• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Vyřízeno.Ptala se jestli Kájísek pozdravovala tak jsem řekla že jo a že tu moc chybí.
3. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj Marky, tak to je dobrá zpráva a byla na IUI bo IVF?
3. únor 2010 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz
máji já cvičila s rodiči a hrála mjůůůzik poupata nic jinýho sem necvičila a nějakýho draka či co to po mě chceš neznám :grinning:
3. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj děvočky.
Já cvičila se švihadlem jako Karolka :slight_smile:
Jsem z toho kapánek blázen :frowning2: se Regí rozešla s Kájou ne???nebo už jsou zase spolu???Markét podávej řádné info :grinning:
Jinak Ti přeju ať se to u Vás co nejrychleji vyřeší a nemusíš od té prdelky odcházet :wink:
Máji Ananásek je tanečnice :wink: vy nemáte bodnuté naušničky nebo jsem slepá?
Zdravím všechny kočičky.
Lůco já mam s tím tvrdnutím taky problémy ale já asi z toho,že celý den stojím,tak to doktorovi už ani neříkám :unamused:
Mějte se,zítra snad juknu papa a dobrou noc :wink:
3. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
Ahojka kobylky :slight_smile:
na přání Lucky jsem tady jsme obě ok,já mám zase v pondělí další zkoušku tak se opět učím,včera jsme si byli odfrknout na horách na Ještědu malá spala asi 6 hodin v kočárku a užila si čerstvého vzdoušku,holky dala jsem nové fotečky do albíka ať vidíte jak rosteme jsme už velký holky.
Moc zdravím všechny papa :slight_smile:
4. únor 2010 v 00:42  • Odpověz
Ahoj holky snad se na mě Regína nebude zlobit,že jsem to řekla s Kájou se rozešla a má nového přítele se kterým otěhotněla přirozeně :slight_smile: tak snad to tentokrát dopadne dobře. :slight_smile:
4. únor 2010 v 06:47  • Odpověz
Krásné dobré ráno všem.Jdu vás jen rychle pozdravit,Ivči popřát brzké uzdravení.
No a vyrážím do poradny.A pak rovnou do práce.Tak se tu ukážu až k večeru.
Mějte se dneska všichni famfárově. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 07:02  • Odpověz
Káji děkujeme za info,a moc Regince přejeme hodně štěstíčka.Já jsem říkala,že po každém zlu přichází dobro. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Já ,když jsem spadla na úplné dno tehdy s bývalým přítelem,a to bylo superdno,tak se objevil Peťa a to je to největší štěstí které mě mohlo potkat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Tak ji mooooc přeji aby jim vše vyšlo a měli se hooooooodně rádi. :slight_smile:
4. únor 2010 v 07:09  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
jé to jsou zprávičky, Regínce letí tichá gratulka :slight_smile: už tu dlouho nikdo neotěhulil, tak rok 2010 je nastartovaný, holky přistupovat těhuvlna se rozjíždí :wink:
4. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
JHé to je super, Regí moc gratuluji a deržíme palečky, pěstičky a všecko :slight_smile: Je to super :wink:
4. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
Ahoj ani nemam cas vas docist, v mobilu mi nejdou konici vubec pripojit nevim proc a ostatni stranky jo, tak jsem chtela byt v posteli a s vami a nic cely den jsem nevylezla z luzka. Mam jen otravnou rymu a z te me boli hlava a je mi na zvraceni no hnus teplotu nastesti nemam doktorka rikala ze to je jen nejaky virus napsala mi jen kapky do nosa ale ty nepomahaji ani ta vincentka ve spreji.uz to trva vic jak tyden a zadna zmena a to musim uz v nedeli do prace. Holky diky ze na me myslite je to super kazde rano se divam jestli je vsechno v poradku tak se bojim rikam si ze mimi si bere vsechny moje obranne latky at je v poradku tak ja jsem nemocna radeji ja nez mimi. Toho 15tyho se nemuzu dockat je to jak vecnost.Snazim se hodne pit potom litam zas co pul hodky na zachod at ten bacil jde ze me pryc ja uz ho nechci.

Regi taky preji hodne stesti a aby ti to uz konecne vyslo. Jak pise Kasa i ja jsem z byvalym manzelem nemela na ruzich ustlano a po 6 letech jsem se rozvedla. Ted jsem uz ctyri roky stastna s noym pritelem ktery i pres svoje male chyby mi je schopny snest modre z nebe jak se rika :slight_smile: tak Regi drz se.
4. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Krásné dopoledne přeji :wink:
Ivi tak ať je bacil brzy v čudu :slight_smile:
Haničko zase zkouška :confused: ještěže máš doma takový pokládek a Sophinka je hodná holčička a mimichodem i krásná :wink:
Tak ta Regínka má obr změny :slight_smile: snad už naklusalo štěstí a nepustí se :slight_smile:
Karolko už Vám poklidili okolí nebo si šla dnes raději pěšourem?
Mončo ahoj :wink:
Máji takže máš ty melírky dva nebo tři? A co ofina je?
4. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
:pensive: :zipper_mouth: :confused: :pensive: :zipper_mouth: :pensive: :confused: :zipper_mouth:
Tady se dneska spí bo co??
4. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Peti, jsi hodná, že na mě myslíš, jela jsem autem :slight_smile: Manža má díky tomu infarktové stavy, bo čeká, kde nabourám a jak to všechno bude muset řešit, ale já statečně odolávám :grinning:
4. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Týýýýýýýýýýýý brďo, Peťka má hambatý fotky :confused: A tak krásný :slight_smile: Já chcu taky :wink:
4. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Nazdárek Karolko,kolikrát mam pocit,že se ti chlapi bojí víc o ten plech jak o nás co???fotky nejsou hambatý :grinning: a neboj vždyť se taky dočkáš. Hrozně to letí,já bříško sundám a vy ho nahodíte :wink: moc si to přeju :wink:
4. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Peti, jsi na nich nádherná, je to opravdu moc, moc mňamozní :slight_smile: Je to decentní, něžné a kouzelné, dýchá na mě z toho tajemno, až mi jde mráz po zádech :slight_smile: nedokážu to přesně popsat, ale snad mi rozumíš :slight_smile: Jinak muj chlap mám hlavně strach o mě, to bych mu křivdila, ale trochu ho musím pozlobit :grinning: Ivi, těhulky jsou náchylnější na vyrozky a nemužou se pořádně léčit, tak to dýl trvá :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Peti teda ty jsi fakt nádherná modelka, úplně jak z reklamy na těhu, ta poslední fotka je úžasná. Krásnou vzpomínku budeš mít na těhu :slight_smile:
Karolko tak jsi dorazila dnes do práce na čas? já se tě chtěla vlestně zeptat co děláš, sestřičku nebo prodáváš v lékárně?
Ivo ty ještě lež, nemůžeš jít místo do práce na neschopenku? Neriskuj zbytečně a pořádně to vylež!
4. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Mony já přijela až na 10.00 a zkoušeli jsme to naposled na potřetí a kdyby to nešlo, tak na to prdím z vysoka :grinning: Ale dneska huž v pohodě :slight_smile: Dělám sestřičku :slight_smile: Jakse máte s Adélkou a co malý, pomáhá a nebo žárlí? :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Karolko u nás dobrý Adélka zatím spinká, junior je u babičky na prázdninách, je mi ho líto že už na něj nemám tolik času jak dřív, ale nežárlí - malou nosí a chce se o ni starat a pomáhá mi, teda krom přebalování :grinning:
To mi vysvětli co jste zkušeli na potřetí? No jsem natvrdlá, ty už jsi byla teď někdy na 3.pokusu? nebo je to na potřetí dorazit do práce načas ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
holky ahoj jen v rychlosti

Peti teda fakt fotečky překrásný hlavně ta černo bílá tak tu bych si dala na zed :wink:

Nikolka je pořád hlavičkou hore,volala sem do porodky a v út máme na 13hod přijet bude tam primář koukne na mě a domluvíme se co a jak dál :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Tak pro ty natvrdlé :grinning: Vyjela jsem včera do práce v 6.45 a nikam jsem se nedostala, podruhé v 7.30 a zase nic a na potřetí jsme vyjeli v 9.00 a to huž jsme byli průjezdní :grinning: Janinko, malá už se asi neotočí, tak to vypadá na císaře, ale hlavně, že jste zdraví :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Karolko díky za vysvětlení, už jsem v obraze :sunglasses: (já se lekla žes utajila další pokus :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
Jani po čerstvě prodělaném přirozeném porodu ti říkám buď ráda že půjdeš na císaře :wink: Já vím že za chvilku na to špatné člověk zapomene a budu mluvit jinak.
Co ta Andrejka s Bellkou a Alčou, ty holky se ani nenahlásí, že žijou a neumrzly :confused:
4. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Holky vkládám nějaké nové videjka tak mrkněte

http://www.youtube.com/watch?v=pj4T0P8pCok
4. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Konečně klid, ale zas letím vařit. Jen jsem jukla hore, žte jste teho hodně napsaly a všimla jsem si, že Marky hodila nový videjka a náhdoně vidím, že Petjuna se ptá, zda je slepá, bo nejsme bodlý :grinning: Náhodička bo dneska byl zrvna bodací den a máme bodnuto, tož slepáááááááááááá nééééééésia huž je tam máme. pak hodím foto. ono se to prý bodá v půl roce. Hlavně tedy po očkováních.
A máme za sebou první hodinu v hudební školičce. pak napíšu.
Doufám, že jste všechny v poho, přečtu večííír.

Jo a došel mi mailík od Lucen, kdo byl na starý diskuzi, pokud mu nedošel též, že má od 28.1.2010 Lukáška, tož tááááák.
4. únor 2010 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
Moni ty rodící přirozeně mi to taky říkaly :wink: já sem s tím smířená a tak nějak mi to nevadí jen to čekání kéž bych už věděla aspon to datum :sweat_smile: Andrejka sem ted moc nechodí že :confused: to se pořád učí?? :confused:

máji co vaříš dobrýho,hod inspiraci nějak mi zase došly nápady jeden mám ale ten na neděli-řííííííííííííííízkýýýýýýýýýý mnam :grinning:
4. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
Tak jsem shlídla nahou mámu v telefonu :grinning: , to je pěkné. Jináč zrovna byly ty zprávy, kde říkali o adoptované holčičce, co její drahocená matk azatajila otci, že se narodila, žééééééééééééééééééééé? Kalamitááááááááá...

Jani, dělám zapečený brambory s uzeným masíkem, prodávaj ho v kaufiku, už na kostky nakrájený, není toho hromada, to mám ráda, stály asi 29Kč :sunglasses: Do toho nahážu cibuli, zaleju smetanou, zasypu sýrem a peču. Už na mě pípá trouba, omg.
4. únor 2010 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz
To je máji ak když chci něco nahrát tak hraje bud telka nebo je Zdenda sprostej.Tý nahý maminky si nevšímejte. :sweat_smile:
4. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Janinko já jsem měla přirozený porod dobrej.A co kamarádka rodila císařem tak vypadala hůř.To záleží na každý mamince nemůžeš brát všechno podle toho kdo ti co poví.Nikdy nevíš jaký budeš mít porod.Nějak to dopadne a časem se na to stejně zapomene.Hlavně aby jste ty i miminko byly v pořádku.To je to nejdůležitější.
4. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Tak jsem shlídla Sophíííííška, ta je už velikáááááá a má krásný kukadýlka a konečně vidíme pořádně i Haninku, ty máš pleť holka, jak holčička a manža mi někoho připomíná, ale nevím koho, musím zavzpomínat...
4. únor 2010 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.