• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj dupky. Dnešní výletní den je u konce. Kačenka sežratááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , husa se nekonala a zítra dalšíííí, mňááááám.
Po návratu od L. rodičů následovala návštěva obchodů s mamčou, pokoupila mi nějaký hadříky v C a A k narozkám, tož mám 4 kusy nového ošacení za bezva ceny. Skoro všechny svetříky a trííííča josu za 125Kč, i kalhoty mají za tyto ceny a pak jsem si vybrala perelínu, ta byla za 298Kč.

Holkýýýýýýýý, nejste některá zaregistrovaná v DMku a nevlastníte ty kuponky slevový? Jedná se mi o kuponek na Sunar :pensive: , nemáte někdo volnej? Děkuji.
6. únor 2010 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki Alfi já zaregistrovaná jsem ,ale ješě mi nepřišla kartička a jsem zaregistrovaná ijako nastávající maminka a co mám ty kuponky tak tu sunárek není.škoda jinak bych ti to poslala. :unamused:
Moni tak ať migrénka rychle odcestuje jinam.fuj. :confounded:
Mějte se krásně jdu do hajan. :slight_smile:
6. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz
Kaši, já se taky registrovala jako těhule, ale te´dka byla akce v drogišce, že jis bez ohledu na to, kolik máš nasbíraných bodů, dostala slevové kuponky zdarma. No neva, ještě někde posháním, škoda nevyužít.
6. únor 2010 ve 23:48  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ty scháníš sunar?Já mam doma HA1 tři nebo 4 krabice a nemam je komu dát tak jestli chceš pro kámošku?Jinak ty kupony mam.
7. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Marky dupko ahojky :slight_smile: Co práce, máš toho moc :angry: Dívala jsem se na fotečky, malá krásná :slight_smile: Tak si odpočiň, užij si malo :slight_smile: Drž se :slight_smile:
7. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Máji, komus poslala tu očíhanou fotku? :unamused: Já huž zvědavostí 5 nocí nespím, musím chlaščat, bo nevím jak vypadáš :sweat_smile:
7. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile: Tak jsme byli včera na zabíjačce u našich a dneska jdeme ještě na dodělávku. Budou se škvařit škvarečkyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsem celý den spíš proležela a občas něco ochutnala. Je to teď na prd když nemůžu skoro nic dělat :confounded: , tak aspoň degustujeme :grinning:
Karolko jak po pařbě? Opička na zádech byla? :grinning:
Májo tak husička a kačenka jo? Kdeže to všichni bydlí? :grinning:
7. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahoj Karolko dneska mam volno a jdu zase až zetra.Malou jsem odvezla už v čera k našim abych si dáchla a Zdenda je na mě pěkně nasranej.Že jí chtěl odvíst až zejtra a že malá nebude vědět kdo je máma a táta.Vůbec na mě nebere ohled.Moc se mi po ní stejská,ale taky si potřebuju odpočinout a on je pořád prič.
7. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Marky, nemáš to lehké, boužel, se nezavděčíš všem :slight_smile: Chápu, že se ti stýská :wink: Neboj, zvládnete to :slight_smile: Leni, já zabijačky nemusím, takže bych polehávala s tebou :grinning: Opička nebyla, nemůžu ju holku pořád tahat sebou, ještě by zmrzla :grinning:
7. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahojky a krásnou neděli všem. Markét to je mi teda líto ale nezlob se ten tvůj chlap by potřeboval přes prdel! Tak ať nosí domu koruny a může být s Adélkou každý den. Karolko tak to se ještě vožéreš až tu zrůdičku uvidíš! Tak nevim co je lepší! Dnes zabalim taštičku ať má dušička klid.
7. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Jo a Leňulka cpe pupík,hm! Bych si dala polívečku černou a jitrničku co svět neviděl. Mňam.
7. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Krásnou neděličku všem.
Marky nebuď smutná,chlapi jsou někdy neohleduplní,třeba mu to časem dojde,jak malou miluješ,ale že taky díky tomu,že chodíš už tak brzy do práce potřebuješ trošku oddych.
Leňulko hezky odpočívej a nic nedělej.Já musím dneska trošku uklidit ,odpoledne příjdou naši,já se teď trošku ven bojím,pý je to tam pořádná sklinka,a mám strach ať sebou někde neseknu a neublížím malému Vojtíškovi,a mamča
ví jak je led nebezpečný,protože sama potratila v 6 měsíci po pádu na náledí :unamused: a tak mám zakázano někde zbytečně chodit.Vůbec bych si nedovedla představit teď o mrňouska přijít.Dává o sobě čím dál více vědět. :slight_smile:
Takže raději budu doma v teplíčku a počkám až to hezky staje.
7. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Dobréééééééééé ráááááááááánko, Karolajnko, Ty nespinušáš a chlasčeš joooooooooooo? Jakou číhací fotkůůůůůůůůůůůů? Já nikoho nepřečííííííhla, ani nikdo měěěěěěěěěěěěěěěěě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marky, já sháním kuponky na Sunárek pro Áňu, ne pro káámošku, ale vy ho taky pijete, ne?

Tož my se jdeme chystati na kačenůůůů, mamča psala, že už šla do troooooooby a budou domácí bramborový knééédle, ty já teda miluju. No nic, ještě půl hodinky vytrávíme bo jsme práěv posnídali šunkůůůůůů :grinning: a večeři vám zahlásím až pozdějac :grinning:
7. únor 2010 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, vždyť jsi byla u holiča :angry:
7. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
No joooooooooooooo, tak to jsem byla,ale ne na pšečíhnutííí, ale na měděnce :grinning:
7. únor 2010 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz
No ,ale my chceme vidět i měděnce. :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
néééééjni místo v albíííkááách, potřebuju přídavky, halooooooooooooooooooo, přidejte mi albíka :sunglasses:
7. únor 2010 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz
Někde to tam v máčkni. :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Máji my sunar už nepijeme nedělal nám dobře.Místo toho máme Bebilon a je to mnohem lepší.Tak jsem koukala na ty kuponky a je tam dva poukazy na sunar mlíčko od 6 měsíce pak tam je sunárek příkrm,sunarka kaše a pak je tam nutrilon probiotická kaše.Tak jestli chceš pošli interkou adresu a já ti to zejtra pošlu.
7. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
´hodila jsem háro od Máji do albíčka "Moje rodina", bo bydlet kolem Opavy, tak jsme určitě v přízni :slight_smile: Dělejte, kukejte, než to někdo vymaže :wink: A Máji, fotky z hor budou, až bude čas, je nacpat do PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Jo a je tam i Aninka, bo aby matka nemyslela, že je nejkrásnější :slight_smile:
7. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Hezký podvečer berušky moje :wink:
Máji moc ti sluší ale větší kóča je Aňulka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karolko tak honem na fotky at se můžem pokochat :slight_smile:
Marky tak zítra do práce a kolik dní budeš pracovat :wink:
Leňulko tak škvarečky budeš míchat jé já bych si dala domácí prdelanku :wink:
Zdravím zbytek rodiny Andrejku Belíška Věrušku atd...
7. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Holky mám v albíčku novou fotku tak koukněte :slight_smile:
7. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Lici, na té fotečce je, jakoby Honzík vydechoval obláček páry :wink: Fakt už nám z té zimy hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nic jdu dělat večeři a zbytek povinností, ať si nepřeležím bok :grinning:
7. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Máji super háro,ale Anýsek je hezčí princezna.Krásné naušničky. :slight_smile: :slight_smile:
Luci moc hezká fotečka Honzíčka. :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
Luci ted pujdu do středy,čtvrtek mam volno a pak jdu pátek až pondělí,úterý volný a pak pěkně sedm dní makat
7. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
Božatko Marky ,to ti bude určitě smutno co a to má chlap ještě takové blbé kecy.Už aby měl nějakou práci a ty jsis mohla užít více malé.No snad to bude brzy lepší.
7. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Marky už aby měl Zdenda pořádnou práci a ty jsi si mohla užívat malé. Ty se snažíš a Zdenda prudí je na zabití :angry: ty se snažíš a on prudí děs a hrůza :angry:
7. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
No jo chlapům se holt někdy nezavděčíme. :angry:
7. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Bože Marky, to je zabijárna :unamused: Je to alespoň trochu platově ohodnocené :angry: Kde je Janinka :wink:Že by už? :slight_smile: A Andrejkä, Belka, Věrka, holky někde zamrzly :grinning: Peťka huž tu byla a chlapa nezabila, což je dobře, na koho by nadávala :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.