• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Týýýýýýjo Petjůůůůůůůůůůůůůůůůn, Ty jsi modelína trampolííííííííínaaaaaaaaa :confused: Fakt supééééééééér a zas ty oči jiný jak v reálu, jak toooooooooooooooo? Muísm se s Tebou ještě jednou spojit a okouknou t to líp!!! :angry:
Fakt bomba fotograf bo ka. Chci taky!!!

Jo a ty vlasy mám blond melír a měděnej, ovšem jak mám svoje hodně světlý, tak říkala, že ten co se mi líbil, že mi nechytne tak tmavo, snad při příštích barveních. Takže mám dva. Barvila mě Londou. Ofinu nemám, bo mám hodně podrosty, jak už jsem psala, strašně mi rašej po porodu vlasy, tak bych byla jak ééééňo!!!
Pošlu Ti foto vlasů do mailu :grinning:
4. únor 2010 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
Máji hod foto nového hára at taky vidíme
4. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Já nemám místo v albíííku a navíc nejni na co koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki dneska mi volala paní z laboratoře,nejdříve mě vystrašila,protože s vážným tonem v hlase mi chtěla opatrně zdělit,že výsledky jsou špatné a v tom si uvědomila ,že místo mě měla volat jiné paní a jen mi tedy řekla,že si můžu zavolat za 10 min ke genetikovi a tak jsem volala a mimísek je zdravý,jupí.Tedy výsledky příjdou zítra poštou,ale říkala,že chromozomy jsou v pořádku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak mi spadl konečně kámen nebo tedy balvan ze srdce. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Hezký večer berušky moje.
Regí tichá gratulace moc ti to přeji at ti to výjde ten tvůj vztah a těhu :wink:
Marky mála je kouzelná :wink:
Janinko tak se malá neotočila to neva císař zvládneš :wink:
Holky nebudu reagovat na vše je toho moc :wink:
4. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Kasi gratuluji :wink:
Leňulko a co jak jsi dneska dopadla je vše ok :wink:
4. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Jo Peti ty fotečky jsou opravdu nádherné. :slight_smile:
4. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
No a co ta Leňulka,dneska jsem na ni taky myslela.Snad je vše v pořádku. :slight_smile:
4. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Kaši, tak gratulka ke zdravýmu mimi.
4. únor 2010 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz
Petruš fotky jsou úžasné moc ti to sluší :wink: Budeš mít krásnou památku :wink:
4. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Berušky dobrou noc jdu do hajan jsu nějaká unavená :wink:
4. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Krásný večer všem :slight_smile: Tak vývojovky máme za sebou a malý je naprosto zdravý a bez genetických vad :dizzy_face: Takže jupí je to nádherný kluk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Byli jsme zrovna na 3D ultrazvuku. Fotečky máme v albíčku a jeden zážitek na zasmátí jo? :sweat_smile: Přijeli jsme domů a nažhavení jsme sedli k pc, že skoukneme dvd s mrňouskem z 3D a ono nic! On ten truhlík nám to tam vůbec nenahrál :confounded: No moje nervičky, já chtěla bulet jak želva :frowning2: , ale co...máme aspoň krásné fotečky a za měsíc pojedeme znovu, tak to bude grátis :wink: Jinak moc se malému nechtělo ukazovat. Dával si pořád ručičku do pusinky nebo přes obličej :grinning: , ale prdýlku a pytlíka ukazoval pořád :grinning: :grinning: :grinning: takže pěkný exibicionista :wink:
4. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Gratulace ke zdravýmu pytlíčkovi :grinning: Mám radost a držte se děckááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky jaké jste měli po et příznaky?bolelo vás břicho?
4. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ahojki Leňulko,tak to mám obrovskou radost,super.Velká gratulace. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jupí.
4. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
Jé a ty fotečky nádhera. :slight_smile:
4. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj ratatooy, příznaky jako před pčicházející MS :wink:
4. únor 2010 ve 23:23  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý.
Tak jsem vás prolítla a hned takových supr zpráv.
Regí, gratuluju, ty jsi to vzala ale hopem :slight_smile:
Kasi, konečně si můžeš oddychnot, tož taky supet!
Leňulkooo, začíná svítat na lepší časy, tak jště vydrž a zanedlouho budeš toho krásnýho zdravýho kluka držet v náručí :slight_smile:
Co je tu ještě nového?
Holky , já od půl 5 nemůžu spát. Nějak se mi honí v hlavě spousta myšlenek-práce, divadlo, mimi...no, tak radši vztávám a jdu do práce dřív.
Pa všem a hezký páteční den§
5. únor 2010 v 06:15  • Odpověz
Teda, Petí, ty jsi modelína. Moooc ti to sluší.
Ještě jsem projla albíko hani, Sophinky j teda taky už kus ženský:slight_smile:
5. únor 2010 v 06:19  • Odpověz
Berušky zdravím, deržím palušky Lucce, moc na tebe myslím :slight_smile: Všem ostatním krásný den, Leňulce a kasi gratulace a sláva pindíkům :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Všem krásný pátek. Se tady červenám nad těma pochvalama,jste milý moc dík. Máji doraž fotografce dojdem,je moc šikovná.Lůco myslím na Tebe a držím palce. Leni tak to je paráda,konečně už budeš mít klid. Já letim do práce,papa
5. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje moc děkuji za mě myslíte. Jdu na 1030 , ale budu volat sestře jestli můžu přijít o něco později protože Péta má poslední hodinu plavání a moc plakala že nemůžu jít tak jí překvapím a půjdu aspon na malou chviličku :wink:
5. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahoj koťááátkaaa, všechny vás mocinky zdravím a přeju krásný páťulííínek :dizzy_face: Kdo má dneska kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: Věruškooo, jj, tyhle stavy mívám taky, že se mi všechno v hlavě plete páté přes osmé a nemůžu spát, tak snad Tě to co nejdříve přejde, zlatííí :wink: Moničkooo, co Adélinka a už se Kristiánek projevuje jako její ochránce? Máji, Andrejko, Karolajnko, zdravím vás, berušky :slight_smile: Haninkooo, Sophinka je nádhernááá, roste jako z vody :slight_smile: Petjunkooo, jsi krásná těhulinka, nádhera, moc Ti to sluší, se nemůžu vynadívat :dizzy_face: Regi, teda to je fofr, nevím co říct, takže gratuluju k těhuuu, ať jsi šťastná :slight_smile: Dneska mám nočňucha, tak jdu uklidit a pak snad na chvilku zalehnu. Všechny vás moc zdravím, nebudu jmenovat, bo bych na někoho zapoměla a pak by mě to mrzelo. Mějte se krásně a zase někdy nakouknu, až bude chvilka času. Papapááá sluníčka, MVR :dizzy_face:
5. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:
Luci držíme palečky ať je dneska všechno ok :wink:
Kasi tobě taky gratulka k dobrým výsledkům. Ty jsi teď byla už taky na VVV? co se dělají ve 20tt?
Petjunko ty fotky jsou nádhernéééééééééééé! Ty jo taky by se mi líbily. Kolik to sojí?
Jinak my už toho asi moc nenaspíme páč se malý pěkně vrtí už i v noci a to je fakt sranda :sweat_smile: Na pravý, na levý bok, na zádech jen chviličku, no mazec :grinning: Volala jsem do Brna kvůli tomu DVD a prý to zkusí pořešit, že prý se to ukládá....ale ještě nevolali zpátky, tak nevím :rolling_eyes: Mě to pěkně štve, byly tam krásné záběry :frowning2:
5. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahojki tak přišli výsledky z plodové vody,Downov syndrom,a otevřené defekty páteře a břicha vyločeny.
Také z ultazvuku vyloučen rožtěp,a jiné viditelné vady na podrobném ultrazvuku.
A z plodovky tedy víme.že čekáme zdravého Vojtíška. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jupííííí.
5. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
jé tady se roztrhl pytel s chlapečkama :slight_smile:
holky gratuluju k dobrým zprávičkám :slight_smile:
Bellí ahojky to je dost že se ozveš ale určo máš moc práce tak to chápu :wink: Tak te´d už mi dělá jen starosti Andrejka, už tu dlouho nebyla?
Věrko ty jsi raní ptáče, no jo ty myšlenky někdy šrotujou v té hlavě, hlavně nad ránem, to jsem taky mívala.
My jsme do dvou ráno trpěli s bříškem, tak to jdu dospat.
5. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Kasi gratulka, jsem mocinky ráda, že máte všechno ok :wink:
Tak holky, volal mi ten dr z 3D a prý se mu rozbila mechanika či co a tak že nám nahrál aspoň to, co máme na fotečkách a za 5 týdnů máme přijet znovu na 3D a budeme mít vše zdarma :dizzy_face: Tak to je zase jeden krásný přístup z Reprofitu :slight_smile:
Monči ahojky. Tak prdíky mě děsí už teď. Chlapi to mají prý ještě horší než holčičiky, tak už se děsím těch plakavých dní teď :confounded: Ale jinak je Adélka moc slaďoučká, tak bude určitě hodná jak andílek :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Leňulko tak to je fajn, říkala mi dr. že ty 3d UTZ jsou nejlepší právě kolem 25tt tak když pojedeš 26tt je to ideální :slight_smile: a budeš mít o 1 UTZ navíc (jinač se chodí jen +-20 a 30tt)
5. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Berušky tak UTZ dopadl na 1 máme 500g jsme hodně velicí v uterý jedu na to srdíčko ale podle doktorky bude vše ok posílá mě jenom pro můj klid.

HOLKY VIDĚLA JSEM PINDÍKA BUDEME MÍT HONZÍKA :slight_smile:
5. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Kasi moc gratuluji k výsledkům. Doktorka mi říkala s klukama se roztrl pytel prej jich bude ted hodně :wink:
5. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.