• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ivi, já myslela na to nejhorší :unamused: Snad tohle těhulení pro tebe dopadne co nejlíp :slight_smile: Máji, možná po cestě z hospůdky bych přeskočila autobus a ladným krokem bych šla do práce :grinning: Dupy dupy dup, draka bolí zub :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
Tančíme na to nový cééééédo:
http://www.youtube.com/watch?v=LzedPLqUtT4

Projevů matky si nevšímejte :grinning:

Teda Kerolajn, přeskočit autobus, to si trošku fandíš néééééééééééééééééééééééé :grinning:
3. únor 2010 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz
Nevíte někdo, kde bych naša záznam Spartakiády z roku 1985? S drakama prvňáky? Nikde nic, jen ty Poupata všade, lolitky v úborech s chroštím v podpaží, omg!!! A ještě teda vojáci, na to se dívat dá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz
Máji malá je kouzelná jak tancuje a toho kohouta :grinning: .Je skvělá.Já jsem ted dorazila domů a honem vařim aspon polívku a v 17:45 mam vyzvednout Zdendu a hurá pro malou.Sem na ní natěšená jak nikdy.
3. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Hezké odpoledne :wink:
Máji malá je tanečnice s lúčnice je prostě kouzelná :wink:
Karolko tak u vás je kalamita u nás taky sněžilo ted je chvilku klid :wink:
Marky tak dneska hurá pro malou pořádně si jí užíj kdy jdeš zase do práce :slight_smile:
Ahoj Ivi co se děje je vše v pořádku :confused:
3. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
máji tak to je supééér jak Anulka trsá :dizzy_face: :dizzy_face: na čem to leží?To je nějaká matrace?že je to se mi zdá jako vyvýšený a od kud máš tu ohrádku?kdes nakonec sehnala?

já spartakiádovala na poupata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele to byla akce to sme na blbosti neměli čas co :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahojky kobylky
Věruško to jsem ráda že je to mezi váma doma zase dobré a jdete do boje, je pravda že mladší nebudem a škoda ztrácet drahocenný čas, kdy tělíčko produkuje vajucha zatím ještě hodně. Tak hooodně štěstí :wink:
Anička je trsanda po mámě, to cd je super musím se po něm podívat, díky Máji za popis :wink:
Já čekám jestli se dítko vzbudí na koupání, jetšě jí dám hodinku. Sama padám už na hubu, už se těším do betle.
Marky tak jak to zvládáš? musí to být záhul.
Luci tobě čísílko teda hezky poskočilo, co pohyby zatím pořád nic? Určitě je už máš, jen se na ně třeba zrovna v tu chvíli nesoustředíš.
Karolko jak jste na tom vy? bude další pokus, nebo to necháváš i s rozhodnutím až na jaro?
Bellí Andrejko snad jste nezapadali sněhem?
3. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Kaši jak dopadl utz?
3. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahojki ,tak dneska na ultrazvuku pan doktor kontroloval vše úplně podrobně,a viděli jsme vše v pořádku,takže říkal ,že i ta plodovka bude určtě v pořádku.Jo pohlaví jsem vědět nechtěla,protože se u něho za to platilo,a i on říkal,že by to bylo zbytečné,když nám příští týden příjdou výsledky z té plodovky a tam je to napsané přesně.
Dneska jsem taky byla naposledy na kurzu,teď už se jdeme jen podívat na porodnici,ale to jsem si domluvila až na březen. :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
Ahoj Moni malá pořád spinká to je šikulka :wink: A pohyby necítím za to mi začalo tvrdnout bříško v pátek jdu do poradny tak se na to doktorky zeptám hodně odpočívám a nic nedělám jsem v klidu :wink:
Kasi tak ultrazvuk dopadl dobře to je super :wink:
3. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Máji Aňulka je skvělá,jak trsá.To je super,a to cd taky to si musím potom nechat vypálit taky.Já jsem domu dorazila kolem 17hod ,ale úplně jsem vytuhla až doteďka.Jo jinak pan doktor měřil prďolku a říkal ,že má tedy asi 21cm a 300g. :slight_smile: Tak už jsme velicí. :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Luci tak pij magnezko to pomáhá. :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Mi ho doktorka taky napsala,tak ho sem tam popíjím. :slight_smile: A pomáhá to.
3. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
ahooooj kobylkýýýý:slight_smile:
Tady se toho moc nnapsalo. Všechyn vás zdravím a zvlášť Anulku tanulku:slight_smile: pěkný video. Taky jsem si všimla jaký má naducaný tváře:slight_smile: skoro jako taínek :grinning:
Kasi, paráda, to jsi zase víc v klidu, viď?
Ivuš, jen lež a odpočívej, v práci nic neuteče.Ať si brzo fit!
Moni, jak vš zvládáš? Co dělá malá a její velkej brácha?
Majký, ani se ti ndivím, že jsi na malou tak natěšená. Jak si jí dlouho neviděla?
Jdu se učit roli tak pááá.
Jo a o tom mém dubnovém plánu víte vy dřív než Míša :grinning:Ještě jsme neměli ani čas to rozebrat,ale vám jsem to tu hned vyblila :slight_smile:, rodino.
3. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Kasi v pátek jí řeknu at mi ho napíše to už vydžím :wink:
Věruško tak ti děkujem za důvěru že jsi nám to řekla dřív než Míšovi ty jsi naše sluníčko :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Holky maminy vím že toho máte hodně , ale přijdě za náma at víme jak vám dětičky hezky rostou :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
To je super Věruš,to je jasný ,že to mušíme vědět jako první. :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak ať se učí ta rolička sama,a chci vidět to videjko z toho natáčení. :slight_smile: :slight_smile:
Luci tak si zatím kup aspoň magnezii a popíjej ji.Jinak mi co napsala doktorka magnosolv tak v prášku tak je to super,jak se to může popíjet. :slight_smile: :slight_smile:
Marky tak posílám pozdravení a honem spěchej za Adelinkou. :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Máji, malá tančí líp, než já skáču přes autobus a to je co říct :slight_smile: Já byla oranžová cvičenkyně s draky, heč :wink: Jinak jsme cvičili spartošku ještě v 1991 se švihadly :grinning: Mony, chystám se na jaře a tajně doufám na přirozeno :slight_smile: Luci, deržím ti na pátek všechno co mám, hodně na tebe myslím a vím, že to je teď pro tebe těžké a možná proto, že ti nervíky pracují, tak i tvrdne břicho :slight_smile: Kasi, ty máš skoro nervy za sebou, taky gratuluji a taky jsem slyšela, že když nevolají, tak je to dobře :slight_smile: Marky, zlatíčko, zvládni to a užij si malou :slight_smile: Věrečka, herečka, má před Míšou tajnosti, ty nezbedo :wink: Andrejka se někde učí a fláká a Belíšek se fláká a mučí Pavlíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peťka se nám kulatí do krásy a Janinka vyhlíží porodku :sunglasses:
3. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Jo a já zapomněla blond hare přijde plešaté, tak číhání zdar :grinning: OMG
3. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
To bude hezká pleš. :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Karolko je to možné stím břuchem , ale jsem opatrná u prvního mi tvrdlo bříško ve 24 týdnu já tomu nevěnovala pozornost no byla jsem mladá a blbá :grinning: a když jsem šla do poradny tak jsem byla otevřená jak před porodem a hned na šití a mimi se nakonec nekonalo tak plaším už ted :frowning2:
3. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Su tůůůůůůůůůůůů tůtůtů tydýýýýýýýýýýýýt :grinning:

Jani, leží na beraních dekách, aby nemrzla, vyvýšený to neni a ohradu mám od sestry mej spolužákyně, je to dvojčatová ohrada a ku podivu i po dvojčatéééééééééééch.
Jak jako jsi cvičila Poupata, to snad cvičily starý brééééééééééééééécy :grinning: , tým už mušelo bejt aspoň 15 :grinning:

Jsi cvičila s drakama jako Karolka a jááááááááááá a proto to sháním, bo chci vidět tu sestavu a tu hudbu. Je z ní ta píseň na céééééédu...či a či a čičičiči :grinning:

Věruškáááá vidíííííí tváře jako má t :grinning: áta, no omg, nejhubenější dítě ve střední Evropě a má tváře :grinning:

Kde je číhací? Vlasy mi drž :grinning: j a ještě mi rašej strašně novýýýýýýýý, po porodu to začalo rašit, omg. Jsem normálně vlnitá, jako vždy, prameny měděný a blonde, haby bylo stále vidět, proč su tak blbáááááááááááááááááááá. Příště budu rezatá doufám celá.
3. únor 2010 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan :wink:
Janinko zítra at ti dopadne na jedničku a nejlepší by bylo kdyby se Nikolka otočila hlavičkou dolů :wink:

Holky ráno jsem vám zapoměla napsat potkala jsem tu známou už jsem o ní psala je 37 týden těhu říkám jí tak jak je a ona na to super jdu vzbudit manžela a jedem rodit právě mi praskla voda šla ze školky odváděla tam syna :wink: Tak už je asi maminkou Františka :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
A ještě něcoooooooooo.
Sedím u kadeřnice, plácá alobaly, sedím s alobalama, jak mám mooooře vlasů, tož to bylo jak stříbrný ufo, širokorozchodná hlava. V tem oznámení, že bílej Passatt překáží výjezdu dodávce :confused:
OMG, tož ten stříbrňák musel do teréééénu, kdyby tam byl jen řidič od dodávky, ale začal tam do teho úzkýho prostoru najíždět ještě další chlápek a odjíždět další, najednou kolaps, bo UFo přistálo, tož nikdo nejel ani ven, ani dovnitř, UFO na nádvoří stálo dál :confused: :confused: :confused: , čumělo, co bude, pak se hoši domluvili, přeparkovala jsem a odletěla k výýšinám :grinning: Trapnééééééééééééé
3. únor 2010 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
Joooooooooooo a ještě jsem dala jednu fotečku z dnešní žranice odpolednice. Je tam vyfocený jedno zlobidlo zasvinidlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Album Kobylky.
3. únor 2010 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz
To muselo být pokoukáníčko pro chlapy.Takové ufo asi ještě neviděli.Mě se vždycky Peťa směje,že vypadám taky jako mimozemšťan. :grinning: :grinning: :grinning:,když mám alobalky na hlavě. :slight_smile: Dneska psala spolužačka ze zahradnické,že už má koupené lístky na ples tož 19.2.jdeme,už se moc těším. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Holky Regínka je těhulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Má zatím pozitivní test a čeká na potvrzení doktora a jak dlouho.Jinak je prej strašně štastná a spokojená.
3. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jé Marky to je úžasná zprávička. :slight_smile: Tak a už zase bulím. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Moc ji pozdravuj a vzkaž ji ,že na ni moc myslíme a držíme pěstičky.
3. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.