• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Peti co jsou ty karásky???

Regíí nazdárek :wink: prdelka bolí,no to ještě bude,počkej zítra :grinning:

Máji,ví jen že jsme byli na umělým,ale že jsem těhule to neví.Mě to už štve,že zapírám a ona se vyptává,ale kdyby neměli tu střevní chřipku tak to ví,ale takhle jsem se bála tam jít,a říkat to jen jí,nechci,chcem to říct všem :wink:
3. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
Nemáte některá postel z Ikey HEMNES? Já bych ji tááák chtěla, ale koukám, že ty matrace jsou strašně drahý :frowning2:
3. kvě 2009 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz
Aha :wink: , já myslela, že to ví celý, tak to jooo, ti budou čubrnět a kolik jich tam s vámi bydlí? Snesete se? Já bych to asi nepřežila, nevím...
3. kvě 2009 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz
Nene.Dojela jsem dobře ale zmohlo mě to.dneska jsem raději nejela a byla jen na procházce.Dneska jdu na noční tak se musím trochu šetřit.
A co ty?už neuklízíš??? :wink:
3. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
Regííííííííííííí, už nemám co, jsou tu jenom knihy na zemi, na který se musí koupit prve knihovna, jsou to jenom pohádky. To tahat nemůžu a manža stále v Ikey.Nakonec ani tu skříň nedoveze, že ukecal mamku, ať si raději koupí postel, brácha si totiž svojí odtáhl do Brna a mamka spí na matračce :slight_smile:
3. kvě 2009 v 17:35  •  1 dítě  • Odpověz
Takže Karásk jsou sladké motance s kynutého těsta,jen tak ke kafíčku :grinning:
Stavit chcema tady u nás takže Unhošť je to kousek od Kladna ale mám teprve zažádáno o parcelu tak to bude ještě běh na dlouhou trať.
Podsklepený to není.Je to jen taková stavebnice :grinning: A podsklepení je šííííleně drahý
3. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Máji nemáme,my budem kupovat teď letiště s Aska,takže Ikeu jsme zavrhli
No bydlí celá Toníkova rodina,mamka s tatíkem a babička,děda. Takže 4,no já si nemůžu stěžovat,je to o přístupu,vycházíme spolu naprosto fajn :slight_smile: :slight_smile:

jdu opilkovi dělat večeři tak zatím papa
3. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Petjuno a tak neni to něco jako ty trdelníky? Stavebnici závidím a kolik to teda tak asi vyjde? Myslím i s koupelkou a kuchyní?
3. kvě 2009 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz
V Ascu mě štvou s tou jejich dodací lhůtou, jsme tam jeli pro stůl bráchovi a do měsíce prej. Ale tak pokud na to člověk nespěchá.... Já potřebuju bílou a těch nikde moc nemaj...
3. kvě 2009 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz
Asku, pardon
3. kvě 2009 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz
Petjuno, já už načuhuju do alba na kuchyňku a nic nevidím, ovšem našla jsem tam svatební foto, to mi nějak uniklo...Moc vám to tam sluší :wink:
3. kvě 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
Dětiiiiii
3. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
Kdeeeeeeeeeeeeeeee, jakýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý?
3. kvě 2009 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz
Ségra mi dovezla Terku a hlídám Barču(neteř) vždyť je neděle :wink:
3. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Jejda, tady se staví a modernizuje, že tu ani tu naši zbořeninu dát nemůžu:wink:
3. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Jo ještě to pečení.Není to jako trdelník.Je to jako sladká houska.
A ten domeček vyjde tak na 3 mil bez pozemku
3. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Majdi tomu nevěřim.Nezáleží jak to vypadá z venku.Hlavně že se tam dobře žije. :wink:
3. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Tak jsem dělala vaječnou omeletu a broučkovi je špatně,tak ju dlábím já a on si svou půlku schoval do trouby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti cože??? tolik,jak 3 mega bez pozemku? a nechcete si postavit sami?nebo manža by to nedal? to když stavíš sám tak máš polovinu minimálně té ceny
3. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
ahojky alfice ,agent fakt nejsem :slight_smile: šmouha...no šmouha :wink: ,takový jen náznak a to ještě nakláním ze všech stran :cry: .Jinak jsem ročník 1969,tak letos mi to ještě až do prosince hradí pojišťovna.I když už ani nemám přehled a pokaždé mi to účtují jinak.Ale co bychom neudělaly,že.Já nevím,posledně se mi to ukončilo 10den po IVF,teď mám 17 a nic.A test negativní,šmouhatej.........ach jo..!!!Prostě už blázním.
Katy81,taky jsem s tím chodila na světlo,už mám červený,unavený oči -náběh na zánět spojivek :grinning:
Už jste všichni tak daleko.......snad mi to taky vyjde.
3. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Ty jo, pěkná cena:wink: A já nevím, co je to, ten trdelník??? To se po něm trdluje nebo co???
3. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Peťko, jasně, že se nám tu dobře žije:slight_smile: Jenom se to opravuje pomalu, všechno z výplat a teď ještě šetříme na IVF, tak pomalu, ale jistě:slight_smile: Ali, všichni tak daleko, jo??? Asi jsi špatně koukala:wink:
3. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Jééé Peti ty máš prostornou linku,taky bych chtěla ale nejsou many no :frowning2:
Máji jo jo z chodby máme zadělaný dveře stěnou z obýváku,máme do obývaku dvoje dveře ještě jedny z kuchyně :wink:
Peti a ted bydlíš v bytě?Nebo proč budete stavět?
Máji ty postele my omrkli asko i ikeu a co se nám líbilo bylo nehorázně drahý,tak máme pořád tu starou,vrzací :angry:
3. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
tak my by sme spíš tu postel Malm z ikey Máji,my čelo u noh mít nemůžeme bo můj milášek je dlouhej a nevlezl by se tam :wink:
3. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
Katy manžílek by to opravdu nedal :grinning:
Majdí trdelník vysvětlí Májinka.
Ahoj Alenko
3. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
Holky, máte to fakt moc hezké, strašně moc:slight_smile:
3. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Majdí tak korunky na IVF jsou důležitější :wink:
Jani bydlíme v paneláku a já chci domeček.CHCI A CHCI A CHCI
3. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Promiň Bellko :slight_smile: ,máš domácí snažení??Ještě jsem se tu nezorientovala,kdo co má za sebou.....
3. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
Jdu něco dělat.Manžíle dorazil a hučí,má hlad :angry:
3. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
Tak holky jdu se sváma rozloučit.
Za chvilku jdu dělat večeři a než se naděju tak jdu do práce.
Tak všem přeji hezký zbytek večera a moc to tady nepřehánějte :grinning: .
Jinak moc vítám Alenu 0079.Ahojky kočko.
Tak papapapapapapapa.
3. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
Ali, já myslela, že jsi špatně koukala na ten test:slight_smile: Peťko, to víš, že IVF je důležitější:slight_smile:
3. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.