zabydlíte a je vše ok.

Janinko, jsi na řadě a pak hnedle Petjuanka, tak vám holky držím pěsti, ať to dobře zvládnete. :wink:

Jinak zdravím všechny kobylenky, Kasince držíme s Kubíčkem pěstičky ať je UTZ ok a máš pěkné podíváníčko :wink:

Samozřejmě na vás na všechny mocinky myslíme,Kubíček je moje pusinka, jen mě mrzí, že tak hezky nepapal už v porodnici, protože tahle skutečnost + nervy, když jsme byli na JIPCE způsobily, že máme hrozně málo mlíčka, navíc mě ho v nemocnici naučili na láhev, takže to kojení je fakt děs. Musím přikrmovat, malilinko odstříkám, ale je to hrozný.

Doufám, že u vás všech je vše ok, že se máte dobře. MOc vás zdraví a vzpomíná na vás Monča a Kubík :zipper_mouth:
26. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky všichni :slight_smile:
Teda Adélka je Moni kočka! Díky za optání :slight_smile: Ségra čeká na imuno, pak na výsledky léčby přítele. Tak snad se brzy odhodlají.
Já mám starosti s manžou. Na prevenci mu naměřili horší EKG, tak ho posílají na zátěžové EKG, pak na ECHO. Nic neví, protože se neptal :angry: - prostě chlap! Já jsem streslá a on kupodivu v pohodě ( alespoň tak vypadá) Doktorka mu nepodepsala pro šéfa tu prac. způsobilost, nicméně on stejně chodí a maká ( on je kapánek vorkoholik :sunglasses: ). Neschopenku mu nikdo nevystavil, tak nevím... Pořád ho pozoruju a serfuju na netu a to mi nepřidá. Nezbejvá, než čekat na ty výsledky. Snad se tentokrát zeptá, co mu je. Aby s ním člověk chodil jako s dítětem! :frowning2:
No, tak jsem si postěžovala - snad se nezlobíte :pensive:
Belí, taky tě zdravím :slight_smile: a Andrejku, Petjunku, Věrušku, Jani - tobě držím palečky, když jsi na řadě:o), Marky, ... no prostě všechny kobylky!
Mějte krásný večíííírek!
26. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Jé Monča,ahoj Moni ,Kubíček je zlatíčko,úplně jsem se nad fotečkami rozbulela,je nádherný.A děkuji za pěstičky ,snad bude vše v pořádku,příští týden bude ultrazvuk v pořádku a pak že příjdou i v pořádku výsledky z plodovky.papa.Peťka :slight_smile: :slight_smile: Posílám vám hubana.
26. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
autor
Babizničky, dobrou noc přeju, jdu spáát, děkuju za palce, bojííím..
Marti, teda takový problémy zas..
kočičky jsem mooc unavená, nedočítám. papa

a to hlavní. BELÍÍÍÍÍ, mááááááááá co?????????????? NAROZENINYYYYYYYYYYYY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vše nej nej nej!!!!
27. led 2010 v 00:03  • Odpověz
Ahojka kobylenky ,
Moončí a Monc aetko krásný díťátka užívejte si jich hrooozně to letí Sophinuška má pozítří 3 měsíce a už bumbáme šťávičku mrkvovou zředěnou od Hippíku protože hrozně nechce čajdu.Měříme 64cm a váhu napíšu zítra jdeme na očkování pneumokoka,už máme velikost 62-68,ale spíš 68 chjoooooooo kde je to moje drobounkaté mimísko,ale je to naše zlatíčko je moooooooooc hodňoučká.
Moje milá Belínková Magdalénko,přejeme Ti se Sophíškem moc zdravíčka,lásky a obrovský kus štěstíčka k Tvému velikananánskému snu k Tvým narozeninkám. :wink:
Andrejko neboj holčinko ty zkoušky dáš jsi šikulka,já byla dnes taky na jedné a mám za 1 hurá :slight_smile: ,a ještě jdu 8.2 a 16.2,ale letos dělám státnice na Bc.a pak pokračování na 2roky Mgr.škola mě baví,ale strašně si vyčítám,že se ochuzuju o malinkou,ale ona zatím celé odpoledne spinušká tak to jde.
Lucííííí neboj nenechej se těmi pohyby vyvést z míryjá měla až ve 22 týdnu a stejně bylalenoška a teď už vím proč, pořád chrundila,ale mě říkal doktor,že klidné mimuško v bříšku je i klidné na světě.
Kašinko krásný UZ uteče to a další kulíšek bude u nás.
Zdravím i Věrunku,Petjunku,Teoretku,Janinku a všechny moje kobylenky jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjoooooooooooooooooo
a taky Májinku s Ananáskem kdepak dneska jste už budete mít brzy roček. :sweat_smile:
27. led 2010 v 01:24  • Odpověz
Brééé mrazivé ráno.
Tak máme na teploměru mezi teplptou v místnosti a venku 40ti stupňový rozdíl. Venku je mínus 22. Tož jsem zvědavá co to snáma udělá. Jdu venčit a pak 2,5km pěšmo do práce.
Hurááá ať žije ďod maróóóz!

Belíííšku, všechno nejlepší ti z celého srdce přejůůůůůůů! A´t jsi stále taková, jakou tě znám, jen s tím rozdílem, že ti zanedlouho poroste bříško :grinning: Mám tě ráda!

Andrejko, držím, alce, ty to zvládneš!

Mončoet, snad se to vše upraví. Kubíček je ale nádherný:slight_smile:
Teoretiško, zdravím. Neboj, snad ví manža co dělá a jak se cítí. Kdyby mu nebalo dobře, tak ti chlapi jsou poseroutkové, to mi věř.

Všechny vás zdravím a já teda jdu.
27. led 2010 v 07:43  • Odpověz
Bellí má narozeninýýýýýýýýýýýýýýý, Třřeeeeeeeeeeeeebííííííííííííííííííííííííč má přááááááááááání jedinýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý hodně štěěěěstíííííí, hooooodně zdravíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, a´T se miminko podařííííííííííííííííííííííííííííííííí a ještě jednou to zdravíííííííííííííííí.

A jinou!!! Juchůůůů..... Pětatřicátnice holka jako květ!!! Vždycky na Bellíška byla radost pohledět, dupou jak natřásala, pevnou hrudí náááás srala :sunglasses: , pětatřicet to je Bellí krásný věk!!! Juchůůůůůůůůůůůůů....

KRÁSNÝ DEN KOČENKO, UŽIJ SI HO!!!

A všem hezký den, krásné mrazivé ráno, uháním pást zvěř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, všechno nejlepší k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ať se Ti splní Tvoje velké přání!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Ještě jsme vás nepřečetla, nějak nestíhám, jdeme se krmit, masírovali jsme zádíčka hrudníček na kašlík, máme rýmečku a tak aby náhodou do nesedlo níže,
Jináč od rána nacvičujemena lezení, tak jsme vám to natočily.

http://www.youtube.com/watch?v=4Qnxao950Fw&feature=channel
Zatím papa, jdeme zkusit upect krtkův dort na plech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
Taky se pripojuji Beli vsechno nejlepsi a hlavne to zdravicko a taky preji jedno velike pranicko Miminko.
27. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Belíku kulíšku přeji ti vše nej k tvým narozeninám hodně zdravíčka a štestíčka hlavně ti přeji at se ti splní tvůj největší sen :wink:
27. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Verusko krasny pocit to byl i nervozita opadla ale nastavaji dasli dny..... snazim se byt v klidu a proto jsem se rozhodla dal chodit do prace tak se samozrejme setrim jak se da, je to tak pro me lepsi uz jsem psala ze radovat nejvic se budu az za 7 tydnu. Nic nekupuji nic neshanim jen se obcas koukam na netu jak asi fazolecka vypada a co uz mame atd... to snad neni sptne.

Kasi neboj pristi tyden na utz se dozvis v podstate vic uvidis pani doktorka asi mela vazne spatnou naladu.
Luci ty taky nekdy zacinas citit pohyby trochu pozdeji nemyslim si ze by to bylo tvou postavou a tehotna zena je kazda krasna.

Ostatni moc zdravim Petjunka to ma za par tak se holka setri a nabirej hodne sil na porod uz ted ti drzim palce.

Mamci se staraji o mimiska ktere delaji radost to je supr ja mam potom taky radost z vas.

A snazilky moje na vas myslim ze vseho nejvic vsak vy vite.
27. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Ivuško ahojda máš pravdu každá těhotná je krásná a je jedno jestli je hubená nebo při těle :wink: Já se cítím úžasně :wink:
A co ty šetříš se v práci vím jaké to mají prodavačky těžké hlavně netahej nic těžkého :angry:
Jinak zdravím všechny kobylky :wink:
Máji malá je kouzelná :wink:
27. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Netaham to nechavam holkam akorad to chozeni, celou sichtu si nesednu ted nam jeste jedna odesla tak jsem i bez volna ale rekla jsem pokud se nebudu citit dobre tak ze zustavam doma at s tim pocitaji. Moc se bojim ale snazim se to nevnimat a chovam se jako by nic nebylo jen s velikou opatrnosti uz se tesim na 15.02. :slight_smile:
27. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Ivi neboj mimísek se vyvíjí dobře a vše bude ok. Je pravda já když čekala Pétu tak do 26 týdne jsem byla jak na trní protože o první mimi jsem přišla právě ve 26 týdnu. Držím palečky už aby bylo toho 15 a ty jsi věděla že je vše ok :wink:
27. led 2010 v 11:41  • Odpověz
jo jo uz aby bylo dekuji za povzbuzeni jdu varit a pak do prace tak se tu mejte hezky pa pa
27. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Zdravím vás při odpoledni, právě jsem uložila do lednice krtkův dort, byla to fuška, není to pracné, ale nějak mi to zabralo moc času, ještě že si tu Áňa vystačila sama :slight_smile: v ohradě. Jen jsem jí načapala, jak krade satanovy přes ohradu chlupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U pečení jsem poslouchala na jedničce příběh holčičky, jmenovalo se to O zlém snu, jak přežila holčička holocaust. Bylo to moc hezky udělaný strašný teda. Měli to moc hezky namluvený, nějaký šikovný dítko to vyprávěla, kočenka s příjemným hláskem.
Tož jdu vařiti, pak vás přečtu :zipper_mouth: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz
Pes přežil tři dny strávené na ledové kře

No to je zasejc doják, ještě že to přežil, pejsáček statečnej :frowning2: :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte kobylky přeji pěkný mrazivý den.

Belíšku tobě přeji vše nej nej nej k narozkám at se ti splní všechna přání hlavně ale to jedno nejtajnější :dizzy_face:

Monči malá Adulka je nádherná baculinka takové mám nejradši a těma se dobře muchlá.

Mončiet Kubíčka jsem taky skoukla a je taky sladoučký.

Maji at je vám brzy líp.

Andrejko jde ti to dobře v tý škole jen tak dál.

Zdravím všechny ostatní Věrušku do rachoty,Karolku taktéž,Lucu i Ivu,Kasu Petjunku Janiku Evičku Haninu a ted mám okno takže všechny ostatní na které jsem zapoměla.

Alči a co manža už je doma a jak mu je.

Tak se tu mějte jdu odpočívat pořád mě bolí ta dourka od vytrhlého zubu.
27. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jejda jeste jsem nakoukla a omlovam se ze jsem zapomela na Janinku tobe taky drzim palecky samozrejme.

Alfi to mas teda doma supr zarizene a je fajn ze je malinka takova samostatna :wink:
27. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky a krásný den všem ale hlavně dupince :slight_smile: Zlatíčko žížátkové přeju hodně zdraví,štěstí,lásky,pohody a splnění toho největšího přáníčka :wink: moc si to užij :wink:
27. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Mončo,Kubíček je krásnej :wink:
Máji Ananásek má hoooodně tolerantního kamaráda :slight_smile:
27. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Majdulinko naše milá, přeju ti k dnešním narozeninám všechno nejlepší, hodně zdravíčka, kupu štěstíčka a lásky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mončiet kubík je krásný je to správňácký chlapeček. Snad se vám to kojení podaří trošku nastartovat.

Hani vy zítra zvládněte očkování bez slziček.

Věrko snad jsi neumrzla po ránu, teda takovou dálku v mrazu, nejezdí vám tam bus?

Leontýnko vem paralen a snad pomůže. Se zubama je kříž.

Kaši směrodatný je velký UTZ 12tt (podle toho je nejřesnější i den porodu) a pro tebe výsledky plodovky, tak se ničím neplaš, za týden uvidíš výsledky - budou ok :wink:

jak dopadla Andrejka ? Snad už to má za sebou.

Máji teda Anička už je veliká a kolik má vlásků navíc, už je z ní pomalu slečna :slight_smile:

Evi a jak se máte u vás už jste byli na konzultaci, zatím máte snaženíčko nebo už se něco rýsuje jiného?
27. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Krásné narozeninky naši Majdince,hezky si ti kulatinky oslav,a až se potkáme máš u mě kytičku a dáreček,ale hlavně Ti přeji splnění tvého nejtajnějšího přáníčka,všichni víme jakého. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Mám tě mooooooooooooooooooooooc mooooooooooooooooooooooooooooooooooooc moooooooooooooooooooooooooooooooooc ráda a hlavně zůstaň stále takové sluníčko,jak tě všichni známe. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Krásný večer všem,dneska jsem byla na předposledním těhu kurzu,učili jsme se jak se dá kojit,s miminkem které už několik let je stejně veliké,a chudáček bylo zavřené ve skříni. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Pak jsme koukali i na video,no bylo to krásné.
Po kurzu jsem si zašla na meničko,protože Peťa je ve škole,a stavila jsem se za kamarádkou v květinářství.
Teď jsem koukala na romantiku ,umyla nádobí a půjdu si dát makrelku.
Jinak dneska mi konečně trošičku vykouklo bříško a jsem na původní váze.
Zítra jdu k tomu zubákovi,tak jsem zvědavá co paní doktorka vymyslí,protože už je to 7 zub,ale těch 6 mi vždycky odresekovala,teda pan zubní chirurg a pak mi udělala korunku teď ,ale asi na resekci nepůjdu,tak nevím co bude.
Mějte se krásně,papa. :slight_smile:
27. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Už čekám až dojde Peťa ,mám pro něho dáreček ,má dneska vysvědčení. :slight_smile:
27. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Ahoooj, koťááátkaaa :dizzy_face: jsem před chvilkou dorazila z práce a hned koukám, že mám tady toliko přáníííček od vááás :slight_smile: děkujuuu, strašně moc vááám všem děěěkuuujůůů :slight_smile: a z Práglu dorazil balíííček i v té ziměěě, Andruškooo, pusinu posílám :dizzy_face: a vám všem taky, je to strašně milééé, MVMMMR :dizzy_face:
27. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Je náš velký oslavenec.Tak kdy to půjdeme zapít džusíkem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Belííííííííííííííííííííííí, máááááááááááááá narozeniny, my máme přání jedinnýýýýýýýýý, štěstí, zdravííííííííííííííííííííííííííí a dlouhá léééééééétáááááááááááááááá a krásné zážitky a plno lásky a moře kráááááááááásy :slight_smile: prostě všecko co se přeje :wink:
27. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Tak jsme z hor zpátly,všechny moc zdravím, hlavně Anýska, asi bude zvěrolékařka, jak ta to s těmi žížátky umí :grinning: Kdo byl v ohrádce, satan, nebo Aňa? :confused: Jinak to lezení super :slight_smile: Ivi, zdravím tě, snad to tenkrát dopadne a cháu, že nechceš být doma a přemýšlet :slight_smile: Leňulku zdravíme do nemocnice :wink: Kasi a Luci, to vám ty týdny přibývají, jen přežít ty hnusné nervy a zase bude super :slight_smile: Mony Adélka je kouzelná, taková veliká mi připadá, no je k sežrání :slight_smile: Mony, Kubíček je taky frajer, být mladší, tak se zapomenu :wink: Janinka huž se pomalu chystá a ta paní ščíhací dává pozor, aby nepředběhla :grinning: Věruško , Andrejko zdravím :slight_smile:
27. led 2010 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.