• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holky jdu spát není mi dobře a jsem utahaná z práce.
1. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Marky dobrou noc a neboj malé bude u babičky dobře jdi si odpočinout :wink:
1. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do postýlky :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
1. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Tak koukám,že jsem tu pozdě,a už tu nikdo není,nám nešel internet,byl výpadek.
Marky,taky foukám sluníčku bolístko,hlavně aby byla zdravá.A neboj v práci si zvykneš,ale je fakt,že kolektiv kde jsou i chlapi je lepší,není tolik uhádaný. :wink:
Jo,zítra jdu na to srdíčko,tak doufám,že bude vše ok.No nic krásnou dobrou noc. :pensive:
1. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Dobrý večer, bo dobrou noc přeji bo už ráno, nevíte co je? Jsme doma z Béééérna, už teda přes hodinku, ale to víte, plno práce na netu :slight_smile:
Jela jsem si koupit hadříky k narozkám, vyzkoušela co se dalo, ve všem jak prasisko, tož jsem nepřivezla ani jeden kooooooooooooosek, omg!!! Alr ty slevy, Bože, tam by se nakupovalo. Všechno do 250Kč snad ve všech obchodech, úúúžasný kousíčky, super obchůdky.
Mamka tedy nakoupila Anně, když matka není schopna něco vybrat.
V Ikey jsem si koupila dvě deky na sedačku, že hodím, když už neni na novou a chtěla jsem závěsy, ale zrovna jsou v akci za 30Kč :grinning: , tak nebyly, budu muset zajet po slevě, snad doplněj zásoby. Aby nás nejelo domů málo, tak si mamka vymyslela komodu, ale káááááááááááááára je prostorná, na Ikeu dělaná, tož se to uvezlo. Zpátky jsem si zařídila, muž chrněl s dítětem vzááááááááááádu, já usínala vepřééééééééééééédu, prima jízda.
Tož dupééénky, jdu zaÁňou do betle, dostala novýho pštrosa s krčiskem a nožiskama, tak už ho drží za nožisko.

Brou nocku a zéééétra se na vás těším. :zipper_mouth: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 00:27  •  1 dítě  • Odpověz
Bré rááno, tu nikdo, nojo, chrníte. Jsem nějaká chcíplá, dítě vstávalo brzy a to je tu takovej mrďas, že se na to musím vrhnout.
Tož idu, kdyby se tu rodilu, hoooookněte. :zipper_mouth: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: Máji ty jsi teda noční ptáče a pak zase ranní ptáče :grinning: Takže jsis nic nekoupila na sebe japato nic ti nesedělo :wink:
Kasi na dnešní UTZ srdíčka tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Krásný den všem. :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Teda ta Mája snad ani nespí.Ještě v půl 1 tady straší a v 7 už je zase tady a ještě nic na sebe.No teda,ale aspoň Aňulka bude nahánět chlapy. :grinning: :grinning: :grinning:
Luci děkuji,jdu na srdíčko na 14 hod,tak se jdu teď vrhnout na žehlení ,protože už to opravdu nejde odkládat. :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojky kobylky.
Tak osma je venku :slight_smile: musím říct,že měla větší strach pani doktorka jak já :slight_smile: ale nakonec jí vypáčila.S držkou mi teda pěkně cloumala :slight_smile: je to blbej pocit když je zapřená vší silou do toho zubu.Hrozně jsem se bála,že jí to sjede a prolítne mi hubou :slight_smile: takže jsem na zmrzlině :frowning2: radost z toho nemam.Raději bych čajík :frowning2: Ve jdu ještě do poradny tak jsem zvědavá co to zvířátko naše,estli už dostala rozum :wink:
Majdalénka nedorazila na včerejší focení,čooo je jako?S Pavlíkem se fotí jedna radost a na mě se vybodla :slight_smile:
Kačenko teda z Anabelky jsme byli celá rodina úplně vyřízení :wink:je fakt krásná :slight_smile:
Leňulka už je doma.to je super.A že bude klouček živej?My taky nebudeme mít klidné dítko neboj :wink:
Karolko teda to by se mi chtělo hamtat :angry:ovšem taková dámská jízda za to stála ne?
Ivča se neukázala? :unamused:
Andrejko co Ty,že ani rypáček nestrčíš?
Máji tak to jsem zvědavá co k těm narozkám vybereš.Nejsi náhodou nějaká vybíravá :grinning:zítra budeš krásná viď???
Marky to je teda záhul.Držím palečky ať Tě to nepoloží.
Lůco zdravím :wink:
Věěruško Mikísek je pěkná kulička a hodně veselá :slight_smile:se nedivím,že už si to bez něj neumíš představit.Tyhle rasy ale nestárnou to je výhoda.Endikovi je a nevypadá na ně.
2. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Teda Petjunko to sis musela vytrpět,posílám pofoukání a pohlazení,teď hlavně ledovat a pozor na průvan.
Nejlepší je to zaspat.
2. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Krásné ránko všem :dizzy_face:
Kasi na dnešní kontroličku držíme všechny palečky co máme!!!! Srdíčko bude určitě bít jako zvon :wink:
Petjunko ahojky stříhačko. Tak už jsi je konečně odložila? Je třeba už myslet jak tu nadílku vytlačíš ven :grinning:
Luci, Máji ahojky :slight_smile:
My jdeme dneska vyřídit moji gyndařku, daně do práce a ve čtvrtek hurá do Brna na vývojovky a 3D :dizzy_face:
2. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Petjuna nás bu´d napíná, bo má vypnutou numerickou klávesnici :grinning: :grinning: :grinning: To je dupáááááááááááááááááááá trubkovitáááááááááááááááááá :grinning:
Nojo, zítra už budu krásná :grinning: , se těšim. Bo taky zmršená a huž se nehukážu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kaši, přežehli aj tu moji hromadu a hodně štěstí na séééééérdci :dizzy_face:
2. únor 2010 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
Kasi hajat nemůžu :frowning2: by se to moc překrvovalo a špatně se zastavuje krvácení,páč tělo už je moc prokrvené a připravené na porod :wink:
Lení nůžky jsem odložila, na pondělí a úterý tam mam kamarádku ale zítra už jdu :wink: a právě že vůbec není potřeba přemýšlet nad tím jak půjde ven :grinning: naopak!!!bojííím lepší nemyslet a makat :grinning:
Teď koukám jak jsem tajemná :grinning: mi tam neskočila 2 takže do poradny jdu ve 14 :wink: Kasi tak na tebe budu myslet a držet palečky :wink:
2. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
No jo dupáááá to jsem :wink: jsem chtěla napínat no!!!!
Bojíš se co Ti tou hlavou vyvede viď :grinning: no já se nedivim :grinning: a víš o tom,že když se nepovede blond melír a přepálí se,že může i upadnout :grinning:
2. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Peti nestraš.Nebo Mája nakonec nikam nepůjde.
Já mám taky blond melír a vlásky drží. :grinning:
2. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky včera jsem mluvila po telefonu s Regínou moc moc vás všechny pozdravuje,má se dobře,ale je pořád bez počítače,až bude moc tak se s vámi určitě spojí :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahojky zdravím moc všechny,
Ahoj Leni vítám tě doma z nemocnice doufám, že tam příště už pojedeš rodit. Kdy máš vůbec termín?
Tak zachvilku se nám to tu zase rozrodí. Tak všem pohodový, rychly a hlavně bezbolestný porod.
Všem co mají kontroly hodně štěstí.
2. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
ahoj holky

já včera úplně zapomněla Katuško hned jsem koukala na Anabelku ta je krááásná :dizzy_face: :dizzy_face: sem z ní byla paf :wink:

Peti tak at se malá otočí :wink:

Kasi hezký utz

Máji co blázníš vždyt seš hubená a nic sis nekoupila jo OMG :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky
Kajísku Regínu pozdravuj. kobylku zatoulanou.
Holky zatím nerodí, však je ještě chvilku čas :wink: A teď po porodu bych volila raděj taky císaře, tak neva že jsou holky dupkama dopředu :wink:
Peti kolik že je Endikovi? Ty nás dnes teda taháš za nos. A jsi machr že sis nechala trhat v těhu zub :astonished:
Máji to se nedivím žes nic nevybrala, velikosti 38 jsou už dávno fuč, teď už tam zbyly jen 36 nebo 42 a víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak se jmenuje to cd s těma spartakiádníma hitama? snad ho tež seženu.
Berušky a´t vám dnes vyjdou kontroly :wink:
Jinač jsem tu neviděla dlouho ani Evu a Alenku?
2. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Právě obědvám a za chvilku vyrážím.Tak doufejme ,že srdíčko bude ok. :slight_smile:
Tobě už se to Janinko opravdu krátí. :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se :wink: . Jsem neustále ve spojení, jenom u mě nic nového. Teda kromě toho, že mám totálně rozhozený cyklus. Po MNS se mám ozvat doktorovi na prohlídku a to bude asi za 14 dnů (nejsem schopna říci přesně, že :angry: nebo si to dělá, co chce!). Pravidelně prohlížím vaše fotečky a kochám se miminkama. Všechny zdravím!!!
2. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jo a Katuško, Anabelka je k sežrání :slight_smile: .
2. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Šmikačko, ještě abych přišla opadaná, omg. My tady radí blond melír a pak na mě sešle padáky. A co jako, no tak bych byla trošku originální, sem tam nějakej pád, víš co mám vlasůůůů?, Táááááááááááááááákhle moc, omg. :grinning:

Regínku zdravíme, co to znamená, má se dobře? Ať vím, jak moc mám závidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že by novej chlapák bo snad usmíření, no musí rychle na kompjůůůůůůůůůůůůůtr. Ale zasejc když se nad tím zamyslím, tak nevím, jestli chlap je zrovna něco závidění hodného, že? :grinning: No nic, to je srandááááááááááááááááá...

Evčo ahojky.

Jsem se dala do hůůůklida a nadělala takovej mrďouš, až to neni hezký, jsme se vrhla na opravu výmalby v kuchyni, bo je to tam už snad tři roky. Táááákže jsem to strhla, obrousila, vymalovala :grinning: Poté jsem si řekla, že naměřím obrázky a natluču, už je hotovo, bordel az teho byla. No a te´dka jdu teda na ten povrchovej bordel. Za půl hodiny tu může být kámoška z práce a tady si neni ani kam sednout :rolling_eyes: , to jsem celá já, udělat z bordelu mega bordel, na to jsem gééééénius.

Už jdu juknout na to cééédéééééééééééééé, bo zrovna hrajeme a zrovna Spartakiádní píseň....či a či a čičiči, jsou to kluci koooočííčíííííííííííííííí, tůůůůůůůůdůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning:
2. únor 2010 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz
Takže podrobný popis :slight_smile:

PÍSNIČKY Z POHÁDEK A VEČERNÍČKŮ

Červený okraj, oranžovo žlutý vnitřek obalu a na něm namalovaná víla Amááálka :wink:

Cena 49Kč

Výběr písní:Ať žijí duchové, Večerníček, Včelí medvídci, Z pekla štěstí.............
2. únor 2010 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz
Huba bolí :angry:
Mončo ahojky :wink: ajo ani věk mi tam neskočil :slight_smile: tak Endikovi je 13 :slight_smile:
Kajíšku díky za informace,taky zdravím :slight_smile:
Jani čauves :wink: tak už máš nějaký datum?Nebo jak to s Tebou bude?
Máji jojo zajímavá zajisté budeš i z těma ježečkama po hlavě :wink: se těším na foto :slight_smile:
Evi zdravím :wink: to je naprd když to máš takhle rozhašený a čím to jako je??

Dítko otočeno :wink: má kliku!!!!ale drobeček to prý rozhodně nebude :unamused: vážíme okolo 3200g :confused:
Jdu do pelechu,ten zub mi oddělal!!!
2. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Kati ahojky. Termín máme 21.6. zatím, ale uvidíme jestli se tak daleko dostaneme :sweat_smile: A co ty? Mražáčky dáte až na léto? Třeba mezi tím už bude doma jiný mrňousek k Anabelce :wink: Jinak je moooooc krásná :dizzy_face:
Kasi kde to vázne? Už načuhuju a ty pořád nikde :zipper_mouth:
2. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
peti k dr jdu ve čtvrtek a tam bych se měla vše dozvědět-teda hlavně y mi měl dát papíry do porodky a pak si tam zavolám a domluvím co a jak kdy a proč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
peti tak super že se otočila :wink: a pocítila si to nějak že je zase otočená jak má??Třeba se Niky taky otočila :sweat_smile:
2. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Ahoooj kobylky:slight_smile:
Tak jsem si včera večer prohlížela z minulého těhu roku a strašně s mi zastesklo po rostoucím bříšku. Rozhodla jsem se, že půjdu do boje v dubnu. Ta prázdnota, kdy člověk neví kdy, jak a co bude... mne už nebaví. Teď je to mezi náma s Míšou docela ok, tak snad je vše na dobré cestě :wink: No, kde taky nejsou problémy, že jo? Tak to jen tak na úvod...a teď mi napiště kdo se ke mne přidá:slight_smile: Bellíšku, Andrejko?, Katuško, Alenko, Evuš...? Nechci v tom být sama.

Tak a co je tu nového? Koukám, že Leňulka je doma, tož vítej. Ležíš, ležíš?
Co ta Kasi, co srdíčko? jsem taky napnutá.
Petíí, nboj, to ještě není obřík:slight_smile: Hlavně, že se otočila, potvůrka.
Májoo, já bych s váma taky nakupovala. Nemám co dělat o víkendu, že bych přijela? :wink:
Jeninko, jak se cítíš?
Holky, vy jste na rozsypání:slight_smile:
Katko, Anabelka j k sežrání, jako tn můj Mikouš:slight_smile: Pěkně ale zlobí a vůbec na něj neplatí vytahání za kůži,ale musím zakřičet a to já hrozně nerada, ale musím, no.. Je to jak s dítětem. No, mám docela dobrou průpravu.
Kde máme Andrejku? Zas makáš? Už máš všechny zkoušky?
Dneska jsem si vzpomněla na Regí, jak se má a zrovna o ní píš Kajísk, Tož děkujem.
Majký, ten úklid ale musí být záhul. No, ale hlavně, že jsi alespoň něco sehnala.
Jdu se najíst. Co já si jen dám dobrýhoo?
2. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.