• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte dupky :slight_smile: Páteční mejdánek dopadl skvostě :grinning: V podroušeném stavu jsem šlapala 5 km domů, bo se mi vybil mobil, neměla jsem děngy a autobus mi ujel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdo chce kam,pomozme mu tam :sweat_smile: Včera jsme byli na rodinné oslavě a dneska žehlím :angry: Jsem ráda, že jste na mě mysleli, já na vás taky myslím. Jdu dodělat oběd a pak s malým bruslit. Kde je Janinka?Huž rodí?
31. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahoj Karolko hlavně že jsis užila aspon jsi cestou domů vystřízlivěla :grinning: Janinka tady včera ještě byla tak snad je vše ok :wink:
31. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Luci, kdy jdeš na tu srdíčkovou kontrolu, ať mi to neuteče :slight_smile: A já huž viděla Janinku porozenou, i když na poslední fotce měla ještě bříško vysoko :slight_smile: Zatím papa a ondělí zdar, bléééééééééééé :rolling_eyes:
31. led 2010 v 11:39  • Odpověz
V pátek jdu na UTZ ke své doktorce a ta pokud se jí to nebude líbit tak mě pošle na tu kontrolu se srdíčkem do ostravy , ale i když se jí to bude líbit chci at mě tam pošle at mám klid :wink:
31. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já spala dneska až do 10:30 :sweat_smile: a nebýt té mezinožní kosti co bolí jak sviňucha a čím dál víc tak chrápu dál :grinning: :grinning: Nerodím bych poslala sms holky kdybych jela do porodky nebojte :wink: :wink:
Mě se dopo zdálo že se nám mala narodila ve 39tt :confused: huž mi z teho hrabe :grinning: :grinning:

Luci já se přdávám k holkám sedajdu bych si půjčila a nebo koupila novou,tohle z netu nevidíš to kdo ví co tomu je a není :confused: My kočík co mám v albíku koupili v akci za 7.600,- se vším :wink: a když pojedete do Polska určo narazíte na dobrej a za dobrou cenu :wink:

Karolko chuděrkoooooo,tapala si pěcha jo a to jako sama? :confused: nebála ses???Ale hlavně že sis to užila :wink: néé tu cestu domů ale tu trsandu :grinning: A muž byl ponechán doma???Bylas sama?

Máji tak jak hadice dorazila?Tam jí bude taky dobře :wink:
31. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Tak Janinka ještě nerodí,jenom si pospala,tak posílám pozdrav.A hubana i pro mimíska.Nebo brzy budeš mít sluníčko v náručí. :slight_smile:
Luci já jdu nasrdíčko ,teďkom v úterý,tak uvidíme co se dovím,asi mám nachlazený močák,pořád běhám na záchod,akorát nevím z čeho. :confounded: No snad to bude dobré.
31. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Už jsem taky zvědavá na velký ultrazvuk ve středu,a ve čtvrtek jdu do poradny,tak uvidím co mi řekne.
No a snad už koncem týdne by mohli konečně dorazit ty výsledky z plodovky.To čekání už je fakt hrozné.
31. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jani, šla jsem sama, byla to dámská jízda a mužík mě měl obvézt, tak čekal až zavolám :grinning: Já hulákala celých 5km a nikdo nepřijel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ho vubec nenapadlo, že se něco děje a nadával, kde jsem tak dlouho a s kým :confounded: Naivka :sweat_smile: Kdo by mě chtěl :slight_smile: Luci budu na tebe myslet a na Kasi taky :slight_smile:
31. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Kasi určo máš nastydlej močák??Já běhala taky pořád na záchod ale močákem to nebylo :wink: Bolí tě nebo proč si to myslíš?To je určo tím že jsi těhotná :wink:

karolko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to sou ti chlapi ale mezi námy děvčaty tebe by to nenapadlo? :grinning: :grinning: Ale vidíš jak tě miluje když se o tebe tak bojí :wink:
31. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahojka holky,máme první zub asi trojku dole našla ho moje ségra mě by ani nenapadlo,že by dítě ve třecg měsících mohlo mít zub,ona tam pořád jezdila jazýčkem,ale já se nedívala.Jo asi máme všechno napřed váhu,výšku,držení hlavy a teď i zub a já chtěla co nejdýl uplně malilinkatý miminko, ale je to stejně moje láska.
Už se těším až holky porodíte a bude nás tu zase hodně maminek,ale stejně tak milujem i snažíkovky který určo brzo budou maminečky.
Moni to je krásný viď když Adélka tak krásně spinušká my jsme dnes spaly od 22:00 hod až do 8:30,vůbec nevíme co je to když mímo vzbudí pláčem naše malá nikdy nepláče jen si tam tak brouká.
Už jsme jako Ananásek taky máme zuby!
MVR MVR MVR kobylky moje. :slight_smile:
31. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem se tu konečně dostala
Tady vkládám slíbené fotečky
http://picasaweb.google.cz/Kacenka31/Anabellka1?authkey=Gv1sRgCPfj29G2jYjW3wE#
Co tady nového?
Četla jsem že Leňulka je zase v nemocnici zase krvácí?
31. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Brej den, kozenky.

Hani, tož to nejste jako Annanásek, bo Annanásek je ještě bizizubka :grinning: Ještě nemáme ani jeden tesoň a to koukám do pusy každý den, bo už teď nervím, že bude vyvádět. Takže jakmile trošku zuří, huž otvírám dutinu a sleduju :grinning:

Karolka šla štreku s opicí na zádech. Tož to neměl někdo jinší mobil, habys zavolala nebo jsi chtěla volat až když Tě všichni opustily? To je teda bordel...

Jannika ještě nerodí a místo teho si chrní, pak nás mate, takhle by to nešlo :grinning:

Já zas nakoupila žrááádlo, to je děs, ale odolejte kačeně za 39,90/kg :confused: , normálka je zrovna vytáhli v Hyperalbertu a cena byl a ještě nižší jak v letáku, to upeču, nsašla jsem si super receptík, teď jde o to, kde :rolling_eyes:
31. led 2010 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj kobylkýýý:slight_smile:
Katko, Anabelka je nádherná, prostě k poňuchlání. To je labrador? Kolik jí je?
Hani, vy jste šikulky, už mám potencionálního pacoše :grinning: Jen tak dál, počebujem kšefty.
Májo, neboj, oni vyrostou a když ne, tak Annanáskovi udělám protézku:slight_smile:
Leňulka je v nmocnici z důvodu tvrdnutí bříška a taky se blíží to její krizové období,ale ona to zvládne, holka jedna statečná:slight_smile:
Karlkoom, neumrzla jsi? Taková dálka! A jak píše zvědavá Mája :slight_smile:, to neměl phone někdo jiný?
Janinko, jen spinkej a odpočívej, za chvíli to bude jiné:slight_smile:ale třeba budeš mít taky tak hodné dítko jako Hanina Sophinku:slight_smile:
Já byla s Mikim na procházce, no nádhera dneska. Sluníčko, šli jsme po vyšlapané cestičce v sněhu, ten se jen třpytil... Musela jsem si to natočit, tak jukněte:

http://www.youtube.com/watch?v=AdJevgcYeP4

Večer jdem do místního dívadla na komedii, Bude tam hrát Čvančarová, jsem na to docela zvědavá. Si vezmu od kolegů mustr :grinning:

Hetký nedělní večer všem. Bellí ještě slaví? Tož užívejte všici:slight_smile:
31. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Veruško díky, jj je to labradorka. 7.2. bude mít 2 měsíce. Miki je teda pěkný norek :grinning: :grinning: :grinning: ten už je velký. Kolik mu je?
Jejky ta Leňule si užije snad to dobře dopadne tentokrát.
hezky si užij divadlo pak řekni jak hrála
31. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Pořádně zanoruj, hele :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nenatočí, jak předvádí norování :grinning:
31. led 2010 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jéééžiš ta Anabelka je nááááádherný štěňátko, škoda, že to tak uteče a je z teho velikej hafan hnedle, bych to miminkovský období prodloužila aj u těch pejsánků :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt krásnej pesan.
31. led 2010 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška už debatuje s kolegama :grinning: Že se tak ponižuješ, bavit se s takovejma amatééééérama. Jsi dobrá duše :grinning:
31. led 2010 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
Tak tu je naše centrum, schváááááááááááááááááááálně, kdo nás najde, spíše mámu, dítě není příliš vidno, nikam nepřepínat, je to hnedle na úvodní tejto stráánce a zítra soutěž, tety, tož když budete tak laskavé, můžete aj hlas poslati, nebudu vám radit komu :grinning:

http://www.trebicskecentrum.cz/system001/
31. led 2010 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Berunky, v rychlosti pozdravím, měla jsem v úmyslu napsat víc, ale Honza už vedle mě spí, tak nechci datlovat.. Něco pro Monču. Moni, první Adélčina stopa mezi námi....

moonnca • 2d • 22. květen 2009 v 18:44

Májinka spí, tak ahoj kočko doma teda průběžně brečím a směju se, hlavně že jste obě v pořádku a hlavně doma. S těma komunálníma to je teda síla, asi paní ví jaké kvantum plenek vyprodukují taková miminka Beruško no teď to bude jak na kolotoči ale stojí to za to nééé
Andrejko tak ty se dáváš do gruntování. Ta bouřka před chvílí dorazila i k nám na Moravu.
Luci tak to mě mrzí že ty směny máte tak děsné, ty si menůžeš dopředu nic moc domlouvat, viď. Doufám že to máte aspoň náležitě ohodnocené
Koupila jsem si testíky a je tam i ta druhá, je stále slabá, ale je vůbec na to nejsem připravená tak se dokonce ani moc neraduju, jsem asi divná
31. led 2010 ve 23:57  • Odpověz
Jéééééééééééé Andrejko, tos hezky Moničce našla :slight_smile: a je to v den, kdy jsme šly s Anýskem domů z porodky a já vyřizovala hnedle rodný list a pani mě s ním poslala okamžitě na odpady, abych zaplatila za 3 osoby :grinning: A tam byla první zmínka o Adélce, no tak to jsem ani netušila :slight_smile: Pěkné.
Já právě postahovala videjka a fotečky z mobilu a koukám na úplně první záznamy Aňulky, tož jsme to nafrkala na youtube, abych to někde nevytratila, kdyby chcípnul noťas. Můžete juknouti, jak ten čas letí.
Dobrou noc všem :zipper_mouth: :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=ORzTcnER-3E
1. únor 2010 v 00:16  •  1 dítě  • Odpověz
Už to frčíííííííííííííííííííííí, nad stránkou bílou je to červený okolí :grinning: a v něm je hlasování nej mimi psáno, jsme dvojka, tu dostává Andrejka pořád ve škole, tož to znáte-labuť néééééééééé-a dooole je pak tlačítko hlasuj, pod fotečkama, tož ať nééééééééééééésme poslední, to by byla kobylí ostudáááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.trebicskecentrum.cz/system001/

Děkuje vám první kobylí mimi :wink: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 01:08  •  1 dítě  • Odpověz
Hezké ráno berušky moje. Dítě jsem odvedla na bus a jdu ještě dospávat :wink:
Máji taj huš jsem hlasovala pro jedno takové hodně usměvavé mimnko , že neuhodneš kdo to je :grinning: No nic jdu spinkati svojí povinnost už jsem splnila dobrou noc :wink:
1. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
Lůůůco, netuším, ale každopádně to mimi Ti děkuje :grinning:

Všem krásné již úúúúúúúúúúúúnorové ráno. My vstáváme a trsááááme, máme nový písničky. včera báááááááába koupila. Fakt supr síííídýýýýýý :grinning: Právě máme či a či a čičiči, jsou to kluci kooočičííííííííííí. Tůůůůůůůůdu, kdo a kdo a kdo a kdo to je.... :grinning: Tož na toto jsme cvičila Spartakiáááááááááááááááááááááááádu, wow :grinning: :sunglasses: S drakama, to jste musely taky cvičit, néééééééééééééé? Ty nerváky, jestli ho stihnu spojit s dalším dílem, ooooooooooo to bylo masakrální :sweat_smile:
1. únor 2010 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz
Máji to krásné usměvavé miminko nemá zač :wink:
Holky jeden do obchodu došli nám brambory a musím odnést lístek na peníze :wink:
1. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Krásné pondělní dopoledne všem.Speciální pozdrav pro Leňulku a mimíska do nemocnice. :slight_smile: :slight_smile:
Máji Aňulku jsem pozname i bez nápovědy. :slight_smile: :slight_smile: Hlas odeslán.
Káťo,Anabelka je nádherná.
Veruško,hezké uličky ti prošlapával Miky. :grinning: :grinning: Krásné norování.
Jani ,tobě přeji ať už máš zlatíčko brzy v náručí.A s tím močákem,určo nastydlej byl,protože i bolel,a mám občas s tím problémy.Už to poznám,ale nasadila jsem si Brusinky,a urova manosu,ta se může i v těhu a už je to trošku lepší. :slight_smile: .
Dneska ráno ,jak vstal Peťa do práce,tak jsem se taky vzbudila na záchod a měla jsem hlad,tak jsem si dala 2 mandarinky,a šla si ještě lehnout a usínám a mimísek se probudil,a dělal tam snad přemety,protože poprvé jsem cítila tak silně pohyby,bylo to krásné. :slight_smile: :slight_smile: Asi 20min,pak to ustálo,a teď ještě znova kolem 9 hod,chvilku po snídani. :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj koťááátkaaa :dizzy_face: všechny vás mocinky zdravím a kdo má dnes kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: však vy víte :wink: jinak jsme měli včera tu oslavičku a já jsem věděla a vím, že jsem šťastná ženská, protože ač mám bolístku na srdíčku, tak mám vedle sebe toho nejlepšího chlapa pod sluncem a víc neřeknu, bo už roním :slight_smile: ta kytice na mě včera čekala s dortem, když jsem přijela domů z ničňucha, tak kdo budete chtít, koukněte :slight_smile: holky moje zlaté, MVMMMR :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
tak nikam nekukejte, fotka je velká a neumím ji zmenšit, no nevadí :wink:
1. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
tak už je to tam, Májinka miji zmenšila, tož jukněteee :wink: ÁÁÁ, přišla pošta z Vlašimii, počkááát...kominíííček pro štěstí a nádherné přáníčkooo, děkujííí moooc :dizzy_face:
1. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Máji já huž hlasovala a dobrovolně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co bych pro tebe neudělala a mimmochodem, co za to dostanu? :confused: Beli zdravím, kukla jsem na fotky, ta paní s kytkou je pěkná, a kdo je ten švarný junák v pozadí? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že by koránista :sweat_smile:
1. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahoj Karolajnkooo, jj, ten švarný junák je pan Koránista, ale tu babu neznám, si to s ním vyřídím :grinning: Mimochodem Ananásek má hlas i ze Žížátkova :wink: Jsem měla mít zítra volníčko a už ho nemám, no, co se dá dělat. Letím, papapááá :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.