• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Děkuju, moc děkuju, jéééjda, já tu ronííím jak želvááá, MVSMMMR, sluníčkaaa :dizzy_face: Jdu skočit do vany a do pyžámka, tož snad neusnu a ještě nakouknu, zlatínka :slight_smile:
27. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Je Karolko,to je super,že jsis užila hory ,hned bych taky někam jela. :slight_smile: :slight_smile: .Hory mi moc chybí.
27. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Majdinko nebul,máš být dneska veselá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,protože my máme přání jediný. :slight_smile:
27. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahoj Karolko tak jses nám vrátila z hor no psali v novinách že nějaká neřízená střela pořád popíjela svařák a byla jak bomba :grinning:

Belíšku bud veselá je to tvůj krásný den :wink:
27. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Lucinko, pucinko, já chlastala punč, takže to byl někdo jiný :grinning: Ale jak jsme vlezli na kopec, všici zmizli, tak ti nevím :confused: A přitom tááááááááák krásně lyžuji i tyčky deržím od těla na rozestup :grinning: Bylo fajn, kobzol to přežil, tak snad ho zítra nezabiju :sweat_smile: Máme poprvé vysvědčení, tak je náležitě nervozní :slight_smile:
27. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Karolko tak to jsi nebyla ty a já myslela že jo psala jsi že jedeš na svařát tak jsem si myslela že jsi to ty :grinning: Říkali jsi holka je poprvé na horách tak jí pustíme :grinning: bud ráda dávali to přednost toho si važ :wink: Petra je taky řádně nervozní že to nebudou samé ale dvojka ze psaní :angry:
27. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
bréééééééééééééé večííííííííííííííír :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem vás dočetla a bylo teho toliko, ž enepamatuju, co to chcu řect :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Rozesmála mě Karolka zvěrolékařkou,nojo, má talent holka, plná ruka chlupů, ale satan je zlatej , dééééérží.

Leňulku zdravíme do hospitlu a ať je brzy v pořádku i s mimískem a vůbec, ať už je mimi na světě a je vše v pohodičce, to snad ani neni možný, že to má někdo tak klikatý, tu cestičku.

My byly na pohotovosti s malou, nějak začala mít chraplák a sípala, tak jsem se bála, aby se mi v noci nedusila, ale pak jsem si připadala v nemocnici jak hysterická matka, bo prý vypadá zdravě no tak nevím, hlas má jak chlapák, asi po mě.

Miminka josu krásná, úplně zas přemejšlím nad Annanasem, ta Adélka má postavičku už teďka stehýnkatou a to je novorozeně. A Sofinka má tolik cm :confused:

Kaši, změň doktora i s ordinací, u vás musí být výběr jak hrom ne? To i já tady v tý dupě, mám lékaře s pěkným UTZ a s pásama v ordinaci, takže žádný docházení kamsi bo dokonce nic nevidění, nevědění, omg.
27. led 2010 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka kobylky,očkování zvládnuto jenom vteřinkové zabrečení jsme už veliký holky 64cm a 6150g a to papáme pořád 4x200ml nutrilonku pre,odpoledne trochu pobrekávala a teď chrundí v obýváku v druhém kočíku. :wink:
27. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Tak ta nová doktorka co má přijít po ní je prý výborná,tak uvidím,určitě bude mít lepší vybavení,protože je mladá.
27. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj Hani teda Sofinka už je velká holka Péta měla v roce 8500g a ve 3 měsících měla 5200g :wink: délku nevím protože moje doktorka děti neměřila jenom obvod hlavičky :wink:
27. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Dětičky maj zase vysvědčení, toto letí a zase bude nějaké volno, že? Se divím, že už se neprázdninujou, když udeřily ty veliký mrazy. :slight_smile:
Mončo, u vás nemáte sníh? :confused:
27. led 2010 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz
Peťa už došel ze školy ,ikdyž už zase odešel do práce,tak dáreček jsem předala,má vylepšené vysvědčení při práci tak to musí být. :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jdu si lehnout ,tak dobrou noc sluníčka.
27. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Týýýýýýjo, tak to jste velikááááááánský, ještě měsíc a máte nás předběhnutý :grinning: , už jen necelých 700g a je to.
My jsme zase moc plakaly, takže jsme u táty a hrajeme si. To zas bude noc.
27. led 2010 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz
Belí, všechno nejlepšejší :slight_smile: k narozeninám. Ať se Ti splní všechna přání!
Co to tady dočítám? Leňulka je v nemocnici? :frowning2: Snad to není nic vážného???
27. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Marti ahoj Leňulce zase tvrdne teda její bříško tak leží zase v nemocnici :frowning2:
27. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Vysvědčení se zlepšilo, no to je šikovnej hošík :grinning: , copak dostal? A má taky prázdniny? :slight_smile:
Asi se dám taky na studia, stále nevím, zda vyplnit přihlášku, to by bylo pětek a doma facek :sunglasses:
27. led 2010 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj berunky, hlásím za dvě, a huž jsem ráda, že mám klid na pár měsíců. Jsem totáálka, jdu spát. Leňulka moc pozdravuje všechny, jsou huž 20tt!!! a Belince posílá přáání k narozkám, to huž jsem Leni předala přes ICQ. Já totiž to takhle holky můžu napsat, bo Leňulka nás čte mobilem, ale nejde jí skrz něj se přihlásit.
Zlatíčka, já dnes nemám ani an reakce, nějáák jsem prostě vyřízená celkově. Marti, hlavně, ať je manža ok. A vůbec my všichni, ať jsme zdravéééé!! OMG, jsem zas chytrá, ale myslím to vážně. Kočenky, mějte se , hezky se vyspěte, všemmmm klidné spaníí :wink:
27. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
šmarjá Anýsek byl na pohotovosti?? jdu vybuzerovat matku na icq..
27. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
Bré ráánko, jsem musela zaskočit, bo jsem si normálně v noci vzpomněla, že jsem nevyřídila ještě pozdravy a gratulace od Leňulky Monči a Adélce :slight_smile:
Tož baby, jdu makat, rozumíte makat :grinning: . Všechny do jedné moc zdravím :slight_smile:
28. led 2010 v 07:01  • Odpověz
Hezké u nás hodně zasněžené ráno :wink:
Andrejko zdravím tě at to uteče a dvojka to je krásná známka.
Já čekám na manžu jel do kaufu je v akci plnotučné mléko za 9.90 a u nás je spotřeba tak litr a půl denně tak jel koupit co auto uveze :sweat_smile:
Máji co malá jak je jí :wink:
28. led 2010 v 07:40  • Odpověz
Ahoj kobylky
Leňulko díky :wink: snad vás zas na chvilku pustí domů .
Andrejko tak jak je v Praze pořád chodíš pěšky? Letí pochvala za 2 to je super :sunglasses:
Karolko tak jste to zvládli s kobzolkem žádná zlomenina.
Máji do rána i u nás nachlopal sníh tak za oknem nádhera.
Dítko si jde pro vízo a mají rovnou celý týden jarní prázdniny, až na to že je nemocný taky chraplák jak blázen, no aspoň toho tolik nezamešká. Adélka je poklad spí 4 hodiny v kuse no malý byl úplně jiný nevydržel víc jak 2hodiny spát, takže jsem mnohem odpočatější a míň nervní jak u něho když byl mimi.
Marti na ty výsledky ségra bude ještě čekat, trvá to dlouho viď. Kéž by už na něco dr.došli nasadili prášky a bylo to.
Bellí jaký jsi dostala dáreček od miláška?
28. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Krásné dobré raničko.Anýskovi pofoukání ať je brzy zdravá. :slight_smile:
Andrejce gratulka ke krásné dvojce.Mája se chce dát taky na studia,to jsem zvědavá,pak bude Andrejka nadávat Máji jaktože byla dvojka a né jednička. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To my jsme rádi u Peťi za to ,že projde,takže 3 je úspěch,ale měl i 5 jedniček,no na to ,že u toho dělá kolotoč v práci si myslím,že je to dobrý.
Dneska mi u prsa vyskočila nějaká brutální vyrážka a bolí to jak hrom,tak nevím co to je.
Za chvilku vyrážím k zubákovi,tak mi držte pěstičky.
Leňulce pohlazení do nemocnice. :slight_smile:
Tak pa pa.
28. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Jé Už je tu i Monča ,tak vás všechny zdravím. :slight_smile:
28. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahoj Moni tak to je malá šikulka že tak hezky spinká :wink: Mě Péta taky tak hezky spinkala a ted mě všichni straší že ted bude bublina zlobivější a uřvanější že to nejde abych měla podruhé tak hodné dítko :frowning2:
Málý si teda umí vybrat kdy bude nemocný zrovna když mají jarní prázdniny to je k zblázdnění :frowning2:
28. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Zdravím včechna koťááátkaaa a přeju krásný den a kdo má dneska kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: Leňulko, už jsem Ti vzkazovala po Andrejce, že na Tebe a prďolku moooc myslím a držím pěstičky a děkuju za přáááníííčkooo :slight_smile: To je škoda, že se nemůžeš přes budku přihlásit, japato??? Moni, od Pavlíčka jsem dostala zlatý náramek ze samých slonů pro štěstííí :slight_smile: Jsme se taky kvůli dárku dohadovali, bo já nic nechci a on říkal, že na baculatiny :grinning: musím dostat něco, co mi zůstane na památku, tak mi ho prostě koupil :wink: Všem dítkám přeju krásné vysvědčenííí a jahodový pohár na oslavuuu :sunglasses:
28. led 2010 v 08:47  • Odpověz
A víte, co mi od včerejška dělááá??? Chodí kolem a furt mě hladí a říká: no jó, mám už vedle sebe kus ženskééé, už to není žádné trdlo, řekl bych tak nějak kolem třicet pětkyyy :grinning: :grinning: :grinning: Ho zastřelííím :grinning:
28. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj Belíšku kulíšku :wink: Vidíš jak tě má Pavlík rád takový krásný dáreček a pořád ti dává najevo jak tě miluje už jseš pro něj konečně kus ženské a né žádné trdlo to ti říká z lásky :grinning:
28. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Luci, to já vím, že mě miluje, však já jeho taky a strašně moc, si neumím život bez něj představit :dizzy_face: Jsem to myslela tak, že já bych všechny peníze nejraději dávala jenom na to jedno a kdybych nemusela jíst, tož ani nejím :wink: Pavlík pravil, že to tak nejde s hotovo :grinning: Holky, tady je taková vichřice, že jsem vzala Kokiho domů, aby mi neuletěl někam mimo Rychvald, bo už bych ho nenašlaaa :grinning:
28. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Já vím že bys penízky raději dala do něčeho počem hodně oba toužíte , ale tohle budeš mít na celý život na památku a penízky na další pokus dáte do kupy a ted vím že to už výjde moc držím palušky. Jak se objednáš do Reprofilu nebo kam se to budeš objednávat tak mám pro tebe nachystaný dárek a léky mám pořád v lednici hned jak budeš potřebovat tak ti je mos ráda dovezu :wink: Co se týče vichřice máš pravdu Mates dneska venku pěkně mrznul musela jsem ho nosit a nebívá zvykem většinou lítá ve sněhu ale dnaska se mu nějak nechtělo :angry:
28. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.