• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
jo jenom do tý doby než začnou brečet.to pak sranda není :grinning:
29. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Janinko nádhernej pokojík pro malou a i kočík moc pěknej.Jo taky by se mi líbyl větší byt :cry:
29. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Janinka asi očekává obra :grinning: , kterej se jí ani do zavinky nevydá. Jen dobře, že je zavinka pevná, dobře dítko udrží a hlavně se bude dobře držet i Tobě :slight_smile:
Byla jsem přec jen s malou venku, zase jsem se vynervila, chodníky zasypaný srač....a, nikde se nedá jet, připadala jsem si jak nějakej zápasník, lítaly ze mě slova, až hrůůza :grinning: Podél silnice hordy sněhu, vše nahrnuto do chodníku, no aj jsem se s těma hroudama poměřila a byly větší jak já, tož asi tak 180cm a výýýýýýše. Připadala jsem si jak uzavřená v bobový dráze. Luxusní projížďka, byla jsme tam necelou hodinku a vysílilo mě to tak, ž eis musím jít udělat vydatnou večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jani, měli jsme půjčenou stejnou hrazdičku, to bylo zábavy, pak sjem koupila vlastní v Tescu a nyní už nás hrazda nebere, nějak to dítě roste :slight_smile:
29. led 2010 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz
A jak máš krásně vyrovnaný hadýrky ve skříňce, asi Ti nafotím mou komodu, to je brutalita, ale taky byla úhledná, no už nééééjni, tři šuplíky napěchovaný a malý věcičky už skládám do přebalováku do polic. Nějak to nikdo nechce nafotit a prodat. Ale pořád máme nějak všeho málo :grinning: , opět mě Andrejka nakazila mimáčovým bojem, tož jdeme do tuniček na lééééééééééto :dizzy_face:
Utíkám vytvořit nějakou papůůůů, muž mi zas jede do práce, přijel odpoledne a že prý po něm toužej i v noci, no kdo ví, kam jede. Ale to je fuk, hlavně že doveze kačáky na tuničky, že? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz
máji to ti věřím že jsi nas...á co se týče chodníků já ty maminy úplně lituju je to hrůza :angry: Byla jsem v obchodě Kik a mají tam hezké oblečení na Anulku tunička a elastáčky od 119 do 150 kč to jde :wink:
29. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Máji tak uvidíme jestli se tam vejde sem si taky říkala jak si mi dávala malou chovat že byla malušenká a Anýsek by se tam určo vešla :wink:

Já tu hrazdičku pak pošlu dále prodám ji :wink:

To tě obdivuju žes vyrazila ven,mě děsí jen ty rampouchy a sníh na střechách :confounded: místo pod nohy čumím nad sebe :grinning:

Marky třeba se bytečku dočkáš a pořídíte vetší a bude váš :wink:
29. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahojky holky jen tak ve spěchu jsem vám přišla říct, že jsme si nakonec pořídili Anabellku. Teď nemám vůbec čas na net. V neděli už to bude lepší tak dám více vědět. Doufám, že je tu vše v pořádku.Mějte se hezky
29. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj Katuš taky pořád pracuješ jak budeš mít volněji tak za náma příjd :wink:
29. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan krásné sny a dobrou noc :wink:
29. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Pěkný večer :wink:
Karolka jde chlasčit :slight_smile: no jasan,že Petjunka číhá :wink: a bříško na spadnutí???Ještě čekám na Janinku ajdu na to :sweat_smile:
Máji no mít všechny zákaznice jako jsi ty tak nevim kdo bude platit tu naši hypotéku :frowning2:
Věruška zase trsá,si to užij a hlavně ať Ti není zítra bídně :slight_smile:
Bellí na focení jdeme v pondělí,tak ať si tady včas s úsměvem na tváři,jasan :grinning:
Jani už je to únavný viď?Já mam na sobě pár kilo ale jsem fakt oddělaná :unamused:
Marky Adélka pěkně roste :wink: přeju Ti ať to skloubíš s tou prací :wink:
Kačenka má Anabelku? :confused:
Lůca už si dělá radost,to je dobře :wink:
Manžel se vrátil se všema dětma,nikdo si nic nezlomil :slight_smile: dětem se nechtělo domů,takže jsou tady všicí do zítra :sweat_smile: to je mazec!Tak se mějte krásně a dobrou noc :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Tak už jsem krásná,až je škoda ,že jdu spát,měla bych někde vyrazit,ale jsem totálně mrtvá,takže jdu směr postel.
V herničce bylo super. :slight_smile: A Simonka už 2 den chodí,ale nesmí být někdo poblíž ,jinak se chytí za prst a konec. :slight_smile: Dneska jsem si od té kamarádky koupila polštář a peřinku do postýlky a asi 3 povlečení a to vše za 600,- takže super.Ona už totiž postýlku zrušila ,ikdyž má malý teprve rok,ale už 3 měsíce s nima spí v posteli. :slight_smile: No nic jdu spát tak dobrou noc všem. :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ivi tabletky už jsem poslala. :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
Krásnou sobotu a kdo se chystá ven tak se nezmrzačte. Tady svítí sluníčko. Já jdu dělat buchtičky s krémem,slíbila jsem je dětičkám. A odpoledne mam srazík se 3kámoškama z učňáku,chtějí mi prý ještě vidět celou! No však by o hodně přišly! A večer 80sátá léta a trevesty v picérii. Nabitý den!
30. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Bellí dobrou noc.
Věrušce a Karolce žádný bolehlav po ránu.
Kaši bříško máš krásné :slight_smile:
Taky Adélka je hezoučká a foto s tím dudošem je super úplný artistický kousek. Marky jak bylo v práci?
Peti takže děti všecky u vás tak užívej, musí to být blázinec.
Máji to je dobře že mužík nosí už aj kačáky a ne jen výplatní lístky.
Dnes jedu do města honem na otočku na nějaký lepší dudoš asi od Aventu a koupím i ty pecičky na bříško :slight_smile:
Jani zavinka bude dobrá, já mám právě spíš takovou volnější a vadí mi že v tom není Áda pěkně přikurtovaná. Ona ti taky určitě ještě povolí.
Luci já taky koupila pár věcí v Kiku a všechny se hezky nosí. Ve sparu jsem koupila overal na jedné straně na zip a katastrofa(už ho na Adulku nedám) tak těhulky raděj kupujte jen celopropínací patentkama.
Katy dej Anabelce pusinku za mě, určitě s ní máš plné ruce práce a těch loužiček :slight_smile: ale jsou to krásné starosti.
30. led 2010 v 08:43  • Odpověz
krásnou sobotu všem,tak koukám,že se tady dneska ještě vyspává,Bellinka po nočňuchu,chudáček toho měla asi hodně,že ani nenahlídla.A ještě má dneska nebo zítra tu velkou oslavu ta naše pětatřicátnice,tak se Mjdi z toho džusíku neopij. :grinning: :grinning:
Leňulka je asi ještě stále v nemocnici tak posílám pozdrav ,pohlazení i pro mimíska.
Karolka,s Věruškou spinkají po pařbě,Luci asi taky ,byla s kamarádkou tak to asi protáhli,Petjunka už zase někde šmiká.No já se nechat ošmikat 2krát do roka jako Mája ,tak vypadám jak z pralesa. :grinning: :grinning:
Andrejka asi odfrčela na chajdu,Ivča asi pracuje,tak hlavně opatrně. :slight_smile:
A Mája tancuje s Aňou po bytě,aby jí to nebylo líto ,že nešla na ples.
Prostě zdravím úplně všechny.Já zrovna snídám,ať mimísek roste,protože včera v herničce,jedna ta maminka říká,no ani jsem nikoho neukecala aby rodit se mnou,ať mají malí kamarády,a já ji říkám ,no tak já budu rodit s vámi,a ona se na mě podívala,chodí tam často,a je strašně fajn,a říká co,já rodím v začátkem června,no a já ji říkám nno a já koncem.Prý a kde to nosíte? :grinning: :grinning: Je fakt,že přes den vypadám,jako bych měla na bříšku jen špek. :grinning: :grinning: :grinning: .Tak jsme se hned domluvili ,že to budeme opravdu vozit spolu. :slight_smile: :slight_smile:
30. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Jé než jsem to dopsala tak tady už je živo.Tak jsem se sekla,Peťka dneska nešmiká,ale peče buchtičky a stará se o kupu dětí,pak má srazík ,tak si ho ještě užij.Moni a ty si užívej dětí,a posílám hubana :slight_smile: A ať vybereš dobrý dudošek.Ať se Adélce líbí. :slight_smile:
30. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Nějak mi uniklo kdo je Anabelka od Káti,je to pejsek.
30. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Pěkné sobotní odpolko, tot letí, myslela jsem, že je dopoledne a vono nééééééééééééé...

Petjuno, Ty jsi snad ještě větší poletucha, jak ta první poletucha, to je něco, místo aby temu dítěti dala klid, tak zas letí za učńákama a pak dokonce na 80. léta, ta Ti rozkope pupík, až to uslyší, si řekne Bože mámo, Ty jsi se snad narodila v minulym tisíciletí :grinning:

Věruška asi ještě hraje s tou chlasčící rekvizitou bo co.

Bellí vyspává a chystá pohoštění na zééétřejší akci v parádnim pokoji.

Andrejka vykopala Džonyho a asi maj myši prééééé bo co. Nebo chrní.

A my čekáme nový pánečky hadice Edice. Od rána bulím, bo ji máme 10 let a čeká ji cesta až do Č. Budějovic, ale tak nemáme na ni moc času, tož se poměje. Horší je, že pánečci jsou sice už tu, ale zas v příkopě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak čekáme, kdy se dopravěj sem, snad si nenabourali autí..., že jso živí a zdraví, to vím, aby jste si nemyslily, že mě zajímá plech a ne životy :sunglasses:
30. led 2010 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já vypadám jak z pralesa jooooooooooooooo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: No dík, ale co nadělám, ve středu se budu snažit zcivilizovat nooooooooooooo

Zdravím tak yLenču do hospitlu, snad je v pořádku a utíká to!!! Rad :grinning: ši ale v nemocnci pod dozorem, než se nervit doma, navíc je v kritickém období zrovna, nejni? Teda myslím, pro ni kritickém, ale tentokráte to bude v pohodě!!! Držíme palce a myslíme na vás!!!

Jani, tož huž jeď, víš jakej má Petjuna už batoh a jestli čeká až po Tobě, tož to by taky mohla porodit dospěláka :confused:
30. led 2010 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz
Ten smajlík ve slově radši, pochopitelně býti nemá, nevím jak to dělám, ale jak čmárám, tak se mi občas uprostřed nějakých slov vytvoří!!! :angry:
30. led 2010 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi ty nejsi jak z pralesa,ale já kdybych se nechala stříhat dvakrát do roka ,jelikož mám nepodajné vlasy a krátký střih tak bych byla tak zarostla,že bych vypadala jak z pralesa,u dlouhých vlasů a ty na fotu máš opravdu dobré vlasy ta úprava není nutná tak často. :slight_smile: :slight_smile:
30. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Kuk :dizzy_face:
30. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Zdravím při sobotěnce, koťátkaaa a přeju krásný víkendííík :dizzy_face: Tak jsem se, jak jinak, vzbudila po noční v 9. 00, jsem si sama vynadala, že nejsem normální a zalezla zpátky do pelíšku a spinkala do 12. 45 :wink: protože dneska jdu na dalšího a zítra nebudu spát, bo přijede návštěva a budeme slaviti tu moji, OMG, ani vyslovit to nemůžu, no mladost bych to nazvala, takže budu chystati papání :slight_smile: Budu dělat knedlíky a zelíčko a paní husu si dáme a chlebíčky a jednohubky a Pavlík mi objednal dooort, tož to bude dobrůtek, mě určitě bude zase špatně :grinning: Majkyyy, fotečky jsou úžasnééé, Moničko, ahoj sluníčko :dizzy_face: Petjunka jde dneska na předváděčku, hmmm, tak si užij ten nabitý program :slight_smile: Janninkooo, další den je blíž tomu zázraku co Tě čeká, viď, myslím na Tebe s Nikolkou, ať to zvládnete bez problémů a máš ji co nejdříve v náručííí :dizzy_face: Katuškooo, tak máte štěněcí miminkooo, tak podrbej Anabelku za mě na bříškuuu :dizzy_face: Leňulko, pozdravení pro Tebe i prďolinku, posííílam a drzím paluškyyy :dizzy_face: Kaši, zdravím a chválím pupík, už pěkně vyskočil :dizzy_face:
30. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jsem to raději odeslala, kdyby se mi to ztratilo jak kolikrát Andrejce, tož by mě střelilo :grinning: A můžu pokračovat :wink: Jsem měla noční hroznou, takže ani nevím, jak mi dopadla hlava na polštář a spala jsem jak štěně. Doufám, že dnešní bude klidnějšííí, OMG. Andrejko, doufám, že po tom shonu co máš za sebou, zaslouženě odpočíváš a relaxuješ :dizzy_face: Karolajnka s Věruškou si určitě tu plesačku a bumbačku užily, tož děvčatááá, jak bylooo :wink: Zdravím Májinku a kárám ji, bo říkala, že bude zabíjet bacila a do konce týdne se nehne z domu a včera si trajdááá a ještě se potí v takové zimě, takhle se z toho nedostaneš, dupooo :confused: Všechny moc zdravím, nebudu jmenovat, protože by mě mrzelo, kdybych na někoho zapoměla. NO a jdu se najíst, pomalu probrat a čeká mě nočňuuuch, brrr. Mějte se krásňoučky, koťátka, MVMMMR :dizzy_face:
30. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

taky u vás svítí sluníčko?Je krásně ale to bílý až začne tát to bude mazec teda :confounded:

Belí noční byla hrozná jo?Měla si plné ruce práce nebo tě jen otravovali :grinning: :grinning: Tak at je dnešní o moc lepší :wink:

No ta Péta asi fakt porodí za pochodu :confused: :grinning: ale co až bude malá tak se jen tak někam nedostane tož užívej dokud můžeš :grinning: A pořád je malá otočená jak nemá nebo si to rozmyslela a už je hlavičkou dolů????

Holky neblázněte :confused: já jdu ve čt do poradny a pak domluvit císaře,do té doby nechci roditi :sweat_smile: :sweat_smile:

Máji jdeš k holiči jooooo,já byla ve st a byla to úleva :grinning: zase vypadám jak člověk :grinning:
Jejda hadice jde z domu jo :confused: a zabalila si jí batůžek?To bych ořvala taky kor když ji máte tolik let :unamused: tak at to bolí co nejmín :wink:
30. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Janninko, jj, plné ruce práce, máme tam teď horečky a úplněk dělá taky vždycky svoje :wink: Ale dneska to snad bude lepší, no :dizzy_face: Janninko, to je jasné, že máš ještě čas, ale tak nějak jsi teď na řadě a víš sama, jak máte kolem toho 38tt, že už vás vidím každým dnem s mimuškem v náručííí, stejně jako všechny už mamuškyyy :wink: Jééé, hadice jde z domu, jooo??? To jsem přehlídla, teda to bych obrečelááá, ale je to lepší, než na ní nemít čas, to je pravda, tak si, Májinko, řekni, že je to pro ni lepčejšííí, no :dizzy_face:
30. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Belí tak ať máš dneska klidnějšího nočňucha a babičky a dědečkové hezky spinkají,ať můžeš zítra pořádně oslavit ty tvoje 18-tiny. :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Hezký podvečer kobylky moje.
Belíšku at ti to rychle v práci uteče a babulky a dědulkové hezky spinkají :wink: At můžeš zítra hezky slavit ty svoje narozeninky :slight_smile:
Petjuma má srazík tak si ho užíj :wink:
Moni v Kiku se dobře nakupuje já si tam koupila punčocháčky na bublinku za 29kč a na věcičky tak taky pojedu až budeme vědět kdo se nám skrývá v bříšku :sweat_smile:
Janinko to vydžíš a pak hurá na císař neboj bude to dobrý :wink:
Kasi ahojda :wink:
Máji tak hadice jde z domu :cry: ale zase se říkej jde do dobrých rukou :wink:

Holky mám rozjetou aukci snad to výjde kouknětehttp://sz.aukro.cz/item896996815_autosedacka_vajicko_od_1_kc.html
30. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Tak to asi nevýjde více za ní dát nechci budu hledat dál možná najdu někde taky za babku :wink:
30. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Luci kouni mě do albíčka na autosedačku bych ti jí pujčila.Stejně budeme muset koupit větší.
30. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.