• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berušky hezký podvečer :wink:
Kajísku pozdravuj Regí řekní jí at někdy příjde na pokec :wink:
Katuško pejsánek je úžasný :wink:
Evičko ahojda ta MS si dělá co chce :angry: jak se máš potom domluvit co budeš podnikat dál :frowning2:
Petruš tak malá se otočila no sláva dostala rozum a ví že se na svět leze ven hlavičkou :grinning:
Janinko tvoje malá asi na svět nechce že je otočená hlavičkou nahoru :frowning2:
Lenulko ty jdeš ve čtvrtek a já v pátek na UTZ už se určo těšíš já jo :wink:
Mája zase trsá uklízí a zve si návštěvu to bude zase perný den :sweat_smile:

Jinak zdravím všechny kobylky :wink:

Dneska jsem potkala známou je 37týden a včera začala krvácet po návštevě lékaře prej pude brzo rodit udělal jí nějakého Hemiltna to prý projede prstem kolem děložního čípku aby uvolnil hlen a uvolnil cesty na porod slyšela jsem to porvé :confounded: Je otevřená na 4prsty nebo tak nějak to říkala :wink:
2. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahojdááá, kaša nikde, poletuch atu prolítla zasejc jako uragán a už lítá v ledničce.

Já mám domalováno, obrázky přibitý, vysáto, domyčkováno, vypráno, pověšeno, jen to žehlení stále vázne.

Janniko, to je dobrej nápad, jít si zjistit, proč jít do porodky :grinning: Pak dej vědět, co Ti teda řekli, blázni, co by tam s Tebou dělali :grinning:
2. únor 2010 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ty jsi ale akční já nejsu schopna nic udělat :frowning2: Ještě že mám doma chlapa co vypere uklidí navaří a atd. :grinning:
2. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Věruško ahoj tak akce začne v dubnu budu moc držet palušky :wink:
2. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Ahojki už jsem tu,ještě jsme se stavovali za kamarádkou do květinky,a pak jsem došla a dřív než se nám nastartoval náš pc stroj,tak jsem vytuhla.
Mimisek má srdíčko v pořádku,bije jak má a měřil i hlavičku a nožičku a říkal,že odpovídá 20týdnu a ,že by mělo být snad v pořádku všechno i na té amniocentéze.Tak jsem říkala,že mu děkuji,a že je akorát blbé ,že se musí tak dlouho čekat na výsledky,a tak říkal,že čím později výsledky příjdou tím lepší je výsledek,že když se objeví něco špatného,tak dříve než příjdou výsledky tak volají.Tak jsem hned klidnější. :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
No tak to je dobrá zpráva. Akorát dotaz, na tom amniu jsi byla kdy že to? A co že to je?
2. únor 2010 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
Jo to je ta plodovka vlastně už vím a to je už pár dní. Kd ymáš mít výsledky? 5.2.?
2. únor 2010 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
Kasi, dobré zprávy, paráda:slight_smile:
Ahoj Luci
2. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Děkuji,na ten odběr jsem byla zítra to bude 3 týdny,takže asi do konce týdne nebo začátkem příštího týdne by měli přijít výsledky.
2. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Kasi tak gratuji k výsledkům :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Holky mám břicho jak balon sež...a jse celý pytel brambůrek :angry: Doktorka bude mít s té mojí váhy radost :grinning:
2. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Tak to já naštěstí nemám žádné chutě.Sledké mi vůbe nechutná a chipsy si zobnu úplně výjimečně. :slight_smile:
2. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Já právě dneska dostala chut tak jsem otevřela velké chipsy a ted sotva funím :grinning:
2. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Věruško tak to man z Tebe obr radost :wink: a obřík to ještě není ale já rodim až za měsíc víš a to znamená ještě kilíčko navíc :slight_smile:
Kasi gratulka.Teď ještě dobré výsledky pro Lůcu :slight_smile:
Jdu chrňet papa,dobrou noc a hezké sny
2. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Petruš dobrou noc a moc moc děkuji za podporu :wink:
2. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Berušky jdu si lehnout není mi dobře nějak mi tvrdne bříško tak jdu do hajan :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
2. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Dobré ránko, již třetí únoroví, rodičák se blíží :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je třeba zavítani na mimáč :slight_smile:

Koukáme na telku, je tam mimi kojené, nojoooooooooooo, to je zas téma pro mě, omg, o míčááááááánku pořad. Je tam i dula-na jedničce. Ale vy to prochrníte :sweat_smile:

Dávám si bábovici s čkoškou, zasejc dietka.

A vyrážím na úklid po bytě :wink:
3. únor 2010 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz
Tož zasejc u teho řvu a to jen vysvětluje dula, k čemu je dobrá u porodu. No to je fakt se mnou k pláči :grinning: Radši jdu něco dělat, bo naše ložnice je taky k pláči. zajímavý je, že to mě nerozbrečí :grinning:
3. únor 2010 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki Alfi,tak to mě mrzí ,že jsem to propásla,no nic už je pozdě.Právě vyrážím na poslední těhu kurz,a pak jedeme na 14hod na ten velký ultrazvuk do toho Hlučína.Už se těším. :slight_smile: Tak se dneska mějte všichni krásně,moc myslím i na Ivču,snad se dneska ukáže. :slight_smile: Tak papa.
3. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
|Ahoj ahoj jeva tady se na me myslelo dekuji to me tesi. Ja jsem ted na hromadce tak mam ctyri dny volna abych se vylezela.
3. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
ahoj holky

Máji co je to dula? :confused: Dovez prádlo k nám já se nudíííím :grinning: Na ksichtě mám masku pletovou,vlasy nabarvený,za chvíli to smyju a razím nakoupit,uvařím čínu a pak něco uklidím jen nevím co když je vše uklizené :grinning: :grinning: ale ta nuda :confounded: No to sem taky zvědavá proč mám jet do porodky :grinning: :grinning:

Luci malá ví proč se otočila :grinning: asi ji nebavilo že je hlavou dolů :grinning: :grinning: uvidíme zítra :wink:

kasi to měl dr pravdu s těma výsledkama,kamarádce volali snad po týdnu že je to blbé a ty to budeš mít o.k když je to už taková doba :wink: Tak si pokoukala na miminko :dizzy_face: a neptala ses co čekáte??

Ivčo bud na sebe opatrná v bříšku máš poklad :wink:

Věry to je paráda že půjdeš do boje taky čekám kdo se k tobě přidá :wink:
3. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Dobré dopoledne,
Kaši gratulují ke kontrole.
Přeji všem krásný den den ikdyž venku je teda pěkný hnus :angry: :angry: :angry:
3. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Ivi zdravím, moc mě těší, že je vše v pořádku :slight_smile: Už jsem myslela, že se něco děje :slight_smile: Bobulky zdravím, u nás kalamita, dojela jsem do práce až na 10,00 :wink:
3. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahojky dupice. zrovna načuhuju, jestli nějaká nehlásí kalamitní stav a už vidím dupu Karolkovic. tady je totiž moc hezky, úplný jasno, bezvětří, kdyby Oskar vykoukl, myslím si, že je jaro. Ale na východě republiky maj bejt i mínusy a na Náchodsku píšou, že je kalamitní stav vyhlášenej :confused:

Jani, dula je taková pomocná dulice u porodu a v těhotenství, hlavně psychická podpora a poradkyně, i pak s miminkem. Chodí k Tobě domů a můžeš si ji zaplatit tedy i k porodu.
3. únor 2010 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
Máji mínusy né, ale povychr a sněhové metelice :sunglasses: Vyvrácený autobus, uzavřené 3 cesty a to mám jen 5 km do práce a byli jsme odříznutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně , že jsem měla nohy v teple :sweat_smile:
3. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Ježiši tak to na sebe dávej pozor, ještě že nejdeš z hospody coooooooooooo? :grinning:
3. únor 2010 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
Já si pěju, zkoumají pravidla, jak se vaří povidla, vařečkou míchají....všechno zná Všeználek, všechno zkazí Neználek, chytřejší vyhrává :grinning: UMBA UMBA UMBA UMBA a hážu u teho vlasem, než mi to teda kadernička spálí melírem a vypadaj mi trsy :grinning: , jak poudala paní Petjunkovic.
3. únor 2010 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz
Dupýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, ono se najendou zatáhlo a začala chumelenice :confused:
3. únor 2010 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem se vzbudila, co chvilu lezim. Karolko tak jestli je vsechno v poradku ani ja sama nevim k doktorce jdu za 12dni tak jsem zase nervozni protoze jsem ted nemocna ale utrogestan beru tak uvidime.
3. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
A co Ti Ivčo je?
3. únor 2010 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.