• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj drahouškové, tak hadice odjela :frowning2: Ale zvládala to v klidu, dokonce dneska ráno vylezla na vrchní větev, což neudělala dobrej měsíc a já jí tak mhla poklidit terárko na cestu a pak slezla a nechala se v klidu chytit. Já se ani nedkoukala, takže ani nevím, kdy jsme jí to vidlěla naposledy. nemám na t nervy, tož jsme se zavřela s Annanáskem v pokojíčku a oblíkala ji na cestu do obchodu.
Snad dobře dojeli, maj dát vědět, al ejistě maj plný ruce práce, bo musej fofrem postavit terárko a ubytovat ji v novém.
Táta nám zalehnul, jde zas na noční a od pondělka má denní, tak nemá ani den volna,ale po jeho ročním odpočinku je jistě pln sil a korunky josu potřeba, tož ať utíká.
30. led 2010 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz
Luci, sedajda levná, ale aby byla taky trošku bezpečná...
30. led 2010 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj máji.Prosímtě nevzpomínáš si od jakýho měsíce jsi dávala malí štávičky?
30. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Ahojky, já jí ještě žádnou šťávičku nedávala, takž si vzpomínám :grinning: Dávám jen mlíčko a čajíček. A ovoce papáme ve sklinkách, takže vitamínky máme. Začala jsem mrkvičkou v půl roce a pak přidávala zeleninku, ovocíčko po 14-ti dnech a apk už i masíkový skleničky.
Ale na těch šťávičkách to píšou, ne? Zdaj s emi drahý, leda dělat doma, odšťavňovač mám...
30. led 2010 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz
Adélka má dneska 3 měsíce už jo? Toto letí... :confused:
30. led 2010 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz
Marky jsi moc hodná nerada si něco pučuji abych to náhodou nezničila a tak. Marky štávičky můžeš od 4měsíce pokud dáváš sunar :wink:
30. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Holky já dávala štávičky od 4 měsíce a dělala jsem si je doma sama v odštavnovači dělala jsem ovocné a nebo zeleninové a moc jí to chutnalo :wink:
30. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Jo jo malá má dneska 3 měsíce.Luci ptam se protože mamka že jí bude dávat už štávy.Mě to přijde brzo a kord ted když jsem jí měnila jídlo.Musela jsem ze Sunaru přejít na Bebilon.Nedělal malí dobře. :frowning2:
30. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Luci na ní není co zničit a já jí taky nemam novou.Tak jestli ji mám pujčit tobě nebo někomu jinýmu.
30. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Marky máš poštu :slight_smile:
30. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Ahoooj kobylkýýý, jsem tady, živá, vyplesaná, střízlivá:slight_smile:
Ples byl ze všech těch co jsem byla asi nejslabší a to to pořádali zrovna fotbalisti z vesnice co pocházím. Asi nnemaj money, bo šetřili na všem, zima, blbý víno, jen párky...Ale jinak jsme se dobře pobavili, to je hlavní a vytančili:slight_smile:
Jsem vás dočetla,ale už nevím na co vše jsem chtěla reagovat.
Májoo, tak hadice je v Č.B.? Ještě, že jsem jí viděla na vlastní oči. A jak jinak je? Bellka ti vyčinila, že neležíš.
Bellíšku, zítra to krásně oslav a pak nahlaš dary:slight_smile:
Andrejka asi odpočívá na chajdalupce, tož zaslouženě.:slight_smile:
Janinko, zkoukla jsem ti albíko, teda, ty asi čekáš dvojčata, ne? Krásnej pupek:slight_smile:Už je to na spadnutí.
Majký, tak práce vyšla. Adélka je nádherná, má po tobě kukadla.
Luci, kdy jdeš na tu kontrolu? Jak jinak je?
Karolkoo, jak bylo? Co jsi chlasčila? Neměli moje oblíbené jahůdky, tak jsem musela fernety a je mi docela ok.
Petjunka byla taky trsat? :confused:Teda, ty jsi akční těhule.
Katkooo, co to máte za rasu? Až budeš mít čas, volž fotečky:slight_smile: To je dobře, že máš rozptýlení. Já si to bez Mikiho už vůbec neumím představit.
Kasi, máš už taky pěkný pupíček, ten už musí být vidět.
Leňulkoooo, zdravím a myslím na tebe!! Co tam s tebou pořád dělají? Moje ségra takhle ležela s prvním synem 4 měsíce v kuse,ale stálo to za to. Teď mu je už 17 let a včera mne provedl na plese:slight_smile:
Kobylky, určitě jsem na všechny nereagovala,ale jako by se stalo. Jdu k TV a odpočívat. Mějte se!
30. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Ahoj Věruško tak jsi vytancovaná to je dobře a že to bylo slabší než jiné plesy s toho si nic nedělej hlavně , že jste se bavili :wink: A co ty už víte kdy půjdete do dalšího boje o miminko vím řešila jsi nějakou partnerskou krizi už je vše zažehnáno? Do poradny na UTZ jdu v pátek už se nemůžu dočkat až mi řekne že je vše ok , ale i když i řekně že je vše ok tak jí řeknu at mě pošle s tím srdíčkem na UTZ at jsem klidnější. A konečně budu vědět co se u mě skrývá v bříšku jestli to bude Karolínka nebo Honzík :wink:
30. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Holky tak jsem tu autosedačku nevyhrála ale ted mi psala paní že paní co mě přehodila o korunu si to rozmyslela jestli chci že je moje mám jí koupit :confused:
30. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahojki tak my jsme odpoledne byli v shopingparku,mají tam teď akci z max factor,že když doneseš jakoukoliv starou řasenku dostaneš od nich novinku z maxfactor řasenku,tak jsme dorazili ve 15hod a slečna zrovna paní tu řasenku měnila a říkala ,že můžou vyměnit jen jednu za hodinu tak,že máme dojít před 16 hod a že s námi bude počítat,taki jsme si zašli já na džusík s ovofitu a Peťa si dal kávičku,pak jsem si zašla do DM koupit těhu kalhotky a přišli jsme si pro tu řasenku,slečna už na nás čekala,protože říkala,že je to dneska poslední.Tak mám radost,hned jsme zašli něco málo nakoupit i do kaufu a Peťa potkal kamaráda co sním chodí teď do školy ,tak nás hodil autem domů.Teď jsou spolu na pivečku.Tak super odpoledne.
Věruš no bříško je zatím opravdu vidět jen k večeru.To se vždycky nafoukne,přes den se někde schová. :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahojka Luci no nevím koukala jsem na ni je dost sepraná a bude i opotřebovaná mé neteři jsou 4 a to už ty z obrázkama dávno nedělali,máš to lepší tu od Marký ta je moc hezká,ale dělej jak chceš.
Marký mi dáváme mrkvovou šťávu 20ml zředěnou vodou do 100ml,protože mi malá nechce čajíky, a za měsíc začnem příkrmy nejprve mrkev brambory a masíko až od 5.měsíce.
Papa holčinky zdravím ouplně všechny kobylky. :slight_smile:
30. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj Kasi tak sis hezky užívala :wink: Kolik stojí v DM ty těhu kalhotky mám slevové kupony , že bych je využila :slight_smile:
30. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj Hani tak já jí neberu písnu paní že jí nechci díky za radu. Dneska jsem našla další hezkou paní je z Havířova je moderní a stojí 400 tak si koupit asi tu :wink:
30. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Luci se slevovým kuponem stojí 74,-kč a jsou super,já jsem si tedy koupila ty co jsou i na bříško. :slight_smile: Taky jsem využila kupony.Luci já bych si taky půjčila raději tu od Marky.A taky budeme mít hodně věci půjčených,je zbytečné všechno kupovat nové. :slight_smile:
30. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
A navíc vždy je lepší si to půjčit od někoho známého než kupovat starší a nevíš v jakém stavu ti to příjde.
30. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Holky díky za radu ještě mi nabízí kámoška že mi půjčí , ale já mám strach že se sní něco stane a já si to budu potom vyčítat že jsem jí zničila :frowning2:
30. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Luci jak píšou holky nejlepší je půjčit, ale jestli máš strach si autosedajdu pujčovat zajdi do nějakého bazárku, tam určitě najdeš. u nás jsem viděla v mimi bazaru starší chicco za 50,-.
A ty kalhotky jsou do porodky super věc já měla s nohavičkou z lékárny a musím pochvílit, troje mi stačily, přeprala jsem je vždycky a byly raz dva suché. taky si zabalte do tašky Bepanten na prsa.
Věrko tak vytancovaná, jé já už nevím co to je :confused: ale my na plesy nikdy moc nechodili, jen třeba rum s kolou to bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karolka je kde že by dospávala...
Peti teda ty si číslo když nešmikáš tak poletuchuješ.
Alenka s Evkou jsou kde ????
Máji teda ještě že to je chameleon, tomu se stýskat nebude, horší by byl Majkl kdyby musel z domu.
Adélka spinká tak počkám ještě nakojím a snad bude spinkat až do 6 jak včera, je to zlaté dítě, nechá mě vyspat :slight_smile:
30. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Moni já právě chtěla koupit na aukru aji s poštovným za 150 ale nakonec jsem si t rozmyslela uvidím ještě máme čas. Manža mi řekl koupíme kočárek v polsku a k tomu aji autosedačku tak uvidíme :wink:
Adélka je teda hodná že tě nechá vyspat je to sluníčko :wink:
30. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Berušky dobrou noc jdu do hajan :wink:
30. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Luci myslím,že jsi dobře udělala,nemá smysl nic uspěchat.Máme ještě dost času. :slight_smile:
Já už čekám na Peťu a už je tu a půjdu si lehnout. :slight_smile:
Tak dobrou noc všem,Bellince pohodového nočňucha. :slight_smile:
30. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Dobré nedělní ránko!!!
Vyrážíme s Aninkou do terénu, táta se potřebuje vyspat a s náma v barká to jaksi není možné :slight_smile:

Bellí, ať se paní husa povede a vůbec, ať Ti to jde od ruky a vydržíš to až do večera. Užij si oslavu.

Janninko, kdepak jsi? :sweat_smile:
31. led 2010 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky přeju hezkou, u nás sluníčkovou nedělinku :slight_smile:
31. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Hezké nedělní dopoledne.
Belíšku at ti to jde dneska hezky od ruky a ty jsi ten svůj den hezky užiješ :wink:
Máji hezkou procházku :wink:
Petruš ahoj ty naše šmikací mamino :slight_smile:
31. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Krásnou neděli všem.
Majdi tobě ať se dneska husička povede,a krásně si ten tvůj velký den užij. :slight_smile: :slight_smile:
My jdeme dneska na 14hod k našim na oběd,tak jsem zvědavá co taťka ukuchtí. :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Hezký den holky a Majo hezkou procházku. :slight_smile:
31. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Karolko co je stebou ještě dospáváš páteční plesík :wink:
Andrejko kdepak jsi :wink:
Leňulko ahoj ještě pořád v nemocnici , ale aspon budeš pod kontrolou moc tebe a mimiska pozdravuji a myslím na vás :wink:
Regí jak ty se máš dej vědět po Marky jak se máš chybíš nám :wink:
Zdravím naše maminy Katy Moncaet Terezku :wink:
Jinak zdravím všechny kobylky je vás moc tak nebudu jmenovat at na někoho nezapomenu :slight_smile:
31. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.