• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berušky loučím se sváma jdu do hajan :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
28. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Kasi už máš hezké bříško :wink:
28. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jejda tady bylo dnes tvářiček :slight_smile:
Hani to to letí,slečinka Sophinka jaká je už veliká :slight_smile: a krásná i Tobě to moc sluší.Jsi hezká mamina a ty kila???Vždyť je to fuk hlavně,že jsi šťastná a to ty jsi :wink:
Dady je pravda,že co se týče ročního období tak jsem s termínem porodu spokojená :wink: Terku mam v únoru a je to super.Jako mimísko má dostatek místa v pytli a v kočárku a v létě už seděla ve sporťáku :wink: Jinak jse taky zvědavka a fotečky bych teda skoukla :slight_smile:
Věruška ne nadarmo poletucha :grinning: človíčku zabrzdi :wink:
Jani pěkně vylít pupík jeden :slight_smile: a nožka už nepřestane,mám s ní problémy od narození takže se s tím dalo počítat :frowning2: alpa pomůže ale večer už na ní nemůžu stoupnout :frowning2: no co to vydržim
Martinko ahoj,no to doufám,že bude mít vlasy,copak já můžu mít nějakého holohlavce :grinning:
Marky tak ať to v klídku zvládnete :wink:
Lůco tak půlka za tebou :wink:
Kasi ahoj
Bellí co zvířátka jakpak snášejí tohle počasí?Ještě je Kokeš doma?
Máji kozenky já měla vždycky takže žááádná změna :slight_smile:
Ani jsem Vám nepsala,že jdu v pondělí na focení s pupíkem :slight_smile: snad se bude Majda dostatečně usmívat :grinning:
Andrejka jukne až budu chrnět takže ahoj kočičko :slight_smile:
Karolko tebe nevidím ale zdravím,chybíš mi tady :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
Dupy, dupy, dup, milé dupy :slight_smile:
hezký pátek všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2010 v 06:59  • Odpověz
Poletucha zas letí:slight_smile:
Všechny vás zdravím a přeju hezký den.
Dnes jdu konečně k holiči a večer plesat.
To už mne asi Mája přijede vlastnoručně zabít, bo se tu zas nebudu mít šanci ukázat.
Těším se ale na vás a pořádně vámn prolezu ty albíka. Teď jsem jen sjela Kasu a už zase pádím pááááá
29. led 2010 v 07:09  • Odpověz
Ahojte bobulky :slight_smile: Bříška zkouknuty, Peti ty huž jsi na rozsypání, Peťka má fakt jenom to bříško a Kasi se krásně vypuluje :slight_smile: No holt jste holky šikovné :slight_smile: A co paní ščíhací, ještě chodí do práce? :grinning: Marky je fajn, že jsi našla na chvíli práci, určitě vám to pomůže a nebude tolik ve stresu :slight_smile: Švagrová dělala od 3 týdnu a vubec jsem si nevšimla, že by to malou poznamenalo :slight_smile: Beli, Luci, Věrko,vlastně ty huž né, ty huž jsi zabitá, Májo, haninko, a všeci, zdravím , teda ještěAndrejku :slight_smile: Jdu dneska bumbat, kdybych se dlouho neukázala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: Jé dneska se tady ochomejtla poletucha naše ahoj Věruško :wink: Ahoj Andrejko pořád chodíš do práce pěšourem :dizzy_face: at ti to rychle uteče :wink: Ahojda Karolko tak ty jdeš dneska bumbat a co vízo u nás byli nakonec samé jedničky :wink: Jinak zdravím celý hřebčín :wink:
29. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Vízodobrý, celá třída měla samé jedničky a dostal pochvalu za sběr a vystupování :grinning: Přijde mi to moc, snad to dělají děti pro sebe , za nás to nebylo, :wink: Snad mu to vydrží, alespoň do 9 třídy, pak ať si klidně nosí 8ičky :sweat_smile:
29. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Karolko mě se taky zdá že naše uča není objektivní Péta drápe ze psaní nosí samé dvojky a aji trojku už měla neumí opisovat a dá jí jedničku měla jí dát dvojku a ona by se snažla zlepšit ted nená důvod proč by se snažila :angry: V dnešní době je to jiné :frowning2:
29. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Moje řeč, v té první třídě to chápu, zkazilo by to dětemradost a spíš se hodnotí snaha , ale pak už by to mělo děti motivovat, samozřejmě pokud nemají rodiče, co si neumí přiznat na co jejich dítě stačí :slight_smile:
29. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Holky loučím se sváma jedu si k jedné paní pro rychlozavinovačku koupila jsem jí za 50kč to jde a pak jedu ke kámošce na kafé hold dítě je zase u babičky a maminka má rej :grinning:
29. led 2010 v 09:22  • Odpověz
krásné dobeé ráno všem.A speciální pozdrav Leňulce a broučkovi do nemocnice.Pohlaď za nás bříško a řekni broučkovi ,že už se na něho moooc těšíme.Vše bude dobré. :slight_smile:
29. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahoooj koťááátkaaa, přeju krásný páťulíííneeek a kdo má volný víkend, tož si ho užijte, bo já mám nočňuchyyy, brrrrrrrrrr :wink: Karolajnka jde s Věruškou na plesačku a bumbačku, jééé, bych si taky trslaaa :grinning: No, ale budu trsat u umývání dup, večer teda :grinning: Andrejka jede určitě dneska na chajdaloupkuuu :wink: A co bude podnikat zbytek kobylek??? Mája se vlastně do neděle nehne z domu, bo poráží bacily, že? A Petjunka jde s Majdou na focenííí, jééé, tak kdy se budeme fotííít??? No jó, já vím, že s né se mnou, ale s maluškatou :dizzy_face: Luci, Kaši, zdravím vás :slight_smile: Janninkooo, už za chvilinku máš Nikolku v náručííí, OMG, toto letííí :dizzy_face: Jsem si vzpoměla na Manetku, jak se má, kamioňářka naše zlatááá, už tolikrát jsem na ní myslela, jestlipak aspoň nakukuje, jestli jóóó, tož Tě moc zdravííím :dizzy_face:
29. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Teda tady se jde dneska všude juchat,Věruška jde plesat,Karolka bumbat,Luci jde ke kamarádce,když se nemusí o nikoho starat no tak abych nezůstala pozadu ,tak mám odpoledne v herničce sraz nejdřív ve 15hod pokecám s Luckou,to je ta kamarádka co v té herničce pracuje a o půl 4 tam dorazí sestřenka se Simonkou a kamarádka s Matýskem. :grinning: :grinning: To bude hezké odpoledne a večer dorazí konečně druhá sesřenka mě ostříhat a trošku nabarvit,ale říkala jsem ,že musí vymyslet nějakou barvičku na přírodní bázi asi henu nebo něco takového ,bez chemie,protože mi teď ty barvy smrdí. :slight_smile: Takže taky nabitý den.
29. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Belinka bude taky trsat večer u umývání dup,no tak vida,všichni jsou dneska akční. :grinning: :grinning: :grinning: Tak dědečkum i babičkám u toho tanečku i hezky zazpívej. :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 10:05  • Odpověz
vyšla mi ta práce na to uklízení tak jdu uklízet.Jinak Hani my jsme ještě u doktorky nebyly jdeme až v pondělí tak nahlásím jak jsme velký a kolik vážíme a i jak jsme zvládli očkování.
29. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Jé Marky tak to je super,tak si u toho jak budeš uklízet,můžeš taky zazpívat a zatancovat,když už budeš pracovat ,tak taky stroškou zábavy ,tak jako naše Majdinka. :slight_smile:
29. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojky při pátku. Se úplně stydím, bo já teda nepodnikám vůůůůbec nic. Venku se spustila chumelenice, padá borčus ze střech, kalmaita, radši nevycházet, nevyjíždět. My zabíjíme bacila, plesat nás nikdo nevezme a já bych si tak trsla, musíme vymyslet nějakej společnej trs, to by byla jízda. No a ak holiči jdu až příští týden. Vy tu chodáte nějako často, dupky jedny, to je furt samý kadeření, tož to já bych musela leda krást, já když jdu jednou dvakrát za rok, tak je to svátek. Se taky už pořádně těším. Kdyby takhle byly kadeřnicky akční všichni, jako já, tak by naše Petjunka zkrachovala, cooooo? :grinning:
29. led 2010 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz
Dítko chrní, byla tu za náma zasejc mamča, tož jsem ji využila na věnování se dítěti a rychle jsem si vysála celej byt, vyklepala koberečky a Aninčinýho berana v ohradě :slight_smile: , pak skočila fofrem do vany, hodila spéérchu, umyla si kebuli a zas letěla matice domů, bo lidi se už ženooooooooooooooo...
Teď čekám na mužíčka,a by mě měl kdo sráááti celý víkendeček a já jeho taky, žééééééééééééé :sunglasses:

Tož všem plesačkám a pííííííííííííčůůůůůůůůůůům zdar a nezmrskejte se moc!!! A nezapomeňte se vrátit za světla!!!
29. led 2010 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz
Tož mužeš tancovat doma s Aňou. :slight_smile: :slight_smile: Určitě by se jí to líbilo.A za kadeřníka neplatím moc a navíc příjde až ke mě domů,stříhá mě sestřenka.
29. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Třeba- já tak rád trsám trsám. :slight_smile: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Kasi máš pěknej domeček na mimíska.Já jsem akorád ted doběhla domů z procházky z Adélko.U nás je taky zima a padá sních že nejde nic vidět.Chodím každej den někdy i dvakrát.Malá se vyvětrá a i líp spí.Taky mi dneska přišli Bebilonky pro malou tak má zase papáníčko.Ted leží vedle mě zachumlaná do deky,na bříšku má pytlík z peckama z třešní na bolavé bříško a je obložená hračkama a vsteká se že si sní nepovídají a nehrají.Docela sranda jak se vsteká. :grinning:
29. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
ahoj holky jen sem vás přelítla letem světem,bo nestíhám :wink: sem vysála,umyla země,uklidila a ted sotva lezu,muž mi taky nadal :confounded: :grinning: No noha nebolí tak mám roupy že :grinning:

Marky super že práce vyšla a bude nějaká korunka k dobru :wink:

kde ste holky vzaly ten polštářek s peckama z třešní?????A jak to jako funguje? :confused: to se nahřeje nebo jak?Mi připadá divný že by ty třešnový pecky hřály sami o sobě :confused:
29. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
Janinko to se koupí v DM dá se do mikrovlnky nahřát nebo do mrazáku a pak ti chladí
29. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Jdu vám popřát jen hezké odpoledne ,teď jsem si zdřímla ,umyla nádobí a za chvilku vyrážím.Ještě musím na poštu poslat Ivči utrogestan.A pak jdu do té herničky. :slight_smile: Tak se mějte hezky.
29. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Marky aha to sem nevěděla :sweat_smile: a pomáhá to????
29. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ahojte kobylky moje. Tak už jsem doma koupila jsem si rychlozavinovačku v sekáči mikinku a v vietnamců overálek hodím foto.
Jani kámoška to měla taky pro malou a říkala že je to dobré na prdíky nahřívala bříško když malou bolelo :wink:
29. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Jani malí to pomáhá,nevydrží to teda bejt dlouho teplý,ale dobrý.
Holky mě akorád ted bouchla zásuvka v kuchyni.Jsme málem vyhořely. :angry:
29. led 2010 v 15:13  • Odpověz
Jani já když koukám na ten tvůj týden těhotenstvý tak jsem akorád rodila. :grinning:
29. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Ahoj Marky tak kdy nastuješ do práce a kolikrát týdně budeš chodit uklízet :wink: Holka dávej bacha co se stalo že ti bouchla zásuvka :frowning2:
Vložila jsem foto mých dnešních úlovků :wink:
29. led 2010 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.