• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky kobylky :wink:
28. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Jj, přesně tak. Já jsem prostě taková, že přepočítávám každou kačku, jak někdo na pivo, tak já na mimííí :grinning: :grinning: :grinning: Ale právě proto mám Pavlíka, ten mi vždycky připomene, že už to přeháním a je to fajn :sunglasses: Luci, jsi hodná, že na mě myslíš s těmi léky, děkuju moc, jenom jsem slyšela od holek, že se tam bere ten Clostilbelgyt či jak se to jmenuje, tak nevím. No uvidíme, řekl slepý :wink: No nic, už musím dopít to kafčo a jít uklízet, bo v neděli oslavička a já mám nočňuchy, tak ať je tu čistooo :wink:
28. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Ještě Petjunku pozdravííím, ahoooj zlatooo:dizzy_face:
28. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Belíšku uvidíš já u první pokusu měla Clostilbelgyt a u druhé ho mi dal Puregon no uvidíš když tak jsou u mě v lednici :wink:
Ahoj Petruš jak se máš co noha pořád bolí :frowning2:
28. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Jj, budu na to myslet a děkuju moooc :dizzy_face:
28. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Ananásek nemocnej?To je mi teda moc líto :unamused: posílám hubánka na rychlé uzdravení.
Věruško já mam s tou hnátkou právě taky problém od dětství.I jsem běhala po doktorech jestli mi vůbec pustí na kadeřničinu :frowning2: nakonec jsem to ukecala a dělám práci která mi baví ale kyčel teď fakt zlobí :angry:
Bellí to je dobře,že máš něco na památku 35 je jednou za život :slight_smile:
Karolka celá :slight_smile: neponičená :slight_smile: to jsem ráda.
Jirka vyráží dnes ale jen do zítra a blázen si sebou bere 4děti :wink: tak jsem zvědavá s čím se vrátí :pensive:
28. led 2010 v 09:35  • Odpověz
JJ Lůco nožka bolí a je mi jasný,že už nepřestane.To zvládnu.Ráno to celkem jde ale večer :angry:
Tady ten vítr taky pěkně funí :frowning2:
28. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Petjunkooo, na to musím reagovat, když se vrátí zpět se 4, bude dobře, horší, když jich přiveze 6 :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Aha to mi ani nenapadlo vidíš,teď nevím čeho se bát víc,že doveze jen 2 nebo 6 :confused:
28. led 2010 v 09:38  • Odpověz
A už fakticky jduuu, takže zatííím a všem pracujícím ať to utíííkááá a kdo nemusí ven, ať nevystrkuje ani nos :wink:
28. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Petruš musíš to vydržet jak se malá narodí ona ta bolest ustoupí :wink: Jak se mi manža vrátí pořádně si zkontroluj děti jestli ti manža doveze ty správné :grinning:
28. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Bellí krásný dáreček to je od Pavlíka moc hezké :slight_smile: z vás ta láska úplně čiší :slight_smile:
No a ten Clostilbegit je otázka asi 100,-kč tak to není taková pálka. já měla pak ještě Menopur inj. ty byly kolem 2000,- a samo nejdražší je puregon a gonal, i když s Menopurem jsem měla víc vajuch za míň peněz jen s tím rozdílem že to nebylo v peru ale musely se inj. míchat.
Peti ahojky, teda s těma kyčlema je to v těhotenství mnohem horší tak se trošku šetři.
28. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Mončo Adélka je krásná :wink: už abych měla to zvířátko u sebe :wink: od pondělí už to začnu flákat v práci :grinning:
28. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Kuk!!!!! :grinning:
Ahojky děvčata, mocinky moooc zdravím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nějakým zázrakem mě teď obě děti usnuly, tak mám chvilku, nebude ale dlouho trvat, protože bude hlad za chvíli!!!
Byla jsem dneska na kontrole, tak definitivně už je vše o.k. Tak jsem ráda.
Peti, držím palce ať vše dobře dopadne, ale máš ještě nějakej ten pátek čas!!! :wink: Skoro závidím, ten termín, teď se ani nedá chodit ven s kočárkem a celkově je to takové deprimující. A dětem se venku dobře spinká a teď mají smůlu, to Ty už budeš moci jezdit pořád. ach jo.
Beli, taky se připojuji, i když pozdě - vše jen to nej nej, hodně zdravíííčka a štěstííííčka k těm polokulatým přeji, ať se splní to největší přání - moc Ti to přeji - už se zadaří - budeš mít takový prcky hned dva jako já!!! :wink:
28. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahojki právě jsem dorazila domů,tak jsem se domluvila ,že ji mám za 14 dnů až budu vědět ,že jsem s mimim v pořádku,a že mi udělá korunku.
Jé Dady,ahojki ,to je super,že jsi v pořádku,a mrňousci taky.Až budeš mít chviličku vlož prosím tu fotečku ,jsem už celé nedočkavě zvědavé. :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj dupky, aj Daddy nakoukla a zasejc nehodila fotečky, to je ale velikanananáááááááááánská škoda, že dupky? :frowning2: By jsme se poňuchaly s dvoječkama, no nic, tak se zatím budeme ňuchat s dvoječkama Andrejky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tady nic nefičí, je nad nulou, rampouchy padaj sźe střech, no krááááááása pohledět. Ale ven nejdeme, řekla jsem si, že se do konce týdne budeme lééčiti.
malá už lepší, furt jí chutná, teďka slavnostně usnula, měli jsme tu mamku na návštěvě, tak si zařádila a padla únavou.
Čekáme tátu, snad dobře dojel ráno a těrazky taky dofrčí oukej, bo ty silnice zas vypadaj.
28. led 2010 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka Petju krásný pupíček moc si ho užívej za to já mám teď po porodu hnusáčka první pohled di zrcadla byl opravdu šok,ale jak bue pěkně vyrazím na golf a do přírody a všechno pujde pryč.Tady je fujavice jako blázen Sophí spala asi 2hodinky venku a měla jsem strach ať nemá v kočíku sníže.
A kdepak máme Janinka snad už nerodí...............?
Máji koukala jsem na youtube na Ananáska ta je nádherná je pkná šikulka ani to nevypadá,že je takový hubeňour budu se snažit vložit fotečky,zítra jdu na kontrolu po šestinenělí no vlastně po dvanáctinedělí tak snad nedostanu moc velkýho sprďáka.
Ahoj Kaší Tobě už to taky letí a Lucince taky holky už víte co budete mít? Napište jaká máte vybraná jméníčka jsem zvědavá.
papa MVR :slight_smile:
28. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Ahoj holky.Tak opožděně Belíškovy všechno nejlepší k narozeninám a at se ti splní to největší přáníčko.
Hani malí Sofince taky všechno nej má dnes tři měsíce.Je hodně šikovná holčička když neplakala u očkování.
Nás to čeká v pondělí tak jsem zvědavá jak dopadnem.V neděli v noci nám odjíždí tatka do německa a já budu z malou doma sama.Ještě ke všemu jdu poprví do práce tak jsem nějaká nervozní.
Budu muset zajet pro mamku aby mi pohlídala Adélku když budu v práci.
28. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Hani já z Adélkou chodím každý den ven minimálně na dvě hodky ale spíš dýl.Mám jí pěkně zachumlanou a dávám jí k nožičkám flašku z teplou vodou.Nejvíc se jí spí venku.Doma se jí nechce moc spát.Ted má i zase nějaký období že nemůže večer spát a pořád pláče tak nevím co s tím.
28. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Markýýýýýýý a jakou máte váhu a výšku? my 64cm a 6150g,Marký jestli máš monitor dechu tak jí dej večer na polohu něco mezi bokem a bříškem Sophíška vždy dobře usne a taky jí nevypadává dudlík ,ale bez monitoru bych to nedělala ,aby náhodou nepřestala dýchat,já mám monitor a jsem uplně v klidu,a nebo jí zkus svázat Sophika spí svázaná každou noc má lehkou dečkou přivázané ručky k tělu bo jak s nimi šermuje tak nemůže zabrat to můžeš taky zkusit dělali jsme to i s neteří vnučkou.
28. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Ahoooj, hlásím se jen na skok, letím zas na zkoušku v dívadle:slight_smile:
Nakoukla jsem jen zběžně, Andrejko, gartuluju k 2, jsem řikala, že to dáš:slight_smile:
Jinak všechyn zdravím, dočtu vás až večer.
Papapapa
28. led 2010 v 16:51  • Odpověz
ahoj holkyyyy

Belíšku kulíšku vše nej nej k narozenináááám opožděně ale přece,at se letos konečně dočkáte miminka a hned aspon dvou :wink: Pavlík ti dal krásnej dáreček a řekl to moc hezky o tom náramku :wink:

Marký a kam teda půjdeš do práce do kaufu,vyšlo ti to??

Hani malá je krásná,sem koukla do albíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak krásně kouká :dizzy_face: hezky rostete :wink:

Máji lepší jet 10x a udělat ze sebe trubičku než 1x nejet a pak něco zanedbat :wink:
Tak se hezky brzo uzdravte :slight_smile:

Peti tý jo pupík ti za ty 2týdny hezky vyskočil :wink: :wink: krásnej domeček máte holky :slight_smile:

Andrejko gratulka ke známečce-šikulka si,Věry zdravím,Kasu Lucu i Dady takýýýýý a Karolku ulyžovanou :grinning: :grinning:

Taky sem vložila pupík,jen teda nevím kam ještě poroste :confused: mě by to už stačilo,nějak s ním narážím :grinning: :grinning:
Jo Peti mě ta noha-kyčla bláznivá povolila po 14dnech :wink: zkoušela sis sednout do vany?Sem si 2dny do vany tak na půl hodky sedla a pak dala obklad voda+alpa na kapesník nahřála na radiatoru a přiložila na kyčel na to ručník a jak to hřáááálo :dizzy_face: Ted mě bolí zase kost mezi nohama ale tam teda alpu dávat nebudu,bo mi pipka upadne :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Janninkooo, Dadynkooo, Majkyyy, děkuju vám, holčinky, za přáníííčkaaa :dizzy_face: Jéjda, se vás tady vyrojilooo, člověk si jde uklidit a už má co dočííítat :wink: Věruška se jde zase divadlit, teda, jsem pyšná, že se znám s divadelní stááár :slight_smile: Haninko, ahoooj, už máš taky všechny zkoušky hotovééé??? :wink: Jdu vám zkontrolovat albíčka, jestli řádně aktualizujete :dizzy_face:
28. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Njn, co dodat??? Krásaaa je tooo, jen co je pravda :slight_smile: Pochvala veliká letí Májince za vidéééjka, jinak Jannince, Petjunce, Hanince, že tak krásně vedou ty albíčka, moc krásně :dizzy_face: Majky, tak držím palušky, ať to s mamčou coby hlídačkou a Ty v práci, zvládnetééé :dizzy_face: Tož zase letííím, no. Pac a pusuuu :dizzy_face:
28. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Tak jsme právě mluvila s hééééérečkou, volala tedy přesněji, tož jsem jí vyčinila, bo nás tu hodně zanedbává. nesla si rekvizity, prý skleničky, tož asi chlasče aj na tem poooooodiu, to snad ani nechceme vidět tu hru :grinning:

Jdu taky projet albíka, zatím jsem viděla jen pupík Janniky, ta už skoro rodí, omg a Petjunky jsem viděla taky, ta ho má teda a aj prsa má :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kočenka, kozenka :slight_smile:
28. led 2010 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:
Bellí, náramek s tolika slony ze zlata - štěstíčko je zaručenooooo :sunglasses: Na kdypak vidíš další pokus?
Lůco, díky za info o Leňulce. Moc na ni myslím. Ta musí mít pořád něco - chudák :frowning2: Teď už si ji doktoři pohlídají!
Leňulko, držím všechny palečky!!!!!
Tobě už se to taky krátí, viď?
Ananásek chraptí? To bych se jako matka taky bála. Radši byc desetkrát plašila, než jednou něco prošvihla, takže Májo - jen ty doktory otravuj, jsou tam od toho. Navíc u těch malých je zánět hrtanu nebezpečnej. Já dávala holkám na krk pryznic i dětem na školce v přírodě a pomáhá. Ale nevím, jestli by ten obklad malá snesla.
Přeju Ananáskovi brzské uzdravení.
Andrejko, gratulace ke známce! To jsi dobrá, já už bych to nedala! :confounded:
Petjú, ahojky :slight_smile: Tobě se musí narodit rovnou dlouhovláska! Takových vlasů si s ní nastříhala :dizzy_face:
Jinak jsem prohlídla všechny pupíčky, dětičky - nádhera!
Mějte se všechny krásně!
28. led 2010 v 18:50  • Odpověz
No podle ultrazvuku to zatím vypadalo na chlapečka a to máme vybraného Vojtíška,a kdyby to byla holčička tak buď Adélka ta se líbí mi,nebo Aniška ta se líbí Peťovi. :slight_smile: Možná řeknu dneska Peťovi jestli to ještě stihne tak ať mi vyfotí domeček mimíska,dneska teošku naskočil,ale opravdu jen trošku. :slight_smile:
28. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Hezký večer kobylky moje. Holky koukala jsem na vaše pupíčky a jsou úžasné :wink:
Kasi Vojtíšek a Adélka hezké jména. Já chci bud Karolínku nebo Honzíka nebo Kubíčka kluka jsem se ještě nerozhodla :wink:
Věruška tady byla teda přeletěla jak pára nad hrncem :grinning:
28. led 2010 v 19:31  • Odpověz
jé ještě se tady mihla dvojčátková mamina Dady ahoj :wink:
Marky ahoj takže ti ta práce vyšla a která to uklízení :wink: Neboj táta odjede ale vy to spomocí hodné babičky s malou zvládnete :wink:
28. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Tak jsem vložila fotečku domečku mimíska. :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.