• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci jdu ted v pondělí s tím že budu mít i rospis.Budu dělat třeba 4 dni v práci dva dni volno a naopak.No zapla jsem si přímo top co mam v koupelně když jdu koupat malou je to jenom takovej malej fukar.No a jen se zakouřilo ze zásuvky a bouchlo to.Tak jsem zavolala souseda a ten mi na to kouknul že jsou to starý zásuvky a máme si koupit nový a rovnou elektrikáře at nám to udělá at máme vše v pořádku.
29. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Luci moc pěkný úlovky. :slight_smile:
29. led 2010 v 15:31  • Odpověz
To je super stou prací 4dny v týdnu to se dá a budeš dělat tuším osmičky jsi psala že jo? To si hezky ještě užiješ malou a neboj u babičky jí bude dobře a tatínek taky když bude doma tak se postará :wink: No jo staré zásuvky to je o život raději si to nechte zkontrolovat elektrikářem :wink:
Marky rychlozavinka stála 50 overal 70 a mikinka 20 to je za babku :slight_smile:
29. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Luci promin měla jsem tu rodiče.Jestli budeš chtít tak bych ti nějaké věci mohla pujčit.
29. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Marky nestraš :grinning: ještě nemm domluvenýho císaře se právě bojím aby mi třeba nepraskla voda a plánovanej císař je na nic a já bych tadši asi uspat celá a to by mě neuspali bo bych samozřejmě nebyla nalačno :sweat_smile: :grinning:

Aha tak ten polštářek je dobrej :wink: pokouknu po něm po z těch prdíkůmám teda taky strach :sweat_smile:

Luci hezký úlovky taky mám rychlozavinku za 50kč z mimiaukce :grinning: ale Katy psala že jim byla na nic že museli koupit tu klasickou zavinku tak ty mám ještě po mě 2 :wink: a rychlo z ní udělám hrací deku pod hrazdičku :grinning:

Marky ty zásuvky to není žádná sranda :confused: radši si to nechte opravit ale víš jak to je ve starých domech to chce celý vyměnit :rolling_eyes:
29. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Marky jsi moc hodná když to bude holčička tak mám hodně věcí doma a když to bude kluk tak jsem domluvená s kámoškou že mi po synovi je mu 7měsíců věci prodá a za babku :wink:
29. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Jo Janinko já jsem měla koupený dvě funglovky zavinky a ani jsem je nepoužila. :grinning:
29. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Kámoška říkala že rychlozavinku používala do kočárku jako podložku :wink:
29. led 2010 v 16:51  • Odpověz
To mě nenapadlo,já jsem je zabalila a dala k rodičům na půdu i z ostatníma věcma.
29. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Nebo jak píše Janinka jako podlošku pod hrazdičku :wink:
29. led 2010 v 16:54  • Odpověz
No vidíš akorád jsi mi připoměla že musim malí koupit tu hrací deku
29. led 2010 v 16:58  • Odpověz
marky já si tu rychlozavinku na to koupila cíleně,mi ty hrací deky přišly drahý a je to jen na chvíli :wink:
29. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Holky hodila jsem zase pár foteček
29. led 2010 v 17:09  • Odpověz
to je Janinko pravda ale jestli mam koupit hrazdičku nebo rovnou deku z hrazdičkou?Ted je zrovna jedna na mimiaukci za 105kč
29. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahoj dupky, tady se nahřívaj pupíky a skoro rodí.
No Janninko, já když koukám na ten Tvůj tejden, tak teda muším říct, že už jsme měla asi víc jak týdenní mimi, žeeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile:

Nepoužíváte zavinky? Nebalíte dětičky na spinušání, aby byly klidný? Škodáááááááá, veliká škodááááááááá :wink:
29. led 2010 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ta moje potvůrka bulí i když je v zavince a i když jí zavážu do deky. :frowning2:
29. led 2010 v 17:13  • Odpověz
kam jste utekli? :confused:
29. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Tak nic tak pa pa pa
29. led 2010 v 17:31  • Odpověz
marky já koupila na mimibazaru hrazdičku za 90kč :wink: je v super stavu i medvídek pořád hraje a svítí a paní mi ještě přidala i jiný hračky tož dobrej kauf :slight_smile: a pod to dám tu zvinku alá deku a je to :slight_smile:

Máji já vím ten týden mě děsí a pupendo taky :grinning: Ale do zavinky mimi dávat budu,do té obyčejné klasické bo mi i ten suchý zip připadá nějak blízko že je ze zavinky tenká rulička :confused: že se to mimi tam ani snad nevejde :sweat_smile:

jestli ji nemám v albíku tak ji tam přidám.
29. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Marky malá je kouzelná :wink:
29. led 2010 v 18:20  • Odpověz
mám ji v albíku u té deky v postýlce :wink:
29. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Jani to máš v albíku tu rychlozavinovačku nebo né :wink:
29. led 2010 v 18:23  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2406639

marky tady je ta hrazdička co mám od paní,sem nenašla podobnou tak sem zkopírovala fotečku z jejího albíku :sweat_smile: koukala sem na hrazdičky a najdou se slušný :wink:
29. led 2010 v 18:28  • Odpověz
jo jo luci já mluvila o té zavince :wink: ne o hrazdičce :grinning: na tu sem dala odkaz :wink:
že ta tvoje zavinka je jako rozpláclá,ta moje je jak roura a připadá mi že se tam malá ani nevejde :sweat_smile: nevím jak to popsat,víš že do té tvé si říkám že se mimi vejde,kašlu na vysvětlování se do toho zamotávám :grinning:
29. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Ta moje je tenká a tvoje je hrubší tak to bude asi tím :wink:
29. led 2010 v 18:32  • Odpověz
marky malá je krásná a nejlepší je ten dudel jak je v tý kombinéze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 18:32  • Odpověz
jo jo luci ta naše je taková silnější :slight_smile: jako že i stojí když ji postavím zapnutou
29. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Holky jdu koukat na ulici nebojte ještě příjdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Jani ten dudel má kolikrát i ve voku když usne tak ho prostě vyplivne a má ho různě po sobě je to srandovní
29. led 2010 v 18:42  • Odpověz
no to jo marky,s dětma je sranda :grinning:
29. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.