• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belli ta kytička je nádherná.I ten dortíček,ale já jsem hlavně přes ty kytičky. :slight_smile: :slight_smile: A musím říct ,že je opravdu přenádherná :slight_smile: A moc vám to spolu sluší.A neboj určo na tebe ten největší dáreček čeká. :slight_smile:
Magdi máš interko. :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

belíšku tak ta kytice je překrásná a dortík mnam hned ych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dobře že ste si to hezky užili :wink:

Kasi tak se pořádně oblíkej at nenastydneš ještě víc víš jak?Jako cibule vrstvit :grinning: :grinning: :grinning:

Vložila sem pupík,tak doufám že Petula taky :grinning: hezky at je to aktuální bo nevíme kdy to na nás přijde že :grinning:
1. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky sluníčka. Tak nás dneska pustili na zkoušku domů z nemocnice. Není to nijak o moc lepší, ale čípek krásně drží a jsem zavřená dostatečně. Uvidíme jak dlouho tedy vydržíme :wink: Jinak ve čtvrtek jedeme na vývojovky do Brna a zrovna jdeme na 3D ultrazvuk do mého caru. Tak se hrozně moc těšíme :dizzy_face: Jinak malý je hrozně živý a za tyto poslední dva týdny pěkně řádí. Musím říct, že takové pohyby jsem neměla ani u dvojčat jaké mám teď. Dneska už pěkně kopkal v 4:30 ráno, takže myslím, že to bude ranní ptáče :grinning: Jinak dneska na ultrazvuku mi neřekl doktor už ani míry, páč se nám už nevešel do obrazu, ale vím, že vážíme 380g hihihi :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže kus chlapa!
Jinak jsem vás tak trošku četla aspoň když to šlo přes telefon, ale psát mi nešlo :angry: Takže vím, že zatím nikdo nerodí, ale chystají se :wink: a že Monča má princeznu :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Leni ahojky, ráda tě tu vidím, to je fajn, že jstedoma a že je to takovej živočich :grinning: , jen ať mamku pořádně pokope, aspoń víš, že je v pořádku, viď? Držím pěsti, ať ten čas letí jako blesk a už rodíte :wink:

Za hlasy vám děkujeme.

Frčíme do Béééééééééérna, papapa!
1. únor 2010 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě vidím, že Karolka požaduje odměnu :grinning: , tož asi Tě navštívím a vyřídíme si to ručně :grinning: Nebo Tě příště stáhnu s opicí domů, až zas potáhneš z nějaký putiky. :sunglasses:
1. únor 2010 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz
Fofrem ještě Janinky pupendo, čéče jsme asi slepá, ale viděla jsem ho minulej tejden snad větší :confused: Ty hubneš, honem jdi do lednice a celou ji vykliď :grinning: , cestou se stav ve špajzce :grinning:
1. únor 2010 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko díky za připomeutí,to už ani není možné, jak to rychlo uteklo a teď mi tu spí ty dvě čárečky v náručí :slight_smile:
Leńulko tak na chvilku doma , tak si oddechni od nemocnice, malý bude fotbalista,jaké máte jméno?
Bellí nad tebou jsem uronila slzu nádherné fotečky a kytice obří a dort romantický-moooc hezké :slight_smile: já chcu taky..
Máji volební povinost jsem splnila. Vy si trsáte holky to jsou hity a jsou to originál nebo je to nazpívané někým jiným?
Adélka dostala včera 1.panenku od báby. jináč nás zlobí bříško, bez toho boleníčka by to bylo super, dostali jsme na to Laktobacílky ale nic moc nezabírají.
1. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj Leni tak už tě pustili tak si to užíj odpočin si od nemocnice. Malý bude určo fotbalista :wink: Já budu mít ospalce bud pořád spí nebo kope a já to necítím :frowning2: Doktorka mi říkala že přes ty moje špeky nemůžu ještě cítit pohyby a tím že si dám ruku na bříško už vůbec ne :frowning2:
Belí kytička úžasná dotr zamilovanej a moc vám to spolu s Pavlíčkem sluší :slight_smile:
moničko ty prdíky trápí všechny dětičky to je hrůza :frowning2:
1. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Mončo díky :slight_smile: Písničky jsou v originále, fáákt super trsáááárna :grinning: Jsem říkala, že dnešní diskotéky jsou úplně nemožný, kdyby mi tam pustili tyhle songy, tak strhám parket :grinning:
1. únor 2010 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Máji. Děkujeme za přivítání :wink: Jakpak se má tvoje Aňu? Kukala jsem taky na fotečky a teda, rostete jak z vody! A co cvíčo? Jak to koukíš na tom balonu? :grinning:
Monči ahojky mamčo :slight_smile: Adélka je mocinky krásná princezna! Jen ty prdíky kdyby žádné mimčo netrápily že? :confounded: Ale což, vy to zvládnete, panenka vám bude oporou :grinning:
Holky jinak jsme dodali další foto našeho pupku na začátku 21tt a se 4kg nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že nebudeme moc přibírat, páč by jsme se asi za chvilku neunesli :grinning:
1. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Nás včera taky trápily prdíky, to je kalamita, kroutila se jak žížala, dostala první jogurt, ale od hami ve skleničce, ta nevím, co jí na tom neseldo,a le chutnal jííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dala jsme jí 15 kapek Sabíků a byl klid.
1. únor 2010 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz
Leni pupíček pěknej, samý zlato je ta děffčica, si všimnite jooooooooo :grinning:
na míči to koulím, to víš, koule na kouli, si to představ :grinning: , ještě se u teho furt tlemim, bo to je fak pohled na ty cvičenkyně, samá vyvalená dupa na balooooooonu, no nic, sportem ku zdraví, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz
No a o Áně ani nemluvím čéče, ta roste a stárne, to je fakt děsný, nemůžu se na ní ani dívat, jak jí ty měsíce letěj, ještě že nám to ubíhá pomaleji :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:56  •  1 dítě  • Odpověz
Luci ahojky. Neboj pohyby budou cobydup! Po tom 20tt jdou cítit ještě líp, tak vydrž.....bude to co nevidět mnohem lepší, a pak si budeš přát, aby jsi je zase měla menší až tě brouček nakopne do močáku třeba :grinning: Jinak je pravda, že ty chrti je cítí asi dřív, páč když jsem viděla nějaké ty kostry v nemocnici a vyprávěly jak mimi kopou, tak jsem jen zírala kde je asi mají, že je tak cítí :grinning:
1. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Hihihih Máji ty jsi kvítko! :grinning: Já a samé zlato jo? To největší mám doma a už se těším, jak to trošku přeleštím, páč jsem to už nějaký čas neviděla :grinning: Jinak co se míče týče :sweat_smile: , tak ho mám taky doma, ale radši na něj ani nekukám, aby neprdnul pode mnou :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Leni zdrááááááááááááávím. :slight_smile: Já si hrozně oddechla, že tě vidím a že je všechno všuse :slight_smile: Břííííško nádherné :slight_smile: Janinka je nádherná, jen to bříško je pořád nahoře, to na rození nevypadá, chceme ještě 2 fotečky s týdením odstupem :wink: Máji, přijeď, upeču, uvařím, vypálím a to uvidíš ten mejdan :wink: Luci prý má špeky, ale kde_ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Leni máš pravdu ty vychrtliny je cítij dřív a já co mám samej šek je hold budu cítit později :grinning: Holky nemáte něco na prdíky pro dostělé nějak na ně trpím :frowning2: Já mám doma míč a ráda na něm sedím hned se mi ulevý co se týče zad :wink:
1. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Karolko prej kde mám špeky všude :grinning:
1. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Neviděla jsenm Ivu, snad je všechno v pořádku :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Leni ahojík,dobře že si doma a snad už tam nebudeš muset jít ležet pak jen porodit :wink: Bříško krásný :wink:

Máji já bych taky jela do Bééérna do ikey kouknout,ale am vyrazíme až za nějaký měsíc ted už nehrozí,tak si to užij :wink: Nehubnu :grinning: mám na váhu pořád stejně už asi 2měsíce :grinning: :grinning: možná bylo :grinning: bříško minule vzitý víc z blízka :wink:

Karolko ahojky :slight_smile: myslím že trochu kleslo,bo se mi líp dejchá a můžu ležet i na zádech to dřív teda nešlo se mi dělalo hned blbě :sweat_smile: sem ležela i na monitoru a nevěděla sem že můžu i na boku sestra mě opásovala a já byla mimo,sem na ni volala že je mi špatně ani nevím jak vypadala bo sem byla na omdlení a ta druhá mi ještě nadala proč si lehám na záda když vím že je mi tak blbě :frowning2: to fakt přidá na uklidnění taková milá sestřička :rolling_eyes:

No jo Ivča se tadyneukázala......ta taky pořád jen pracuje chuděrka snad jí je aspon dobře a neblindí :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
luci mám :wink: to chce papkat s aspon 2-3hodinovým odstupem :wink: od tý doby co držím tu dietku tak s nima problém už nemám :grinning:
1. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Jé Leňulka je doma,to je skvělé,a bříško máš nádherné.Tak snad už nebude tvrdnouti,a budeš si užívat těhulení doma.
No na Ivču taky myslím,a doufám,že je vše ok.
Jani oblékám se dobře,ale mamča říkala,že jsem mohla prostydnout i v noci,a to je docela možné protože se ráda odkopávám.
Janinko máš hezký pupíček.Hezký domeček má Nikolka.
Mája už je zase na výletě,já bych jela hnedka taky,chci tam jet pokuď to vyjde a bude vše v pořádku myslím,že v březnu na ten veletrh dítě. :slight_smile: Tak to by jsme se mohli i vidět jestli to máš kousek.
1. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
Jani díky budu jíst častěji ale když mi nejvíc chutná večer a dopoledne se nutím :frowning2:
Kasi já neprochladla a chodím čůrat aji 5x za hodinu a to je tím že děloha tlačí na močák a nám se chce pořád čůrat a bude hůř :grinning:
1. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
to jo děvčátka a bude hůř :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Ahoj rodinko.Tak podávám hlášení z očkování a z tří měsíční kontroly.Tak Adélka má 56 cm a 5,5 kila.Očkování bylo děs běs a hrůza.Do obou nožiček dostala injekci a plakala že jsem brečela taky.Pak jsem jí i z mamkou odvezla k rodičům a jela jsem domů.Jsem na prášky že jí nemam doma a myslím na ní jak jí je. :frowning2:
1. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Jinak práce docela dobrý,ale je to makačka.Jsem utahaná jak kotě.
1. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahoj Marky tak malé dneska ubližovali :frowning2: co se dá dělat očkování je důležíté :wink: Posílám jí velikého hubana na líčko :slight_smile: V práci si zvykneš první den je to makačka , ale neboj ty to dáš :wink:
1. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Jo dám,jsme tam tři,ale jedna je pěkná potvora.Je líná jak veš a pomlouvá že to není hezký.Je mi nesympatická.
1. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Marky nejhorší je ženský kolektiv :angry: s chlapama se dělá líp :wink: Máš toho hodně na uklízení kde vlastně uklízíš :wink:
1. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Uklízím v kasinu.Je tam moc práce.Uklízíš perzonální šatny,záchody,jídelnu a chodby.Pak vysáváš všechny schody.Pak jdeš na kanceláře tam se vysává,utíráš prach,jdeš pak na restauraci tam se všechno otírá,znovu všechno vysaješ.Jdeš pak na hernu tam to samý.Pak utřeš prach,vyleštíš skla utřeš stolky atd.Je toho moc.
1. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.