• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky Petjuno....,díky za přivítání...to 1d,snž. znamená co??
3. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Ali, každý večer vkládá Andrejka tabulku a tam se všechno dočteš, když zalistuješ pár stránek dozádu, na včerejší poslední příspěvek tuším, tak tam ta tabule je. :wink:
3. kvě 2009 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ale já vlastně taky nevím, co znamená to 1d,2d...
3. kvě 2009 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz
díky moc za společnost,no zítra půjdu na krev a uvidím.Zatím pa,hezký zbytek neděle
3. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Stejně nechápu tu šmouhu, fakt tam neni ani mini čárečička, jako šmouhyčka? Ono to fakt nejprve neni moc vidět, v tmavé místnosti vůbec a až pak na světle, takovej průsvitek, já tomu taky nevěřila...

Bellko, trdelníky se hodně prodávaj na poutích nebo stříbřeních, vinobraních a tak, je to takový kynutý těsto, který se rozválí, namotá na takovej váleček a osmaží, pak se to balí ve skořici a cukru nebo i mandlích, oříšcích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 v 18:35  •  1 dítě  • Odpověz
1d je, že má 1 dítě a snž je snažilka:slight_smile:
3. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Aha, tak už vím, co je trdelník:slight_smile: Ali, tak na zítra hodně štěstí:slight_smile: Regi, ať Ti ta noční utíká:wink:
3. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
Aha, to jou děti :confused: , no tak to potom jo. Bellko, Ty jsi géénius :wink:
3. kvě 2009 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
jééé trdelníky,to bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsme se dívali na Rumburaka :wink:

Aha Peti,tak to pak jo.ono to je o dost jiných penězech si to postavit sám s pomocí známých,manža s kamošema takhle dodělavají 3 nebo 4 barák
3. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Právě jsem napsala Věrušce berušce, už je tam sama.
Frčíme zase k mamině, už se mi drahouš navrací z cest,vezou tu postel, tak jdeme skládat,taky bych ji chtěla,moc se mi líbí.
Malm se líbí myslím Lubošovi, ale já chci prostě tamtu s tím čelem :slight_smile: ,prostě tam Luboše narvu a když ne, tak budu spávat jen se satanem, na toho bude akorát :grinning:
3. kvě 2009 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky jdu vás pozdravit jak se dneska všechny máte? :slight_smile: Já se ráno vzbudila a manža říká honem honem oblékat snídat a jedem a ani nevím jak byla jsem na zahradě bylo tam nádherně. :slight_smile:
3. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
májinko a co Věruška?
regí at ti to rychle v práci uteče a jsi brzo v postýlce a chrupkáš :wink:
3. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
Máji chudák Luboš,to se bude kvůli čelu krčit? tož ty jsi roba :confused: :confused:

Ahoj Lucy :slight_smile: a hele ty taky na slunku s antibiotikama?si holky docela dost koledujete,máte se šetřit tělíčko a né ho trápit :unamused:
3. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Já seděla ve stínku pod stromem a koukala jak manža s tatkou pracují a já s mamkou kecala a kecala až mě bolela huba :grinning:
Katy a co manža už je mu lépe :grinning:
3. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
Lucy tak to potom jo,jsem myslela že jsi se smažila na sluníčku. Jde vidět že jsi znalá :wink:
No manža na tom je asi hůř jak když se probral,nechce abych zavolala do práce a na zítra dovču,no jak myslí,je to tele,má dovolené plno a u nás není problém a ještě má ranní,stejně asi v osum zavolám a bude to :grinning:
3. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
Jenom ho nech zítra trápit v práci chlastal sám tak at se trápí :grinning:
3. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Já nemám to srdce,chudák je mu zle,on je stejně neponaučitelnej,takže mu bude zle když to přežene,no nejsem tam jako hlídací pes tak to tak dopadá :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Katy, to má takové dlouhé poopicové období? Že ani do práce nemůže? :confused: Ten tomu teda dal :sweat_smile:
Je vidět, že Petjuna je vycvičená, už i peče :grinning:
Lůco zdravím, máš puntík, černej, před zahradou je nutno se hlásit, navíc počasí neznáme a ani oběd :grinning: Manža počká :grinning:
Katy, postel má 2m a Luboš 190cm. Jsi sice dobrá na matiku, ale radši ti to po dnešku vypočítám... :grinning: Plus,mínus,krát a děleno a výsledek vysypu z rukávu hnedle, je tocelých 10cm :grinning: Tož má ještě mííísta :grinning:
3. kvě 2009 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz
Já si dělám srandu zavolej a vůbec se ho neptej :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jo někteří chlapy jsou jak malé děti musíme je pořád hlídat :grinning:
3. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
No ale Ty jsi na něj zase naopak moc hodná, se Ti to vymkne z rukou a co potom. Žádná výchova :grinning:
3. kvě 2009 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz
Já si srandu nedělám, nevolej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
Příště dám vědět co a jak oběd byl nic moc opečený párek a chleba okurka a rajčátko. jinak počasí bylo super aji bych se opálila ale když mám ty antibiotika tak jsem na sluníčko nechodila. :wink: Hlásím do předu ráno jedem na zahradu sekat trávu :grinning:
3. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Karolka volá hola hola, z práce přifičela, tiramisu sežrala to zas tlustá dupa byla :slight_smile:
3. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
Katy já takhle hlídala manžu po čarodějnicích a ráno jsem vstávala do práce. Jsou to miláškové :grinning:
3. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Luci ahoj, jsem si myslela, že máte s manžou nějaký hezký program:slight_smile: Máji, nejsem génius, tak jsem si to prostě vydedukovala:wink: Andrejka už je asi v autíčku na cestě domů nebo se, co nevidět ozve z domu:slight_smile:
3. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj Karolko ty jsi nějaká veselá a jak krásně básníš :grinning: Včera jsem byla s manžnou v globusu nic moc tam nemáte :grinning:
3. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Bo jsme to všechno v pátek vykoupili a to ještě chystáme nájezdy na Ostravu, tak se třeste :slight_smile:
3. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdu jěště hamat, mrcha se hlásí o slovo, tak mě honí mlsná :slight_smile: Koťátka všechny moc zdravím :wink:
3. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
To já taky chtěla jsem na hukvaldy ale tatka včera volal , že by potřeboval pomoc a manža se toho chytil a řekl mu , že přijede pomoc. Bylo mi řečeno že na Huklaldy pojedem s Pétou :wink:
3. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
U nás v práci je to po opici náročný,protože musíme mít ty brýle na 3D,a ono to je docela na hlavu a i když máš zvýšenou horečku tak to je boj,stačí jen sundat brýle a je ok,nasadíš a je to hrůza.

Karolko,to jo jsou to roztomilé prdelky opilé :wink: byl blinkat a prý se mu moc ulevilo,ho znám za chvílu jde zas :unamused:
3. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.