• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holky, zdravím, dneska zase šůruju, takže málo času. Vrhla jsme se na ložnici, šplhám po výšinách, snad nežuchnu, kdyby jste viděly tu sestavu věcí, na kterých stojím, abych tam dosáhla :grinning: , ale nějak se tam dostat musím, pro ty poklady. Popelnice bude mít hody.

Leni, tak supr, dvd se pořešilo. Jste za něj neplatili, že jsi byla tak v klidu, že je prázdný? :sunglasses: Normálka teďka nevím, odkud jsi..., to je teda mezera zasejc, spíše okno, jsi z Brna nééééééééééé?

Kaša taky všechno v pohodě,no tak to je pohodička. Ještě Lůca, jak dopadne, snad taky tááááák a už budeme v klídečku jenom čekat na mimísky.

Leni, pořád nějaký problémy Tě provázej, ale když zvládáš cestu autem, tak to ješt ěneni tak nejhorší ne? Myslím to tvrdnutí. Já když tvrdla, tak jsem nedojela 5km na náměstí a zpět. Je to zajímavý, jak s tím má někdo problém a někdo o ničem neví. A Petjunka to ani neříká doktorovi, že je to běžný, no omg, hlavně jestli juká, jestli se nám ta číhací neotvírá...
5. únor 2010 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já zas letím, nemám ani čas něco si uvařit na oběd, tak jsem si dala přesnídávku jahodovou, snědla jsme jí Áně :grinning: , to je matka co. Andrejka mě asi pokárá, až načííííííííhne. Beztak načuhuje, ju cejtímmmmmmmmmmm :sunglasses:
5. únor 2010 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, tak Lůca už je tůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů a zasejc pytlík, no tak konečně budeme mít ženichy, pro ty naše pipinkyyyyyyyyyyyy :grinning: Gratulka a co malá? Měla radost, že jsi došla na plavání? Tam jako můžete přijít juknout na jejich hodinu jo?
5. únor 2010 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz
Máji malá byla nadšená měli poslední ukázkovou hodinu :wink: Akorát Honzík ji sklamal ona si moc přála holčičku ,ale ted říká je fuk hlavně že to bude zdravé :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Asi to jsou takové vlny.Nejdřív samé holčičky a teď přichází jejich nápadníci.Luci gratuluji. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Kasi říkám doktorce když se nám mimi ukáže řeknete mi co to je a ona říká na 100% vidím co to je a já na to je píndím budeme mít Honzíka a ona říká správně je to nádherný pocit :wink:
5. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Holky jdu si lehnout jsu unavená potom za váma příjdu a vložím fotečku :wink:
5. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Gratulace Lůco:slight_smile: další pinďour :grinning:
Všechny vás zdravím a jdu si uvařit kafíčko a k tomu makové koláčky.
5. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Ahojky
teda upřímně všem gratuluji a jsem ráda,že jste všicí i mimísci v pohodě :wink: Jo a ještě něco jsem hrozně ráda,že jsem stihla ještě tu vlnu s těma děěěvočkama :grinning: , samo,že bych si domů donesla i chlapečka ale....... :grinning: :grinning:
Máji neotvírá se nic klííííd.Ale tvrdnu statečně dále.Teď jsem se tak rozčílila,že mám tvrdé snad i uši :grinning: :grinning: sterej si domluví na zítra rodiče a tahne na hokej takže já jdu uklízet,vařit.Dopoledne mám totiž školení tak nestihnu nic a až dorazim domu tak už tady budou a ještě je budu stříhat takže další binec který si samozřejmně uklidím :angry: :angry:
ty jo mam já tohle zapotřebííííí!!!
Andrejko taky jsem si jistá,že koukneš takže zdravíííím. :wink:
Já jedu k Věrušce na to kafíčko a koláčky pa
5. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Sem byla na kafíííííííííííííííííííííííííííííííííí, kdybych cěděla, že Věruška má ty koláčkýýýýýýýýý, tak jedu taky směr Vlašííííííííííííím. no nic, nezbývá mi nic jinýho, že si jít udělat toustíky.
5. únor 2010 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz
Holky tak jsem si pořádně schrupla a potom jsem šla ke kámošce na čajík péta si dala kakao pak jsem si dala hambáč petra párek v rohlíku a ted jsem dorazila.
Věruško ahoj makové koláčky mnam mnam hned byych přijela :wink:
Petruš tak te nas... manža no jo to jsou chlapy pozvou si rodiče a nebudou doma no nazabití :angry:
Máji co ty uklizeno :wink:
5. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Andrejko vím že si nás čteš vím to , ale přijd sem tam za náma je nám po tobe smutno.
Belíšku kulíšku at ti to rychle v práci uteče stařečkové nezlobí a ty jsi v teple své postýlky :wink:
Manetko co ty holka naše jak se máš :wink:
5. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan přeji vám dobrou noc
5. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahojkaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak to teda bude ženichůůůůůůůůůů juchůůůůůůůůů aspoň ty naše holky nezůstanou na ocet,
Kašííííííí gratuluji k Vojtíškovi a Tobě Lucíku k Honzíkovi a vlastně Leňulka bude mít taky chlapíka takže je to vyrovnané:
Monca a MOnca : Adélka Kubík
Markýýý,Mája,Petjunka ,Já : Adélka, Annásek, Magdalénka /bude/, Sophienka
Leňulka,Lůca,Kašík: Klučík,Honzík,Vojtíšek/budou/
Ještě nám chybí klučík tak holčinky honem snažit se ať máme další ratolístky: Věruškoooooooooooooo, Andrejkooooooooooooo, Belíškuuuuuuuuuuuuuuu :wink:
Moc Vás zdravím všechny kobylkýýýýýýýýýý.My máme v rodině 3 holky po 1,5 roce a byly jsme všechny na horách jeden den a řeknu Vám mít 3 děti takhle blízko od sebe to musí být sodaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Papá krasné sníky dobrou nočku, já budu dnes minimálně do 2 do rána šprtkat tak čágo............... :grinning:
5. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
Luci gratulka k pindíkovi Honzíkovi a teda ta váha!!! No to je síla 500g??? My jsme měli včera prej 350g a 25cm :confused: A to my máme pohyby a vy nic? Ty jo :grinning: Ale hlavně, že jsou kluci v pořádku!
Máji my jsme platili právě 500,- za DVD a 3 fotky. Ale ráno se mi dr omluvil, že mu nešla ta mechanika či co a tak to prý za měsíc sfouknem znovu a zadara :wink: toš nekup to :grinning: Jinak já jsem z Hodonína ty trdélko, si taky už nic nepamatuješ :grinning: Ale Brno je kousek....jen 60km :wink: No a s tím tvrdnutím je to fakt síla. Včera mi ten genetik říkal, že důležité pohlídat čípek a nechytit nějakou infekci. Tak si mám sem tam udělat výplach, ale to se mi moc nechceeeeeee :rolling_eyes: Jinak nevím co si mám o tom už myslet, protože u nás by mě drželi na kapačách až do porodu :unamused: Jo a Luca mi poslala fotečky malého. Ty jo, jim se to nakonec podařilo přirozeně :slight_smile:
Jinak zdravím fšeckýýýýýýýýý jako Věrušku, Andrejku, Petjunku..............atdddddd :dizzy_face:
Jdeme do duchýnek, ráno bude zabíjačkaaaaa, tak brzo vstáváme :confounded: Dobrouuuuuuuuu
5. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
Tak z Hodonína, no to by mě teda nenapadlo ani nááááhodou. Nepřestěhovala jsi se? :grinning: Já tam jednou byla a byla jsem nadšená, supr město, krásný, hezký počásko, milí lidé. Kámoška se tam provdala,a le už je zasejc tu blízko nás :slight_smile:
Tak brou nocku kočenky, zítra jedeme k manžovým rodičům na husůůůůůůůůůůůůůů a v neděli k mojí mamči na kchnůůůůůůůůůůůůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude žrádlo. Špekouni těšte se na dalšího kááámoše :grinning:
5. únor 2010 ve 23:47  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky :wink: Holky pořád nemůžu toho našeho macka strávit ale mám strašnou radost že je vše ok :wink:
Máji manža se ptal kde že bydlíš že by přijel kačenu a husičku on strašně rád :grinning:
6. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Holky vy jste ale spáči kde jste jsem tady sama a bojím se :frowning2:
6. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Pořád nikde nikdo máte toho moc holky loučím se sváma jdu vařit a pak jdem na návštěvu ke známým mějte se fajn večer nakouknu :wink:
6. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Luci moc gratuluji a spadl mi balvan ze srdce :slight_smile: Slyšeli jste tu ránu :grinning: Zase další pindík, asi se s nimi roztrh pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem moc ráda, že je všechno v pořádku, tak klidné těhulení a užívej si to :slight_smile: Leňulko a Kasi vám samozřejmě taky a moc vám to přeji :slight_smile: Zdravím zbytek kobylek a jdu chlastati, já sice nechcu, ale furt mě někdo nutí :grinning:
6. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Karolko ahojda tak si to užíj a moc nepíj ono to škodí :grinning: Moc děkuji za podporu moc mi to pomohlo. Jo kluků bude hodně doktorka říkala že ted všechny maminy čekají kluky :wink:

Holky snažilky jste na řadě moc vám to přeji tak hurá do boje :slight_smile:
6. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Krásnou sobotěnku,já jsem včera byla odpoledne ještě u Peťových rodičů,to víte taťka šťastný ,že se po 3 vnučkách dočká vnuka a bude pokračovat rod Krejčiříků.Tak jsme chvilku poseděli,a byli šťastni,tak jsem měla radost.
No a večer jsem byla naposledy v herničce na dětské noci,bylo super.V březnu už nebude a v dubnu se mají vystěhovat,a zatím se neví jestli budou pokračovat jinde nebo budou končit úplně,tož furt věřím,že se bude pokračovat jinde,5 let tam chodím pomáhat,a teď kdy by jsme to mohli začít využívat tak to zruší.No to by byl pech.
Karolko tak si to hezky užij a moc se neopij. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa, všechny vás strašně moc zdravím a obrovská gratulka letí ke všem krásným a dobrým zprávičkám jak pro Leňulku, tak pro Kašu a Lůcu:dizzy_face: Janninkooo, už.............??? :slight_smile: Karolajnkooo, jenom si užij, holka zlatá, ale bacha, dneska má mrznout, OMG :wink: Andruško, Věruško, myslím na vás, berušky moje zlaté :dizzy_face: Petjunkooo, posílám pohlazení Madlískovi, všechny mimuška bych tu chtěla poňuňááát :slight_smile: Katy se dlouho neukázala, tož halóóó, jakpak se s Valuškou máte :wink: Haninkooo, máš krásnou novou fotečku v paseee:dizzy_face:
6. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Jé Majdinka ahojki.Sluníčko naše pošli mi adresku ať může dojít poštička. :slight_smile: Napiš mi ji třeba do IP.Díky.
6. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Kaši ahoj, nezlob se, ale já adresku nedávám. Nemyslím to zle, mám pro to svoje důvody, tak se nezlob, vím, že to myslíš dobře, promiň :wink:
6. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Chápu to,tak se můžeme někdy zajít zase na kávičku někam ,kam budeš chtít.Ráda tě zase uvidím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jsi takové naše sluníčko.
6. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
A vůbec by jsme mohli podniknout nějaký ten srazík,ať se sejdeme,a je veselo.Ráda bych vás všechy poznala i osobně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
Tož se dupky hlásím, došla, teda dojela jsem v pořádku :slight_smile: Moc zdravím Máju, Belku,Marky, Věrku, Andrejku, Peťku a Monču :wink: Nic mě teď nenapadá, to bude tím, že jsem teď trochu ovínněná, posílám všem sladkou pusua krásné sníky a plno hemžících fazolek v bříšku :slight_smile: Dobrou noc a ještě jednou Luci, opravdu mi spadl velký balvan, včera jsem ze strachu ani nešla na PC, bo jsem se strašně bála, že to dopadlo špadně :slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Tak super,Karolka je doma a je celá,to je dobře,protože je to tam prý hrozná sklinka.Tak hlavně dávejte na sebe všichni pozor. :slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Brý večír kobylky
Lucí letí ti veliká gratulka k Honzíkovi :slight_smile:
Kaši tak honem hledat nové prostory, to by byl fakt pech kdyby ted hernička skončila
Mája si nacpala pupík dnes, jé tište závidím :sunglasses:
Karolko vínečko no mńam, holky vy si dnesky dáváte do nosíku.
O mě se pokouší migréna ach jo a to jsem měla půl roku klid, teď si na to léky nemůžu vzít skrz kojení. Tak zítra nejspíš protrpím.
dítko křičí tak dobrou :slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.